Сонник «Готувати»

Англійський сонник

Якщо ви уві сні, стоячи за плитою, займалися приготуванням їжі, це говорить про те, що дуже скоро ви будете веселитися на весіллі друга або іншому святі. А якщо говорити про більш віддалені перспективи, то ви і ваша сім'я буде обдарована усіма радощами, які може дати людині наше життя.

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви готували самі, то наяву станете для когось джерелом радості. Варили щось - будете вершити добрі справи.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вам довелося варити суп, компот, смажити м'ясо, млинці і т. , Тобто займатися куховарство, значить, від когось приймете якусь приємну обов'язок. Вже скоро вас відвідають дорогі друзі.

Якщо під час готування щось у вас не виходило, це до подій, через які ви будете відчувати розчарування і тривогу.

Сонник Цветкова

Куховарити — до пліток;

Готувати оленину — у вас з'являться вороги.

Сонник Здоров'я

Готувати їжу самому - до позитивних емоцій, пов'язаних зі спілкуванням з іншими людьми;

Бачити, як готують їжу інші люди - до психологічного конфлікту і стресу;

До небезпеки харчових отруєнь, дизентерії та іншим подібним хворобам.

Азбука тлумачення снів

Готувати — символізує вашу організаційну діяльність і очікування результату.

Сучасний сонник

Готувати уві сні їжу - означає, що якісь приємні обов'язки ляжуть на Ваші плечі. Крім того, найближчим часом чекайте візиту друзів.

Якщо під час приготування їжі стався якийсь неприємний випадок або ж Ви невеселі - наяву очікуйте тривог і розчарувань.

Сонник від А до Я

Готувати уві сні якісь блюда означає, що до вас скоро перейде приємний обов'язок, в найближчому майбутньому чекайте візиту дорогих вам друзів.

Якщо під час приготування у вас щось не буде виходити - наяву вас можуть підстерігати події, які викличуть занепокоєння і розчарування.

Готувати уві сні страви з картоплі віщує підходящу для вас роботу.

Готувати уві сні якесь м'ясо - знак того, що першими досягнуть того, до чого ви прагнете, інші.

Бачити у сні, що ви готуєте каву, передвіщає невдачу в справах.

Готувати коктейль — до того, що ви введете в оману друзів щодо своїх схильностей і будете насолоджуватися товариством непорядних легковажних чоловіків і жінок, видаючи себе за їхніх ровню.

Якщо вам сниться, що ви готуєте ковбасу - значить, наяву ви будете щасливі в багатьох своїх починаннях. Робити уві сні галушки - в реальному житті завести нове корисне знайомство.

Готувати уві сні сніданок - значить, наяву скоро потрапите в пастку, підлаштований ворогами.

Готувати обід - те, що здавалося невизначеним, знайде чітку ясність, в якій міститься зерно майбутнього благополуччя, після такого сну неминучий поворот до кращого.

Готувати вечерю - вас здолають похмурі думи і стан душевного занепаду.

Смажити щось уві сні - до змін у справах. Смажити кави - можливе порятунок для вас в безвихідній ситуації може полягати в шлюбі з іноземцем. Смажити насіння - знайдете надію, млинці - до чуттєвих задоволень.

Піч уві сні пироги - наяву дозволити собі пококетувати з незнайомими чоловіками. Піч кондитерські вироби означає, що ви будете обмануті дуже хитрим людиною.

Готувати солодкий крем для кондитерських виробів - незабаром вам належить прийняти в будинку важливого гостя. Робити уві сні цукерки - поліпшення вашого добробуту завдяки ретельності, старанності, працьовитості.

Готувати уві сні морозиво - до невдачі, викликаної вашим егоїзмом і холодної безстрасністю. Наготовлювати мармелад означає хвороба та незадоволеність долею, неприємну домашню атмосферу.

Варити уві сні варення - до прикрості, порожнім мріям. Є варення з екзотичних плодів, наприклад, ананасів - вас чекають приємні звістки.

Готувати з фруктів джем або конфітюр - до того, що в будинку настануть мир і благополуччя і ви знайдете вірних і надійних друзів.

Варити компот означає, що всупереч усім чуткам і пересудів репутація людини, яка вам доріг, залишиться незаплямованою. Варити кисіль - до того, що незабаром ви, можливо, захворієте легкою формою застуди. Варити кашу - до прагнення поліпшити взаємини з кимось із ваших близьких.

Готувати уві сні квас віщує достаток порожніх і грубих вигадок на ваш рахунок.