Сонник «Кладовище»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася зимова прогулянка по кладовищу чи церковному подвір'ю, це означає, що у вашому житті поселяться злидні і бідність, і ви докладете безліч зусиль, щоб хоч якось залишатися на плаву. Є ймовірність, що вам доведеться жити далеко від рідного дому, друзів та близьких. Помітити уві сні прикмети весни - до приємній обстановці, теплій дружній компанії.

Якщо на кладовищі або на церковному подвір'ї побачили себе закохані люди, це поганий сон:

Мало того, що вони ніколи не перетворяться на подружжя - їм доведеться побачити, як їхні колишні обранці стануть чоловіком або дружиною зовсім інших людей.

Побачити себе на кладовищі добре виглядають, доглянутому - такий сон означає, що вам повідомлять несподівані звістки про видужання людини, якого ви вже внутрішньо оплакали;

Вам повернуть право на колись забрану землю.

Кладовище було старим, запущеним - вам доведется дожити до часів, коли всі улюблені вами вже покинуть вас, залишивши на піклування абсолютно чужих людей.

Якщо людині молодого віку снилося, що він прогулювався по алеях з могилами, такий сон повідомляє про ставлення до нього вірних товаришів:

Вони дуже люблять його і відчувають найніжніші почуття. Крім того, в його життя прийдуть прикрості і смуток, з якими він не справиться навіть з допомогою друзів.

Для нареченої побачити, як їх весільна процесія проходить через цвинтар, означає смерть чоловіка від нещасного випадку.

Якщо жінка, яка має діток, побачила себе у сні несучої на кладовищі свіжі квіти, таке сновидіння обіцяє всім членам її родини добру здравіє протягом довгих років.

Молода вдова побачила свій візит на цвинтар - вийде заміж знову. Побачила себе в печалі - сон до нових турботам і жаль.

Старим людям візит на цвинтар у сні віщує близьку кончину наяву.

Споглядання маленьких дітей, серед могилок збирають квіти і відловлюють метеликів, сниться до позитивних змін, міцному і стабільному здоров'ю, довгої вірною дружбу.

Сонник Цветкова

Бачити цвинтар — довга життя;

Камені на могилах, читати написи - багато друзів;

Запущеневідчуження.

Сонник Міс Хассе

Побачити кладовищі — проживете довге життя в здоров'ї, буде успіх у справах.

Езотеричний сонник

Просто побачити — предстоят безглузді турботи. Гуляти по ньому - здолають спогади, може трапитися депресія. Людям, що мають намір покинути рідні місця, пізніше доведеться страждати від ностальгії.

Сонник Менегетті

Це позначення смертоносного або зомбують контексту.

Французький сонник

Сон про цвинтар обіцяє благополуччя, благоденство вже в самому найближчому часі. Сільське кладовище сниться до того, що вашу душу в черговий раз відвідає чисте дитяче переживання. Дуже несприятливим є сон, в якому ви відвідали кладовище і побачили там купу кісток.

Звичайний сонник

Бачити — довга життя;

Камені на могилах, читати написи - багато друзів.

Сонник Симона Кананіта

Кладовище — довге життя.

Український сонник

Якщо сниться, що дівчина йде повз кладовища і намагається його минути - то до неї буде свататися наречений, але покине.

По кладовищу ходити - до благополуччя.

Кладовище — програш.

Гуляти по кладовищу - до смерті.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Спокій і відпочинок. Страх смерті.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Кладовища зазвичай символізують спокій і крихту, але можуть також вказувати на ваш страх перед смертю. Вони можуть також передвіщати поява яскравих спогадів про померлих. Чи існують якісь питання, які ви не змогли вирішити з покинули вас заради іншого світу знайомими?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснилися похорон на цвинтарі, то дуже скоро ви дізнаєтеся, хто з ваших знайомих справжні друзі, а хто вас використовують. Щоб це відбулося, закопайте на кладовищі якусь стару річ. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви ходите по кладовищу серед могил, ви перебуваєте між життям і смертю. Щоб залишитися в цьому світі, вам потрібно випити кілька крапель людської крові (можна своїй, з вколоти пальця).

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кладовище бачити — близьке побачення / небезпека для життя близького, спокою жадати. Хтось на кладовищі говорить - пізнаєш людину, який надасть вирішальний вплив на твою долю.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви гуляєте по кладовищу, віщує довге і відчайдушну боротьбу з бідністю. Можливо, ви будете жити далеко від рідного дому, в розлуці з друзями. Але якщо ви гуляли по кладовищу навесні, то вас чекають приємна обстановка і насолода товариством друзів.

Для закоханих сон про цвинтар означає, що вони ніколи не одружаться, але побачать своїх коханих під вінцем з іншими.

Якщо уві сні ви побачили себе на красивому і доглянутому кладовищі - отримаєте несподівані звістки про видужання когось, кого ви вже оплакали.

Приснилося старе, занедбане кладовище - доживете до часу, коли всі, кого ви любили, покинуть вас.

Для молодих людей сон, в якому вони бродять по мовчазним цвинтарним алеях, означає ніжне й любляче відношення друзів. Але їх чекають також прикрощі і печаль, в яких друзі будуть безсилі допомогти.

Якщо матері сниться, що вона принесла свіжі квіти на цвинтарі, то її сім'я буде здорова і щаслива. Молода вдова, якій наснилося, що вона побувала на цвинтарі, скоро змінить траурні одягу на шлюбні.

Якщо вона бачить себе сумною, її чекають нові турботи і жалі. Сон, в якому маленькі діти збирають квіти і ловлять метеликів на кладовищі, обіцяє сприятливі зміни. Тому, хто бачить цей сон, здоров'я дозволить ще довго насолоджуватися життям.

Циганський сонник

Добре доглянутий цвинтар з квітами на могилах - у вас з'явиться багато вірних друзів.

Сонник Шувалової

Символ зупинки, негативного кінця, безвихідній ситуації. Але зневірятися не варто, так як це лише попередження, що ситуація може виявитися безвихідною, якщо ви будете продовжувати рухатися тим же шляхом, що й зараз. Треба міняти свої життєві шляхи і переводити стрілки на більш продуктивні напрямки!

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш себе на доглянутому кладовищі, обіцяє одержання гарних звісток від того, про чиє здоров'я ти турбувалася. Крім того, велика ймовірність того, що тобі повернуть щось, що в тебе колись відняли.

Побачити в сні заросле занедбаний цвинтар - знак того, що ти доживеш до того часу, коли всі твої рідні та близькі залишать тебе, а турботу про тебе візьмуть на себе чужі люди. Сон, в якому наречена по шляху на шлюбну церемонію проходить через цвинтар, застерігає:

Ти ризикуєш втратити чоловіка під час подорожі. Мати сон, в якому несе на цвинтар букет живих квітів, заспокоює:

Усі члени її сім'ї будуть перебувати в повному здоров'ї. Молодій вдові сон, в якому вона йде на кладовище, обіцяє швидке нове заміжжя.

Якщо при цьому вона сумна - їй не уникнути турбот і жалів.

Для старих людей бачити цвинтар - до смерті.

Бачити , як на цвинтарі граються маленькі діти, - до сприятливих змін. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Бачити у сні цвинтар - до розкаяння і жаль про колишні вчинках.

А якщо хто побачить себе в гробниці - скоїть наяву безприкладне діяння, внаслідок чого інші будуть з нього брати приклад.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте на добре доглянутому кладовищі - такий сон обіцяє отримання несподіваної новини про одужання того, кого Ви оплакували як померлого. Крім того. Вам повернуть незаконно відібране у Вас.

Бачити у сні заросле занедбаний цвинтар - означає, що Ви доживете до того часу, коли всі Ваші рідні залишать Вас, і про Вас будуть піклуватися незнайомі люди.

