Тлумачення сну «Окуляри»

Сонник Міллера

Окуляри, що з'явилися у вашому сні, - це провісники змін, причиною яких буде безчесне поведінка, зловживання вашою довірою якихось людей, яких ви поки не знаєте або знаєте мало. Розбиті окуляри віщують розлуку з близькою людиною, через яку ви звернетеся до недозволеним задоволень. Захисні окуляри попереджають про силу і великих можливостях людей з поганою репутацією, що знаходяться поряд з вами.

Для молодої жінки приснилися захисні окуляри - це застереження про те, що вона може звернути з шляху істинного і в чомусь помилитися через запевнень, які на перевірку виявляться помилковими і обманними. Носити окуляри - суспільство вам складе якась нав'язлива персона, і ви будете сильно перейматися ним.

Для дівчини побачити свого коханого в окулярах - вони посваряться або припинять свої відносини.

Сонник Цветкова

Знак довірливості одного;

Має бути нове знайомство.

Сонник Міс Хассе

Побачити окуляри або пенсне - знак недовіри, брехні і підозрілості. Носити - у вас буде гідна старість;

Купувати — заклик до обережності;

Втратити — ваша власність вимагає більш ретельного нагляду;

Розбити — до збитків.

Езотеричний сонник

Сон закликає вас «зняти окуляри» і подивитися на світ навколо себе більш уважним поглядом:

Схоже, від вашого погляду вислизає занадто багато.

Приснилося , що в окулярах були розбиті стекла, - це означає, що від вас цілеспрямовано приховують щось дуже важливе.

Сонник Менегетті

Уособлення особистості або ситуації, якою управляє комп'ютерна програма. Оскільки є доданим засобом механічного посередництва, то служать відбитком монітора відхилення.

Сонник Лонго

Носити у сні окуляри, хоча наяву ви їх не носите, - сон радить вам поставитися з більш пильною увагою до того, що відбувається навколо вас. Ви готові все на світі списати на помилку або випадковість, а між тим багато чого відбувається за чиєїсь волі. Ця сама воля може сильно погіршити і ваше благодушний настрій, і стан, якщо, звичайно, ви не зробите жодних заходів. А заходи ці дуже прості:

Не розповідати всім своїм знайомим і незнайомим про свої справи і проблеми, не відвертими з ким попало. Пам'ятайте:

Джерелом шкідливої сили може стати навіть абсолютно випадкова людина, наприклад пасажир в метро, з яким ви розмова від надлишку товариськості. Погодьтеся - знати про те, як поживає ваша друга половина або які проблеми виникають у ваших дітей, зовсім не потрібно тим, в кого ви не впевнені. Довіряйте цю інформацію перевіреним, надійним друзям, які не заподіють вам зла. Розбити уві сні окуляри - вас чекає грошова втрата, і причиною послужить ваша необачність. Швидше за все, ви позбудетеся якоїсь значної грошової суми в транспорті або переплатите зайве на ринку. Будьте обережні, і сон, можливо, не збудеться.

Якщо уві сні ви погано бачили навіть через окуляри, значить, вас чекає якась перешкода в вашому бажанні гарно провести найближчі вихідні. Бути може, до вас завітають гості, які завадять вам прогулятися або просто полежати на дивані. Можливо, сон пророкує прикру неприємність, яка тим не менш відніме у вас багато сил і часу.

Французький сонник

Якщо вам приснилися окуляри, - наяву Ви можете потрапити в немилість людині, яку дуже цінуєте.

Звичайний сонник

Довірливість одного, нове знайомство.

Сонник Азара

ОкуляриНосити у сні окуляри, хоча наяву ви їх не носите, - сон радить вам поставитися з більш пильною увагою до того, що відбувається навколо вас. Ви готові все на світі списати на помилку або випадковість, а між тим багато чого відбувається за чиєїсь волі.

Сонник Симона Кананіта

Окуляри — Озирніться навколо, ви багато чого не помічаєте. З розбитими стеклами - від вас навмисно приховують щось важливе.

Сонник Майя

Гарне значеніеСімволи майя в соннику адаптовані під наш час.

Якщо вам приснилося, що ви купуєте окуляри, то найближчим часом дізнаєтеся якусь таємницю. Щоб це сталося швидше, зламайте навпіл окуляри і закопайте їх на кладовищі. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви носите сонцезахисні окуляри, від вас намагаються щось приховати. Щоб від вас не змогли приховати нічого важливого, намалюйте за лівим вухом чорну крапку.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Окуляри вдягати — неприємність, якщо їх наяву не носиш.

Бачити окуляри - недовіра. У них читати - несправедливе звинувачення (якщо їх наяву не носиш). Розбити окуляри - сльози.

Новий сімейний сонник

Окуляри сняться до змін, виною яких можуть стати невідомі вам люди.

Якщо вам присняться розбиті окуляри, пам'ятайте про те, що розлука з близькою людиною - не привід для недозволених задоволень.

Сон про сонцезахисних окулярах попереджає, що знаходяться поруч з вами люди з поганою репутацією мають досить сильної владою.

Якщо захисні окуляри побачить у сні молода жінка - її можуть збити з пантелику чиїсь брехливі запевнення. Сон, в якому ви носите окуляри, обіцяє вам суспільство якогось нав'язливого людини. Дівчина, якій наснився її обранець в окулярах, може посваритися з ним або розлучитися назавжди.

Сонник Шувалової

Образ чужої механічної програми, яка управляє людиною або ситуацією, спотворює реальність.

Окуляри в ваших снах вказують на небажання слухати голос своєї інтуїції і, як наслідок, про відхилення від правильного шляху.

Сонник Данилової

Окуляри, побачені уві сні, говорять про те, що ви не бачите або не хочете помічати того, що відбувається навколо вас:

Зокрема, любовні пригоди вашої близької людини, який вас обманює, а ви волієте перебувати в невіданні і відштовхуєте від себе навіть думки. Розбиті окуляри - знак того, що "доброзичливці" таки відкриють вам очі на аморальну поведінку другої половини.

Сонник Здоров'я

Бачити окуляри — виключите спілкування з поганими людьми, придивіться до свого зверну життя;

Будь окуляри, особливо темні, - до захворювання зорового апарату.

Азбука тлумачення снів

Окуляри — сигнал, що вам необхідно уважніше поглянути на своє оточення або в майбутнє.

Мікроскоп — попереджає вас проти перебільшення труднощів.

Надіти окуляри, якщо їх не носите - проявляти зайву цікавість.

Бачити окуляри — заклик придивитися до ситуації.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви бачите, що ваш обранець носить окуляри - означає наближається скандал величезних масштабів, який може привести до розриву відносин.

Ідіоматичний сонник

«Дивитися на світ крізь темні (або рожеві) окуляри» - обманюватися, бачити навколишнє в спотвореному вигляді;

Наївність, оптимізм;

«окуляри одягни!» — Заклик до того, щоб побачити раніше не помічене, прозріти.

Місячний сонник

Окуляри — недовірливість одного.

Новітній сонник

Окуляри — сильне здивування.

Слов'янський сонник

Окуляри — до поганого настрою.

Снотолкователь

Якщо Вам присняться окуляри - значить, у Вашому житті підуть зміни, а провиною тому будуть невідомі Вам люди. Обманщики стануть зловживати Вашою довірою.

Розбиті окуляри означають, що розлука з близькою людиною штовхне Вас до недозволеним задоволень.

Побачити захисні окуляри - це сон, який попереджує Вас про могутність людей з поганою репутацією, які знаходяться поруч з Вами.

Якщо захисні окуляри побачить у сні молода жінка - це означає, що вона марно прислухається до брехливих запевнень, які можуть збити її з пантелику.

Носити у сні окуляри - обіцяє Вам товариство нав'язливої людини, яким Ви будете тяготитися.

Якщо дівчині присниться її обранець в окулярах - неминуча сварка або розрив.

Сучасний сонник

Сон про окуляри - пророкує, що якісь незнайомі люди змінять Ваші справи. Ви жорстоко поплатитеся за зайву довірливість.

Якщо Вам сняться розбиті окуляри - такий сон віщує відчуження, яке Ви відчуєте через любов до недозволеним задоволень.

Бачити у сні захисні окуляри - передвістя необдуманих вчинків. Ви позбудетеся грошей, дотримуючись порад людей з сумнівною репутацією.

Молодій жінці бачити уві сні захисні окуляри - означає, що вона буде дотримуватися переконань, які опорочат її майбутнє.

Сонник XXI століття

Дивитися в сні через окуляри - означає відчувати недовіру до товариша або до одного.

Окуляри вдягати — до неприємності, якщо наяву їх не носиш.

У них читати - вас можуть несправедливо звинуватити в чому-небудь (якщо їх наяву не носиш).

Розбити окуляри — до сліз.

Розбита оправа окулярів - символізує плутанину в сімействі;

Тріснути — ваші сімейні проблеми вирішуються складно;

Ціла — ваше сімейне вплив дуже високо.

Вставляти у сні собі в очі контактні лінзи для людини, яка не носить їх - знак майбутніх не удача, серйозних помилок і провалів.

Впустити або втрати їх - означає, що всі ваші невдачі є наслідком вашої нерішучості і нерозторопність.

Сонник Білого мага

Носити у сні окуляри, хоча наяву ви їх не носите - сон радить вам поставитися з більш пильною увагою до того, що відбувається навколо вас. Ви готові все на світі списати на помилку або випадковість, а між тим багато чого відбувається за чиєїсь волі. Ця сама воля може сильно погіршити і ваше благодушний настрій, і стан, якщо, звичайно, ви не зробите жодних заходів. А заходи ці дуже прості:

Не розповідати всім своїм знайомим і незнайомим про свої справи і проблеми, не відвертими з ким попало. Пам'ятайте:

Джерелом шкідливої сили може стати навіть абсолютно випадкова людина, наприклад пасажир в метро, з яким ви розмова від надлишку товариськості. Погодьтеся, знати про те, як поживає ваша друга половина або які проблеми виникають у ваших дітей, зовсім не потрібно тим, в кого ви не впевнені. Довіряйте цю інформацію перевіреним, надійним друзям, які не заподіють вам зла.

Розбити уві сні окуляри - вас чекає грошова втрата, і причиною послужить ваша необачність. Швидше за все, ви позбудетеся якоїсь значної грошової суми в транспорті або переплатите зайве на ринку. Будьте обережні, і сон, можливо, не збудеться.

Якщо уві сні ви погано бачили навіть через окуляри - значить, вас чекає якась перешкода в вашому бажанні гарно провести найближчі вихідні. Бути може, до вас завітають гості, які завадять вам прогулятися або просто полежати на дивані. Можливо, сон пророкує прикру неприємність, яка тим не менш відніме у вас багато сил і часу.

Сонник майбутнього

Окуляри — у вашому житті будуть небажані зміни, виною яких стануть невідомі вам люди;

Ви опинитеся у владі ошуканців, які будуть зловживати вашою довірою.

Сонник для стерви

Окуляри — життєві зміни.

Захисні окуляри від сонця - не слухай поради сторонніх людей.

Одягати уві сні модні - лицемірство навколишніх не дасть збити тебе з пантелику.

Носити у сні окуляри - тяжке, нав'язливе спілкування.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Окуляри уві сні - це заклик бути уважнішими і обачнішими.

Сон підказує, що якийсь недогляд або недбалість можуть стати причиною ваших невдач.

Бачити у сні, як інші приміряють або носять окуляри - знак можливих непорозумінь з оточуючими.

Носити у сні темні окуляри - знак того, що ви занадто сильно реагуєте на якісь події чи речі, і ваша вразливість заважає вам досягати успіху. Темні окуляри закликають вас заспокоїтися і проявляти стриманість.

У той же час, зустріти уві сні людини в темних окулярах - означає, що ви серйозно помиляєтеся в комусь з оточуючих.

Сон підказує, що хтось із ваших знайомих може приховувати від вас свої справжні наміри.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам присниться, що ви купили собі нові окуляри - будете закривати очі на щось.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Окуляри зламані — ви не помітите, як у вас щось украдуть.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Втирати будь-кому окуляри уві сні - наяву обдурять вас.

Сонник від А до Я

Бачити у сні окуляри передвіщає, що в легковажної погоні за розвагами пропустіть момент, завдяки якому могли б забезпечити швидкий зліт своєї кар'єри.

Носити у сні окуляри віщує отримання всіляких благ, що стосуватиметься не лише вас особисто, але ваших найближчих родичів.

Купувати окуляри — в реальному житті будете оточені почестями, вправі на які самі будете сумніватися і відчувати себе в такому положенні ніяково.

Втратити очки означає, що ви не в повній мірі цінуєте те, що маєте, і не до кінця використовуєте надані вам можливості для створення свого щастя.

Розбити окуляри передвіщає неприємності, яких можна уникнути, якщо ви вчасно подолаєте свою розгубленість і станете діяти рішуче і енергійно.

Сонцезахисні окуляризнак прийдешнього успіху в справах.

Окуляри з золотою оправою віщують несподіване і дивне пригода, яке змусить вас засумніватися у вірності чоловіка або коханого.

Читати уві сні в окулярах - отримаєте хибне уявлення про людину, з яким належить познайомитися, але зустріч розставить все по своїх місцях.

Бачити когось в окулярах, які не гармонують з особою цієї людини, - ваше почуття знайде відгук у серці бажаного чоловіка.

Сонник Мандрівника

Окуляри темні, захисні - підсилюють почуття підозри, недовіри до того, на кому вони одягнені;

Необ'єктивність оцінки ситуації.

Окуляри — недовіра;

Розум;

Незалежність від чужої думки.

Універсальний сонник

Всі ми коли-небудь робили те, що самих нас бентежило - ви відчуваєте, що зробили з себе посміховисько і тому вам снилися окуляри? Обміркуйте таке тлумачення сну, якщо в реальному житті ви не носите окуляри.

Якщо ж вам часто сняться окуляри - я все-таки порадив би вам звернутися до окуліста і перевірити зір.

Всі ми хочемо чітко бачити речі.

Якщо уві сні ви носите окуляри, а в реальному житті не носите - можливо, це знак того, що ви хочете більш ясно бачити ситуацію. Де ви знаходитесь у сні? Це може підказати, в якій сфері вашого життя ви хотіли б домогтися ясності.

У наші дні окуляри стали модним аксесуаром - у сні окуляри роблять вас більш-менш привабливим? Можливо, ви хочете додати собі більш діловий вигляд. Або ви просто хочете насолоджуватися ілюзіями життя, т. дивитися на світ через рожеві окуляри.

Сонячні окуляри — були винайдені для того, щоб приховати косоокість, а тепер вони стали ультрамодним аксесуаром. Ми підходимо до вибору очок так само серйозно, як і до вибору зачіски.

Якщо вам сняться сонячні окуляри - значить, у вас немає чіткого уявлення про щось. Ви вважаєте за краще дивитися на життя через рожеві окуляри? Можливо також, що ви не хочете, щоб люди знали, куди ви дивитеся і на що звернено.

Якщо уві сні ви носите сонячні окуляри з відбивають стеклами - який чоловік у вашому сні хоче знати, що ви про нього думаєте? Ви повинні щось повідомити цій людині в реальному житті?

У сні ви носите сонячні окуляри в темній кімнаті? Де ви знаходитесь? - Це визначить, від чого ви, на вашу думку, повинні ховатися. Ви відчуваєте себе некомфортно або, навпаки, вважаєте себе модним і сучасним людиною, т. вам необхідні такі деталі для підняття самооцінки?

По суті, сонячні окуляри - захищають нас від сліпучого світла. У вашому житті є щось настільки яскраве і світле, що ви не можете дивитися на це прямо?

Циганський сонник

Окуляри — ви зробите вигідне для себе відкриття;

Ваші вороги сподівалися, що ви цього не помітите.

Сонник для закоханих

Сон про розбитих окулярах означає, що через розлуку з коханим ви станете шукати розраду в сумнівних задоволеннях.

Якщо дівчині присняться захисні окуляри, це означає, що їй не варто прислухатися до порад брехливих людей, інакше вона ризикує бути обманутою у своїх найкращих почуттях.

Дівчина або жінка, якій наснилося, що її коханий носить окуляри, наяву посвариться чи розлучиться з ним.

Теткінскій сонник-2012

Окуляри — необхідність позбутися від усього, що заважає розсудливості. Відображення бажання щось розглянути, вникнути в суть (також необхідність цього). Відображення боязні щось розглянути, вникнути в суть.

 
Відноситься до тем: