Тлумачення сну «Євангеліє»

Езотеричний сонник

Читати — до дороги.

Бачити — до наукових і творчим відкриттям. Сцени з Євангелія бачити з боку - до неробства, скуповуючи. Брати участь у них - творчі успіхи.

Читатиотримати добру пораду.

Читати — прекрасний знак.

Читати-мудру пораду.

Читати євангеліє — одержите добру пораду;

Здійснення бажань.

Сонник Міс Хассе

Євангеліє сниться до знаходження вами душевного спокою, миру і любові.

Сонник Лонго

Читати уві сні Євангеліє - такий сон розповідає про вашому прагненні очиститися від скверни зовнішнього світу. Ви вважаєте себе дуже грішною, а тому в житті вас переслідують невдачі і падіння. Думка звернутися до Бога прийшла до вас спонтанно, і зараз ви у всіх своїх діях і задумах покладаєтеся на волю Всевишнього. Однак цілком перекладати відповідальність за своє життя і вчинки на Бога - це не найкращий варіант, бо Йому не подобається, коли люди абсолютно пасивні. Хоча і є слова «Просіть, і дасться вам», все ж не забувайте, що власне життя за вас ніхто не проживе.

Гортали уві сні Євангеліє - ви хочете відкупитися грошима від когось або від чогось, може бути, загладити якусь провину, але ці спроби закінчаться провалом.

Сонник Симона Кананіта

ЄвангелієЧитати уві сні Євангеліє — в реальній дійсності ви намагаєтеся очиститися від скверни навколишнього світу. Вам здається, що безліч гріхів і тому в житті вас переслідують невдачі і падіння. Рішення звернутися до бога виникло у вас спонтанно.

Український сонник

Читати євангеліє — одержите добру пораду;

Здійснення бажань.

Сонник Данилової

Якщо вам приснилося Євангеліє, в найближчому майбутньому малоймовірні інтимні зустрічі з новим партнером, тим більше зустрічі, що обіцяють гострі відчуття. Можливо, скоро ви будете болісно каятися, страждаючи через те, що поступили необачно і образили свого партнера якимись словами або неувагою, байдужістю.

Сонник Здоров'я

Бачити або читати євангеліє - ваша душа шукає відповідь на питання, поставлені життєвою ситуацією;

Прочитайте наяву Євангеліє, і ви отримаєте необхідну відповідь.

Новітній сонник

Читати Євангеліє — до благословення на ту справу, яку ви задумали, якщо воно не носить кримінального характеру.

Тримати в руках - до доброго, корисного для душі справі.

Сучасний сонник

Євангеліє у вашому сні - добрий знак.

Якщо вам снилося, що ви слухали Євангеліє, перебуваючи на церковній службі, або самі його читали - знайдуться люди, здатні дати вам добру пораду, завдяки якому ви зможете вирішити свої проблеми.

Сонник Білого мага

Читати уві сні Євангеліє - в реальній дійсності ви намагаєтеся очиститися від скверни навколишнього світу. Вам здається, що безліч гріхів і тому в житті вас переслідують невдачі і падіння. Рішення звернутися до бога виникло у вас спонтанно, і ви цілком покладаєтеся на всевишнього. Не варто сліпо передовіряти себе і своє життя Богу, бо Він не любить, коли людина повністю бездіяльна. Хоча і сказано «Просіть, і дасться вам», не забувайте і про те, що своє життя ви повинні прожити самі.

Гортати уві сні Євангеліє - в реальному житті ви намагаєтеся від когось або від чогось відкупитися грошима. Можливо, ви за допомогою грошей хочете загладити свою провину.

Сон підказує, що ви зазнаєте невдачі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Читати уві сні Євангеліє - бути дуже віруючою людиною.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, як ви читаєте Євангеліє - до благочестя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Читати уві сні Євангеліє - до зрілості, до дорослішання вашої душі, до доброти вашого серця.

Сонник від А до Я

Побачити в сні Євангеліє провіщає душевний спокій, мир в сім'ї і любов рідних. Читати Євангеліє - наяву отримати добру пораду, завдяки якому зрозумієте, в чому полягає ваша головна помилка.

Цілувати Євангелієбути в злагоді з усіма, викликати повагу недругів.

Якщо уві сні ви дискутуєте з кимось, хто хулить і засуджує ті чи інші місця в Євангелії, - значить, наяву ви проявите принциповість в життєво важливому питанні.

Сонник Соломона

Євангеліє — читати-мудру пораду.

Тлумачний словник сновидінь

Євангеліє бачити себе читаючою - знак чудовий.

Жіночий сонник

Читати Євангеліє уві сні - до отримання доброї поради і допомоги.

 
Відноситься до тем: