Сонник «Намисто»

Сонник Фрейда

Одягати намисто — таке сновидіння видає ваше абсолютну покірність своєму партнерові. Можливо, вам здається, що це правильно і що саме таким чином мають іти справи, але ви помиляєтеся. Повне підпорядкування супутнику життя віднімає у вас шанси на його до вас повагу. Може бути, на даному етапі така покірність східної жінки йому вельми імпонує, оскільки з її допомогою він відчуває свою над вами владу. Однак, швидше за все, такий захват довго не триватиме і перетвориться на роздратування.

Сонник Міллера

Отримати намисто в подарунок - для жінки це передбачення майбутнього живлячої до неї ніжні почуття чоловіка і чудового, затишного будинку. Втратила намисто - її передчасно наздожене гіркоту важкої втрати. Гарне намисто, що прикрашало вас уві сні, - це передвістя високих почестей, з приводу прав на які ви будете відчувати сумніви. Жінкам сон повідомляє, що в числі шанувальників буде кілька чоловіків, чиї почуття і наміри будуть не дуже щирими.

Сонник Цветкова

Намисто — неприємність.

Сонник Міс Хассе

Остерігайтеся зради.

Езотеричний сонник

Сон про намисто - це підказка:

Ви невірно вибудовуєте свої стосунки з людьми. Хтось вам дав, ви наділи - дехто вважає вас власністю. Ви дарували, дали - схоже, ви забули, що люди - не речі, і ви не можете бути їх господарем.

Сонник Лонго

Вас може очікувати приємна несподіванка, якщо ви побачили себе уві сні приміряє або приміряє розкішне, явно дороге намисто. Жінкам такий сон обіцяє отримання подарунка від шанувальника, про почуття якого вона могла навіть не знати, тому їй забезпечений подвійний сюрприз.

Для чоловіка сон означає повернення давнішнього і практично забутого боргу від приятеля.

Якщо намисто у вашому сні розсипалося, це несприятлива прикмета, оскільки після такого сну людина, до якої ви відчували безмежну довіру, проявить себе як зрадник.

Англійський сонник

Побачити себе в чудовому і дорогому намисті - таке сновидіння означає, що ви скорите серце вельми багатої людини. Логічним завершенням приємною пори тривалого залицяння стане щасливий шлюб, в якому народиться багато чудових дітей, найімовірніше, дівчаток. Їм уготована доля вирости дуже красивими дівчатами і вийти заміж за багатіїв.

Для жінки побачити в сні, що вона, не бажаючи того, розірвала і розсипала намисто, - це дуже поганий знак:

Діти будуть увесь час хворіти;

Можливо, їх підстерігає смерть у молодому віці. По досягненні старості їй буде не вистачати товариства друзів, вона буде зазнавати різні негаразди.

Французький сонник

Якщо уві сні вам дарують дороге намисто і ви надягаєте його - Ваш сон попереджає про те, що Ваша репутація піддасться суворим випробуванням. Знайти уві сні дороге намисто - до розчарування.

Сучасний сонник

У ніч на середу прикрашає вас намисто сниться до похвал на вашу адресу. Можливо, вас навіть захвалити.

Якщо уві сні на п'ятницю ви отримали його в подарунок, то вас намагаються сповістити про те, що у вашому житті зараз все добре:

Є люблячий чоловік і дім - повна чаша.

Якщо на понеділок вам приснилося, що ви намисто втратили, то наяву Вас очікують гіркі втрати.

Звичайний сонник

Неприємність.

Український сонник

Як присниться намисто червоне - до сорому.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви носите намисто, найближчим часом у вас буде романтичний вечір. Отстрігіте у себе пасмо волосся - частина спаліть, частина розвійте за вітром, а частина полийте кукурудзяною олією і закопайте. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що вам дарують намисто, ви обпалите. Щоб уникнути цього, розпаліть багаття опівночі і залийте його дощовою або талою водою.

Новий сімейний сонник

Жінка, яка побачила уві сні, що вона отримує в подарунок намисто, буде мати люблячого чоловіка і прекрасний будинок. Втрата намиста сниться до втрати. Сон, в якому ви бачите на собі гарне намисто, віщує вам високі почесті, в праві на які ви будете сумніватися. Жінці цей сон обіцяє декількох не дуже щирих шанувальників.

Циганський сонник

Якщо на вас витончене намисто - це означає, що ви станете учасником важливою неофіційної зустрічі. Невелике скромне намисто може означати ревнощі і дрібні неприємності.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон, в якому ви бачите себе в красивому і дорогому намисті, впевнено обіцяє, що ви незабаром завоюєте серце дуже багатої людини. приємне тривалий залицяння закінчиться щасливим шлюбом. безліч чарівних дітей, здебільшого дівчаток, будуть даром чистої і щирої прихильності. всі вони, ставши дорослими, дуже красивими дівчатами, вийдуть заміж за заможних людей. якщо жінці сниться, що вона ненавмисно розірвала намисто і воно розсипалося, - її діти будуть болісними або помруть молодими, а вона в старості буде мати потребу в товаристві друзів і терпіти негаразди.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш себе в дорогому, красивому намисто, обіцяє швидку любов багатої людини, і, можливо, справа закінчиться шлюбом.

Сонник Данилової

Якщо жінка отримує у сні в подарунок намисто - це знак того, що в неї є (або буде в найближчому майбутньому) прекрасний чоловік, який шалено її любить і жодного разу їй не зраджував. Сон, в якому жінка бачить на своїй руці або шиї намисто, обіцяє їй безліч шанувальників. Втратити уві сні намисто або продати - до втрати коханої людини.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш себе в дорогому, красивому намисто - обіцяє швидку любов багатої людини, і, можливо, справа закінчиться шлюбом.

Місячний сонник

Намисто — хороше положення.

Малий сонник Велесів

Намисто — повага / неприємність, зрада.

Новітній сонник

Намисто — вам вдасться згуртувати навколо себе однодумців.

Снотолкователь

Якщо жінка бачить у сні, що вона отримує в подарунок намисто - це знак того, що вона має люблячого чоловіка і прекрасний будинок.

Втратити намисто означає, що їй рано доведеться випробувати гіркоту важкої втрати.

Побачити на собі гарне намисто - передвіщає Вам високі почесті, в праві на які Ви будете сумніватися.

Жінці цей сон передвіщає декількох не дуже щирих шанувальників.

Сонник для всієї родини

Побачити в сні з четверга на п'ятницю, що отримуєте в подарунок намисто - підтвердження того, що ви маєте люблячого чоловіка і прекрасний будинок.

Якщо уві сні з неділі на понеділок ви втратили намисто - значить, вам незабаром належить випробувати гіркоту важкої втрати.

Побачити на собі гарне намисто уві сні з вівторка на середу - до похвали.

Сонник для стерви

Намисто бачити на собі - почесті й поклоніння не принесуть задоволення, ти відчуєш нотку фальші і нещирість.

Отримати в подарунок - прекрасний люблячий чоловік і достаток у домі.

Втратити намистовтрата.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Намисто уві сні - символізує обов'язки, які людина приймає на себе добровільно.

Красиве, дороге намисто - означає, що успіх вам може забезпечити вміння тримати себе в суспільстві, а також мистецтво підтримувати добрі стосунки з впливовими людьми.

Якщо намисто занадто важке або як-небудь заважає вам у сні - це означає, що вам буде важко триматися в рамках пристойності. Можливо, якісь події викличуть у вас хвилю неприємних почуттів, які ви всіма силами будете намагатися приховати, щоб не втратити обличчя.

Втратити або зламати намисто уві сні - знак того, що, забувши про правила пристойності і гарного тону, ви ризикуєте втратити своє становище.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні намисто, подароване вам коханим - до недовготривалим союзу з молодою людиною.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у себе на шиї намисто - отримати не дуже багатий подарунок від шанувальника.

Сонник від А до Я

Побачене уві сні намисто - передвіщає зрада, зраду і подружню невірність.

Золоте намисто — обіцяє щастя видящей його уві сні.

Нашийник замість намиста - означає залежне становище в сім'ї.

Якщо уві сні ви отримуєте в подарунок гарне і дороге намисто - то це означає відданого і ніжно люблячого друга. Перлове намисто - знак великих почестей і визнання заслуг.

Сон, в якому чоловік дарує вам діамантове кольє - передвіщає, що у вас виникнуть сумніви в істинності його намірів по відношенню до вас.

Порвав намисто — означає втрати і збитки, звинувачувати в яких вам доведеться тільки себе і нікого іншого.

Закласти намисто в ломбард - означає фінансові труднощі.

Сонник XXI століття

Бачити намисто з золота - на щастя;

Бачити уві сні нашийник замість намиста - означає, що ви можете потрапити в залежне становище.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Намисто — до згоди в сім'ї.

Сонник Білого мага

Приміряти уві сні дороге намисто - до приємного сюрпризу.

Для жінок такий сон - передвістя подарунка від шанувальника, причому сновідіца може навіть не підозрювати про почуття цієї людини, і це буде подвійний сюрприз. Чоловікові сон - обіцяє повернення давнішнього і, здавалося, вже забутого боргу від приятеля.

Розсипати намисто — поганий знак. Він пророкує зраду з боку людини, в якому ви були повністю впевнені.

Сонник Мандрівника

Намисто — нещирість, засмучення;

Зрада.

Розсипалосярозчарування в коханні;

З металу — до заміжжя.

Давньоруський сонник

Неприємність.

Сон, у якому Ви бачите себе в красивому і дорогому намисті, впевнено обіцяє, що Ви незабаром завоюєте серце дуже багатої людини.

Приємне тривалий залицяння закінчиться щасливим шлюбом. Безліч чарівних дітей, здебільшого дівчаток, будуть даром чистої і щирої прихильності.

Всі вони, ставши дорослими, дуже красивими дівчатами, вийдуть заміж за заможних людей.

Якщо жінці сниться, що вона ненавмисно розірвала намисто і воно розсипалося, - її діти будуть болісними або помруть молодими, а вона в старості буде мати потребу в товаристві друзів і терпіти негаразди.

Вказує на неправильне відношення з людьми. Вам дають, ви одягаєте - хтось вважає вас своєю власністю. Ви даруєте, даєте - ви забули, що людина - не річ, і ви йому не господар.

Якщо уві сні Вам дарують дороге намисто і Ви надягаєте його - Ваш сон попереджає про те, що Ваша репутація піддасться суворим випробуванням. Знайти уві сні дороге намисто - до розчарування.

Якщо жінка бачить у сні, що вона отримує в подарунок намисто, - це знак того, що вона має люблячого чоловіка і прекрасний будинок. Втратити намисто означає, що їй рано доведеться випробувати гіркоту важкої втрати.

Побачити на собі гарне намисто - передвіщає Вам високі почесті, в праві на які Ви будете сумніватися. Жінці цей сон передвіщає декількох не дуже щирих шанувальників.

Для жінкиотримати в подарунок намисто - у Вас люблячий чоловік і прекрасний будинок;

Втратити намисто — Ви рано випробуєте гіркоту тяжкої втрати;

Бачити на собі гарне намисто - високі почесті, в праві на які Ви будете сумніватися;

Для жінки — такий сон - у Вас буде декілька не дуже щирих шанувальників.

Хороше положення.

Неприємність;

Золотещастя.

Для молодої жінки сон, у якому вона отримує в подарунок намисто, означає, що в неї буде люблячий чоловік і прекрасний будинок.

Втратити намисто — до втрати.

Як присниться намисто червоне - до сорому.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій уві сні дарують намисто, матиме гідного чоловіка і багатий будинок.

Втратити уві сні намисто - поганий знак, що передвіщає раннє самотність і втрату коханої людини.

Якщо жінка в сні побачить намисто на собі, це означає, що у неї з'являться нещирі прихильники.

Загальний сонник

Якщо жінка бачить у сні, що вона отримує в подарунок намисто, - це знак того, що вона має люблячого чоловіка і прекрасний будинок. Втратити намисто означає, що їй рано доведеться випробувати гіркоту важкої втрати.

Побачити на собі гарне намисто - передвіщає Вам високі почесті, в праві на які Ви будете сумніватися. Жінці цей сон передвіщає декількох не дуже щирих шанувальників.

Якщо жінці сниться, що вона отримує в подарунок намисто, то це ознака того, що у неї буде люблячий чоловік і прекрасний будинок.

Якщо ж їй сниться, що вона втратила намисто, то в реальному житті її чекає важка втрата.

Малий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона отримує в подарунок намисто, означає, що в неї буде люблячий чоловік і прекрасний будинок.

Втратити намисто — до втрати.

Теткінскій сонник-2012

Намистовідображення прийняття на себе або покладання на когось якихось зобов'язань.

 
Відноситься до тем: