Сонник «Викрадення»

Сонник Лоффа

Викрадення є дуже потужним символом наших сновидінь, адже з ним тісно пов'язані такі важливі поняття, як підвладність і насильство. Людина, щодо якої скоєно викрадення, розлучається зі свободою, правом і можливістю цілком розпоряджатися своєю долею, знаходить повну залежність від іншої або інших.

Якщо приснилося, що ви стали жертвою викрадення, то вам треба згадати, хто утримував вас у полоні та в яких фізичних умовах вас утримували. Допомагаючи у сні своїм викрадачам, ви таким чином дозволяєте їм встановити свій контроль над якоюсь проблемною для вас сферою життя. З іншого боку, до вас вже прийшло відчуття:

Ваша незалежність похитнулася до такої міри, що вам вже не вдається справлятися з ситуацією власними силами.

Якщо приснилися викрадачі вам знайомі, це говорить про наявність у вашій душі відчуття пастки, влаштованої вам життям. Згадайте, в якому місці і як вас схопили? Швидше за все, підсвідомість дає вказівку на область життя, що виявилася у занадто заплутаному стані, щоб залишатися повністю незалежною. Завдяки викрадення у вас з'являється шанс, ізолювавши від оточення, все почати з чистого аркуша. Ви потребуєте ще в однієї можливості, якої не наважуєтеся скористатися.

Сон рекомендує вам в своїх інтересах використати власне викрадення - щоб виправдати незвичайне для себе поведінку, всю вину за це переклавши на плечі викрадачів.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви відчуваєте, що не в змозі контролювати себе або ситуацію. Втрата контролю над ситуацією. Відчуття себе жертвою обставин.

Викрадення дитини може символізувати втрату дитячого начала, що живе в вас.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей символ може знаменувати втрату контролю над ситуацією або відчуття жертви обставин. Чи дійсно ви відчуваєте себе подібно жертві? Чи здійснюєте ви саботаж по відношенню до себе? Запам'ятайте, жертв немає, є тільки добровольці. Завірте себе:

"Я контролюю власне життя, і я вибираю свій життєвий шлях".

Якщо викрадають дитину, це може символізувати втрату дитячого начала, що живе в вас.

Азбука тлумачення снів

Насильницьке переміщення вас з місця знаходження - попереджає про посягання на вашу особисту свободу.

Викрадення вас кимось - вказує, що ваші справи будуть зроблені без вашої участі.

Якщо ви когось викрадали - позбавити себе від відповідальності.

Американський сонник

Викрадення — ви відчуваєте, що не в змозі контролювати себе або ситуацію.

Викрадення дитини — може символізувати втрату дитячого начала, що живе в вас.

Сучасний сонник

Брати участь у викраденні - ви будете думати про шлюб або дружньому союзі.

Вкрасти дитину уві сні - означає щасливе майбутнє, сприятливий союз.

Якщо ви уві сні будуєте плани і маєте намір викрасти відоме обличчя - це говорить про незадоволення вашим сьогоднішнім становищем і внутрішньому протесті проти існуючого ладу.

Загальний сонник

Брати участь у викраденні - ви будете думати про шлюб або дружньому союзі. Вкрасти дитину уві сні означає щасливе майбутнє, сприятливий союз.

Якщо ви уві сні будуєте плани і маєте намір викрасти відоме обличчя, це говорить про незадоволення вашим сьогоднішнім становищем і внутрішньому протесті проти існуючого ладу.

Теткінскій сонник-2012

Викраденнявідображення втрати контролю над ситуацією (людиною). Відображення відчуття «жертва обставин».

Дитинивідображення втрати внутрішнього дитячого начала, дитячої безпосередності та / або жвавості.