Сонник «Павук»

Сонник Фрейда

Побачити павука — тарантула, хрестовика або будь-якого іншого - для жінки таке сновидіння служить уособленням її страху залишитися одній. Боячись, що її кине партнер, вона недостатньо високо оцінює свої сили і здібності, і саме в цьому криється корінь проблеми.

Сонник Цветкова

Павук — згаяне справу або друг;

Удача;

Плете павутину — до грошей;

Повзає по стіні - успіх в сокровенне;

Убити павучка — нездійсненні вести.

Сонник Міс Хассе

Уособлення небезпечного ворога;

Убити комаху — візьмете верх над ним.

Езотеричний сонник

Сон до неприємностей. Пороки - наркоманія, алкоголізм - приведуть вас до гірких сліз.

Сонник Менегетті

Означає паразитичне, вампіричні присутність. Може також символізувати своєрідного паразита розуму чи вказувати на негативну жіночу психологію вампіричні характеру. Поява у сні павука або інших великих комах може говорити також про виникнення пухлини або інших тяжких психосоматичних захворювань.

Французький сонник

Якщо у вашому сні з'явився павук, це означає, що люди, яким ви повністю довіряли, змінять вам і віроломно зрадять. Довелося вбити павука - це до втрати грошей. Знімати павутину, в якій сидів павук, - такий сон означає, що є вірогідність вашої участі в судовому процесі.

Російський сонник

Павук — Неприємності, сльози через поганих звичок:

Пияцтво, наркотиків.

Сонник Азара

Сильний, небезпечний ворог.

Згаяне справу, друг.

Неприємності, сльози через поганих звичок:

Пияцтво, наркотиків.

Приснившийся павук — передвістя зради і зради тих, кому Ви вірите.

Якщо у сні Ви вбили павука, - наяву Ви незабаром втратите гроші. Сон, в якому Ви знімаєте павутину з павуком, - попереджає про можливе судовому процесі.

Зрада, судовий процес.

Бачити у сні павука означає, що Ви будете уважні й активні в своїй роботі і удача подякуймо Вас за це.

Бачити у сні павука, що плете свою павутину, означає, що Ви будете спокійні й щасливі у своєму будинку. Убити в сні павука - передвіщає, що Ви будете сваритися із дружиною або коханої.

Якщо павук у сні вкусить Вас - Ви станете жертвою зради, а Ваша робота постраждає з вини Ваших ворогів.

Якщо Ви бачите в сні, що Вас оточує безліч павуків, що висять на своїх павутина, це обіцяє Вам незвичайно сприятливий збіг обставин:

Міцне здоров'я, удачу, підтримку Ваших друзів.

Побачити в сні, що Ви наткнулися на павутину з величезним павуком, означає, незважаючи на небезпечні зв'язки, швидкий успіх у житті. Сон, в якому до Вас одночасно наближаються дуже великий і зовсім маленький павуки, означає, що Ви досягнете успіху в справах і не раз будете радіти Вашої безмірною удачливості;

Однак якщо величезний павук у сні вкусить Вас - вороги викрадуть у Вас удачу.

Якщо ж Вас вкусить маленький павук, то турбувати Вас будуть незначні нападки й заздрість.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від великого павука, - значить, удача покине Вас при принизливих для Вас обставинах.

Якщо Ви вб'єте цього павука, то, можливо, займете гідне положення. Однак якщо він пізніше оживе і знову поженеться за Вами, то Вас будуть гнітити хвороба й мінливість фортуни.

Якщо дівчині сниться, що навколо неї повзають золоті павуки, то її щастя не за горами і незабаром її будуть оточувати нові друзі.

Бачити — Ваше уважне і добросовісне ставлення до роботи неодмінно буде винагороджено;

Несподівано Вас вкусив - остерігайтеся зради;

Бачити павутину з безліччю павуків - сприятливий сон - міцне здоров'я, удача і підтримка друзів;

Сполохати величезного павука - швидкий успіх у житті, незважаючи на те, що Ви користуєтеся підтримкою небезпечних людей;

Два павукавеликий і маленький і обидва біжать на Вас - успіх;

Вас вкусив великий павук - вороги віднімуть у Вас удачу;

Вкусив маленький павук - Вас буде турбувати чиясь заздрість і дрібні неприємності;

Тікати від величезного павука - успіх відвернеться від Вас;

Вбити величезного його - у Вас є шанс розраховувати на гідне положення;

Якщо павук оживе і знову поженеться за Вами - хвороба, Ваша доля зміниться;

Для дівчинибачити золотих Пуків - Ваше щастя не за горами.

Також Див. Павутина, Тарантул.

Підступність, хитрість, злість.

Згаяне справу.

Згаяне справу;

Павутина — інтриги;

Вбити павукарозрив шлюбу.

Гість буде в будинку;

До заміжжя. Павутина:

Стережися, щоб не вплутали тебе в небезпечну справу. Павутина:

Засідка, втрата свободи.

Сонник Фен-шуй

Павук — приснившийся павук віщує погіршення здоров'я.

Якщо павук сидить у центрі павутини - до одужання. Мертвий павук означає закінчення проблем і неприємностей.

Якщо уві сні Ви самі вбиваєте павука - до біди.

Слов'янський сонник

Павук — до пересудам або тяжбі.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Продуктивність. Вісім павукових лап - це матеріальні блага. Багатство за допомогою виробництва. Пастка;

Пастка. Попастися у власні мережі. Маніпуляції;

Ви намагаєтеся контролювати інших, або вас контролюють.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Павутина, яку плете павук, є символом творчих сил всесвіту. Павутина поширюється по спіралі від центру і вважається символом світобудови. Індуси говорять про павутині ілюзій. Вона також може бути символом пастки або полону. Чи відчуваєте ви, що заплуталися у своїй власній павутині? Здається вам, що ви попалися в чужу павутину і всіма вашими рухами управляють? Постарайтеся оцінити ситуацію з вищої перспективи.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що вас вкусив павук, то боги допомагають вам у ваших справах. Щоб цей час тривало якомога довше, з'їжте вночі житній сухар. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви павук, в найближчі час у вас будуть конфлікти в сім'ї. Щоб цього уникнути, говорите весь ранок пошепки.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Павука бачити — хороший час або щаслива подія, яке, однак, зажадає від тебе попередньо багато праць і деяких жертв. Він на тебе спускається - подарунок, обнова. Великого хрестовика бачити в павутині - відчай і безнадія в твоїй душі. Знаходитися в приміщенні серед безлічі павуків - випробувати глибоку відчуженість від свого оточення, закрити свою душу від людей. Боротися з гігантськими павуками іліОт них в жаху бігти - болісні, безрадісні або принизливі пристрасті / сновидійна метаморфоза фізичних відчуттів, пов'язаних зі статевим дозріванням або клімаксом. Скупчення павуків - тe області твого тіла, які успішно борються з хворобою. Тиснути павука - неприємність. Вбити - розлучення, сварка. Є павука - неприємна зустріч. Цілуватися з жовтими або червоними павуками - садистські бажання в тобі приховані від свідомості. Жовтих або червоних павуків бачити - хвороби крові та кровообігу, серцеві хвороби. Зелені павуки - хворобливі відчуття, пов'язані з травленням. Чорні павуки - плітки, меланхолія. Гігантський павук у тебе на голові - народжені твоїм свідомістю химери. Великі нерухомі павуки на тілі жінки - щось, пов'язане з природним або штучним викиднем. Павутину бачити - благополуччя. Цвітну - хвороба. Обмітати павутину - тривога. Рвати павутину - подолати всі перешкоди. З неї з працею вибиратися - почувати себе зв'язаним спорідненим боргом. Кімната з усіх боків обв'язана павутиною - відчуття нечистоти душі і брудного способу життя. Двір, затягнутий павутиною;

Ліс весь у павутині і гігантських павуків - туга за минулим, повернення в країну спогадів. Тунель або яма, затягнута павутиною - щось, пов'язане з органами любові.

Сонник Шеремінской

Якщо вам сниться павук - це друг, який принесе удачу.

Павук плете павутину - до грошей;

До спокою і щастя в домі. Вбити павучка - погана прикмета.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні павука - будете винагороджені за свою працьовитість.

Павук , що плете павутину, означає, що ви будете спокійні й щасливі у своєму будинку. Сама по собі павутина обіцяє приємне товариство і успіх у справах. Сон, в якому ви вбили павука, віщує сварки з дружиною або коханою.

Якщо павук у сні вкусив вас, остерігайтеся ворогів:

Ви можете стати жертвою зради. Сон, в якому вас оточує безліч павуків, що висять на своїх павутина, обіцяє вам незвичайно сприятливий збіг обставин - міцне здоров'я, удачу, підтримку друзів. Наткнувшись уві сні на павутину з величезним павуком, ви можете розраховувати на швидкий успіх у житті.

Якщо вам приснилося, що ви тікаєте від великого павука, - удача може покинути вас. Але якщо ви вбили цього павука, то, можливо, займете гідне положення в суспільстві. До дівчини, яка побачила уві сні, що навколо неї повзають золоті павуки, скоро прийде щастя.

Циганський сонник

Павуки сняться до удачі. Вони символізують удачу і величезна процвітання виробництва. Скоро ви задовольните свої амбіції.

Якщо павук у павутинні - ви отримаєте цілий статок з кількох різних джерел. Див. також Павутина.

Сонник Шувалової

Позначає паразитичне або вампіричні вплив на ваше життя іншої людини або жорстке соціальне програмування, що зумовлює всі дії людини.

Сонник Езопа

Павукє уособленням зла, жорстокості і дикунства. Всім відомо, що павук плете павутину, але не всі знають, що за народним повір'ям він тче павутину для того, щоб зловити в неї грішних людей. У народі добре відомі такі вирази:

«Заплутався в своїх справах, як в павутинні» або «Плести павутинку» (для того, щоб вибратися з якогось складного, дуже заплутаної справи). Можливо, образ павука виник у вашому сновидінні тому, що в реальному житті ви зустрілися з дуже жадібною людиною або владним деспотичним начальником, який «п'є кров» зі своїх підлеглих, як павук з влучила у його павутину мухи.

Побачити в сні павука гігантських розмірів - знак того, що наяву ви будете боротися з підступністю злого авторитарного людини. Можливо, такий сон попереджає про те, що хтось з оточуючих вас людей задумав проти вас велике зло.

Якщо вам наснився маленький павучок - незабаром вам треба буде вирішити багато дрібних, але в теж час дуже заморочливих справ. Іноді цей сон говорить, що ви з легкістю отримаєте перемогу над своїм недоброзичливцем.

Спостерігати уві сні за тим, як павук пожирає в потрапила в його павутину муху - знак того, що в реальному житті ви працюєте під початком злої людини, який не зупиниться ні перед чим для досягнення своїх цілей. Він відноситься нелюдяно до своїх службовцям, і вам треба або змиритися з цим, або почати пошук нової роботи.

Спостерігати за тим, як павук тче павутину - знак того, що обставини вашого життя складаються не кращим чином. Такий сон говорить про те, що, незважаючи на те, що ви незадоволені своїм становищем, змінити своє життя вам вдасться ще нескоро.

Змахувати уві сні павутину - знак того, що незважаючи на всі ваші зусилля, вибратися з заплутаної справи переможцем вам не вдасться.

Якщо ви самі заплуталися в павутині або відчуваєте на своєму тілі її неприємну липкість - в реальному житті ви дуже сильно заплуталися в своїх справах. Вам слід набратися терпимості і почекати слушної нагоди для їх вирішення, в іншому випадку вас чекає повний фінансовий крах.

Вбивати уві сні павука - свідчення того, що ви з легкістю впораєтеся зі своїм недругом і спростуйте ті плітки, які він розпускає проти вас.

Якщо уві сні по вашому тілу повзе павук - такий сон попереджає вас про те, що у вашому близькому оточенні є людина, яка будь-якими способами хоче перешкодити вам.

Побачити в сні велику кількість павуків - попередження про те, що наяву у вас дуже багато недоброзичливців, які розпускають про вас злі плітки.

Сонник Міллера

Бачити у сні павука означає, що Ви будете уважні й активні в своїй роботі, і удача подякуймо Вас за це.

Бачити в сні павука, що плете свою павутину, означає, що ви будете спокійні й щасливі у своєму будинку. Убити в сні павука - передвіщає, що Ви будете сваритися із дружиною або коханої.

Якщо павук у сні вкусить Вас - Ви станете жертвою зради, а Ваша робота постраждає з вини Ваших ворогів.

Якщо Ви бачите в сні, що Вас оточує безліч павуків, що висять на своїх павутина, це обіцяє Вам незвичайно сприятливий збіг обставин:

Міцне здоров'я, удачу, підтримку Ваших друзів.

Побачити в сні, що Ви наткнулися на павутину з величезним павуком, означає, незважаючи на небезпечні зв'язки, швидкий успіх у житті. Сон, в якому до Вас одночасно наближаються дуже великий і зовсім маленький павуки, означає, що Ви досягнете успіху в справах і не раз будете радіти Вашої безмірною удачливості;

Однак, якщо величезний павук у сні вкусить Вас - вороги викрадуть у Вас удачу.

Якщо ж Вас вкусить маленький павук, то турбувати Вас будуть незначні нападки й заздрість.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від великого павука - виходить, удача покине Вас при принизливих для Вас обставинах.

Якщо Ви вб'єте цього павука, то, можливо, займете гідне положення. Однак, якщо він пізніше оживе і знову поженеться за Вами, то Вас будуть гнітити хвороба й мінливість фортуни.

Якщо дівчині сниться, що навколо неї повзають золоті павуки, то її щастя не за горами і незабаром її будуть оточувати нові друзі.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, земля. Стихії - сухість, холод, вологість. Емоції - смуток, страх, задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, легені, нирки, сечовий міхур, шлунок, товста кишка. Планети - Венера, Меркурій, Сатурн.

Бачити павука уві сні - сприятливість / несприятливість сну залежить від поведінки сновидца. Через непорозуміння павук вважається небезпечним істотою. Насправді ж павук знищує небезпечних для людини рознощиків зарази - мух.

Павук — створення крихке, повітряне, ткущего павутину між небом і землею, що є вінцем гармонії в природі. У той же час павук своїм дивним удаваним агресивним видом захищається від небезпеки.

Павук сниться - символ органічного з'єднання ін'-ян/Землі і Повітря.

Бачити павука уві сні і злякатися, відчути бажання розчавити, знищити - означає недовіру до всієї природі в цілому, таке споживацьке ставлення до неї, коли вона нібито повинна існувати тільки у приємних людині формах. З точки зору східної традиційної медицини, вищеописане стан духу розвивається паралельно з довго приховуваної від самого себе депресією, коли ослаблені нирки і печінку, так як психічний стан неприйняття різноманіття світу позбавляє людину можливості годуватися енергією цього світу, енергією Неба і Землі, енергією ян і енергією. Стан неприйняття світу є наслідком спочатку не-виробленого цілісного світогляду, наслідком небажання міркувати на такі занадто величезні теми, як я і світ, Космос і природа.

Бачити павука уві сні і не злякатися, але відчути цікавість - означає поняття і подолання причини своїх страхів. Сновидець почав усвідомлювати, що світ існує не для однієї людини, а сам по собі. Що світ - жива істота, і людина не власник світу, тільки спостерігач. Світ дає людині все необхідне для життя, тому людина повинна бути доброю спостерігачем. У такому сні павук є не символом страху перед світом, але символом взаєморозуміння і доброзичливості людини і природи. Подібний стан духу відкриває для сновидця додатковий приплив енергії неба і землі, наслідком чого буде везіння в будь-яких бажаних сферах.

Азбука тлумачення снів

Павук — уособлює паразитичне вплив з чийогось боку або власні вампіричні устремління до захоплення жертви.

Боротися з павуком - конфлікти з начальством або виступ проти опіки матері.

Тримати павука в руках - до отримання подарунка.

Павутина — невидима пастка.

Американський сонник

Павукпастка;

Пастка. Попастися у власні мережі.

Павук також — маніпуляції;

Ви намагаєтеся контролювати інших, або вас контролюють.

Вісім павукових лап - це матеріальні блага. Багатство за допомогою виробництва.

Імператорський сонник

Бачити павука уві сні - сприятливість / несприятливість сну залежить від поведінки сновидца.

Через непорозуміння павук - вважається небезпечним істотою. Насправді ж павук знищує небезпечних для людини рознощиків зарази мух.

Павук — створення крихке, повітряне, ткущего павутину між небом і землею, що є вінцем гармонії в природі. У той же час павук своїм дивним удаваним агресивним видом захищається від небезпеки.

Павук снитьсясимвол органічного з'єднання ін'-ян/Землі і Повітря.

Бачити павука уві сні і злякатися, відчути бажання розчавити, знищити - означає недовіру до всієї природі в цілому, таке споживацьке ставлення до неї, коли вона нібито повинна існувати тільки у приємних людині формах. З точки зору східної традиційної медицини, вищеописане стан духу розвивається паралельно з довго приховуваної від самого себе депресією, коли ослаблені нирки і печінку, так як психічний стан неприйняття різноманіття світу позбавляє людину можливості годуватися енергією цього світу, енергією Неба і Землі, енергією ян і енергією. Стан неприйняття світу є наслідком спочатку не-виробленого цілісного світогляду, наслідком небажання міркувати на такі занадто величезні теми, як я і світ, Космос і природа.

Бачити павука уві сні і не злякатися, але відчути цікавість - означає поняття і подолання причини своїх страхів. Сновидець почав усвідомлювати, що світ існує не для однієї людини, а сам по собі. Що світ жива істота, і людина не власник світу, тільки спостерігач. Світ дає людині все необхідне для життя, тому людина повинна бути доброю спостерігачем.

У такому сні павук - є не символом страху перед світом, але символом взаєморозуміння і доброзичливості людини і природи. Подібний стан духу відкриває для сновидця додатковий приплив енергії неба і землі, наслідком чого буде везіння в будь-яких бажаних сферах.

Місячний сонник

Павук — згаяне справу.

Малий сонник Велесів

Павукгість, весілля, друг, удача / хитрість, небезпека, суд;

Павутину плетегроші;

Повзе по стіні - успіх у задуманому;

Убити — ворога здолати / втрата грошей, порожні вести;

Зловитисин народиться.

Новітній сонник

Водяний павук — прийде нерадісне звістку через ріки (моря).

Снотолкователь

Бачити у сні павука означає, що Ви будете уважні й активні в своїй роботі, і удача подякуймо Вас за це.

Бачити в сні павука, що плете свою павутину, означає, що ви будете спокійні й щасливі у своєму будинку.

Убити в сні павука - передвіщає, що Ви будете сваритися із дружиною або коханої.

Якщо павук у сні вкусить Вас - Ви станете жертвою зради, а Ваша робота постраждає з вини Ваших ворогів.

Якщо Ви бачите в сні, що Вас оточує безліч павуків, що висять на своїх павутина, це обіцяє Вам незвичайно сприятливий збіг обставин:

Міцне здоров'я, удачу, підтримку Ваших друзів.

Побачити в сні, що Ви наткнулися на павутину з величезним павуком, означає, незважаючи на небезпечні зв'язки, швидкий успіх у житті.

Сон, в якому до Вас одночасно наближаються дуже великий і зовсім маленький павуки, означає, що Ви досягнете успіху в справах і не раз будете радіти Вашої безмірною удачливості;

Однак, якщо величезний павук у сні вкусить Вас - вороги викрадуть у Вас удачу.

Якщо ж Вас вкусить маленький павук, то турбувати Вас будуть незначні нападки й заздрість.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від великого павука - виходить, удача покине Вас при принизливих для Вас обставинах.

Якщо Ви вб'єте цього павука, то, можливо, займете гідне положення. Однак, якщо він пізніше оживе і знову поженеться за Вами, то Вас будуть гнітити хвороба й мінливість фортуни.

Якщо дівчині сниться, що навколо неї повзають золоті павуки, то її щастя не за горами і незабаром її будуть оточувати нові друзі.

Сучасний сонник

Приснившийся павук — до удачі в справах, але тільки в тому випадку, якщо будете енергійні і працелюбні, в іншому випадку сон про павука - може означати втрачені можливості:

У справі, в дружбі, у щасливому збігу обставин.

Павук, що плете павутину - до благополуччя в домі, до грошей;

Повзе по стіні - до виконання найпотаємніших бажань.

Вбити павука — поганий знак, символ сварок з коханими, розриву відносин, розлучення.

Укус павуказрада.

Безліч павуків на паутинка - підтримка друзів.

Втікати від величезного павука - втратити надію на успіх;

Убити йогоперемогти ворогів, зайняти гідне становище в суспільстві.

Павутина без павука - інтриги, хвороби.

Прекрасна павутинка бабиного літа - вірність ваших друзів.

Порвати будь-яку павутину або змести її - спростувати звинувачення і підозри в чому-небудь.

Сонник XXI століття

Бачити у сні павука - означає, що ви упустите вигідна справа;

Убити його — до неприємностей, розриву шлюбу.

Якщо уві сні павук спускається на вас - до подарунка, обнові.

Є павука — до неприємності.

Павутину бачити — до благополуччя, обмітати її - до тривоги, рвати павутину - означає, що ви подолаєте всі перешкоди.

З павутини насилу вибиратися - означає відчувати себе зв'язаним спорідненим боргом.

Сонник майбутнього

Павук — небезпечний ворог;

Убити йогоперемога над ворогом.

Сонник для всієї родини

Якщо павук впав на обличчя - хороший знак:

Незабаром у вашому будинку з'явиться малюк.

Якщо павук повзе до вас - одужаєте від хвороби.

Якщо сон приснився з понеділка на вівторок - ви будете відчувати докори сумління за те, що зробите сьогодні.

Сонник для стерви

Павук — прояви активність на роботі:

Ти занадто замкнута і нерішуча.

Павутинаспокій і щастя в домі, приємне спілкування з цікавими людьми, успіх і удача в справах.

Вбити павукасварка з коханим.

Бачити у сні багато павуків, що висять на павутині - сприятливі обставини, здоров'я, успіх, вірні друзі.

Втікати від павука - успіх відвернеться, але якщо його вбити - неодмінно досягнеш бажаного.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Павук і павутина уві сні - символи спритною інтриги або пастки, приготовленої кимось.

Бачити павутину у темному місці - говорить про те, що хтось може скористатися вашою неуважністю.

Зустріч з павуком у невідповідних умовах, наприклад, на красивій галявині - знак того, що інтрига чи зрада можуть виявитися для вас повною несподіванкою.

Отруйний павук — попереджає про непоміченою вами небезпеки. Бережіться:

Чиєсь зрада може виявитися вкрай болючим для вас! Постарайтеся бути уважнішими і обережнішими з оточуючими вас людьми.

У той же час, маленький забавний павучок на легкій павутинці - говорить про спокій і радості у вашому будинку.

Розчавити павука в своєму сновидінні - передвістя важкої сварки.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні, як по стіні повзе павук - до нещастя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як на павутині спускається павук - незабаром дізнаєтеся приголомшливу новину.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Павук — хтось чекає своєї години, торжества над вами.

Копалінского сонник

Павукзрада, судовий процес.

Сонник від А до Я

Бачити у сні причаївся в кутку під стелею павука означає, що ваш будинок відвідають благополуччя і процвітання.

Павук , що кидається на свою жертву, Загрузлій в павутині, - наяву можете попастися в розставлені ворогами мережі, проявивши необачність у прийнятті важливих рішень.

Якщо уві сні ви виявили повзе по вашому одязі величезного павука з хрестом на спині - такий сон віщує покійника в хаті та допомогу сім'ї сусідів в організації похорону.

Змахнути павука з себе - рідні не схвалять вашого рішення про поспішному шлюбі, а для заміжніх це знак подружнього незгоди і сварок на грунті ревнощів. Змахнути павука з павутини віником - вам відмовить в прийомі високопоставлена особа, від якого залежить ваша подальша кар'єра.

Сон, в якому ви бачите величезного, в людський зріст, страшного волохатого павука, - це знак насувається на вас загрози втратити близьких людей або позбутися майна. Вступити в боротьбу з таким чудовиськом - значить в реальному житті зазнати нищівної поразки від своїх суперників.

Якщо уві сні вас вкусив тарантул або будь-який інший отруйний смертельно небезпечний павук - незабаром можете піддатися хвороби від лютує епідемії простудного захворювання. Врятуватися від нападаючих на вас в безлічі павуків означає щасливий результат несприятливого справи. Розчавити уві сні павука - передвістя невдач і поневірянь в підприємництві і бізнесі.

Бачити водяних павуків - до поїздки і новим цікавим знайомствам.

Сонник Мандрівника

Павук — хороша подія.

Неприємний, чорний — небезпечний залицяльник;

Людина енергетичний вампір.

Павучок плете павутину - сімейне щастя;

Удача або символ духовної пастки (сект).

Отруйний чорний павук - небезпека;

Ворог;

Дуже недобре, коли кусає - до важкої хвороби.

Український сонник

Павукгість буде в будинку;

До заміжжя.

Універсальний сонник

Павук — одне з найбільш творчих комах на планеті. Він створює павутину, яка є не тільки інженерним шедевром, але і твором мистецтва.

Павук володіє величезним терпінням, він старанно тче павутину і чекає, коли в його мережі потрапить видобуток - вам в житті не вистачає терпіння, або ви хотіли б проявляти більше творчості?

Павуків часто не розуміють і бояться, але чи знаєте ви, що за статистикою вірогідність бути укушеним отруйним павуком така ж, як вірогідність того, що пробка від шампанського потрапить вам в голову? - У вашому житті нерозуміння також породжує страх?

Слід звернути увагу на обставини сну. Де знаходиться павук:

У спальні, на роботі або на природі? Як ви до нього ставитеся?

Якщо ви його боїтеся - чи є страх необгрунтованим, або дійсно існує щось, чого варто побоюватися? В яку павутину ви потрапили? У реальному житті ви потрапили в делікатне становище, через що відчуваєте себе некомфортно, або самі розставляєте пастки для когось? Можливо, щось у вашому житті вас лякає, хоча при ближчому розгляді виявляється зовсім нешкідливим.

Сонник для закоханих

У сні вбити павука віщує сварки і суперечки з коханою або дружиною.

Якщо вас уві сні вкусив павук, це означає зраду і зраду коханої людини.

Дівчина, якій сняться плазують навколо неї золоті павуки, незабаром знайде щастя і любов.

Загальний сонник

Павук сниться до того, що в реальному житті Ви будете енергійно і творчо трудитися, а вдячна доля винагородить Вас удачею.

Бачити у сні, як павук плете павутину - пророкує, що Ви будете щасливо жити в своєму будинку. Вбити павука - до сварок з дружиною або коханою.

Якщо Вам сниться, що павук вкусив Вас, то наяву Ви станете жертвою зради і Ваші комерційні справи постраждають від підступів ворогів. Особливо сприятливий сон, у якому Ви оточені безліччю павуків, що плетуть павутину. Він пророкує удачу, міцне здоров'я та вірних друзів.

Бачити у сні, що на Вас нападає величезний павук - означає, що Ваш життєвий підйом буде швидким, якщо тільки Вам не будуть загрожувати небезпечні зв'язки.

Якщо уві сні до Вас наближаються великий і маленький павуки, то такий сон означає величезний успіх і процвітання. На якийсь момент Ви повірите, що удача надзвичайно прихильна до Вас.

Якщо великий павук вкусить Вас, то вороги позбавлять Вас удачі. Укус маленького павука пророкує, що Вам будуть докучати чиясь злоба і заздрість. Втікати від великого павука - до втрати удачі через принизливих обставин.

Якщо Вам вдалося вбити його, то Ви поступово повернете собі втрачені позиції.

Бачити , що він ожив і знову переслідує Вас - означає, що Ви будете страждати від хвороб, а невдача стане Вашим постійним супутником. Молодій жінці бачити золотих павуків, повзаючих навколо неї - пророкування успіху і щастя, які чекають її попереду. Нові друзі оточать її.

Сонник Симона Кананіта

Павук — небезпечний ворог;

Вбити павукаперемогти ворога.

Теткінскій сонник-2012

Павук — необхідність, виконуючи свою роботу, бути уважним і активним. Необхідність творити, а не руйнувати, і тоді успіх гарантований.