Якщо молодим людям сниться, що вони прогулюються по мовчазним алеях кладовища - це означає, що друзі будуть ставитися до них з любов'ю і ніжністю. Але їм доведеться зустрітися з сумом, від якої друзі не в силах будуть їх уберегти.

Сон, в якому наречена по шляху на шлюбну церемонію проходить через цвинтар - означає, що в результаті нещасного випадку під час подорожі вона втратить свого чоловіка.

Якщо матері сниться, що вона несе свіжі квіти на цвинтар - такий сон пророкує міцне здоров'я всіх членів її сім'ї.

Для молодої вдови бачити, що вона відвідує цвинтар - означає, що вона незабаром змінить свою жалобну одежу на одіяння нареченої.

Якщо вона при цьому відчуває смуток і пригніченість - у неї з'являться нові турботи і жалі.

Для старих людей бачити в сні цвинтар - означає, що скоро вони здійснять подорож туди, де знайдуть вічний спокій.

Бачити у сні, як маленькі діти збирають квіти і ганяються за метеликами серед могил - передвістя сприятливих змін і довгого життя для Ваших друзів. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя самому сновидінню.

Азбука тлумачення снів

Кладовище — асоціюється з минулим, минулими друзями і родичами. Позначення депресії і безнадії.

Гуляти в сні по кладовищу - спокійне життя.

Боятися кладовища — чиясь смерть.

Бачити свою могилу - новий етап життя чекає вас.

Американський сонник

Кладовищаспокій і відпочинок.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш себе на доглянутому кладовищі - обіцяє одержання гарних звісток від того, про чиє здоров'я ти турбувалася. Крім того, велика ймовірність того, що тобі повернуть щось, що в тебе колись відняли.

Побачити в сні заросле занедбаний цвинтар - знак того, що ти доживеш до того часу, коли всі твої рідні та близькі залишать тебе, а турботу про тебе візьмуть на себе чужі люди.

Сон, в якому наречена по шляху на шлюбну церемонію проходить через цвинтар - застерігає:

Ти ризикуєш втратити чоловіка під час подорожі.

Мати сон, в якому несе на цвинтар букет живих квітів - заспокоює:

Усі члени її сім'ї будуть перебувати в повному здоров'ї.

Молодій вдові сон, в якому вона йде на кладовище - обіцяє швидке нове заміжжя.

Якщо при цьому вона сумна - їй не уникнути турбот і жалів.

Для старих людей бачити цвинтар - до смерті.

Бачити, як на цвинтарі граються маленькі діти - до сприятливих змін. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя.

Місячний сонник

Кладовище бачитищастя;

Гуляти по ньому - на вірному шляху до нього.

Малий сонник Велесів

Кладовищедовголіття, здоров'я, успіх / програш;

Ходити по ньому - до добра / печаль, до смерті;

Запущенепечаль.

Мусульманський сонник

Бачити цвинтар — до розкаяння і жаль про колишні вчинках.

А якщо хто побачить себе в гробниці - зробить таку справу, що інші будуть з нього брати приклад.

Новітній сонник

Знаходитися на кладовищі - до скорботи, сльозам.

Якщо хворі — означає також затяжну, благополучно завершується хвороба;

Здоровим людям — такий сон віщує довге життя.

Слов'янський сонник

Кладовище — до благополуччя.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви гуляєте по кладовищу (або церковному, двору) узимку - передвіщає Вам довгу і запеклу боротьбу з бідністю;

Можливо. Ви будете жити далеко від рідного дому, в розлуці з друзями. Але якщо Ви помічаєте якісь ознаки весни, то Вас чекає приємна обстановка і насолода товариством друзів.

Для закоханих бачити себе уві сні на цвинтарі (або на церковному подвір'ї) означає, що вони ніколи не одружаться, але побачать своїх коханих під вінцем з іншими.

Бачити себе в сні на гарному й доглянутому цвинтарі - означає, що Ви отримаєте несподівані звістки про видужання когось, кого Ви вже оплакали.

Буде визнано Ваше право на відняту у Вас землю.

Бачити старе, занедбане кладовище - означає, що Ви доживете до часу, коли всі, кого Ви любили, покинуть Вас і Ви залишитеся під опікою чужих.

Для молодих людей бачити в сні, що вони бродять по мовчазним алеях мертвих, означає ніжне й любляче відношення друзів. Але їх чекають також прикрощі і печаль, в яких друзі будуть безсилі допомогти.

Наречені, які бачать уві сні, що їх весільна процесія перетинає цвинтар, позбудуться мужів в результаті нещасних випадків.

Для матері принести свіжі квіти на цвинтар - означає довге гарне здоров'я всієї родини.

Якщо молодій удові сниться, що вона побувала на цвинтарі - значить, скоро вона змінить траурні одягу на шлюбні.

Якщо вона бачить себе сумною, її чекають нові турботи і жалі.

Старих людей, які бачать уві сні цвинтар, незабаром чекає остання подорож у край вічного спокою.

Видовище маленьких дітей, що збирають квіти і ловлячи метеликів серед могил, обіцяє сприятливі зміни. Тому, хто бачить цей сон, здоров'я дозволить ще довго насолоджуватися життям, і друзі не покинуть його в середині життєвого шляху.

Сонник XXI століття

Кладовище бачити — означає близьке побачення, чи небезпека для життя близького, або вказівка на те, що треба покаятися у своїх гріхах і бути терплячим, або спрагу спокою.

Якщо хтось говорить на кладовищі - це знак того, що ви дізнаєтеся людини, яка надасть вирішальний вплив на вашу долю.

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте на добре доглянутому кладовищі - такий сон обіцяє отримання несподіваної новини про одужання того, кого ви оплакували як померлого. Крім того, вам повернуть незаконно відібране у вас.

По кладовищу ходити - до благополуччя.

Читати уві сні написи на могилах - знак того, що ви можете придбати нових друзів.

Гуляти з кимось по кладовищу серед могил і читати написи на плитах - означає піддатися випробуванням, розчаруватися в сімейному житті.

Якщо молодим людям сниться, що вони прогулюються по пустельних алеях кладовища - це означає, що друзі будуть ставитися до них з любов'ю і ніжністю, але їм доведеться зустрітися з сумом, від якої друзі не в силах будуть їх уберегти.

Якщо сниться, що дівчина йде повз кладовища і намагається його пройти - значить, до неї буде свататися наречений, але потім залишить її.

Сонник Азара

Довге життя.

Бачити — довга життя;

Камені на могилах, читати написи - багато друзів.

Бачити — порожні турботи, непотрібні клопоти. Гуляти по кладовищу - нахлинуть спогади, можливо депресія. Збираються виїхати чекає ностальгія.

Сон про цвинтар - передвістя швидкого благополуччя, процвітання.

Сон про сільське кладовище - знак того, що чисте дитяче переживання знову відвідає Вашу душу.

Побачити себе на кладовищі, - побачити там купу кісток;

Сон дуже несприятливий.

Означає смертоносний або зомбують контекст.

Гуляти по кладовищу чи церковному подвір'ю взимку - довга і запекла боротьба з бідністю;

Але якщо Ви помічаєте якісь ознаки весни - приємна обстановка і насолода товариством друзів;

Для закоханихбачити себе на кладовищі або на церковному подвір'ї - Ви ніколи не одружаться, але побачите своїх коханих під вінцем з іншими;

Бачити себе на красивому і доглянутому кладовищі - несподівані звістки про видужання когось, кого Ви вже оплакали, буде визнане Ваше право на відняту у Вас землю;

Старе, занедбане кладовище - Ви доживете до часу, коли всі, кого Ви любили, покинуть Вас і Ви залишитеся під опікою чужих;

Для молодих людей - бродити по мовчазним алеях мертвих - ніжне і любляче відношення друзів, але Вас чекають також прикрощі і печаль, в яких друзі будуть безсилі допомогти;

Для нареченоїбачити, що весільна процесія перетинає цвинтар - Ви позбудетеся чоловіка в результаті нещасного випадку;

Для матері — принести свіжі квіти на цвинтар - довгий гарне здоров'я всієї родини;

Для молодої вдови - побувати на кладовищі - скоро Ви зміните траурні одягу на шлюбні;

Бачити себе сумною - турботи, жалі;

Для старих людей - бачити цвинтар - останню подорож у край вічного спокою;

Бачити маленьких дітей, що збирають квіти і ловлячи метеликів серед могил - сприятливі зміни. Тому, хто бачить цей сон, здоров'я дозволить ще довго насолоджуватися життям, і друзі не покинуть його в середині життєвого шляху.

Також Див. Могила, Діти, Мати.

Бачити цвинтар — до розкаяння і жаль про колишні вчинках. А якщо хто побачить себе в гробниці, здійснить таку справу, що інші будуть з нього брати приклад.

Бачити — довга життя;

Камені на могилах, читати написи - багато друзів;

Гуляти по ньому - печаль.

Сон, у якому Ви бачите себе на доглянутому кладовищі, обіцяє одержання гарних звісток від того, про чиє здоров'я ви турбувалися. Крім того, велика ймовірність того, що Вам повернуть щось таке, що у Вас було забрано.

Побачити в сні заросле занедбаний цвинтар означає, що Ви доживете до того часу, коли всі Ваші рідні та близькі залишать Вас, а турботу про Вас візьмуть на себе чужі люди.

Якщо молодій людині приснилося, що він прогулюється по цвинтарі, то це є символом того, що йому вдасться здобути любов друзів. Однак не виключено, що він не зможе впоратися з сумом.

Сон, в якому наречена по шляху на шлюбну церемонію проходить через цвинтар, означає, що вона ризикує втратити чоловіка під час подорожі.

Для матері сон, в якому несе на цвинтар букет живих квітів, означає, що члени її сім'ї будуть в повному здоров'ї.

Для молодої вдови сон, в якому йде на цвинтар, означає, що не виключена можливість швидкого нового заміжжя.

Якщо при цьому вона в сумному настрої, то їй не уникнути турбот і жалів.

Для старих людей бачити в сні цвинтар передвіщає смерть.

Бачити у сні, як маленькі діти граються на цвинтар, означає, що грядуть хороші зміни. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя.

Здоров'я, успіх у справах, довге життя, прибуток.

Якщо сниться, що дівчина йде повз кладовища і намагається його минути, то до неї буде свататися наречений, але покине. По кладовищу ходити - до благополуччя.

Кладовище — програш. Гуляти по кладовищу - до смерті.

Сонник для стерви

Кладовище — несподіване видужання тяжко хворіє родича.

Свіжі квіти на цвинтарі - гарне здоров'я всіх членів родини.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Цвинтар у сні - символізує все те, що відноситься до вашого минулого і про що вам давно пора б забути.

Якщо кладовищі у вашому сні пов'язане з неприємними емоціями:

Страхом, сумом, пригніченістю - значить, щось з вашого минулого настійно нагадує про себе, заважаючи вам йти вперед. Це може бути тягар спогадів про близьку людину, з яким ви давно розлучилися, докори сумління, підліткові комплекси, старі образи і так далі. Так чи інакше, сон говорить вам про те, що своє минуле необхідно «відпустити», не дозволяючи йому активно втручатися у ваше життя. Просто спокійніше ставитеся до того, що все одно не можна змінити, - і ваше життя стане набагато щасливішим.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Кладовище, яке уві сні викликає у вас просвітлені, легкі почуття - означає, що ви успішно впоралися із застарілими проблемами.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви ходите по кладовищу, розшукуючи могилу, і не знаходите її - вам дуже туго доведеться найближчим часом.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити, як ви стоїте на кладовищі біля могили родича - вам треба його пом'янути, якщо у вас є померлий родич.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви опинилися на кладовищі і сидите на лавці - це сприятливий знак, вам довірять відповідальну справу. Гуляти по кладовищу - стало бути, наяву ви це справа провалите.

Якщо події у сні відбуваються взимку - ситуація посилиться від'їздом чоловіка, друга або коханого, який міг би допомогти слушною порадою або конкретною справою. Літнє кладовищі віщує повний успіх і торжество з цієї нагоди.

Старе кладовище означає, що ваше засмучення буде передчасним і все обернеться на краще. Сучасне кладовищі означає невдячність дітей, які не допоможуть вам у старості, перекинувши турботи про вас на плечі абсолютно чужих людей.

Для молодої закоханої особи сон, у якому вона бачить себе на кладовищі разом зі своїм другом, означає щиру любов з його боку, але ваше вдаване байдужість призведе до того, що таке можливе і близьке щастя розтане, як дим.

Бачити себе на кладовищі в самоті віщує можливість вийти заміж і гіркий жаль про скоєне.

Якщо молода жінка готується вийти заміж, а уві сні бачить, що її весільна процесія йде серед могил, - такий сон пророкує загибель її майбутнього чоловіка в результаті нещасного випадку.

Якщо вона при цьому покладає на могили квіти - це означає довгі роки благополучного здравствованія обох подружжя.

Якщо хтось знайшов статус вдови недавно, а уві сні побував на могилі чоловіка - значить, наяву цій особі належить вийти заміж вдруге.

Розмовляти в сні з чоловіком, лежачим в могилі, - здоров'я, успіх у справах і довге життя чекають попереду її і її нового обранця.

Якщо чоловік у своїй розмові висловлює невдоволення або засудження - її чекають нові турботи і жалі.

Для літніх людей бачити сон, пов'язаний з кладовищем, віщує тихий і спокійний вихід у світ інший, але не раніше ніж через термін, необхідний для завершення всіх намічених важливих справ.

Бачити на кладовищі свіжі могили означає, що наяву чийсь безчесний вчинок заподіє вам важкі муки.

Бачити на кладовищі розриті могили передвіщає неприємності і хвороби. Заглядати в порожню могилу - до втрати близьких.

Якщо, прогулюючись у сні по кладовищу, ви знаходите могилу зі своїм прізвищем, ім'ям та по батькові - це знак загрожує вам небезпеку, поганих звісток, втрати друзів і втрати коханої людини.

Сон, в якому ви бачите на кладовищі веселих дітей, віщує сприятливі зміни та довге щасливе життя.

Бачити на кладовищі величезні, що йдуть в небо надгробні пам'ятники - до поганих змін і нещасної любові.

Сонник Соломона

Кладовищездоров'я, успіх у справах, довге життя, прибуток.

Сонник Мандрівника

Кладовище — довге життя;

Спокій душі;

Гуляти серед могил - розлад відносин, зрада, сум.

Сонник Таро

Кладовищенебезпека.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви взимку ходите по кладовищу, це обіцяє вам самотність. Однак якщо ви помітите ознаки весни, це означає, що вас чекає зустріч з коханим.

Закохані, яким сниться, що вони знаходяться на цвинтарі, в реальному житті ніколи не одружаться.

Якщо вам сниться старе кладовище, це означає, що ваш чоловік, з яким ви прожили довгий час, відвернеться від вас і піде з вашого життя.

Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу, це означає, що їхні друзі люблять їх. Однак такий сон обіцяє і печаль, яку друзі дозволити не можуть.

Якщо нареченій сниться, що вона вступає в шлюб на кладовищі, це означає, що її чоловік загине в результаті нещасного випадку.

Якщо молодій удові сниться кладовище, це віщує їй повторний шлюб.

Теткінскій сонник-2012

Кладовищевідображення страху смерті. Відображення спокою і відходу від якихось справ і турбот. Необхідність перегляду своїх поглядів на якихось померлих рідних чи знайомих.

 
Відноситься до тем: