Сонник «Яма»

Сонник Міллера

Якщо ви відкопали дуже глибоку яму, а потім не знали, яким чином з неї вибратися, значить, вже близький той день, коли до вас прийде розуміння того, що ви діяли неправильно. Йдучи по лісі, ви впали в яму зі звірами - через власну недбалість потрапите в скрутну ситуацію. Упустили якийсь предмет в яму і потім не могли знайти - раптово збагатитеся. Якщо, дивлячись у яму, не бачити дна, то жінка після такого сну буде самотня і сумна, а ось чоловік познайомиться з якимось «потрібною людиною", може отримати вигідну пропозицію, побачити перед собою нові перспективи.

Яма з покидьками сниться до важливої новини поштою або через посильного, кур'єра, незнайомої людини. Закидали яму землею - до вчинку, через якого навколишні змінять свою думку про вас.

Сонник Фрейда

Бачити у сні яму - не дивлячись на всі ваші старання, таємне незабаром стане явним, а ви постраждаєте за те, що так довго приховували правду. Звичайно ж, перше, що прийде в голову при подібному поясненні, - зрада, невірність по відношенню до партнера по шлюбу. Проте це необов'язково. Цілком може бути, що колись давно ви мали досвід одностатевої любові, але потім засоромилися, що сталося і нікому не стали про це розповідати. Так от - побачена вами уві сні яма символізує те, що всі "вилізе" назовні.

Якщо уві сні ви падаєте в яму, значить, ви стоїте на порозі якогось не зовсім хорошого з точки зору загальноприйнятої моралі вчинку. Може бути, ви познайомилися з людиною, яка вам дуже сподобався, і вам би хотілося перейти до більш неформальним формам спілкування? Перестрибувати через яму - в інтимному житті у вас і вашого партнера є якась проблема, однак вам здається складним обговорювати її. Таким чином, кожен раз, як ви доходите до "важкого місця", намагаєтеся зробити вигляд, що нічого "такого" не відбувається, що все ніби в порядку. Ви перестрибуєте через проблему, немов через приснився вам яму.

Якщо вам сниться, що хтось сидить у ямі, значить, у вас є якесь садистське початок, вам хочеться володіти і панувати в ліжку. Ну що ж - це прекрасно, якщо вашому партнерові подобається підкорятися.

Сонник Цветкова

Яманебезпека.

Сонник Міс Хассе

Вам загрожує величезна смертельна небезпека.

Езотеричний сонник

Побачити — вас терзають питання, які поки вирішити не в силах. Вам слід відкласти їх до кращих часів. Копати під дерево, стовп або щось ще - ви вникаєте в проблеми надмірно глибоко, може бути, займаєтеся самокопанням. Падати в яму - оскільки ви взялися явно не за свою справу, ризикуєте прогоріти. Крах буде тим серйозніше, ніж був сильніший ваш страх, пережитий при падінні. Значення посилюється, якщо ви від цього падіння прокинулися.

Англійський сонник

Опускалися в яму - справи ваші, прийшовши в неважливе стан, приведуть вас до бідності і нужді. Закоханої жінки сон говорить про те, що її коханий відчуває відчуження. Падали в яму - погане пророцтво, за яким у ваше життя прийдуть біди і втрати. Може бути, ваша кохана виявиться людиною, якій не можна довіряти, або старий друг прониже ваше серце віроломством. Селяни переживуть хвороби домашньої худобини, бідний урожай, тривалу дощову погоду. Купець, торговець зіткнуться з тяжкими втратами. Моряк - зі страшними штормами, але йому вдасться повернутися додому живим і неушкодженим.

Французький сонник

Довелося впасти в яму - сновидіння до незабутньої любові. Переходили через яму по містку, стрибали через неї - значить, буде дрібна сутичка з офіційною особою, представником якоїсь держструктури.

Сучасний сонник

Якщо вам снилася яма, то в будь-який момент ви можете необдумано зробити невірний крок і вчинити некрасиво. Звістка про вашому падінні, швидше за все, блискавкою облетить знайомих, друзів, рідних, колег. Проступок буде настільки низьким, що вони відвернуться від вас, не бажаючи прощати морального падіння.

Падіння в яму сниться до того, що на вас звалиться багато наклепів і брехливих наклепів.

Сновидіння, в якому ви копаєте яму, свідчить про те, що ваша поведінка поставило в тупик багатьох ваших знайомих, змусивши їх дивуватися.

Якщо уві сні ви дивитеся в яму, то незабаром перед вами постане питання вибору між честю і вигодою. Потрібно буде думати або про себе, або про оточуючих.

Засипана глиною яма сниться до того, що ви перестанете брехати і не дозволите обманювати себе іншим.

Російський сонник

Яма — вилізти з ями уві сні - вийти з горя, з лиха. Впасти в яму - впасти в біду.

Якщо сниться яма і що - кинеш туди чи ненавмисне впаде, то це з рідні хтось помре.

Яма — побоювання.

Яма — до смерті. \ "Якщо сниться яма, то це дуже поганий сон:

Жди як.

Сонник Азара

До смерті.

Небезпека.

Якщо у сні Ви опускаєтеся в яму - значить, Ваші справи неважливі і Вас чекає нужда.

Для закоханої жінки цей сон означає, що в серці її коханого проникло відчуження. Падати уві сні в яму - прогноз того, що Вам загрожує нещастя, втрати:

Можливо, Ваша улюблена виявиться не заслуговуючим довіри людиною або Вас ранить підступність старого друга. Фермеру цей сон передвіщає поганий урожай, дощову погоду, хвороби худоби. Після такого сну купцеві, торговцю слід очікувати важких втрат, моряку загрожують жахливі шторми. Однак він повернеться додому живий і неушкоджений.

Якщо у сні Ви впали в яму, - Ваш сон обіцяє Вам незабутню любов. Стрибати через яму або переходити через неї по містку - передвістя невеликої сутички з офіційною особою.

Викопати дуже глибоку яму і не знати, як з неї вибратися - Вам належить усвідомити помилковість своїх дій;

Йти по лісі і впасти в яму зі звірами - Ви опинитеся у важкій ситуації через власну недбалість;

Щось упустити в яму і не знайти - раптове збагачення;

Для жінкидивитися в яму і не бачити дна - смуток і самотність;

Для чоловіка — цей сон - знайомство з потрібною людиною, отримання вигідного пропозиції, нові перспективи;

Бачити яму з покидьками - отримання важливого известия поштою або через посильного, гінця, незнайомця;

Закидати яму землею - Вам належить зробити щось таке, що змінить думку оточуючих про Вас.

Також Див. Канава, Копати, Обрив, Ліс.

Побоювання.

Якщо у сні Ви копаєте яму, то наяву Вам належить зайнятися роботою, яка не викликає у Вас ні найменшого ентузіазму.

Якщо Вам приснилося, що Ви провалилися в яму, то в реальному житті Вам слід проявити граничну обережність, щоб не опинитися в пастці, поставленого Вашим ворогом.

Якщо ж Ви провалилися в яму, вириту Вами ж, то, можливо, Вашим надіям на те, що Ви зможете обхитрити ворогів, не дано збутися.

Вам може приснитися сон, у якому Ви стоїте на краю ями й кидаєте в неї камінець, щоб визначити глибину, однак яма виявляється бездонною. Такий сон означає, що Ви мають намір вступити в якусь авантюру, не будучи впевненим у тому, що ризик виправданий. Спробуйте ще раз зважити всі за і проти.

Вилізти з ями уві сні - вийти з горя, з лиха. Впасти в яму - впасти в біду.

Якщо сниться яма і що - кинеш туди чи ненавмисне впаде, то це з рідні хтось помре.

Яма — побоювання.

Яма — до смерті. "Якщо сниться яма, то це дуже поганий сон:

Жди якогось нещастя".

Сонник Симона Кананіта

Яма — смертельна небезпека.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Порожнеча ями символізує темну ніч душі. Час прокинутися. Спробуйте поглянути на себе з висоти.

Якщо ви стоїте на краю ями, значить, пора подумати про зміну напряму, в якому ви просувається в житті. (См. також Прірва, Діра).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви потрапили в яму, ви найближчим часом дізнаєтеся те, що поліпшить ваше матеріальне становище. Посадіть квітка (можна на грядці або клумбі, а можна - і в квітковому горщику), доглядайте за ним:

Як тільки він зацвіте, так ви і розбагатієте. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви копаєте яму, то хтось хоче вас позбутися. Щоб убезпечити себе, крапнете кілька крапель своєї крові на корені найближчого до будинку дерева.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Яму могильну копати - в шлюб вступити, благополуччя. Яму вириту у дворі бачити - небезпека чиєїсь хвороби чи смерті. В яму потрапити - тяжкі життєві обставини.

Сонник Шеремінской

Яма на дорозі - погане товариство.

Бачити себе в ямі - потрапити в скрутне становище.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви опускаєтеся в яму - значить, Ваші справи неважливі і Вас чекає нужда.

Для закоханої жінки цей сон означає, що в серці її коханого проникло відчуження. Падати уві сні в яму - прогноз того, що Вам загрожує нещастя, втрати:

Можливо, Ваша улюблена виявиться не заслуговуючим довіри людиною або Вас ранить підступність старого друга. Фермеру цей сон передвіщає поганий урожай, дощову погоду, хвороби худоби. Після такого сну купцеві, торговцю слід очікувати важких втрат, моряку загрожують жахливі шторми. Однак він повернеться додому живий і неушкоджений.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Падаєш в яму в головній кімнаті. - Віщує нещастя в родині. Будинок провалюється в яму. - Віщує смерть. Бачиш, що перед воротами яма або канава. - Справа не зладиться.

Східний жіночий сонник

Якщо перед тобою виявляється яма - будь обережна, падати в яму - значить, піддаватися смертельній небезпеці.

Сонник Езопа

Існує прислів'я:

«Не рий іншому яму, сам в неї потрапиш!» Можливо, символ «яма» з'явився у вашому сновидінні завдяки тому, що у вашому підсвідомості закріпилась денна оцінка чужих або ваших власних дій. Викопувати яму - зараз не найвдаліший час поступати так, як ви задумали, тому що ви перебуваєте на увазі, а ваш вчинок може трохи підмочити вашу репутацію.

Якщо уві сні ви упустили в яму щось цінне, то цей сон символічно повідомляє вам, що за негідні дії ви будете розплачуватися власним спокоєм та добробутом.

Бачити у сні яму з сидячими в ній звірами - вам доведеться мати справу з дуже розважливими і жорсткими за характером людьми, доведеться докласти чималих зусиль, щоб порозумітися з ними. Спускатися в глибоку яму по мотузці - ви втручаєтеся в справу, яка не принесе вам нічого хорошого, найрозумніше в даний момент - зупинитися і нічого не робити.

Якщо вам приснилося, що ви не можете вибратися з глибокої ями, то це означає, що хтось із вашого оточення спробує зіпсувати вам життя, і це йому вдасться, вам потрібно боротися за своє становище, тому що ви можете виправити ситуацію, якщо проявите.

Сонник Данилової

Впасти в яму уві сні - знак випадкової сексуальної зв'язку.

Якщо чоловікові сниться, що він копає яму, сон говорить про те, що в своїх сексуальних фантазіях він опановує дівою. Жінка копає яму уві сні - її турбують власні сексуальні фантазії про те, як вона схиляє до фізичної близькості свою подругу.

Східний сонник

Якщо перед тобою виявляється яма - будь обережна.

Дитячий сонник

Яма — ти потрапиш у пастку, підлаштований тобі недругом.

Ідіоматичний сонник

«Опинитися в ямі, або в борговій ямі» - біда, небезпека, борги;

«копати для когось яму (могилу)» - готувати того біду, мстити.

Малий сонник Велесів

Яма — помреш, велика біда, боязнь, небезпека;

Копатимогила, невигідна справа;

Впасти в яму - біда трапиться, невдача, смерть;

Мінуешьсправа нічим скінчиться;

Потрапиш в яму і виберешся - жити будеш, виберешся з біди;

Не виберешся.

Новітній сонник

Потрапити в яму - до важкої хвороби;

Виберетеся з ями - видужаєте;

Рити — до ускладнення відносин в сім'ї.

Новий сонник 1918 р

Яма — побоювання.

Слов'янський сонник

Яма — до великої небезпеки.

Сонник для всієї родини

Яма — велика ймовірність зробити, м'яко кажучи, негарний вчинок. І напевно це стане надбанням великої кількості людей, серед яких буде багато ваших друзів і знайомих. Розраховувати на те, що вони зрозуміють і пробачать вас не варто, цього не відбудеться. Швидше навіть, навпаки - вони засудять вас і, може бути, навіть відвернуться зовсім. Ви ризикуєте залишитися в повній самоті і, для того щоб повернути довіру оточуючих, знадобиться витратити роки бездоганної життя, весь цей час проявляючи турботу про оточуючих і відгукуючись на найменший заклик про допомогу (втім, як і треба було робити з самого початку).

Сонник для стерви

Ямаперешкоди і труднощі, будь обачна і обережна.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити на своєму шляху яму або впасти в неї - знак того, що й наяву вам слід побоюватися якогось підступу. Можливо, доля приготувала вам неприємний сюрприз або ж замість долі це зробив хтось із вашого оточення.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Яма — до смерті.

Рити яму — до хвороби.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Яма — виникне небезпека для життя.

Рити яму — до небіжчика з чужих людей.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Яма — на світло спливає брудна, неприваблива з усіх боків, що ганьбить вас історія.

Рити яму — не втручайтеся в чуже життя, хай розбираються самі. щоб ви не виявилися винуватим.

Сонник від А до Я

Копати у сні яму - чекайте неприємностей на роботі. Знаходитися на дні великої і глибокої ями віщує прикрий зрив у, здавалося б, чітко і безперебійно налагодженій системі.

Виявити в ямі золото і коштовності - знамення удачі і процвітання.

Сон, де вас зіштовхнули в бездонну яму і ви летите туди в непроглядній темряві, - це передвістя трагічної події з близькими і добре знайомими людьми.

Сонник Мандрівника

Яма — нещасний випадок;

Небезпека.

Середньовічний сонник

Ями бачити або ж падати в них - до нещастя.

Український сонник

Вилізти з ями уві сні - вийти з горя, з лиха.

Впасти в яму - впасти в біду.

Якщо сниться яма і що кинеш туди чи ненавмисне впаде - це з рідні хтось помре.

Загальний сонник

Якщо Ви викопали дуже глибоку яму і не знаєте, як з неї вибратися, це говорить про те, що найближчим часом Вам належить усвідомити помилковість своїх дій.

Якщо Ви йшли по лісі і впали в яму зі звірами, значить, Ви опинитеся у важкій ситуації через власну недбалість.

Якщо Ви щось упустили в яму і не можете знайти, це віщує раптове збагачення. Дивитися в яму і не бачити дна віщує жінці смуток і самотність, чоловікові цей сон обіцяє знайомство з потрібною людиною, отримання вигідного пропозиції, нові перспективи.

Бачити яму з покидьками обіцяє одержання важливого известия поштою або через посильного, гінця, незнайомця. Закидати яму землею означає, що Вам належить зробити щось таке, що змінить думку оточуючих про Вас.

Якщо Ви викопали дуже глибоку яму і не знаєте, як з неї вибратися, це говорить про те, що найближчим часом Вам належить усвідомити помилковість своїх дій.

Якщо Ви йшли по лісі і впали в яму зі звірами, значить, Ви опинитеся у важкій ситуації через власну недбалість.

Якщо Ви щось упустили в яму і не можете знайти, це віщує раптове збагачення. Дивитися в яму і не бачити дна віщує жінці смуток і самотність, чоловікові цей сон обіцяє знайомство з потрібною людиною, отримання вигідного пропозиції, нові перспективи.

Бачити яму з покидьками обіцяє одержання важливого известия поштою або через посильного, гінця, незнайомця. Закидати яму землею означає, що Вам належить зробити щось таке, що змінить думку оточуючих про Вас.

Теткінскій сонник-2012

Яма — нагадування про те, що падіння - це початок підйому.

 
Відноситься до тем: