Сонник «Автобус»

Сонник Лоффа

Автобус є далеко не самим зручним засобом пересування. Дійсно, автобусні зупинки дуже тісні, але, тим не менш, вони являють собою те місце, де перетинаються шляхи людей з різних верств, суспільства. Поїздки в автобусах, як правило, тривалі, але, в той же час, вони дають можливість помилуватися містом та його околицями.

Якщо вам сниться, що ви їдете в автобусі, це означає, що з об'єктивних чи суб'єктивних причин ви не в змозі дозволити собі більш зручний вид транспорту. Але в автобусних поїздках є і своя принадність. Особливо це проявляється в автобусах далекого слідування, де виникає певна спільнота пасажирів. Подивіться, хто їде поруч з вами і як ви спілкуєтеся з цими людьми. Можливо, ви їдете в супроводі вірних друзів і вас об'єднують спільні інтереси. У такому випадку важливо знайти сполучну ланку між цими людьми і місцями, повз які ви проїжджаєте. Автомобілі (Машини) Машина може снитися лише тому, що це найбільш зручний засіб пересування. У такому випадку акцент у тлумаченні слід змістити на інше зміст сновидіння. Однак, якщо машина явно виступає одним з центральних елементів, то цей образ заслуговує пильної уваги. Автомобілі можуть з'являтися у ваших снах у різних контекстах - аварія, їзда на автомобілі в якості пасажира, покупка машини або її водіння. Аварії зазвичай застерігають від можливої загрози дорогим нам людям. Це може вказувати на невміння опанувати ситуацією і захистити інших, а іноді - це застереження, якому слід прислухатися негайно. Потужним чинником може стати дежа-вю, якщо аварія трапляється на дорозі, по якій ви зазвичай їздите. І взагалі, не забувайте про необхідність бути уважним при їзді на автомобілі:

Звичка лихачити за кермом небезпечна. Вас везе на автомобілі хтось інший? Значить, ви відчуваєте, що людина за кермом якимось чином контролює ваше життя. Можливо, машину веде якась знаменитість - поп-зірка чи політик, В такому випадку важливо проаналізувати ваші почуття до водія і ступінь вашої довіри до нього. Купівля машини - це або реалізація бажання, або символічне рішення проблеми. Такий сон відображає бажання придбати те, що в реальності вам не по кишені.

Якщо ви купуєте машину на авторинку, ваш сон просто допомагає визначитися з правильним вибором.

Якщо ви ведете машину самі, зверніть увагу на пасажирів:

Це люди, по відношенню до яких відчуваєте особливе відчуття відповідальності. Причому це можуть бути персонажі з різних сфер вашого життя. Важливо, як ви пов'язані з ними і куди прямуєте - в один пункт призначення або в різні.

Сонник Менегетті

Сон означає підпорядкування запрограмованої ситуації або спосіб життя, який відповідає установкам материнської матриці (материнська матриця - це набутий в дитячому віці стрижневий стереотип, який згодом задає типологію комплексу). Також сон про автобус говорить, що життя і рух відбуваються в контексті, запрограмованому раніше.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви побачили автобус, значить, вам належить переосмислити весь накопичений до цього часу життєвий досвід. Ймовірна і переоцінка цінностей, в результаті якої ви зможете подивитися на себе і свій спосіб життя іншим поглядом.

Інше значення мають сни, які відображають конкретні ситуації. Так, наповнений вщерть автобус передвіщає неприємності, які будуть пов'язані з новими знайомими.

Місце, займане вами на роботі, і кар'єрний ріст здатні постраждати в результаті дій людини, яка називає себе вашим новим другом. Вам слід остерігатися нових знайомих і не дуже довіряти їм, принаймні, перший час. Таке значення сон має лише у випадку, коли в переповненому автобусі знаходилися ви самі.

Якщо ж ви просто дивіться, як важко доводиться в ньому іншим, сон каже, що через вас буде сварка між близькими людьми. Можливо, ви й не вважаєте їх досить близькими, однак у них на цей рахунок дещо інша думка. Необхідно бути максимально обережними у розмовах з людьми, оскільки ваші слова можуть бути прийняті занадто близько до серця.

Якщо в сновидінні ви з комфортом розташувалися на сидінні в автобусі, вас чекає веселощі і радість. Позитивні емоції можуть бути пов'язані з успіхами близької людини. Але не радійте зайво бурхливо, адже свято іноді перетворюється на попелище.

Бачити себе вартим у практично порожньому автобусі - такий сон обіцяє серйозні проблеми, з якими доведеться боротися самому, без сторонньої допомоги. Це є вашою, хоч і досить складною, завданням. Вам необхідно навчитися твердо і сміливо приймати самостійні рішення.

Якщо уві сні ви бачили, як близька людина наздоганяє автобус, це означає, що дуже скоро вам належить йому допомогти. Найімовірніше, вам і самим здавалося, що цій людині потрібна підтримка, але ви не наважувалися її запропонувати. Допомагайте йому максимально делікатно, інакше ви відчуєте себе дуже ніяково.

Якщо в сновидінні повз зупинки проїжджає заповнений людьми автобус, це говорить про те, що хтось на вас дуже розраховує, комусь в скрутній ситуації дуже потрібна ваша підтримка, і ви в змозі її надати. Тільки не пишаєтеся власними досягненнями.

Якщо ж ви поведете себе по-іншому, то все, завдяки чому ви настільки швидко досягли успіху, одразу ж зникне, не давши вам схаменутися і усвідомити подію. У цьому і полягає головний закон білої магії, якого потрібно дотримуватися.

Сонник Фрейда

Автобус, як і автомобіль - є виключно чоловічим і фалічним символом, але на відміну від автомобіля він символізує ваші різні комплекси.

Якщо ви ведете могутній і красивий автобус - ви страждаєте комплексом неповноцінності, який переходить в патологічну боязнь сексуальних контактів, викликаних в першу чергу недостатніми, з вашої точки зору, розмірами вашого члена і боязню опинитися не на висоті і смішним.

Якщо ви ведете порожній автобус - ви дуже обережні у виборі сексуальних контактів;

Якщо автобус переповнений, то ви схильні вступити в контакт з усіма зустрінутими жінками. Але в будь-якому випадку ви не отримуєте очікуваного насолоди і все більш запеклими свої.

Якщо ви опинилися пасажиром автобуса - ви схильні заздрити сексуальним успіхам, реальним або вигаданим, інших людей, в першу чергу своїх приятелів.

Сонник Цветкова

См. Чекати.

Бути в салоні стоїть автобуса - до зміни погоди. Відчувати дискомфорт в автобусі - погода не буде влаштовувати вас, впливаючи на ваші плани. Бігти за автобусом, чекати автобус - ви будете незадоволені погодними умовами тривалий час (посуха або дощі). Бути водієм автобуса - чоловік, що розділяє ваші інтереси. Їхати в автобусі - погода буде вас влаштовувати.

Автобус, як і автомобіль, є виключно чоловічим і фалічним символом, але на відміну від автомобіля він символізує ваші різні комплекси.

Якщо ви ведете могутній і красивий автобус, то ви страждаєте комплексом неповноцінності, який переходить в патологічну боязнь сексуальних контактів, викликаних в першу чергу недостатніми, з вашої точки зору, розмірами вашого члена і боязню опинитися не на висоті і смішним.

Їзда на мікроавтобусі символізує вашу надмірну заклопотаність розмірами вашого члена, який вам би хотілося збільшити будь-яким способом. Не захоплюйтеся!

Якщо ви ведете порожній автобус, то ви дуже обережні у виборі сексуальних контактів;

Якщо автобус переповнений, то ви схильні вступити в контакт з усіма зустрінутими жінками. Але в будь-якому випадку ви не отримуєте очікуваного насолоди і все більш запеклими свої.

Якщо ви опинилися пасажиром автобуса, то ви схильні заздрити сексуальним успіхам, реальним або вигаданим, інших людей, в першу чергу своїх приятелів.

Автобус є далеко не самим зручним засобом пересування. Дійсно, автобусні зупинки дуже тісні, але, тим не менш, вони являють собою те місце, де перетинаються шляхи людей з різних верств, суспільства. Поїздки в автобусах, як правило, тривалі, але, в той же час, вони дають можливість помилуватися містом та його околицями.

Якщо вам сниться, що ви їдете в автобусі, це означає, що з об'єктивних чи суб'єктивних причин ви не в змозі дозволити собі більш зручний вид транспорту. Але в автобусних поїздках є і своя принадність. Особливо це проявляється в автобусах далекого слідування, де виникає певна спільнота пасажирів. Подивіться, хто їде поруч з вами і як ви спілкуєтеся з цими людьми. Можливо, ви їдете в супроводі вірних друзів і вас об'єднують спільні інтереси. У такому випадку важливо знайти сполучну ланку між цими людьми і місцями, повз які ви проїжджаєте.

Символізує підпорядкування запрограмованої ситуації або спосіб життя, відповідний установкам материнської матриці *. Означає життя і рух в заздалегідь запрограмованому контексті.

* Материнська матриця - стрижневий стереотип, засвоєний у дитинстві і задає типологію комплексу.

Їхати в автобусі означає, що вам не вдасться домогтися успіху там, де Ви на нього розраховували.

Якщо автобус переповнений і Ви змушені стояти, то готуйтеся до конкуренції, щоб не бути витісненим з Вашого бізнесу.

Якщо вам приснилося, що Ви їдете не на тому автобусі, який Вам потрібен, то це означає, що по життю Ви вибрали неправильний шлях. Зупиніться і подумайте, чи все вірно у Вашому житті.

Езотеричний сонник

Бути в салоні стоїть автобуса - до зміни погоди. Відчувати дискомфорт в автобусі - погода не буде влаштовувати вас, впливаючи на ваші плани. Бігти за автобусом чекати автобус - ви будете незадоволені погодними умовами тривалий час (посуха або дощі. Бути водієм автобуса - чоловік, що розділяє ваші інтереси. Їхати в автобусі - погода буде вас влаштовувати.

Сонник Міс Хассе

Автобус є далеко не самим зручним засобом пересування. Дійсно, автобусні зупинки дуже тісні, але, тим не менш, вони являють собою те місце, де перетинаються шляхи людей з різних верств, суспільства. Поїздки в автобусах, як правило, д.

Сонник Шеремінской

Якщо вам приснилося, що ви чекаєте автобус, це свідчить про те, що в реальному житті ви чекаєте свою другу половину. Сідати у сні в автобус - це означає, що ви вже скористалися можливістю, яка виявилася найбільш легким шляхом. Можливо, що ви пов'язали себе з людиною, яку вважаєте зовсім не підходящим для себе.

Новий сімейний сонник

Прокотилися уві сні на автобусі? Ну що ж, тепер ви навряд чи досягнете успіху там, ви ви на нього розраховували. А вже якщо цей автобус був настільки переповнений, що для вас і містечка вільного не знайшлося, - готуйтеся до жорсткої конкуренції какв бізнесі, так і любові.

Якщо ви до всього ще й виявили, що їдете взагалі не на тому автобусі, то вибрали в житті неправильний шлях. Переглянете свої плани, поки не пізно!

Східний жіночий сонник

Їхати в автобусі означає, що тобі не вдасться домогтися успіху там, де ти на нього розраховувала.

Якщо автобус переповнений і ти змушена стояти, - приготуйся до жорсткої конкуренції, щоб зберегти свої бізнес-позиції.

Якщо наснилося, що ти їдеш не на тому автобусі, який тобі потрібен, - ти вибрала в житті невірний шлях, але ще є час зупинитися і подумати.

Сучасний сонник

Їхати в автобусі означає, що вам не вдасться домогтися успіху там, де Ви на нього розраховували.

Якщо автобус переповнений і Ви змушені стояти, то готуйтеся до конкуренції, щоб не бути витісненим з Вашого бізнесу.

Якщо вам приснилося, що Ви їдете не на тому автобусі, який Вам потрібен, то це означає, що по життю Ви вибрали неправильний шлях. Зупиніться і подумайте, чи все вірно у Вашому житті.

Азбука тлумачення снів

Автобус — символізує вашу соціальну, повсякденне життя.

Бути пасажиром автобуса - означає перебувати в життя на других ролях.

Вийти з автобуса - використати свій шанс.

Східний сонник

Їхати в автобусі - означає, що тобі не вдасться домогтися успіху там, де ти на нього розраховувала.

Якщо автобус переповнений і ти змушена стояти - приготуйся до жорсткої конкуренції, щоб зберегти свої бізнес-позиції.

Якщо наснилося, що ти їдеш не на тому автобусі, який тобі потрібен - ти вибрала в житті невірний шлях, але ще є час зупинитися і подумати.

Суміщений сонник

Їхати у сні в автобусі - спілкуватися в недалекому майбутньому з неприємними людьми;

Можливі невдачі і розчарування в справах і бізнесі.

Бачити у сні автобус - до цікавої та корисної бесіді.

Сонник XXI століття

Побачений у сні автобус - як правило, символізує ваші успіхи в діловій сфері, або майбутню цікаву і цікаву бесіду, або можливість приємного проведення часу.

Приснившийся вам зламаний автобус - є застереженням, через обмеженість ваших поглядів на складні життєві ситуації ви можете опинитися в скрутному становищі.

Сонник Азара

В автобусі бути - кепське час з неприємними людьми, розчарування.

Сонник Білого мага

Побачити в сні автобус - до переосмислення всього того досвіду, що ви накопичили за своє життя. Можливо, станеться деяка переоцінка цінностей, після якої ви по-новому зможете поглянути на себе і свій спосіб життя. Інше значення мають сни, пов'язані з конкретною ситуацією.

Переповнений автобус — до неприємностей, пов'язаних з новими знайомими. Вони можуть сильно змінити ваше становище на роботі, і ваш службовий зростання може зупинитися через дії якого-небудь новопридбаного «приятеля». Остерігайтеся нових знайомих і не дуже довіряйтеся їм, хоча б перший час. Однак таке тлумачення вірно лише в тому випадку, якщо уві сні ви самі перебуваєте в переповненому автобусі.

Бачити себе в сні зручно розташувався на сидінні в автобусі - до веселощів і радості. Радість може бути пов'язана з успіхами когось із ваших близьких. Але не радійте надто бурхливо:

Буває, що свято перетворюється на попелище.

Бачити, що ви стоїте в практично порожньому автобусі - до серйозних складнощів, з якими вам доведеться впоратися самостійно, без чиєї-небудь допомоги. Це ваше завдання, хоч і досить складна. Вам слід навчитися твердо і впевнено приймати рішення самому.

Спостерігати уві сні за тим, як хтось з ваших близьких доганяє автобус - вам належить найближчим часом надати допомогу тому, кого ви бачили уві сні. Швидше за все, ви і самі підозрювали, що ця людина має потребу в вас, але не наважувалися запропонувати свою підтримку. Постарайтеся допомогти людині з максимальним тактом, в іншому випадку ви будете почувати себе вкрай ніяково.

Побачити автобус, який проїжджає повз зупинки, повний народу - хтось покладає на вас великі надії, розраховуючи на допомогу в складній справі. У ваших силах зробити когось більш щасливим. Головне, не пишаєтеся своїми досягненнями, в іншому випадку все, завдяки чому ви так швидко досягли успіху, зникне в одну мить, і ви самі не помітите, як і чому це сталося. У тому й полягає основний закон білої магії, який необхідно дотримуватися.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Автобус уві сні - символізує якесь захід, в якому, можливо, вам доведеться брати участь. Чим комфортніше умови, в яких ви опинилися в салоні автобуса, тим краще обіцяють складатися ваші справи.

Тиснява або конфлікти в автобусі - знак труднощів у стосунках з оточуючими.

Самому бути водієм автобуса - означає, що ви самі будете бути організатором якогось починання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Автобус, повний народу - до прибуття гостей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні тисняву в години пік на автобусі - до участі в масовому заході (мітинг, демонстрація, збори і проч.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні автобус, на якому ви їдете на роботу - до глобальних змін на вашій роботі.

Сонник від А до Я

Якщо вам наснився битком набитий в годину пік автобус, значить, ви отримаєте задоволення від змістовної бесіди з розумним, ерудованим і приємною людиною. Порожній автобус, навпаки, віщує беззмістовний, пустопорожній розмову з нецікавим співрозмовником.

Якщо ви знаходитесь в салоні автобуса - значить, вас чекає невдача або важке просування затіяного вами справи.

Якщо ви їдете - всі перешкоди переборні і успіх забезпечений.

Сонник Мандрівника

Автобус — поточні, незначні, повсякденні справи, настрою.

Універсальний сонник

Якщо уві сні ви хочете вийти з автобуса - значить, ви хочете звільнитися і не хочете дотримуватися певного заздалегідь маршрутом, за яким вас везе автобус.