Сонник «Їжа / питво»

Циганський сонник

Бекон. Шматок бекону означає швидку смерть коханої людини. З'їсти бекон - здобути перемогу над ворогами. Коптити чи солити бекон - хтось із близьких захворіє. Млинці.

Бачити , готувати або їсти млинці - те, що ви зараз вважаєте своєю бідою, стане благом. Бренді. Ви живете в своє задоволення, не думаючи про завтрашній день і не піклуючись про друзів. Варення / желе. Консервувати варення - сусіди стануть вашими добрими друзями. Шинка. Ви зустрінете дуже товариського, життєрадісну людину. Вино.

Якщо вам сниться, що ви п'єте вино, - це добру ознаку, що передвіщає здоров'я, багатство, довге життя і щастя.

Якщо ви закохані, ви укладете шлюб із тим, кого обожнюєте.

Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі - ви станете особливо близькі з чоловіком (дружиною). Випічка (булки, тістечко і др. Є випічку - ви пропустите важливу зустріч. Ви можете захворіти в самий невідповідний час. Гірчиця. Кілька сімейних сварок. Зерно. Зерно на булці означає прибуток, грошовий дохід. Зерно, проросле в поле, - вас чекає щасливий шлюб. Попкорн означає несподіваний дохід. Капуста. Є у сні капусту - до вас прийде удача. Готувати капусту - ви заплутаєтеся в боргах. Кава. Пити каву або відчувати його аромат - до довгого життя. Лікер. Ви можете зробити щось, про що згодом будете дуже сильно шкодувати. Лосось, сьомга. Символ обману. Є лосося - ви викрили обманщика. Макарони. Символ сильного страждання і болю. Мед. Ви з кимось поводитеся нудотно-ласкаво, і це видно! Молоко. Пити молоко - ви будете дуже щасливі в коханні. Доїти корову - вам доведеться дуже ретельно працювати, щоб завоювати серце чоловіка, про якого мрієте, і врешті-решт ви досягнете успіху. Борошно.

Бачити упаковану борошно або борошно на млині - вдалий час для вкладення коштів, але не вкладайте всі свої гроші в одне підприємство. Відварене / смажене м'ясо. Ви схильні до меланхолії і живете минулим. Півень (м'ясний). Ви будете обмануті у своїх почуттях. Просо. Символ бідності. Рис. Як і просо, це символ бідності. Салат. Різні перешкоди. Салат-латук. Згідно трактуванні циган, салат сниться до добра.

Для жінки це означає, що у відносинах з коханим настали чудові часи.

Якщо сон бачить чоловік - він буде удостоєний уваги красивих жінок. Вершки. Пити вершки - ви отримаєте несподіваний подарунок. Пролити вершки - вам несподівано доведеться платити по рахунку. Вершкове масло. Ви будете володарем стану, але багатство вам дістанеться занадто дорогою ціною. Сіль. Ви осягнете велику мудрість. Сосиски. Вас звинуватять в тому, що втручаєтеся в чужі любовні справи. Суп. Ви повернете собі міцне здоров'я. Сухе печиво / здобне печиво. Вам належить бурхливі веселощі. Сир. Роздратування, розчарування, невдача. Торт. Є торт - до удачі. Як не дивно, але якщо жінці сниться, що вона їсть весільний торт, це означає, що в її житті настане період невдач. Вугор. Злі вороги. Оцет. Деякий час вам доведеться працювати марно. Устриці. Є устриці уві сні - як правило, дуже сприятливий знак, що означає велику родину.

Якщо ви перебуваєте у шлюбі, ваш чоловік (дружина) будуть вас дуже любити і у вас буде кілька дітей.

Якщо ви ще не вступили в шлюб, то створите сім'ю і у вас будуть діти. Хліб. Відчувати запах хліба - ви отримаєте можливість трохи заробити. Простягнута вам буханець хліба означає, що у вас народиться дитина. Різати хліб - розділити з іншими удачу. Є свіжий хліб - насолоджуватися доброю дружбою. Є черствий хліб - можлива хвороба. Шампанське. Символізує гроші. Пляшка шампанського - шанс заробити гроші. Пити шампанське - до отримання грошей. Шоколад. Їсти або пити шоколад - ви скоро переживете хвороба, хоча і не важку. Яйця. Щастя в сімейному любові.