Тлумачення сну «Цукерки»

Французький сонник

Якщо вам приснилися цукерки, сон попереджає вас про чиюсь нещирості, яка ховається під маскою лестощів.

Сонник Фен-шуй

Цукерки.

Любовний сонник

Цукерки — Якщо уві сні ви даруєте кому-небудь цукерки, значить, ви погодитеся на заміжжя, однак дуже скоро вас спіткає розчарування у вашому обранцеві.

Сонник Симона Кананіта

Цукерки — приїзд гостей.

Сонник Міс Хассе

Отримати — будеш запрошений на торжество;

Їсти — закохаєшся.

Новий сімейний сонник

Якщо ви робили у сні цукерки, то ваш добробут покращиться завдяки ретельності, старанності і працьовитості. Сон, в якому ви їсте розсипчасту, хрустку цукерку, віщує світські задоволення і обіцяє любов. Кисла цукерка - ознака хвороби або досади і роздратування.

Якщо ви отримали в подарунок коробку цукерок - попереду у вас процвітання. Самі послали комусь коробку цукерок - ваші надії не збудуться.

Сонник Шувалової

Повідомляють про велику нездійсненною потреби в позитивних емоціях. доставте, нарешті, собі радість!

Східний жіночий сонник

Є льодяники — до розваг в самому найближчому майбутньому. Кислі цукерки символізують хвороба або досаду. Отримати в подарунок цукерки - ознака того, що ти станеш об'єктом поклоніння. Такий сон зазвичай обіцяє добробут.

Якщо ти сама робиш цукерки - значить, ти зможеш добитися успіху завдяки працьовитості і терпіння. Дарувати цукерки - знак того, що ти приймеш рішення вийти заміж, проте потім можеш розчаруватися в своєму обранцеві.

Сонник Міллера

Робити уві сні цукерки - означає поліпшення Вашого добробуту завдяки ретельності, старанності, працьовитості.

Бачити у сні, що Ви їсте розсипчасту, хрустку цукерку, говорить про світських задоволеннях і обіцяє любов молодим і людям старшого віку. Кисла цукерка - ознака хвороби або того, що досада і роздратування змінять колишнє безмежну довіру. Отримати в подарунок коробку цукерок - обіцяє молодій людині чиїсь наполегливі, але лицемірні домагання. Зазвичай цей сон обіцяє процвітання.

Якщо Ви самі посилаєте комусь коробку цукерок, то скоро зробите пропозицію (ділове або про шлюб), але Вас чекає розчарування:

Надії не збудуться.

Сучасний сонник

Є у сні льодяники означає, що в найближчому майбутньому Вас чекають різноманітні розваги. Кислі на смак цукерки можуть символізувати хворобу або досаду. Отримати в подарунок цукерки означає, що Ви станете об'єктом поклоніння. Такий сон зазвичай обіцяє добробут.

Якщо уві сні Ви самі робите цукерки, то Ви зможе домогтися успіху завдяки Вашій працьовитості і терпіння. Дарувати цукерки означає, що Ви приймете рішення вийти заміж або одружуватися, проте ризикуєте потім розчаруватися у Вашому обранцеві.

Сонник Здоров'я

Бачити цукерки — до позитивних емоцій;

Їсти цукерки — до проблем із підшлунковою залозою;

До небезпеки карієсу зубів;

Відчувати огиду при їжі або вигляді цукерок - до можливого цукровому діабету.

Сонник Азара

Приїзд гостей.

Отримати — будеш запрошений на торжество їсти - закохаєшся.

Є у сні цукерки віщує наближення хвилюючих, п'янких насолод у вашого інтимного життя. Отримати уві сні цукерки в подарунок означає, що вам незабаром належить випробувати чарівну, але ризиковану радість.

Якщо уві сні ви даруєте кому-небудь цукерки, значить, ви погодитеся на заміжжя, однак дуже скоро вас спіткає розчарування у вашому обранцеві.

Льодяники — незаслужене образа від улюбленої персони;

Шоколадні — несподівана невелика прибуток.

Є у сні льодяники означає, що в найближчому майбутньому Вас чекають різноманітні розваги. Кислі на смак цукерки можуть символізувати хворобу або досаду.

Отримати в подарунок цукерки означає, що Ви станете об'єктом поклоніння. Такий сон зазвичай обіцяє добробут.

Якщо уві сні Ви самі робите цукерки, то Ви зможе домогтися успіху завдяки Вашій працьовитості і терпіння.

Дарувати цукерки означає, що Ви приймете рішення вийти заміж або одружуватися, проте ризикуєте потім розчаруватися у Вашому обранцеві.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вам привиділися цукерки, віщує довгий залицяння молодої людини, яка закінчиться традиційним пропозицією вийти за нього заміж.

Отримати в подарунок набір дорогих цукерок - значить, ви будете запрошені на торжество. Дарувати уві сні коробку хороших цукерок, значить, першою освідчитися в коханні, яка буде відкинута.

Є у сні цукерки - передвістя процвітання справах, веселого життя і щасливого кохання. Солодкі цукерки означають прибуток, кислі - до хвороб і дратівливості, м'ятні - досада і розчарування прийдуть на місце безмежного довірі.

Якщо уві сні ви їсте карамель - стало бути, людина, взаємності якого ви домагаєтеся, небайдужий до вас. Льодяники уві сні віщують зраду з боку уявних приятелів. Шоколадні цукерки означають, що ви знайдете потрібних вам людей і справу закрутиться повним ходом.

Робити уві сні цукерки - досягнете поставленої мети завдяки невтомній і копіткій праці. Купувати цукерки - витратитеся абсолютно даремно.

 
Відноситься до тем: