Тлумачення сну «Ломбард»

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви входите в ломбард, - Вас чекають розчарування і втрати незабаром після пробудження від сну.

Бачити , що Ви здаєте речі в ломбард, означає, що у Вас будуть неприємні сцени з дружиною або коханою і, можливо, розчарування в справах. Молодій жінці, що побачила уві сні, що вона йде в ломбард, цей сон передвіщає, що вона буде винна в нерозсудливо вчинок. Ймовірно, вона буде горювати про втрату Друга. Викуповувати речі - означає, що Ви знову придбаєте втрачені Вами позиції.

Побачити в сні, що Ви дивитеся на ломбард, означає, що Ви зневажите довірою до Вас і будете в небезпеці:

Вам доведеться пожертвувати своїм добрим ім'ям, беручи участь у неприємних справах.

Входити в ломбард - розчарування і втрати незабаром після пробудження від сну;

Здавати речі в ломбард - неприємні сцени з дружиною або коханою і, можливо, розчарування в справах;

Для молодої жінки - йти в ломбард - вона буде винна в нерозсудливо вчинок;

Ймовірно, вона буде горювати про втрату друга;

Викуповувати речі — Ви знову придбаєте втрачені Вами позиції;

Дивитися на ломбард - Ви зневажите довірою до Вас і будете в небезпеці - Вам доведеться пожертвувати своїм добрим ім'ям, беручи участь у неприємних справах.

Сонник Міс Хассе

Будете відчувати матеріальні труднощі.

Сонник Лонго

Приносити уві сні в ломбард якісь речі в заклад - обережно! Вам загрожує зрада! Ще один крок, і ви зробите вчинок, який поставить жирну крапку у ваших відносинах з давнім і улюбленим другом. Можливо, незабаром складеться ситуація, коли ви мимоволі станете розповсюджувачем чуток про дорогому для вас людині. Причому, розповідаючи не зовсім достовірні речі про одного, ви навіть не запідозрите, наскільки небезпечні і сумні можуть бути наслідки вашого вчинку. Викуповувати у сні з ломбарду свої речі, колись закладені, - ви задоволені своїм життям, і ніщо поки не обіцяє змін або раптових погіршень. Такий стан речей може зберегтися ще якийсь час, якщо ви самі не почнете розгойдувати човен вашого благополуччя. Викуповувати з ломбарду не свої, а чужі речі - в реальному житті вашої допомоги потребує друг, але сам він не може повідомити вам про те, що йому потрібна ваша підтримка.

Сонник Симона Кананіта

Ломбард — матеріальні утруднення.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ломбард бачититурботи. Річ здавати в заклад - новина, зміна у відносинах. Відсотки платити - бідність або старість на порозі. Речі викуповувати - перешкода.

Новий сімейний сонник

Якщо вам сниться, що ви входите в ломбард, вас чекають розчарування і втрати. Здали речі в ломбард - попереду неприємні сцени з дружиною або коханою і, можливо, розчарування в справах. Молода жінка, що побачила уві сні, що вона йде в ломбард, здійснить нерозсудливо вчинок. Ймовірно, їй доведеться горювати про втрату друга.

Якщо уві сні ви викуповували речі з ломбарду, то вам вдасться знову завоювати втрачені позиції в сім'ї і на роботі. Просто дивилися на ломбард - опинитеся в небезпеці. Може бути, вам доведеться пожертвувати своїм добрим ім'ям, беручи участь у неприємних справах.

Циганський сонник

Одні проблеми зміняться іншими.

Східний жіночий сонник

Якщо тобі наснилося, що ти заходиш в ломбард, - тебе чекають розчарування і втрати. Закладати свої речі в ломбард - передвістя сімейних негараздів і непорозумінь у справах. Ти будеш жалкувати про деякі непорядні вчинки, які стануть причиною розставання з коханим. Сон, в якому ти викуповувати свої речі з ломбарду, означає, що ти повернеш собі втрачені позиції.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви заходите в ломбард, то в реальному житті Вас очікують розчарування і втрати.

Якщо у сні Ви закладаєте свої речі в ломбард, то наяву Вам не уникнути сімейних негараздів і непорозумінь у справах.

Для молодої жінки сон, у якому вона заходить в ломбард, означає, що вона буде шкодувати про вчинення деяких непорядних вчинків, які стануть причиною її розлучення з коханим. Сон, в якому Ви викуповуєте свої речі з ломбарду, означає, що Ви повернетеся на втрачені позиції.

Східний сонник

Якщо тобі наснилося, що ти заходиш в ломбард - тебе чекають розчарування і втрати.

Закладати свої речі в ломбард - передвістя сімейних негараздів і непорозумінь у справах. Ти будеш жалкувати про деякі непорядні вчинки, які стануть причиною розставання з коханим.

Сон, в якому ти викуповувати свої речі з ломбарду - означає, що ти повернеш собі втрачені позиції.

Сонник XXI століття

У сні здавати в ломбард коштовності і речі - означає бути винуватим у тому, що комерційні справи на грані краху, або зганьбити своє добре ім'я, а також це передвістя втрат, серйозних неприємностей.

Викупити речі з ломбарду - значить встояти від спокуси незаконної угоди.

Дівчині здавати в ломбард речі - до розлуки з коханим, розладу заручин.

Відвідувати автоломбарди Москви - до нових покупок.

Сонник Білого мага

Приносити уві сні в ломбард якісь речі в заклад - обережно! Вам загрожує зрада! Ще один крок, і ви зробите вчинок, який поставить жирну крапку у ваших відносинах з давнім і улюбленим другом. Можливо, незабаром складеться ситуація, коли ви мимоволі станете розповсюджувачем чуток про дорогому для вас людині. Причому, розповідаючи не зовсім достовірні речі про одного, ви навіть не запідозрите, наскільки небезпечні і сумні можуть бути наслідки вашого вчинку.

Викуповувати у сні з ломбарду свої речі, колись закладені - ви задоволені своїм життям, і ніщо поки не обіцяє змін або раптових погіршень. Такий стан речей може зберегтися ще якийсь час, якщо ви самі не почнете розгойдувати човен вашого благополуччя.

Викуповувати з ломбарду не свої, а чужі речі - в реальному житті вашої допомоги потребує друг, але сам він не може повідомити вам про те, що йому потрібна ваша підтримка.

Сонник для всієї родини

Закладати в ломбард якусь річ у сні з суботи на неділю - наяву ваші плани не знайдуть підтримки в близьких.

Сон з вівторка на середу, в якому ви не можете викупити закладену річ - обіцяє вам небезпека з боку недругів.

Якщо уві сні з неділі на понеділок або з середи на четвер ви побачили відчинені двері в ломбард - це віщує запрошення на вечірку від близьких друзів.

Сонник для стерви

Ломбард — постарайся бути більш обачною, щоб не потрапити в неприємну справу.

Здавати щось у нього - сварки з коханим і проблеми на службі.

Викуповувати речі з ломбарду - ти повернеш своє хороше положення і відновиш довіру до себе.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ломбард уві сні - знак руйнівних втрат і серйозної потреби.

Закладати у сні речі в ломбард - зазвичай є попередженням про можливий обмані. Бути може, хтось намагається скористатися вашим становищем, щоб обібрати вас до нитки.

Викуповувати у сні свої речі в ломбарді - знак того, що ви ризикуєте піддатися на сумнівну пропозицію, чревате для вас серйозними втратами або як мінімум порожніми тратами.

Якщо ж наяву ви вже перебуваєте у вкрай скрутному становищі - сон, в якому вам довелося викуповувати в ломбарді закладені раніше речі, може передвіщати закінчення труднощів.

Викуповувати чужі речі в ломбарді - вказує на сумнівні вкладення, прибуток від яких теж виявиться сумнівною.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Закладати в ломбарді якусь цінну річ - до неприємностей з податковою інспекцією.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити в сні - до погіршення в грошових справах.

Сонник від А до Я

Бачити у сні ломбард віщує матеріальні труднощі. Закласти речі в ломбард - в реальному житті зробите легко-уявний вчинок.

Якщо ваші речі відмовляються прийняти в ломбарді - вас чекають пояснення з чоловіком з приводу того, куди і як у вас йде стільки грошей, що їх вічно не вистачає від зарплати до зарплати. Відправитися в ломбард потай від чоловіка віщує, що ви будете заперечувати свою провину в скоєному проступку, що нерозумно, бо очевидність доконаного ні в кого не викликатиме сумнівів.

Здавати в ломбард поношені носильні речі означає, що ви підете на жертви заради збереження свого доброго імені. Викуповувати речі з ломбарду - наяву зміцните своє фінансове становище.

Якщо ви не в змозі в строк викупити те, що здали в ломбард, - вас очікує невдача.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що. Ви входите в ломбард - Вас чекають розчарування і втрати незабаром після пробудження від сну.

Бачити, що Ви здаєте речі в ломбард, означає, що у Вас будуть неприємні сцени з дружиною або коханою і, можливо, розчарування в справах.

Молодій жінці, що побачила уві сні, що вона йде в ломбард, цей сон передвіщає, що вона буде винна в нерозсудливо вчинок. Ймовірно, вона буде горювати про втрату друга.

Викуповувати, речі — означає, що Ви знову придбаєте втрачені Вами позиції.

Побачити в сні, що Ви дивитеся на ломбард, означає, що Ви зневажите довірою до Вас і будете в небезпеці:

Вам доведеться пожертвувати своїм добрим ім'ям, беручи участь у неприємних справах.

Сонник для закоханих

Якщо ви бачите уві сні, що здаєте речі в ломбард, це обіцяє сварку з коханою або дружиною. Ви розчаруєтеся у відносинах.

Дівчина, якій сниться, що вона йде в ломбард, здійснить непорядних вчинок.

Теткінскій сонник-2012

Ломбардвідображення очікуваних втрат (не обов'язково матеріальних). Відображення слабкості своїх переконань та / або готовності змінити їх заради вигоди.

 
Відноситься до тем: