Сонник «Квітка»

Сонник Менегетті

Символізує можливість появи плоду, але в реальності плодом не є. Вказує на жіночу чарівність і привабливість з натяком на генітальний еротизм, який насправді відсутня. Означає фальшиву жіночність, і, отже, веде до негативних наслідків.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви зриваєте квіти, щоб скласти з них букет - в реальному житті цей сон означає ваше прилучення до знання і осмислення світу.

Сон, в якому ви вкололи свою руку про подаровані вам квіти - означає, що наяву ви відчуєте сильну душевну і серцевий біль через зраду близької чи коханої людини.

Якщо вам приснилося, що хтось витоптали у вашому саду квіти - це віщує підступи ворогів, які зроблять все можливе, щоб ви не отримали необхідну для вас інформацію.

У сні ви побачили у своєму домі велику кількість кімнатних квітів - це символізує скритність почуттів.

Вам приснився прекрасний сад, повний незвичайно красивих квітів - ви вдихаєте їх чудовий аромат. Цей сон передвіщає вам наяву незвичайну, романтичну зустріч.

Зів'ялі квіти у сні - пророкують проблеми зі здоров'ям і розлуку.

Сон, в якому ви садите у своєму саду квіти - означає, що наяву ви зробите благородний і мудрий вчинок.

Якщо уві сні ви бачите, як шанувальники буквально обсипають вас квітами - в реальному житті це свідчить про те, що ваш душевний самотність може затягнутися. Ваші завищені претензії швидше за все так і залишаться нереалізованими.

У сні ви плетете собі вінок з польових квітів - цей сон свідчить про те, що незабаром ви зустрінете свою любов і створите щасливу сім'ю.

Сон, в якому ви отримуєте в подарунок у кімнатному горщику квітка - означає, що ви отримаєте звістка про померлу людину.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви вирощуєте квіти, найближчим часом боги будуть вам допомагати. Принесіть їм невелику жертву в подяку - розведіть опівночі багаття і кидайте в нього пелюстки різних квітів. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви зриваєте квіти, то найближчим часом у ваших дітей можуть бути проблеми. Щоб цього не сталося, подаруйте кожній дитині по квітці.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Квіти взагалі (особливо білі і червоні) - радість, веселощі. Саджати квіти на грядку - щось неприємне. Нюхати квіти - втрати. Збирати - радість. Зірвати квітку - одного знайти / зробити крок до близькості, отримати поцілунок, отримати побачення і т. / Таємне насолоду позбавити або позбутися невинності. Бутони квітів бачити - добре. Зів'ялі квіти - хвороба. Одинокий квітка у вазі - бажана дівчина і те, що відбувається з нею, пов'язане з нею. Букет квітів - радість / щастя в коханні. Букети робити, збирати - приємні радості. Багато букетів - приємний коло знайомств. Збляклий букет - холодність в любові або шлюб. Літаючі квіти бачити - якесь фантастичне стан, викликаний мареннями, наркотиками / сни наяву тебе чекають. Квіти, що ссуть кров - підступність з боку коханої персони / небезпека від надмірної радості. Штучні квіти бачити або отримувати - сумна подія / небезпека для твого життя або життя близької людини. Їх робити - брехня плести. Їх спалювати - бажання рішуче порвати з колишніми стосунками, почати нове життя. Різні рослини і квіти в сновидінні:

Астрадуша, Зваблена до таємничого, неземного, потойбічного / щось містичне. Бархотки - радість. Чорні бархотки - засмучення. Білена - якась зла жінка / відьма. Барвінок - щира любов друзів / чиста любов. Волошка - переміна в душі. Рвати його - зміни в справах. Вереск квітучий - здійснення надій. Засохлий - життя зажадає від тебе великого терпіння і витримки. Гіацинт - чиста, ненавмисна радість / щастя в коханні. Дурману зарості - тебе обманюють. Жасмин - щастя в коханні / любовне побачення / Сластолюбний потягу. Живокость - вірність друзів / подружжя / подяку. Іриси - зніжений людина / томна безпричинний смуток. Багато ірисів бачити, поля ірису - спілкування з прекрасним, життя в мистецтві. Купальниця - спокушена й обдурена жіноча душа / помста жінки. Кропива - небезпека від лукавих друзів / хвороби. Її рвати - вигнати ворога з дому / неприємність. Кропиву є - нещастя. Садити кропиву - зв'язати себе з компанією шахраїв. Конюшина - щастя. Очерет - радість. Кактуси в горщиках - твоя душевна черствість, відчуженість. В і діти багато колючих кактусів - злі і дурні думки заважають тобі правильно сприймати дійсність. Лютики - зрада / зраду. Збирати їх - готувати зраду / твої думки і дії таємно отруєні отрутою пороку. Лобода - співчуття / бідність / пересічна життя. Лопухи - увага, любов і ласка з боку немилого тобі людини. Конвалія - добрі почуття, приязнь. Сухий конвалія - ти занадто багато вимагаєш від життя і від оточуючих і тому вічно дратуєшся і незадоволений. Суха лаванда - те ж, що і «сухий конвалія». М'яту рвати - благополуччя. Мак бачити, рвати, є - радість. Мох бачити - до багатства, радості, успіху. Незабудка - романтичне почуття. Її зривати - втрата. Нарцис - плітки / таємні насолоди / горда людина. Орхідея - щось рідкісне, дивовижне, унікальне. Примула - важкі обставини у відношенні з людьми, особливо в коханні. Соняшник - великий зовнішній успіх, який внутрішньо буде здаватися незначним. Полин - печаль, плач. Є її - до хвороби. Півонія - зосередженість, концентрація на своєму стані, захват, і перш за все захват своєю любов'ю і щастям / занадто зайнятий собою людина. Папороть рвати, їм кімнату прикрашати - когось спокушати, спокушати. Зарості папороті - отримати таємну владу над людиною.

Побачити , як він цвіте - щастя, удача, яка накладає на тебе величезну відповідальність. Резеда - щось, давно існуюче в твоєму житті, раптом відкриється тобі як нове. Рододендрон - нове знайомство, яке швидко розчарує. Ромашка - маленькі радощі, які скрашують твої будні / зверни увагу на своє здоров'я. Реп'ях - нав'язливий людина, досада від нього. Бузок - еротичне пригода / хвороби, пов'язані зі статевим життям. Тюльпан бачити - збиток від зарозумілості і чванливості. Мати тюльпан - мати справу з зарозумілим людиною / полюбити без надії. Рвати тюльпан - домогтися гордої і красивої жінки. Фіалки - вірність у коханні / скромна дівчина / хтось, навмисне приховує свої якості / не проходь повз подій без уваги. Хризантему бачити - співчуття, хтось потребує допомоги. Хміль - прибуток, багатство. Цикорій - веселощі.

Сонник Шеремінской

Якщо ви бачите уві сні, що ви купуєте собі квіти або вам хтось їх дарує - першорядне значення має бути приділена тому, що даний квітка значить саме для вас. Найчастіше тлумачення образу квітки пов'язано з любовної тематикою, і багато в чому воно визначено прийнятим магічним значенням цієї рослини.

Велике значення має колір самого квітки - так як колір завжди дуже яскраво характеризує психічний стан душі і є дуже символічним. Квіти відображають не тільки наші почуття, але і ступінь розквіту чи занепаду нашої психічної або фізичної життя.

Сонник Шувалової

Квіткаобіцянка майбутнього плоду, надія скуштувати найкраще в житті. Добре, що ви сподіваєтеся на краще, адже той, хто опустив руки, вже напевно нічого не отримає.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні смотрящим на квітку лілії, - добре, - процвітання.

Азбука тлумачення снів

Квіти — уособлюють розквіт почуттів або їх згасання.

Зів'ялі квітилітній вік, померлі почуття.

Зламаний квітказнак смутку, горя, розриву відносин.

Американський сонник

Квіткакраса і розквіт.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що Ви рвете прекрасні пахучі квіти - цей сон до благополуччя. Ви будете щасливі у всіх Ваших починаннях.

Якщо уві сні Ви складаєте букет - сон передвіщає дуже бажаний для Вас шлюб.

Якщо букет не виходить або квіти розкидані і Ви їх не можете зібрати - значить, вашим райдужним надіям на блискуче майбутнє не судилося збутися.

Якщо Ви бачите зів'ялі квіти - це віщує погіршення стану здоров'я або близьку смерть когось із близьких.

Східний сонник

Яскраві, свіжі живі квіти - сняться до радості і задоволення.

Білі квіти, особливо білі хризантеми - до смерті.

Дитячий сонник

Квіти — до занепокоєння, клопотам.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що ви тримаєте в руках букет із самих різних кольорів - вас чекають приємні розваги та залицяння безлічі шанувальників.

Ідіоматичний сонник

Квіти — асоціації:

Печаль, траур (похорон), розставання, краса, радість, свято, зустріч, любов.

Ісландський сонник

Квітка бачити або ж рвати - до шкоди.

Місячний сонник

Квітизадоволення.

Малий сонник Велесів

Квіти — до добра, радість, весілля, знайомство (дівицю), вагітність, доньку народити / плітки, погано, печаль, смерть;

На вікні — до лихо;

Не в пору - горе, хвороба, досада;

Рватихвалити будуть, добре, радість, щастя / плакати;

Садитихудо;

Поливати — вдома радість, щастя;

Білівеселощі, весілля, радість / плітки;

Жовтітруднощі, перешкоди;

Червонівесілля, успіх / утруднення, хвороба, смерть;

Сухі — до лихо;

Зів'яленебезпека;

Квітами голову прикрашати - на весіллі танцювати, успіх у справі / поб'ють;

Бачити кого в кольорах - той помре;

Букет — приємне знайомство, зміни в житті;

Багато букетівпечаль;

Отримувати — постійність у коханні;

Свіжий букетрадість, успіх;

Млявийзрада в любові;

Складати букет — приємні вісті;

Квіти в росі - все скінчиться неприємністю.

Новітній сонник

Квітка — приємне придбання.

Якщо квіти зірвані або зрізані - до хвороби.

Слов'янський сонник

Квіткащастя;

Але польові — до втрати;

Квіти зів'ялі — до незгод.

Снотолкователь

Квіти рвати — означає велике щастя;

Квіти бачити, тримати в руках або нюхати в незвичайне час - значить гіркоту, досаду, а іноді хвороба;

В належний же час означає сей сон розраду, втіху і радість;

Квіти польові збирати і нюхати - знаменує прикрість, втрату, слабкість тіла і розуму;

Взагалі про квіти треба зауважити, що білі - означають невинність, щирість і добрі звичаї;

Жовті — знаменують трудність і перешкода невелике;

А червоні — майже завжди означають хвороба, а іноді навіть і саму смерть.

Сучасний сонник

Бачити у сні розпустилися в саду квіти - обіцяє задоволення і прибуток, в тому випадку, якщо квіти свіжі і яскраві.

Білі квітисимвол смутку.

Засохлі і зів'ялі квіти - принесуть Вам розчарування і похмурі перспективи.

Сон, в якому молода жінка отримує букет з різних квітів - обіцяє їй безліч шанувальників.

Бачити квіти, розпустилися на безплідною грунті, позбавленої будь-якої рослинності - пророкування сумного життєвого досвіду, але завдяки своїй енергійності і бадьорості духу, Ви подолаєте всі труднощі і досягнете слави і щастя.

Сонник Азара

Квіти живі — розквіт життя, вдалі дні;

Жовті квітизрада в любові;

Кошик з квітами - щастя в любові;

Прикрашений квітами хрест - щастя в домі;

Фіолетові квіти — нерозділене кохання;

Квіти-радість в житті;

Квіти сині — нерозділене кохання.

Сонник Білого мага

Поява квітів у сновидіннях - передвіщає тільки хороші і радісні події.

Якщо вам наснився луг, всипаний квітами - незабаром вас чекають радісні події. Буквально кожен день буде сповнений маленьких радощів, які, власне, і дають нам відчуття щастя.

Якщо уві сні, перебуваючи на квітучому лузі, ви вирішили набрати букет і взялися за справу - наяву ви докладете максимум зусиль, щоб не тільки радіти самому, але і приносити радість оточуючим. Наскільки довгою виявиться ідилія, залежить тільки від вас. При постійному добром відношенні до близьких життя для вас надовго повернеться світлою стороною. Заради миру і взаємної любові можна постаратися, адже складнощів у нас всіх предостатньо.

Протягувати комусь із близьких букет квітів - скоро вам представиться можливість проявити свої почуття до цих людей і ви цим скористаєтеся повною мірою.

Підносити уві сні букет людині незнайомому, причому представнику протилежної статі - до вирішальної зустрічі, коли ви, нарешті, зрозумієте, що знайшли свою половину. Однак знайти єдиної людини - тільки півсправи, необхідно йому зізнатися у своїх почуттях. Це може статися найближчим часом, і чим швидше ви наберетеся рішучості і скажете найважливіші слова, тим вірніше знайдете щастя.

Ставити прекрасний букет у вазу - вас чекає спокійне життя без хвилювань і тривог. У вас з'явиться можливість більше часу приділяти дорогим вам людям. Не скупіться на увагу і любов до них, і вони вам відповідять тим же.

Сонник для всієї родини

Бачити ростуть у саду квіти - символ чогось нового, найчастіше приємного (радісна новина, довгоочікувана покупка, несподівана зустріч з людиною, яку ви хотіли б, побачити).

Якщо квіти зів'ялі, засихають, опадає - це символ втрати і засмучення.

Білі квітиозначають тугу і самотність, хоча по четвергах і вівторках вони віщують зустріч з красивою жінкою.

Сонник для стерви

Квіти — ти скоро досягнеш благополуччя.

Збирати уві сні квіти - заслужиш схвалення з боку начальства.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Квіти у сні - це наші почуття, а також пов'язані з ними надії і плани.

Хороший сон — в якому вам сняться приємного вигляду квіти, що ростуть в саду. Такі сни віщують радість і говорять про те, що ваші надії не марні.

Якщо ж при цьому пелюстки квітки виглядають неміцними, як у маку, тюльпана або шипшини - це є знаком помилкових ілюзій. Побачивши такий сон, наяву вам не слід сліпо довіряти своїм почуттям.

Дарувати уві сні букет приємних і міцних на вигляд кольорів або отримувати такий букет від когось - знак взаєморозуміння і дружби. Закоханим такі сни віщують розділену любов.

У той же час, якщо квіти у сні - мають надто сильний аромат, як жасмин або черемха, то це є знаком спокуси і пристрасті.

Сон підказує, що почуття готові закрутити вам голову, і це загрожує обернутися розбитими мріями і глибоким сумом.

Сонник Здоров'я

Бачити свіжі, пахучі квіти - до позитивних емоцій;

Зів'ялі квіти — до хвороби;

Дарувати квіти симпатичному людині протилежної статі - до сексуальної незадоволеності.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Запашні квіти — до весни, до хорошого у вашому житті.

Воскові квіти — до похорону друга або подруги.

Оберемок квітів — до переривання вагітності.

Зірвати квіти — до зради.

Зів'ялі квіти — будете шкодувати про минаючої молодості.

Набрати квіти в оберемок - до радості.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні воскові квіти - довго плакати.

Бачити у сні запашні квіти і чути їх запах - до радісної події у вашому житті.

Подарована вам у сні оберемок квітів - говорить про те, що ви будете справляти день народження в колі друзів і отримаєте багато подарунків.

Зірвати квіти — ви спробуєте обдурити когось, користуючись їх докрутіть, а може, обдурять вас.

Зів'ялі квіти — все погане у вас позаду.

Набирати квіти в оберемок - означає, що ви ніколи не переситився;

Вам все буде мало.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Нюхати запашні квіти - до побачення.

Бачити у сні воскові квіти - до жалоби.

Зібрана в полі оберемок квітів - до похорону.

Зірвати — до любовних успіхам.

Зів'ялі квіти — у вас буде сумне настрій.

Сонник Міллера

Бачити уві сні квіти в саду - передвіщає вам задоволення і придбання, якщо тільки квіти яскраві і свіжі;

Біліозначають печаль.

Зів'ялі і засохлі квіти - обіцяють неприємності.

Якщо молода особа отримує у сні букет самих різних кольорів - це пророкує, що в неї буде багато шанувальників.

Бачити квіти, що ростуть на неродючих землях - передвіщає сумна подія. Однак, сон обіцяє також, що завдяки своїй енергії і оптимізму ви зумієте прокласти дорогу до видному положенню і щастя.

Сонник від А до Я

Клумба з квітами або квітник - приємна подія не сповільнить себе чекати наяву. Квіткова оранжерея - передвіщає придбання творів мистецтва. Польові або лісові квіти - знак печалі і втрат;

Домашні в горщиках і вазонах - набуття надії;

Нерозпущеною квіти в бутонах - незабаром виповниться заповітне бажання;

Квіти в букетах - не буде відбою від шанувальників;

Зів'ялі і обсипалися квіти - передвістя хвороби. Рвати квіти - до благополуччя і достатку, нюхати - вас чекає радісна звістка.

Бачити квіти в теплиці або приколоти до плаття або капелюшку - легковажне проведення часу, яке принесе розчарування в недалекому майбутньому. Плести вінок з квітів - випаде нагода вигідно вийти заміж. Обривати пелюстки - будете присвячені в чужу таємницю.

Побачена у сні астра - знак нездійсненних надій. Васильки - зміна в справах до кращого. Жоржини - сприяння у всьому. Герань - поповнення в сімействі. Гіацинти - розлука з другом. Жасмин - скороминуща закоханість.

Квітка кактуса - поміняєте обстановку. Маргаритки - прикрі вісті. Нарциси - невірність і зрада. Незабудки - серцева радість. Нігтики - (календула) - успішне завершення справи. Кульбаба - міцні сімейні узи. Півонія - знайдете щастя в коханні. Соняшник - палкі почуття, гаряча пристрасть. Примула (первоцвіт) - сварки і скандали. Хризантеми - перешкоди і втрати.

Сонник Мандрівника

Квіти в цілому - почуття, настрої, емоції сплячого і події, що їх викликають;

Стан його відносин з іншими.

Багатопечаль, розлука, сварка.

Один гарний, не чорний - вірність.

Даруватипропозиція;

Розставання.

Квіти чорні, коричневі, жовті - траур, нещастя;

Зрада, розлучення.

Нюхати — втрати, неприємності, але приємний, не різкий запах - сприятливий знак.

В'янучої квіти — погіршення відносин, справ;

Старість;

Отмирающие почуття.

Штучні квітифальш у відносинах;

Застійний безнадійний період.

Сонник Таро

Квіти — торжество, свято.

Сонник Фрейда

Квітиє жіночим символом. Вони символізують жінок взагалі, жіночі статеві органи, невинність і т.

Білі квіти — символізують порочність жінки, про її нерозбірливості у виборі сексуальних партнерів і частої їх зміні (можливо, проституції).

Червоні квіти — символізують невинність, або недосвідченість жінки в сексі. Втім, вони можуть символізувати і наступаючі місячні.

Зривання або зрізання квітів - говорить про прагнення до самозадоволення.

Якщо ви даруєте квіти кому-небудь - ви прагнете до сексуального контакту з ним.

Якщо ви топчете квіти, в тому числі зростаючі - при сексуальних контактах вас цікавлять тільки ваші відчуття, а відчуття партнера вас не цікавлять;

Вас можуть підстьобувати і прояви садизму по відношенню до партнера.

Якщо ви викидаєте свіжі квіти - ви схильні відмовитися від майбутнього сексуального контакту аж до розриву з партнером.

Увянувшее квіти — символізують сексуальний досвід жінки, її колишні сексуальні контакти.

Сонник Цветкова

Квітипечаль (якщо багато букетів), радість;

Білі — до весілля.

Середньовічний сонник

Отримати квіти — це віщує підступи.

Бачити квіти на деревах - до радості.

Український сонник

Цвітуть квіти — на добро.

Як сняться квітки - буде якась для тебе радість;

Весілля.

Білі квітирадість велика.

Як букет квітів присниться - зміна життя.

Якщо дівчині сняться квіти - вона буде знайомитися з кавалерами (квіти - це дівоче доля).

Як сниться квітка - добре, а як темна - погано.

Якщо квіти з росою - скінчиться неприємністю;

Квіти Зів'ялепопередження про небезпеку;

Квіти сухі — на недобре.

Квітки красиві, а потім обпадають - недобре, не будуть діти годуватися.

Як сниться, що рвеш квіти - добре, а як садішь - це погано.

Так само і дерево:

Зростаєдобре, впаде - погано.

Домашні квіти цвітуть - до смерті.

Квіти збирати — до плачу.

Червоні квіти — перед весіллям.

Хтось дав, подарував букет квітів - радість, знайомство.

Квіти поливати — вдома радість, щастя.

Універсальний сонник

Бачити уві сні квіти - значить бути в піднесеному настрої.

Якщо уві сні ви отримуєте або даруєте квіти - значить, хтось проявляє до вас любов і турботу, або ви любите і піклуєтеся про якусь людину.

Квіти — це також символ прощення. Ви даруєте квіти або вам дарують квіти в знак прощення?

Червоні троянди — символізують романтику;

Жовтідружбу;

Хризантемилюбов до матері;

Жасмин — наближення весни. З чим у вас асоціюється квітка у сні?

Якщо вам сниться лілія - це може означати ваше бажання зробити краще те, що вже й без того досить добре.

Якщо уві сні ви бачите квіти, які розцвіли - сон говорить про те, що ви перебуваєте в самому розквіті сил.

Якщо уві сні ви бачите бутони - це знак ніжної краси або молодості. Що у вашому житті повинно «розкритися»?

Квіти виливають дивовижні аромати - що ви хочете учуять?

Квіти також — символізують рішення. Ви хочете примиритися з кимось або чимось?

Циганський сонник

Квіткасимвол надії, особливо в любовних відносинах.

Квіти апельсина — настане мир і спокій, але воно не буде довгим.

Езотеричний сонник

Квіти збирати, бачити, отримувати свіжі - до удачі і радості, якщо вони в букеті або клумбі.

Засохлі, зів'ялі — до нудьги, спустошення після радісних подій.

Дарувати, давати — то ж, але завдяки чиїм то явного втручання.

Обривати пелюстки — своїми руками робити себе нещасним, але давати волю почуттям.

Сонник Міс Хассе

Квіти гарнірадість в житті;

Отримати — тебе люблять;

В'язати — незабаром буде велика радість;

Зів'яліхвороба.

Сонник Симона Кананіта

Зів'ялий квітка — зміна на краще.

Китайський сонник Чжоу-гуна

З кимось ділишся квітами - передвіщає розставання з цією людиною.

Пом'яті квітидружина або наложниця збирається змінити.

На могилі розкриваються квіти - на щастя.

Теткінскій сонник-2012

Квіткавідображення краси (також потреба в ній).