Тлумачення сну «Готувати»

Англійський сонник

Якщо ви уві сні, стоячи за плитою, займалися приготуванням їжі, це говорить про те, що дуже скоро ви будете веселитися на весіллі друга або іншому святі. А якщо говорити про більш віддалені перспективи, то ви і ваша сім'я буде обдарована усіма радощами, які може дати людині наше життя.

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви готували самі, то наяву станете для когось джерелом радості. Варили щось - будете вершити добрі справи.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вам довелося варити суп, компот, смажити м'ясо, млинці і т. , Тобто займатися куховарство, значить, від когось приймете якусь приємну обов'язок. Вже скоро вас відвідають дорогі друзі.

Якщо під час готування щось у вас не виходило, це до подій, через які ви будете відчувати розчарування і тривогу.

Сонник Цветкова

Куховарити — до пліток;

Готувати оленину — у вас з'являться вороги.

Сонник Здоров'я

Готувати їжу самому - до позитивних емоцій, пов'язаних зі спілкуванням з іншими людьми;

Бачити, як готують їжу інші люди - до психологічного конфлікту і стресу;

До небезпеки харчових отруєнь, дизентерії та іншим подібним хворобам.

Азбука тлумачення снів

Готувати — символізує вашу організаційну діяльність і очікування результату.

Сучасний сонник

Готувати уві сні їжу - означає, що якісь приємні обов'язки ляжуть на Ваші плечі. Крім того, найближчим часом чекайте візиту друзів.

Якщо під час приготування їжі стався якийсь неприємний випадок або ж Ви невеселі - наяву очікуйте тривог і розчарувань.

Сонник від А до Я

Готувати уві сні якісь блюда означає, що до вас скоро перейде приємний обов'язок, в найближчому майбутньому чекайте візиту дорогих вам друзів.

Якщо під час приготування у вас щось не буде виходити - наяву вас можуть підстерігати події, які викличуть занепокоєння і розчарування.

Готувати уві сні страви з картоплі віщує підходящу для вас роботу.

Готувати уві сні якесь м'ясо - знак того, що першими досягнуть того, до чого ви прагнете, інші.

Бачити у сні, що ви готуєте каву, передвіщає невдачу в справах.

Готувати коктейль — до того, що ви введете в оману друзів щодо своїх схильностей і будете насолоджуватися товариством непорядних легковажних чоловіків і жінок, видаючи себе за їхніх ровню.

Якщо вам сниться, що ви готуєте ковбасу - значить, наяву ви будете щасливі в багатьох своїх починаннях. Робити уві сні галушки - в реальному житті завести нове корисне знайомство.

Готувати уві сні сніданок - значить, наяву скоро потрапите в пастку, підлаштований ворогами.

Готувати обід - те, що здавалося невизначеним, знайде чітку ясність, в якій міститься зерно майбутнього благополуччя, після такого сну неминучий поворот до кращого.

Готувати вечерю - вас здолають похмурі думи і стан душевного занепаду.

Смажити щось уві сні - до змін у справах. Смажити кави - можливе порятунок для вас в безвихідній ситуації може полягати в шлюбі з іноземцем. Смажити насіння - знайдете надію, млинці - до чуттєвих задоволень.

Піч уві сні пироги - наяву дозволити собі пококетувати з незнайомими чоловіками. Піч кондитерські вироби означає, що ви будете обмануті дуже хитрим людиною.

Готувати солодкий крем для кондитерських виробів - незабаром вам належить прийняти в будинку важливого гостя. Робити уві сні цукерки - поліпшення вашого добробуту завдяки ретельності, старанності, працьовитості.

Готувати уві сні морозиво - до невдачі, викликаної вашим егоїзмом і холодної безстрасністю. Наготовлювати мармелад означає хвороба та незадоволеність долею, неприємну домашню атмосферу.

Варити уві сні варення - до прикрості, порожнім мріям. Є варення з екзотичних плодів, наприклад, ананасів - вас чекають приємні звістки.

Готувати з фруктів джем або конфітюр - до того, що в будинку настануть мир і благополуччя і ви знайдете вірних і надійних друзів.

Варити компот означає, що всупереч усім чуткам і пересудів репутація людини, яка вам доріг, залишиться незаплямованою. Варити кисіль - до того, що незабаром ви, можливо, захворієте легкою формою застуди. Варити кашу - до прагнення поліпшити взаємини з кимось із ваших близьких.

Готувати уві сні квас віщує достаток порожніх і грубих вигадок на ваш рахунок.