Тлумачення сну «Вампір»

Сонник Ванги

У сні вампір є символом страшних змін, фатальних подій, які принесуть багато страждань і крові.

Якщо уві сні на вас нападає вампір, виходить, наяву на вас обрушиться жорстокий удар долі, можливо, ви втратите когось із близьких і дорогих вам людей. Сон, в якому ви перетворюєтеся в вампіра, віщує, що ви самі з необережності або зайвої самовпевненості піддасте своє життя небезпеці, уникнути яку вдасться лише дивом, якщо взагалі вдасться.

Бачити вампіра, що п'є кров, - до тривалої і болісної хвороби рідної людини. У сні вбити вампіра - наяву щасливо уникнути подій, які могли б скалічити ваше життя.

Сонник Цветкова

Страшна тривога, кепська амбіція, претензія;

Якщо хворийодужання.

Або вампір буквально, як персонаж сновидіння.

Страшна тривога, кепська амбіція, претензія;

Якщо хворийодужання.

До вдалому придбанню. Самому бути вампіром - придбати чи отримати у власність нерухомість.

Має те ж значення, що і на раціональному рівні.

Кепські амбіції;

Одужання (для хворого, якщо нападає - посилення хвороби;

Занепад в справах, хвороба і смерть близької (для здорового).

У сні вампір є символом страшних змін, фатальних подій, які принесуть багато страждань і крові.

Якщо уві сні на вас нападає вампір, виходить, наяву на вас обрушиться жорстокий удар долі, можливо, ви втратите когось із близьких і дорогих вам людей. Сон, в якому ви перетворюєтеся в вампіра, віщує, що ви самі з необережності або зайвої самовпевненості піддасте своє життя небезпеці, уникнути яку вдасться лише дивом, якщо взагалі вдасться.

Бачити вампіра, що п'є кров, - до тривалої і болісної хвороби рідної людини. У сні вбити вампіра - наяву щасливо уникнути подій, які могли б скалічити ваше життя.

Сонник Міс Хассе

Після сну про вампіра хворий одужає.

Якщо ви вбили ця істота, наяву отримаєте перемогу над підступним ворогом;

Але якщо вас покусала це чудовисько, то ви важко захворієте або втратите стан.

Езотеричний сонник

Попереду вдале придбання. Самим уві сні бути вампіром - це означає, що ви купите або ви оволодієте нерухомість.

Сонник Менегетті

Сон має таке ж значення, що і на раціональному рівні, т. віщує зіткнення з реальним вампіризмом.

Сучасний сонник

Якщо вам снився вампір, то наяву вам доведеться зіткнутися з жорстоким і властолюбним людиною, яка вип'є багато вашої крові. Але ваші ділові якості можуть вразити ворога настільки, що він перейде в стан ваших покровителів і допоможе вам піднятися по кар'єрних сходах.

Висмоктує з вас кров вампір сниться до того, що в реальному житті вас чекають поєдинки з заздрісниками і конкурентами. Вони будуть використовувати заборонені прийоми, але ви не повинні опускатися до їхнього рівня. Вам краще дотримуватися правил гри, тому що в противному випадку ваші козирні карти будуть біти. Буде ще краще, якщо у вас з'явиться можливість сховатися в своїй «норі» і уникнути прямих зіткнень:

Протистояння не вічно.

Якщо сниться, що ви самі є вампіром, то наяву, намагаючись видертися з затягує вас болота проблем, можете образити дорогої вам людини. Подібні сновидіння віщують також занепадницькі настрої, відсутність душевних сил.

Якщо уві сні ви втамовує спрагу чужою кров'ю, то, цілком імовірно, що фінансові труднощі ви здолаєте, але шлях до успіху буде сумнівним.

Волошка сниться до нездійсненності надій.

Якщо у сновидіннях ви знищуєте волошки, топчете їх, то наяву вас чекає нервовий зрив, безпричинні спалаху злоби.

Якщо сниться, що ви принюхуватися до Василька, це свідчить про те, що ви розумієте неспроможність своїх мрій, але перестати сподіватися на краще поки вище ваших сил.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Виснаженість і висушення, ваші життєві соки випиті. Ви відчуваєте спустошеність. Кожна людина несе відповідальність за власний енергетичний рівень. Чесно кажучи, ніхто не в силах відняти енергію в іншого.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи відчуваєте ви спустошеність або те, що ваші життєві соки випили інші? Кожна людина несе відповідальність за власний енергетичний рівень. По правді кажучи, ніхто не може забрати енергію в іншого. І все ж, якщо ви відчуваєте, що хтось з вашого оточення "краде" у вас енергію, заявіть собі:

"Моя енергія належить лише мені. Я створюю власну реальність кожна мить, і я вільний ".

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вампіри, упирі, переслідування, їхній напад на тебе - хвороби, загроза хвороби, якийсь результат розвитку твоїх медіумічних здібностей, плотська пристрасть, живлена до тебе іншою людиною. Упир в тебе кров ссе - хвороба, місце, звідки смокче кров, і спосіб нападу вказують на її характер і причини, твоє здоров'я, життєві та духовні сили експлуатує на потойбічному плані інша людина - інакше людина з «поганим оком» в твоєму оточенні.

Бачити напад упирів на натовп людей, а вона біжить або бореться з ними - бути в полі поганих астральних впливів, стати дійсно жертвою лярви.

Східний жіночий сонник

Символ страшних змін, фатальних подій.

Якщо на тебе нападає вампір - значить, тобі загрожує небезпека. Сон, в якому ти перетворюєшся на вампіра, попереджає:

Ти сама по необережності або через зайву самовпевненість піддаси своє життя небезпеці. Вб'єш вампіра - значить, зумієш щасливо уникнути подій, які могли б скалічити твоє життя.

Сонник Азара

Вампіра вбиватиперемога над ворогом.

Вампіра цілувативтрата життя.

Вампір сниться хворому - до одужання.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви перетворилися на вампіра і намагаєтеся на когось напасти, це говорить про незадоволення в сексуальному плані. Але будьте обережні - не вступайте в випадкову зв'язок в найближчий період часу, оскільки вона може загрожувати вам хворобою.

Якщо вампір нападає на вас - навпаки, вас очікує нове амурних пригод, можливо, навіть роман, здатний перерости в більш серйозні стосунки.

Якщо ви хворі, в наступні дні відчуєте ознаки одужання.

Дитячий сонник

Вампір — в твоєму оточенні з'явилася людина, яка тебе дуже стомлює і нервує.

Міфологічний сонник

Вампір в міфології народів європи ожилий мрець, сисний кров у живих, сплячих людей;

Приймає образ чоловіка, у якого довгі ікла або виявляє себе у вигляді «кажана».

У міфології слов'ян аналог вампіра це упир - означає відповідного (за характером) людини з вашого оточення або справа, забирає багато сил і енергії;

Посвята в чорну магію.

Новітній сонник

Спілкування з вампіром - обіцяє аварію, необережне поводження з вогнепальною зброєю, гострими та колючими предметами, в результаті якого буде нанесена кровоточить травма.

Сонник для всієї родини

Вампір — у вашому житті з'явиться жорстокий і владний людина, здатна доставити вам безліч неприємностей. Але якщо ви зумієте справити на нього враження своїми діловими якостями, то зможете домогтися успіхів у кар'єрі, він навіть надасть вам своє заступництво.

Бачити вампіра, що п'є вашу кров - значить наяву зіткнутися з підступами конкурентів або недоброзичливців. Гра, спрямована проти вас, буде брудною, але це не причина, щоб вдаватися до протизаконних методів. Все те, що ви зробите у боротьбі з противниками, може обернутися проти вас самих. Так що краще всього, якщо ви зможете тихо перечекати неприємності - адже після чорної смуги завжди йде біла.

Якщо ви побачили вампіром себе - можливо, вам доведеться заподіяти біль близькій людині, щоб позбутися проблем. Також цей сон передвіщає емоційний занепад сил.

Якщо ви уві сні п'єте кров жертви - ймовірно, вам доведеться вдатися до незаконних методів, щоб пережити фінансову кризу.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вампір — на вашому шляху в'їдливий ворог.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо перед сном ви дивилися фільм про вампірів - вам цілком може приснитися продовження цієї кривавої історії, так що робіть висновок і не дивіться ужастики на ніч дивлячись.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

У сні вас переслідує вампір, але все закінчиться благополучно - ви когось дуже боїтеся.

Сонник Морозової

Приснившийся вампірсимвол того, що ваше раптова поява (приїзд чи прихід) не принесе очікуваної радості, вас охопить тривога, невиправдані амбіції.

Якщо хворій людині насниться вампір - це ознака одужання;

Убити вампіраперемогти небезпечного ворога;

Боротися з ним - занепад в справах, хвороба близьких.

Укуси — до втрати майна і важкої хвороби.

Сонник від А до Я

Побачити в сні вампіра означає швидке позбавлення від хвороби.

Якщо вампір нападає на вас - то, навпаки, хвороба посилиться і, якщо не прийняти найсерйозніших заходів, може закінчитися трагічним результатом.

Для здорових ж такий сон віщує занепад в справах через вимушеної відсутності людини, який завжди допомагав вам і якому ви зобов'язані більшістю своїх удач.

Убити в сні вампіра - наяву виявитися переможцем в серйозній боротьбі з підступним суперником.

Бути покусала вампіром - значить, найближчим часом вам не варто з'являтися в місці, де любить бувати близька вам людина, бо це може викликати непотрібний вам скандал.

Теткінскій сонник-2012

Вампірвідображення перекладання відповідальності за свою енергетичну й емоційну спустошеність на інших. Відображення бажання скористатися чужою енергією. Відображення остраху втратити енергію (також можливість втратити).

 
Відноситься до тем: