Тлумачення сну «Болото»

Сонник Міллера

Ходити у сні по болоту або багнистих місцях - означає, що скоро ви потрапите в несприятливі обставини. Примарним виявиться очікуване вами спадок, і ви відчуєте гостре розчарування у сердечних справах.

Якщо ж, гуляючи по болоту ви зустрінете чисті калюжки і зелені купини - це означає, що вам вдасться утримати удачу і, досягнувши її, ви будете більш обережні і уважні до тих небезпек і інтриг, які вам загрожують.

Опинитися посеред болота - це знак того, що ви нездатні виконати свій обов'язок.

Побачити на болоті інших людей - означає, що вас скоро засмутять близькі вам люди. Цей сон може передвіщати хвороба.

Сонник Нострадамуса

Побачити в сні, як ви йдете по болоту, - зустріти несподівану перешкоду при вирішенні особистих проблем.

Якщо уві сні ви тонете в болоті - значить, наяву ви відчуєте сильне потрясіння, викликане віроломством і зрадою ваших друзів. Сон, в якому ви допомагаєте комусь вибратися з трясовини, свідчить про ваших невикористаних можливостях.

Якщо уві сні ви побачили болото, вкрите льодом, - це означає крихкість навколишнього нас світу і його беззахисність перед насувається цивілізацією.

Сонник Цветкова

Бродитиобмова;

Гниле болото бачити - до багатства;

Йти по гнилому болоту, по рідкій трясовині - перешкода в пристрої грошових справ;

В купині з водою - бережися чужих чвар;

Купини зелені, але проступає вода - засмучення, неприємності, пов'язані з можливою одруженням.

Сонник Міс Хассе

Погані види на будующее;

Бродити по болоту - чекає небезпека;

Вилазити з болота - поліпшення в життєвих справах.

Болото гниле бачити - будеш багатим;

Впасти в нього - чекай для себе нехорошого;

Крокувати по ньому - тебе домовилися щодо;

Згрібати бруд — бесполлезний працю.

Езотеричний сонник

Ходьба по болоту передрікає невпевненість, хиткість становища в справах і сім'ї.

Якщо уві сні ви в болоті тонули, наяву потрапите в складну життєву ситуацію. Відчуття безперспективності може привести вас до алкоголізму або суїциду. Хтось тоне в болоті - в тій же небезпеці опиняться ваші близькі. Її можна уникнути, якщо знайти причину і усунути її.

Французький сонник

Болото у сні віщує занепад в справах, бідність. це - сон-попередження:

Вам повинно проявляти в житті більше працьовитості.

Англійський сонник

Побачити в сні, що Ви пробираєтеся по болотистій місцевості - це сон, що означає життя, повне тривог і турбот.

Якщо Ви йдете по болоту з працею - вас чекають печалі і труднощі. Але якщо легко долаєте багно і швидко виходите на твердий грунт - значить, залишок днів проведете в скромному статку. Закоханому цей сон - передвіщає безліч бід і випробувань, але в кінцевому підсумку його чекає тріумф над усіма ворогами і перешкодами.

Сучасний сонник

Болото сниться до того, що вам потрібно здригнутися і почати активно діяти, а то зараз ви схожі на суху траву, яку вітер ганяє по пустому полю. Ваше життя необхідно заповнити дією, так як доля нічого сама по собі для вас не зробить:

Вона любить активних і цілеспрямованих.

Якщо сниться, що ви потрапили в болото і воно затягує вас, прокиньтеся і дійте спонтанно. Справа в тому, що в реалі у вас з'явився такий шанс, який випадає людині раз в житті. І якщо ви дасте йому пройти повз вас тільки тому, що, приміром, зараз йде ваш улюблений серіал і ви не можете пропустити серію, то потім не ображайтеся на долю. Вона давала можливість, а ви нею не скористалися.

Також болото сниться до хаосу в справах.

Якщо ви свідомо зробили крок у сні в болотяну твань, то в реальному житті вас чекає неприємність, в яку ви потрапите через жінку.

Якщо ви ступили в болото свідомо, але жахливо боїтеся того, що може статися, то сон пророкує, що ви легко зможете ухилитися від неприємностей.

У сні, як і в реальному житті, вибратися з болотної твані досить складно.

Якщо вам це вдасться, то наяву ви легко здолаєте найскладнішу смугу перешкод, зберігши при цьому всі свої активи в цілості й схоронності.

Якщо снилося, що ви шубовстається в болоті і бачите, що навколо вас розкидані якісь предмети, значить, скоро вас чекають серйозні сутички із супутником життя. Ви усвідомлюєте, що ваші відносини необхідно переглянути, але вам не вистачає рішучості.

Людині, якій сниться, що він потонув у болоті, загрожує серйозна небезпека.

Якщо він злякався настільки, що прокинувся, то існує ймовірність, що наяву йому вдасться ухилитися від біди.

Сонник Фрейда

Болото, що з'явилося у сні, свідчить про те, що з вами поруч зовсім не та людина, що потрібно, і вас все сильніше затягують відносини з ним. У вас не вистачає сил опиратися його наполегливості і натиску. До того ж вас лякає думка, що більше не вдасться нікого знайти, і ви чіпляєтеся за ці відносини, вважаючи, що на безриб'ї і рак риба.

Сонник Симона Кананіта

Болотозбиток і безлад у справах.

Китайський сонник

Болотознак бідності та майбутніх великих праць. Загрузнути в болоті - значить, стати жертвою обману.

Український сонник

Болото — на погане;

Бродити по ньому - наговір, наклеп, гниле болото бачити - на багатство;

Якщо болото причепилося - причепиться якась хвороба, болячка.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви відчуваєте, що вас засмоктує болото і ви не в змозі з нього вибратися. Ви відчуваєте, як вас засмоктує робота.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи відчуваєте ви, що вас засмоктує болото і ви не в змозі з нього вибратися? Чи відчуваєте ви, що вас засмоктує робота? Розслабтеся, глибоко дихайте, змініть темп. Зробіть що-небудь зовсім несподіване, щоб розбити внутрішні стереотипи, які ви програєте в своєму житті.

Сонник Майя

Гарне значення центрі болота росте дерево - зараз самий відповідний час, щоб почати свою справу або здобути незалежність. Ви повні сил і енергії! А щоб привернути до себе успіх, намалюйте за допомогою вугілля символ дерева у себе на руці, і не змивайте до тих пір, поки не розмаже. Погане значеніеВесь берег болота в очеретах - вас покидають сили! Ваш імунітет ослаблений, ви можете захворіти і дуже надовго випасти з життя. Будьте пильні та уважні! Приймайте вітаміни і намагайтеся якомога більше спати. Знайдіть болотяну воду і вмивайтеся нею щодня перед сном протягом тижня. І не стрижіть нігті всю найближчий тиждень.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Болото — хибний шлях / оману / душевний застій. В болото потрапити - безлад в справах / застереження від фальшивої дороги, з якої неможливо буде повернутися назад. У болоті загрузнути - шкода, збиток. Болотною стежкою іти - печаль.

Сонник Шеремінской

Йти по болоту - до поганих подій, обмовимося, перешкодам у фінансових справах, але бачити гниле болото - до багатства.

Новий сімейний сонник

Ходити у сні по болоту означає, що незабаром у вас складуться несприятливі обставини:

Очікуване спадок виявиться примарним, а в сердечних справах спіткає розчарування. Опинилися посеред болота - знайте, що не зможете виконати свої обіцянки. Побачили на болоті інших людей, - скоро вас засмутять близькі люди. Цей сон також може передвіщати хвороба.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в сні, що ви пробираєтеся по болотистій місцевості - це сон, що означає життя, повне тривог і турбот.

Якщо Ви йдете по болоту з працею, то Вас чекають печалі і труднощі. Але якщо легко долаєте багно і швидко виходите на твердий грунт - значить, залишок днів проведете в скромному статку. Закоханому цей сон передвіщає безліч бід і випробувань, але в кінцевому підсумку його чекає тріумф над усіма ворогами і перешкодами.

Східний жіночий сонник

Недобрий знак. Пробиратися через трясовину - до хвороб, викликаним перевтомою й розладом. Ти можеш постраждати через нерозумного поведінки когось з близьких.

Якщо сниться, що ти йдеш по заболочених місцях, - ти ризикуєш стати жертвою обставин.

Якщо ж посеред болота ти побачила чисту воду і зелені купини, - тебе чекає процвітання, однак на шляху до нього належить подолати чимало небезпек і викрити чиїсь інтриги.

Сонник Езопа

Коли людина з головою йде в повсякденні справи і турботи, про нього говорять:

«Його болото засмоктало», тому болото в сновидінні - позначає рутину, одноманітність, нудьгу. За народними повір'ями, на болотах живе нечиста сила, яка заманює вночі випадкових перехожих блукаючими вогниками і топить в трясовині. Тому всі несприятливі обставини можуть у вашому сновидінні ховатися за образом болота.

Якщо вам приснилося, що ви тонете в болоті - значить, наяву вас не влаштовує і стомлює робота, вам здається, що час зупинився, що кожний наступний день, точна копія попереднього, що ніяких подій не відбувається, але це настрій скоро пройде, і ви.

Сон, в якому ви благополучно проходите через болото - пророкує, що незабаром вас чекає якесь незвичайне подія, можливо, ви відправитеся в захоплюючу подорож чи ділову поїздку, яка принесе багато нових вражень.

Сонник Мартина Задеки

Болотом йтинебезпека, безчестя.

Сонник Данилової

Приснилося болото означає тягар невдалої зв'язку або шлюбу, під вагою якого ви відчуваєте, що будь-які спроби вирватися марні. Вас можуть гнітити депресія або сексуальна незадоволеність.

Азбука тлумачення снів

Болото — символізує душевний застій, «хиткий грунт під ногами». Хвороба, розчарування, збитки.

Американський сонник

Ви відчуваєте, що вас засмоктує болото і ви не в змозі з нього вибратися - ви відчуваєте, як вас засмоктує робота.

Східний сонник

Пробиратися через трясовину - до хвороб, викликаним перевтомою й розладом. Ти можеш постраждати через нерозумного поведінки когось з близьких.

Якщо сниться, що ти йдеш по заболочених місцях - ти ризикуєш стати жертвою обставин.

Якщо ж посеред болота ти побачила чисту воду і зелені купини - тебе чекає процвітання, однак на шляху до нього належить подолати чимало небезпек і викрити чиїсь інтриги.

Дитячий сонник

Болото — тобі загрожує небезпека потрапити в погану компанію або в неприємну ситуацію, з якої ти будеш вибиратися з великими труднощами, а то й зовсім не зможеш вибратися.

Малий сонник Велесів

Болотоплакати будеш, біда з тобою станеться, бідність, роботи багато, неприємність;

Гниле болотобагатство;

Загрузнутиобман;

Тонутиневдача, велика помилка, небезпечна справа;

Болотної стежкою йти - перешкода у справах, наклеп, плітки;

Болото виникне на місці поля - голод, родич помре;

Ходити по топкому болоту - чекай хвороби, чужі неприємності;

Впасти — неприємності.

Новітній сонник

Болото — до несподіваної хвороби, і чим довше будете ходити по болоту - тим довше буде тривати хвороба.

Новий сонник 1918 р

Болото — до поганого;

Бродитиобмова;

Бачити гниле болото - до багатства;

Тонути в ньому - потрапити в непередбачене небезпечна справа.

Слов'янський сонник

Болото — до майбутньої бідності і трудам.

Суміщений сонник

Ходити в сновидінні по болоту - через якийсь час ви опинитеся в скрутному становищі. Можливо розчарування в особистому житті.

Якщо, прогулюючись по болоту, ви побачите чисті острівці води - значить, вам буде супроводжувати успіх і везіння, але остерігайтеся недоброзичливців і заздрісником, вони можуть все зіпсувати.

Опинитися посеред болота - ви уникаєте виконання своїх обов'язків.

Якщо уві сні ви бачите на болоті інших людей - скоро вас наздожене хвороба.

Сонник XXI століття

Приснилося вам болото - поганий сон, це знак бідності та майбутніх великих праць. Він символізує помилковий шлях, оману, душевний застій, часто сниться до сліз.

Потрапити у сні в болото - вас може очікувати наяву безлад у справах, загрузнути - обман чи безтурботне майбутнє, тонути в ньому - потрапити в непередбачувану і навіть небезпечна справа, болотної дорогою йти - до перешкод у всіх справах.

Стояти посеред болота - означає, що ви не можете зробити те, чого від вас чекають.

Потрапити в болото, з великими труднощами пробиратися через нього і в підсумку вибратися - означає, що наяву вам належить час великих праць, наполегливої боротьби за виживання, за своє становище в суспільстві, але в підсумку ви досягнете вирішення всіх проблем і займете гідне вас місце в.

Якщо ж ви намагаєтеся вибратися і вам це не вдається - ваш план залишиться нереалізованим, а боротьба з труднощами не принесе поки бажаних результатів.

По болотних купинах стрибати - вихід з утруднень.

Палицею грунт пробувати - рятівна обережність, поліпшення ситуації, знак швидкого подолання труднощів.

Сонник Азара

Болотозбиток і безлад у справах.

Сонник майбутнього

Болотобезлад в справах, збиток.

Сонник для всієї родини

Болото — це свого роду попередження, яке говорить про те, що останнім часом ви стали занадто безініціативні, інертні, в загальному, пливете за течією. У вашому житті не відбувається нічого мало-мальськи значимого, в чому ви вперто продовжуєте вважати винною лише долю-злодійку.

Якщо вам приснилося, що ви тонете в болоті - часу на роздуми у вас не залишилося. І справа зовсім не в тому, що одноманітність як, болото, затягує вас. Мабуть, повз вас проходить чудова можливість, шанс, який випадає не кожному, а ви в цей час лежите перед телевізором, розмірковуючи, протягнути чи руку, щоб схопити удачу за хвіст, або все ж не відволікатися від улюбленої передачі.

Сонник для стерви

Болотобезлад і негаразди в справах.

Ходити у сні по болоту - складуться несприятливі обставини у всіх сферах життя:

Розчарування в коханні, зниження матеріального достатку, проблеми і перешкоди в діловій діяльності.

Побачити в сні на болоті зелені купини і квіти - тільки обережність, уважності обачність допоможуть тобі зловити успіх і більше не випускати зі своїх рук.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Болото, побачене уві сні - це відображення ваших передчуттів великої небезпеки і невпевненості в своїх силах.

Якщо наяву вас нічого не турбує, будьте обережніше! Такий сон підказує, що ваше становище не відрізняється стійкістю. Швидше за все, плани, які ви будуєте на майбутнє, в будь-який момент можуть обвалитися, а самі ви ризикуєте опинитися у великій біді.

Сон закликає вас оглядітися по сторонах і тверезо оцінити ситуацію.

Якщо уві сні посеред болота ви побачили твердий острівець, стежку або твердий берег - значить, рішення вашої проблеми знаходиться десь поруч, потрібно тільки добре пошукати.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Болото — у ваших справах буде великий безлад;

Тонути в болоті - вас затягнуть у погану справу;

Бачити в болоті рідної людини - до безгрошів'я.

Переходитиробити нудну, але необхідну роботу.

Трава болотнамати інтрижку на стороні.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні болото і знати, що ви зможете дістатися до потрібного місця, тільки подолавши це болото, так як іншої дороги у вас немає - вам належить ухвалити важливе рішення:

Або пан, або пропав.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви тонете в болоті - до великої втрати.

Якщо ж вам у сні вдасться вибратися з болота на суху купину - ви зумієте уникнути великої небезпеки, яка буквально підстерігає вас за рогом.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви опинилися на болоті, віщує несприятливі обставини. Ваша надія швидко і легко збагатитися на перевірку виявиться ілюзорною, не пощастить і в любові, що разом узяте повалить вас в глибоке розчарування.

Якщо, ступаючи по трясовині, ви бачите серед мшиста купин і вкритої ряскою води прозорі видноколі, - значить, вам вдасться утримати удачу завдяки тому, що ви будете ще більш обережні і уважні до підступів своїх конкурентів.

Бачити, що вас з усіх боків оточує хитке непрохідне болото, в якому ви заблукали і не можете вибратися, - значить, наяву ви не можете виконати взяті на себе зобов'язання.

Якщо бачите в такій ситуації інших людей - незабаром відчуєте засмучення від родичів або друзів, що може бути викликано хворобою.

Побачити на болоті безліч жаб означає нещастя, яке ви подолаєте завдяки своєчасній допомозі друзів. Наткнутися на змію - ви будете жити в безперестанному страху захворіти або завагітніти. Повзти по болоту - до того, що впадете в депресію і втратите довіру людей, що покладали на вас великі надії. У ваших друзів з'являться підстави звинуватити вас у тому, що ви не тримаєте своє слово.

Якщо сниться, що ви йдете по трясовині, не розбираючи шляху, - ваші найгарячіші бажання та сміливі плани зустрінуть тимчасові перешкоди. Надзвичайні зміни обставин змусять вас переглянути деякі свої вчинки.

Тонути в трясовині, повільно занурюючись в неї, - зробите серйозний промах.

Бачити Загрузлій в трясовині - великі зусилля принесуть малу віддачу.

Якщо ви когось витягуєте з болота або витягують вас - майбутнє наповниться тривогою і страхом.

Сонник Соломона

Болотозбиток, безлад у домі;

Болотом йтинебезпека безчестя.

Сонник Мандрівника

Болото — важкі часи, проблеми, життєвий тупик, душевний застій.

Трясовинанебезпека;

Злочинний коло людей.

Тлумачний словник сновидінь

Потрапити в болото - безлад в справах;

Тонути в ньому - потрапити в непередбачене небезпечна справа;

Йти болотомрадість.

Снотолкователь

Ходити у сні по болоту або багнистих місцях означає, що скоро Ви потрапите в несприятливі обставини. Примарним виявиться очікуване Вами спадок, і Ви відчуєте гостре розчарування у сердечних справах.

Якщо ж, гуляючи по болоту. Ви зустрінете чисті калюжки і зелені купини - це означає, що Вам вдасться утримати удачу і, досягнувши її, Ви будете більш обережні і уважні до тих небезпек і інтриг, які Вам загрожують.

Опинитися посеред болота - це знак того, що Ви нездатні виконати свій обов'язок.

Побачити на болоті інших людей - означає, що вас скоро засмутять близькі Вам люди. Цей сон може передвіщати хвороба.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Болотознак бідності та майбутніх великих праць. Загрузнути в болоті - значить, стати жертвою обману.

 
Відноситься до тем: