Сонник «Помилка»

Сучасний сонник

Якщо під час сновидіння ви розумієте, що робите помилку, це говорить про вашу зайвої наївності і довірливості. Досить імовірно, що вже в недалекому майбутньому ви можете постраждати від жорстокості знаходяться поряд з вами людей.

Побачили уві сні плоди своїх помилок - це натяк на те, що вам потрібно бути добрішими до людей і не присвячувати себе тільки власної персони.

Орфографічна, пунктуаційних або будь-яка інша пов'язана з письмовою мовою помилка сниться до того, що, приділивши левову частку уваги якійсь одній стороні питання, ви абсолютно випустите з уваги іншу.

Займалися уві сні виправленням помилок - своїх або чужих, виходить, наяву належить «робота над помилками» в якомусь важливому ділі.

Психоаналітичний сонник В. Самохвалова

Помилитися в класі, сісти за помилку не на той автобус. Проступок;

Зробити щось морально помилкове. Помилкова впевненість в тому, що подія відбулася. Бажання події. Йти хибним шляхом. Бажання реалізувати іншу міфологему.

Новітній сонник

Помилитися — до зміни обставин, що благотворно впливають на вашу кар'єру.

Сонник XXI століття

Бачити уві сні свою помилку в чому-небудь - до сумніву щодо якості виконаної роботи.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Виправляти помилки в зошиті або будь рукопису - до провинності.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Виправляти помилки в зошиті - до отримання незадовільних оцінок в школі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Виправляти помилки в зошиті - направити свою дитину на істинний шлях.

Сонник від А до Я

Сон, де ви зробили помилку, яка посилила ваше положення, означає, що найближчим часом вам слід бути особливо обачною і не довіряти неперевіреним чуткам і малознайомим людям. Постраждати уві сні по чиїйсь безглуздій помилці - в реальному житті сподобитеся несподіваного отримання того, що призначалося іншій людині.

Якщо уві сні вас помилково прийняли за когось, тобто помилилися, - в'яве будете винагороджені за свою довготерпіння виконанням заповітного бажання.

Якщо уві сні ви читаєте текст, в якому знаходите абсолютно дика кількість помилок, - вам доведеться взяти довгостроковий кредит для реалізації далекосяжного плану.

Бачити себе в ролі коректора, корпящего над вишукування помилок у чужих рукописах - такий сон свідчить про сумніви, що терзали вашу душу і не дають спокою ні вдень, ні вночі.