Тлумачення сну «Компот»

Езотеричний сонник

Пити уві сні компот - такий сон говорить про безглуздість спроб відновлення відносин з кимсь, тому що все, що було можна, ви від них отримали.

Бачити , як пив хтось інший, - стосунки з кимось будуть перервані не з вашої ініціативи. Варити компот - у вашому житті виникне новий союз. Вийшов смачним, солодким, як нектар, - зв'язок буде міцною і щасливою. Обпектися гарячим напоєм - недобрий сон, до невтішних известиям. Розлити його - до сварки.

Кулінарний сонник

Пити уві сні компот означає - що всупереч усім чуткам і пересудів репутація людини, яка вам доріг, залишиться незаплямованою.

Новітній сонник

Готувати компот — до сюрпризу;

Пити — до порожнього розмови.

Сонник XXI століття

Пити компот уві сні - означає, що ваші зв'язки міцніють, взаємини поліпшуються і скоро ви отримаєте гарні результати.

Пригощати когось компотом - до вигідною угоді.

Сонник від А до Я

Робити компот — означає, що всупереч усім чуткам і пересудів репутація людини, яка вам доріг, залишиться незаплямованою.

Якщо уві сні ви варите компот зі свіжих ягід або фруктів - значить, в реальному житті будете змушені розлучитися з коханою людиною на досить тривалий термін.

Компот із сухофруктів - передвіщає загострення відносин з колегами і начальством, можливо навіть зміну роботи.

Пити уві сні компот - наяву вас охоплять сумніви щодо правильності обраного вами шляху і способів досягнення поставленої мети.

Сонник Мандрівника

Компотплутанина, хаос.

Загальний сонник

Пити компот уві сні - означає, що ваші зв'язки міцніють, взаємини поліпшуються і скоро ви отримаєте гарні результати. Пригощати когось компотом - до вигідною угоді.