Сонник «Браслет»

Сонник Міллера

Бачити у сні браслет на своїй руці - подарунок коханця або друга - є знаком раннього і щасливого заміжжя.

Якщо молода жінка втрачає свій браслет, її чекають різні неприємності. Знайти уві сні браслет - до того, що Ви станете власником значної власності.

Сонник Цветкова

Браслет — це пастка;

Побачений на руці обіцяє скандальну історію;

Отриманий в дар служить прикметою майбутньої таємної любові.

Сонник Міс Хассе

Браслет сниться до швидкого вступу в шлюбний союз.

Езотеричний сонник

Отримати в дарунок, знайти браслет - вас хочуть прив'язати до себе, можливо, шляхом надання вам послуги. Ви дарували браслет самі або бачили чужий - ви самі закабалили когось або хочете це зробити - швидше за все, в родині.

Французький сонник

Браслети сняться до багатства і радості. Купівля уві сні браслета - це вказівка на майбутню залежність від інших;

Продаж загрожує розоренням. Втрата браслета - це сон про прихід глибокого смутку на зміну радісним почуттям. Приснившийся зламаний браслет обіцяє ніжну прихильність.

Якщо уві сні ви комусь подарували браслет, скоро вступите в шлюб.

Англійський сонник

Ви бачите в сні браслет на своїй руці - швидше за все, у найближчому майбутньому на Вас чекає вельми вигідний шлюб.

Якщо ж браслет уві сні Вами знайдений - чекайте удачі, фортуна нарешті повернеться до Вас обличчям. До Вас прийде велика любов, і Ви негайно одружуєтеся, якщо уві сні хтось вдягне браслет на Вашу руку.

Сонник Лонго

Якщо уві сні на вашій руці красувався чудовий браслет, це говорить про любов до вас оточують, якій ви зловживаєте. Нерідко ви починаєте вимагати від них уваги, якого, як вам здається, вони вам приділяють мало. Насправді ви володієте таким скарбом, який є не у кожного, тому цінуйте його і бережіть. Коли ви втратите любов і прихильність своїх близьких людей, буде вже пізно. І лише тоді настане прозріння про те, який скарб, дароване долею, ви втратили.

Побачений у сні браслет може вказувати і на брак уваги з боку близьких.

Сон можна витлумачити, спираючись на якість браслета. Дерев'яний браслет оригінального дизайну свідчить про комплекси, які є причиною описаної вище моделі вашої поведінки. Вони не дають спокою ні вам, ні близьким людям. У сні на вас був браслет із золота - значить, ви живете ілюзіями і занадто рідко спускаєтеся на грішну землю. Але це іноді слід робити, інакше ви просто перестанете орієнтуватися у власному житті. Срібний браслет означає, що у вас чудово розвинена фантазія. При цьому ви чудово розумієте, чого чекаєте від життя і від своїх оточуючих. Однак, на жаль, близькі не завжди прагнуть запропонувати те, що ви хочете, і доведеться до цього звикнути.

Упустити браслет — скоро вам доведеться зробити вибір, від якого буде залежати і ваше майбутнє, і життя ваших друзів і близьких. Перед ухваленням рішення від вас вимагається ретельно зважити всі за і проти. Самим надійним помічником в цій ситуації стане особлива обачність.

Побачити, що хтось втратив браслет, - сон обіцяє швидке вирішення складних проблем. Може бути, воно відбудеться завдяки комусь із ваших знайомих. Однак не варто занадто сподіватися на сторонню допомогу, оскільки іноді вона може і підвести;

Надійніше всього розраховувати виключно на власні сили.

Дарувати браслет — сьогодні ви відчуваєте себе на «гребені хвилі», ваші можливості дуже великі, і немає нічого поганого в тому, що ваша щедрість пошириться і на інших. Однак насправді нинішнє становище, на жаль, недовговічне. Вам слід бути напоготові:

Людина, від якої ви ніяк не чекали підлості, завдасть раптовий удар.

Сучасний сонник

Прикрашає ваше зап'ястя браслет сниться до того, що в реальному житті ви отримаєте подарунок. Сон, прівідевшейся на четвер, віщує сюрприз, за який ви будете вдячні долі.

Якщо в ніч на вівторок вам сниться, що ви знайшли браслет, це пророкує великий куш у вигляді виграшу.

Якщо у снах на середу ви втратили браслет, то незабаром ваші діти можуть доставити вам серйозні проблеми.

Сонник Симона Кананіта

БраслетНосити на руці гарний браслет - вас люблять навколишні, і ви цим надмірно користуєтеся. Частенько ви починаєте вимагати від них знаків уваги, яких, як вам здається, вони вам не роблять. Насправді у вас є такий скарб, яке їсть.

Український сонник

Браслет на вашій руці - неприємна історія, неприємність.

Сонник Майя

Гарне значеніеБелі браслет з дорогоцінним камінням або надітий на вашу ногу, то дуже скоро у вас трапиться свято, яке ви і не чекали.

Якщо ви цього хочете, то намалюйте червоним фломастером (ручкою, фарбами) на правій руці смугу від плеча до ліктя, а на лівій ступні поставте багато точок. Погане значеніеБелі браслета два або браслет надітий на руку, то найближчим часом вас будуть звинувачувати в тому, що ви не скоювали. Можливо, спробують помістити під варту. Щоб цього не сталося, заваріть каву і полийте їм себе, повторюючи:

«Дух зла і дух наклепу, полетите від мене». На всяк випадок робити це треба вранці протягом тижня.

Новий сімейний сонник

Якщо дівчина в сні побачила на своїй руці браслет - подарунок коханця або друга, - це знак раннього і щасливого заміжжя.

Якщо молодій жінці сниться, що вона втрачає свій браслет, її чекають неприємності. Знайти уві сні браслет - до багатства.

Циганський сонник

Браслет на зап'ясті - ви отримаєте спадщину, якщо його носять високо на руці - до подарунка.

Браслет на щиколотці - ви легковажно витратите спадок. Втратити браслет - упущена можливість.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Ви бачите в сні браслет на своїй руці. швидше за все, в найближчому майбутньому вас чекає вельми вигідний шлюб. якщо ж браслет уві сні вами знайдений, то чекайте удачі - Фортуна нарешті повернеться до Вас обличчям. До Вас прийде велика любов, і Ви негайно одружуєтеся, якщо уві сні хтось вдягне браслет на Вашу руку.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Постукують, дзвенять, ударяючись друг об друга, шпильки і браслети. - Віщує неприємність, пов'язану з розставанням з дружиною.

Срібні браслети. — Віщує сварку між чоловіком і дружиною, із застосуванням фізичної сили.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш на своїй руці браслет, подарований другом або коханцем, віщує швидке щасливе заміжжя. Втрачаєш браслет - тебе чекають втрати та інші неприємності. Знайти браслет - до вдалого придбання власності.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Запам'ятайте:

Зазвичай бачити уві сні браслет куди сприятливіші чоловікам, ніж жінкам! Золотий браслет обіцяє, що ви станете жертвою ненависті з боку брата чи якогось незнайомця.

Якщо чоловікові приснилося, що у нього на руці золотий браслет, то нехай готується до проблем в реальному житті. Срібний ж сповіщає, що неприємностей буде не так вже й багато. Срібний браслет-це знак того, що скоро ваша власна дочка (або дочка вашої сестри) вийде заміж.

Якщо подібний сон привидівся жінці, то наяву вона знайде багатство у неї буде розкішний гардероб з безліччю нарядів. Залізний браслет, приснився жінці, передвіщає їй діяльну підтримку і турботливе увагу брата. Зламався або втрачений браслет обіцяє зворотне.

Азбука тлумачення снів

Браслет — символізує з'єднання або роз'єднання (порівняй - наручники).

Дівчині дарують браслет - до заміжжя, жінці - до наклепі.

Зламаний браслет — до розлуки.

Браслет бачити — до багатства.

Місячний сонник

Браслет на руці - скандальна історія;

Отримати — таємна любов.

Любовний сонник

Якщо уві сні ви бачите на своїй руці браслет, причому це подарунок від коханої людини - значить, вже пора познайомитися з батьками вашого судженого. Все йде до весілля.

Сон, в якому ви втратили браслет - обіцяє вам розчарування і невдачі, пов'язані в першу чергу з любовними справами. Однак ви зобов'язані проявити належне розсудливість, і тоді удар буде не таким сильним і болючим.

Малий сонник Велесів

Браслет на руці - скоро весілля / неприємний випадок, досада, пастка;

Отримати — таємна любов;

Золотийвесілля;

Срібний — неприємність.

Новітній сонник

У всіх випадках - прихильність до когось;

Залежність від когось.

Суміщений сонник

Бачити в сновидінні браслет на руці - дізнаєтеся сенсаційну або скандальну новину, отримати уві сні браслет в подарунок - знак прихованої любові.

Якщо молода жінка втратила браслет - її чекають проблеми.

Знайдений браслет — передвіщає придбання нерухомості чи інші великі покупки.

Сонник XXI століття

Побачений у сні браслет - передвіщає радість і багатство.

Побачити його на своїй руці - вас чекає неприємність або засмучення, носити його - вам хтось готує пастку або великий скандал, купувати - потрапити в залежність, продавати - до збитку, ламати - на щастя, втрачати - до смутку, неприємності.

Знайти уві сні браслет - означає, що наяву вам належить стати володарем значної власності.

Сонник Білого мага

Носити на руці гарний браслет - вас люблять навколишні, і ви цим надмірно користуєтеся. Частенько ви починаєте вимагати від них знаків уваги, яких, як вам здається, вони вам не роблять. Насправді у вас є такий скарб, яке є не в кожного, цінуєте його і бережіть. Коли ви втратите любов ваших близьких, буде пізно, і тільки тоді ви зрозумієте, яким багатством нагородив вас господь.

Побачений у сні браслет - може говорити і про нестачу уваги з боку близьких.

Сон можна витлумачити і в зв'язку з якістю браслета.

Якщо браслет дерев'яний і до того ж оригінальної форми - сон говорить, що поведінка, описане вище, пояснюється не надто великими запитами, а наявністю комплексів, які не дають спокою ні вам, ні вашим близьким.

У сні на вас був золотий браслет - ви живете ілюзіями і занадто рідко «спускаєтеся на землю», що іноді слід робити, в іншому випадку ви просто не будете орієнтуватися в обстановці.

Надітий на зап'ясті срібний браслет - видає у вас людину з багатою уявою, який тим не менш чудово знає, чого хоче від життя і від близьких. На жаль, близькі не завжди мають намір пропонувати бажане. Доведеться до цього звикнути.

Роняти уві сні браслет - незабаром вам належить зробити вибір, від якого залежатиме не тільки ваше майбутнє, а й існування ваших друзів і близьких. Вам потрібно все ретельно зважити, щоб прийняти рішення, і обачність у цій справі кращий друг.

Бачити, як хтось втратив браслет - сон передвіщає швидке розв'язання важких проблем. Можливо, воно здійсниться завдяки комусь із ваших знайомих. Але чи не занадто сподівайтеся на допомогу з боку - вона не завжди найнадійніша, краще розраховуйте на власні сили.

Дарувати браслет — зараз ви відчуваєте себе на вершині успіху:

Ви все можете і все вам підвладно, тому немає нічого поганого, якщо від ваших щедрот ще комусь буде добре. Насправді ваше становище - недовговічний плід ваших зусиль. Будьте готові до несподіваних ударів з боку людини, від якого ви менше всього чекаєте каверзи.

Сонник для всієї родини

Побачити в сні браслет на своїй руці - до подарунка.

Якщо такий сон приснився з середи на четвер - у вас буде причина дякувати долі.

Якщо уві сні з понеділка на вівторок ви знайшли уві сні браслет - це означає, що незабаром вас чекає великий виграш.

Сон з вівторка на середу, в якому ви втратили браслет - обіцяє вам неприємності, пов'язані з дітьми.

Сонник для стерви

Браслет — швидкий вступ у шлюб, який виявиться дуже щасливим.

Втратити — неприємності, засмучення.

Знайти браслет — отримаєш спадок або придбаєш нерухомість.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити браслет — до швидкого заміжжя;

Втратити уві сні браслет - до обману.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо уві сні вам дарують дорогий браслет з діамантами - це до щасливого шлюбу.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні гарний браслет на своїй руці - означає, що вас буде захоплювати якийсь вчинок близької вам людини.

Сонник від А до Я

Приснившийся браслет віщує непорозуміння в громадському місці, яке відбудеться не з вашої вини, але через якого постраждаєте в першу чергу саме ви.

Якщо уві сні ви бачите браслет на своїй руці - значить, досить скоро вийдете заміж, якщо цей браслет подарований вам другом або коханцем - шлюб ваш буде довгим і щасливим. Втратити уві сні браслет - до неприємностей, які відбудуться у найближчий час.

Шукати і знайти браслет означає, що незабаром на вас звалиться несподіване багатство. Одягати чи застібати браслет на зап'ясті - у вас можуть виникнути сумніви з приводу щирості почуттів вашого благовірного, однак подальший перебіг подій повністю їх розпорошить.

Сонник Соломона

Браслет — вас чекає швидка весілля.

Сонник Мандрівника

Браслет для чоловіка - шлюб з розрахунку;

Поліпшення здоров'я.

Для жінки — таємна любов, приємна залежність.

Середньовічний сонник

Отримати браслет — передвіщає захист.

Давньоруський сонник

Пастка;

На руці — скандальна історія;

Отримувати — таємна любов.

Ви бачите в сні браслет на своїй руці. Швидше за все, у найближчому майбутньому на Вас чекає вельми вигідний шлюб.

Якщо ж браслет уві сні Вами знайдений, то чекайте удачі - Фортуна нарешті повернеться до Вас обличчям.

До Вас прийде велика любов, і Ви негайно одружуєтеся, якщо уві сні хтось вдягне браслет на Вашу руку.

Якщо уві сні ви бачите на своїй руці браслет, причому це подарунок від коханої людини, значить, вже пора познайомитися з батьками вашого судженого. Все йде до весілля. Сон, в якому ви втратили браслет, обіцяє вам розчарування і невдачі, пов'язані в першу чергу з любовними справами. Однак ви зобов'язані проявити належне розсудливість, і тоді удар буде не таким сильним і болючим.

Бачити у сні браслет на своїй руці - подарунок коханця або друга - є знаком раннього і щасливого заміжжя.

Якщо молода жінка втрачає свій браслет, її чекають різні неприємності. Знайти уві сні браслет - до того, що Ви станете власником значної власності.

Бачити на своїй руці - подарунок коханця або друга - раннє і щасливе заміжжя;

Для молодої жінки - втратити - неприємності;

Знайти — Ви станете власником значної власності.

Також Див. Замок (пристрій).

Западня, скандальна історія, таємна любов.

Сон, у якому Ви бачите на своїй руці браслет, подарований другом або коханцем, віщує швидке щасливе заміжжя.

Для молодої жінки сон, у якому вона втратила браслет, означає, що її очікують втрати та інші неприємності.

Знайти браслет до вдалого придбання власності.

Браслет на вашій руці - неприємна історія, неприємність.

Снотолкователь

Бачити у сні браслет на своїй руці - подарунок коханця або друга - є знаком раннього і щасливого заміжжя.

Якщо молода жінка втрачає свій браслет, її чекають різні неприємності.

Знайти уві сні браслет - до того, що Ви станете власником значної власності.

Сонник для закоханих

Якщо жінці сниться, що коханий подарував їй браслет, це означає щасливий шлюб. Втратити браслет уві сні означає сварку з коханим.

Загальний сонник

Бачити у сні на руці браслет, подарований другом або коханцем знак швидкого заміжжя і щасливого шлюбного союзу.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона втратила браслет, то її очікують різні неприємності і втрати.

Знайти браслет до вдалого придбання власності.

Бачити у сні браслет на своїй руці - подарунок коханця або друга - є знаком раннього і щасливого заміжжя.

Якщо молода жінка втрачає свій браслет, її чекають різні неприємності. Знайти уві сні браслет - до того, що Ви станете власником значної власності.

Теткінскій сонник-2012

Браслет — нагадування про зобов'язання.