Тлумачення сну «Ангел»

Сонник Міллера

Побачені уві сні ангели обіцяють враження, які збентежать і схвилюють вашу душу. Цей сон говорить про переміну долі.

Якщо сновидіння з цими істотами було надзвичайно приємним, це віщує отримання новини про благополуччя друзів або спадщині від невідомої рідні.

Сон може бути попередженням про плітки, які можуть торкнутися ваших справ або особистого життя. Добрим людям сон про ангелів служить втіхою, для злих це заклик до каяття.

Сонник Ванги

Побачити у сні ангела - хороший знак. Вас чекають спокійні і дуже щасливі часи.

Побачити у сні ангела над головою когось із близьких вам людей - передвістя того, що скоро душа цією людини відійде в інший світ.

Якщо уві сні ви бачите ангела за спиною невідомого вам людини, то в не настільки віддаленому часу ви отримаєте несподівана звістка про смерть високопоставленого, благородного, відомого особисто вам людини.

Якщо вам приснилося, що ви - ангел, то такий сон означає, що вам слід замислитися про те, як ви витрачаєте доходи, які приносить ваша діяльність. Вам потрібно подумати про ближніх своїх і поділитися з ними своїм прибутком, бо ви можете позбутися свого багатства в одну мить.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса, то такий сон попереджає вас про серйозну хворобу, яка загрожує вашому тілу. Зверніться до цілителям, вони допоможуть вам.

Сонник Лоффа

Сучасні люди стали відчувати все більший інтерес до релігії, тому немає нічого дивного в тому, що їм стали часто сниться ангели. Їх намальовані образи, оповіді про них, про їх божественної сутності наклали відбиток на колективне несвідоме.

Слово «ангел» означає «посланець»;

З цієї причини ангели у сновидіннях є носіями послань.

Якщо є необхідність, їх звичайні, «класичні» функції можуть бути доповнені іншою допомогою. У більшості релігій і філософських течій образи ангелів займають дуже важливе місце, тому ця тема вимагає уважного розгляду. До прикладу, Юнг в своїй світоглядній системі виділяв т. духовних наставників - духів, наділених знанням і баченням.

Ангел Юнга - це свого роду духовний наставник і вчитель. У релігіях ангели традиційно виконують роль вісників, посланих донести якусь божественну думку, при цьому не вступаючи в діалог. У даному контексті місія ангела - це не розмова, а одкровення.

Популярна література 70-х років минулого століття все частіше робила ангелів учасниками мирських турбот, латати шини, запобігають автокатастрофи, що захищають будинки від урагану і проч. Таким чином проявилися потреби сучасних людей у тих, хто надійно захистив би їх від ворожого світу.

Ангел и перетворилися на свого роду виконавців бажань і помічників. Надають допомогу люди бачать їх у снах, однак і наяву ми можемо звертатися за допомогою до ангелів, як до своїх друзів. Іноді джерело прихожої допомоги невидимий і невідомий. Намагаючись вирішити нагальні питання, людина звертається до невідомості, і це називається проектуванням бажань.

Крім того, ангел може означати звичайне послання.

Для визначення, яке з тлумачень саме підходяще, потрібен ретельний аналіз сновидіння. Чи знаходиться у вашому світогляді місце для таких істот?

Якщо ні, тоді приснився ангел - це спроба знайти допомогу ззовні, проектування бажання.

У сні ангел розмовляв або практично мовчав, сповнений таємничості?

Якщо діяв, то як? У якій сфері життя ви відчуваєте складності, вирішення яких перевищує ваші сили і можливості? Можливо, ви відчуваєте дефіцит емоційної підтримки в області особистої боротьби й духовних шукань.

Сонник Нострадамуса

Побачити у сні ангела - знак спокою і миру. Настануть часи, коли всі люди будуть жити щасливо.

Якщо вам приснилося, що ви ангел - такий сон означає, що один із близьких вам людей дуже сильно потребує вашої допомоги і ви в силах допомогти йому.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса - сон попереджає про серйозну хворобу, яка загрожує вам або одному із ваших родичів.

Побачити в сні місто, в якому живуть ангели - такий сон свідчить про те, що в майбутньому ваше життя яким-небудь чином стикнеться з державою з красивою назвою Тайвань ('Тайвань' в перекладі означає 'місто ангелів').

Сонник Цветкова

Ангел — благополуччя;

Розмовлятисмерть одного;

Ангели — шана, неждана спадщину;

Говорити з ними або звати - зловісний знак, смерть одного;

Якщо вони самі повідомили щось - знайомство з дуже рідкісним людиною;

Ангел літає над будинком - благословенні вести.

Сонник Міс Хассе

Розмова з янголом сниться до близької смерті когось із родичів;

Просто бачити його - познайомитеся з доброю приятелькою.

Езотеричний сонник

Традиційного вигляду істота, або ангел з білими крилами передвіщає сум або смерть близьких. Інший, хто назвав себе ангелом, сниться до допомоги та підтримки, яку вам хтось надасть.

Сонник Менегетті

Ангел символізує чуже, негативний вплив;

Щось відмінне від людської природи. За багатьма параметрами не відповідає критеріям земної реальності.

Сон не несе позитиву, не є функціональним для людей на цій планеті.

Ангел у сні свідчить про присутність чогось чужого і невідомого людині, що бачить сон. Служить або ознакою впливу негативної психології, або ж дією монітора відхилення. Символ віри в помилкові припущення або переконання.

Французький сонник

Ангел сниться до примноження почестей і багатства. бачити уві сні летять ангелів - хороші новини.

Якщо ці сни часто відвідують Вас, - це поганий знак;

Остерігайтеся непродуманих слів.

Сучасний сонник

Якщо у сновидіннях людина зустрічається з ангелом, то його життя схоже на човен, що пливе вниз за течією спокійної річки:

Гребти веслами не потрібно.

Якщо снилося, що він сам постає в образі небесного істоти, то в реальному житті він повинен стати ангелом-охоронцем для своїх близьких. Що має чорний вигляд ангел сниться до сумнівів, душевних переживань, невпевненості в правильності вчинків. В даному випадку потрібно покластися на інтуїцію.

Людини, якого уві сні ангел манить за собою, чекають серйозні проблеми зі здоров'ям. Снилися смуток або сльози ангела - натяк на те, що в реальному житті для досягнення успіху він забув про честь, гідність та скоїв непристойні вчинки. Усміхнений ангел сниться до виникнення у вашому серці справжньої любові.

Сонник Фен-шуй

Ангелбачити уві сні ангела - це передвіщає Вам незабаром знайти велике щастя. Розмовляти з ангелом - навпаки, до бід і нещасть.

Для молодої дівчини такий сон пророкує заміжжя із заможним чоловіком.

Сонник Симона Кананіта

Ангелудача в справах.

Український сонник

Ангела бачити — добрі новини або пересторога перед нерозсудливим вчинком;

Чути його — недобре гадання;

Бути ним — для здорового - успіх;

Для хвороготерпіння.

Розмовляти з ангелом - близька смерть когось із родичів;

Просто бачити його - познайомишся з красивою жінкою.

Ангел у сні - щастя, радість, душевну рівновагу.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Посланець Бога. Він символізує духовні ідеали. У багатьох видіннях пророків був присутній ангел. Це особливий вісник. Прислухайтеся до нього!

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Ангелпосланець Бога. Він символізує наші найбільш духовні ідеали і є уособленням чистої любові.

Побачити ангела - отримати благословення.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ангела бачитичесть, радість, одужання, благословення згори твоїм справах, позбавлення.

Ангел з полум'яним мечем тебе проганяє - застереження проти духовної незрілості, поспішного і сумбурного духовного розвитку.

Ангел , з трубою летить - важливі зміни, біди, яким ти будеш свідком, необхідність духовної мобілізації.

Ангел з чашею - початок випробувань.

Ангел з палаючим серцем - випробування великої любові.

Бачити навколо ангельські лики - здоровому:

Початок нового духовного шляху, оновлення, певне вибавлення.

Ангел , розтинання твої груди, що приносить гілку, вінок, вогонь, ангел, будячи тебе - відповідальне визнання, від якого неможливо ухилитися, великі труди.

Ангел , цілющий тебе уві сні - відповідальне покликання, від якого неможливо ухилитися.

Ангел , бісів разючий, тебе охороняє - твоя духовна бадьорість, край нещасть. Хороводи ангелів - чисті радості.

Ангел и, над тобою склонившиеся - негайний порятунок в біді.

Ангел а в своїй кімнаті бачити - честь.

Ангел пітьму розганяє своєю появою;

Ангел веде тебе кудись - добра надія. Він тебе з біди рятує - зміцнення віри, необхідно перемогти страх і непевність. Його слухати, з ним говорити - якщо мови не сороміцькі, все правда. Сороміцькі сни про ангелів - абсолютно особливий шлях страждань і порятунку. З янголом боротися - перемога над силами зла в тобі.

Ангел и «очищають» тобі вуха або очі - необхідність звернути увагу на якесь малозначне обставина, пробудження в тобі деякого ясновидіння або яснослухання.

Новий сімейний сонник

Якщо до вас у сні з'явився ангел, ви незабаром зможете отримати нові враження. Цей сон може принести зміни в долі.

Якщо сон приємний, то ви отримаєте хорошу звістку від друзів або спадок від невідомих родичів.

Сон може попереджати про можливі плітках навколо вас:

Дивіться, як би вони не зруйнували ваші сердечні стосунки.

Циганський сонник

Ангел — прийдешні новини можуть бути хорошими, а можуть - і дурними. Може статися так, що на перший погляд ці новини можуть здатися хорошими, а при більш уважному вивченні виявляться поганими, і навпаки.

Східний жіночий сонник

Побачити ангела — до зустрічі з хорошою людиною.

Якщо ангел щось говорить тобі - чекай добру звістку.

Ангел без обличчя або з сувоєм в руках?

Давньоперсидською сонник Тафлісі

У більшості випадків сон, в якому вам привиділися ангели, сповіщає, що наяву ви легко здолаєте всіх своїх ворогів, заздрісників і недоброзичливців, що дозволить вам втілити в життя все задумане.

Якщо у вашому сні у ангела скорботний лик, то це віщує вам горе, важкі і болісні переживання.

Якщо вам наснився засурмив янгол, то готуйтеся до того, що вас можуть втягнути у сварку;

Вірогідні підступи недоброзичливців. Іноді вам може бути поданий ангел смерті;

В тому випадку, якщо ви не звертаєтеся до втеча, а, навпаки, вступаєте з ним в протиборство і навіть умудряєтеся здолати - наяву ви зумієте вилікуватися від важкого недуги. Коли ангел смерті витає над вами в хмарах, то будьте готові до неприємностей на роботі, які цілком можуть привести до вашого звільненню.

Нумерологічний сонник Піфагора

Ангел — побачити у поза ангела з двома величезними білими крилами означає, що у вашому житті вступили в гру невідомі сили.

Якщо ви не могли впоратися з якоюсь складною проблемою або боялися постати перед начальством в невигідному світлі, то через 2 тижні всі ваші страхи випаруються і на їх місце прийде впевненість в собі і власних силах. У сні бути ангелом і ясно бачити два своїх крила - хороший знак для жінок, цей сон обіцяє їм рятування від жіночих нездужань або ж любовну інтригу, яка розпочнеться 2 числа наступного місяця і триватиме 74 дні.

Сонник Данилової

Явище уві сні ангела віщує жінці пристрасну любов до невинному юнакові.

Якщо сон приємний, вас чекає шлюб, про який говорять - "свершен на небесах". Приснившийся ангел чоловікові виражає його пересиченість сексуальними стосунками і прагнення до романтичних.

Якщо вам наснився ангел, загрозливий вогненним мечем, будьте уважні і добре обмірковуйте свої дії. Такий сон попереджає про те, що ви ризикуєте втратити повагу друзів і близьких ганьбить вас зв'язком.

Азбука тлумачення снів

Ангел — це уявний вісник. Іноді сприймається як вісник померлих. Приємна звістка, радість, духовне зростання. Але для успіху необхідно розраховувати на свої сили.

Американський сонник

Ангел (посланець Бога, він символізує духовні ідеали, у багатьох видіннях пророків був присутній ангел) - це особливий вісник. Прислухайтеся до нього!

Англійський сонник

Бачити у сні ангелів - дуже щасливий і благодатний знак.

Якщо ангели у сні оточують Вас - значить, у житті поруч з Вами вірні та добрі друзі.

Для заміжньої жінки цей сон - обіцянка великий, міцної і дружної сім'ї;

Якщо ангелів двоє - значить, їй судилося народити двійню. Це також щасливий знак для всіх люблячих душ - їхній шлюб буде щасливим і міцним, і в житті їх супроводжуватимуть вірні друзі.

Східний сонник

Побачити ангела — до зустрічі з хорошою людиною.

Якщо ангел щось говорить тобі - чекай добру звістку.

Ангел без обличчя або з сувоєм в руках - твоє здоров'я під загрозою.

Дитячий сонник

Ангел — до гарних новин.

Ідіоматичний сонник

«Ангел-охоронець»допомога, захист;

«сущий ангел»чистота, невинність;

«сперечатися про те, скільки ангелів вміститься на вістрі голки» - несуттєве, марна дискусія, марність зусиль.

Міфологічний сонник

Ангел смерті — дуже часто виступає в образі баби в чорному, суворої холодної дами під вуаллю, черниці, жінки в масці чи без обличчя;

Сірого або чорного ангела-немовляти - означає попередження про смерть, небезпека, нещастя, період сильних душевних страждань;

Злий рок.

Ангели — божі посланці, вісники, виконавці божої волі, постають у вигляді невинних немовлят або струнких, гарних, крилатих юнаків у світлому одязі, рідше - як прекрасні воїни. Означають - допомогу, захист, чистоту помислів, дивовижні вести, духовне одкровення;

Іноді вказують на період страждань. Дуже часто демонічне свідомість (люціфагі), запозичуючи ці духовні образи і насичуючи їх яскравим світінням, постають перед довірливою людиною, сновидців, неочищеним духовним практиком і подають «свої високі одкровення».

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні наближених ангелів, як то Джабраїл, михайла, Ісрафіла і Азраїл в радості, задоволенні, в доброму стані і гарному - та людина досягне в справах релігії та в справах мирських високого місця і поважного сану, і врата знання і мудрості. І якщо бачить такий сон хворий, то отримає зцілення, а якщо він одержимий страхом або прикрістю, то абсолютно від них звільниться.

А якщо хто-небудь побачить, що він бореться з одним з ангелів, особливо з азраілом або михаилом - це означає, що смерть його близька, т. Слід йому покаятися в гріхах своїх і вдатися до бога.

Якщо хто побачить у сні, що він літає з ангелами - отримає в дарунок почесті і славу чудотворця, а під кінець долею його буде мученицька смерть за віру.

Якщо хто побачить, що в місті чи селі зібралося багато ангелів - в тому місці скоро помре що вчений або побожна людина, або ж якогось людини умертвлять насильницьким і жорстоким чином.

Якщо ж хто побачить, що ангели з усіх боків збираються в його житлі - слід оберігати будинок від злодіїв.

Снотолкователь

Ангела уві сні бачити - знак найбільшого щастя і радості;

Біль ному сей сон передвіщає вилікування.

Суміщений сонник

Спостерігати в сновидінні ангела над головою друзів і близьких для вас людей - поганий сон, скоро ця людина, може відійти в інший світ.

Якщо в сновидінні ви бачите ангела за спиною невідомої людини - незабаром ви отримаєте неприємну звістку про смерть впливово людини, з яким були знайомі.

Якщо вам привиділося, що ви ангел - таке сновидіння віщує, що вам слід переосмислити те, як ви використовуєте власні доходи. Вам слід бути більш щедрим з близькими людьми, інакше джерело доходів може вичерпатися.

Якщо в сновидінні ангел кличе вас на небо - таке сновидіння застерігає вас про важку хворобу, яка може мати фатальний кінець, зверніться за медичною допомогою.

Спостерігати в сновидінні місто, де живуть ангели - таке сновидіння свідчить про те, що в недалекому майбутньому ваше життя можеть бути пов'язана з державою Тайвань.

Сонник Азара

Удача в справах.

Благополуччя;

Розмовлятисмерть друга.

Або ангел буквально, як персонаж сновидіння.

Благополуччя;

Розмовлятисмерть друга.

З білими крилами, або традиційного виду - до смутку, смерті близьких. Інший, який назвався ангелом - допомога, підтримка.

Ангел в сновидінні символізує ваш страх смерті.

Якщо в ангела перетворюється хтось із ваших близьких чи знайомих, то це символізує ваші страхи про їхнє здоров'я.

Ангел сниться до примноження почестей і багатства.

Бачити у сні летять ангелів - хороші новини.

Якщо ці сни часто відвідують Вас, - це поганий знак;

Остерігайтеся непродуманих слів.

Розмовляти з ним - близька смерть когось із родичів бачити його - познайомишся з гарною приятелькою.

Символізує чуже, непозітівное вплив, щось відмінне від людської природи. За багатьма аспектами не відповідає параметрами земної реальності. Символ не несе позитивності, не є функціональним для людини на цій планеті. Вказує на присутність чогось чужого, про що не знає сновидець. Є або ознакою впливу негативної психології, або дії монітора відхилення. Віра в помилкові припущення або переконання.

Якщо хто побачить уві сні наближених ангелів, як то - Джабраїла, Михайла, Ісрафіла і Азраїл в радості, задоволенні, в доброму стані і гарному, та людина досягне в справах релігії та в справах мирських високого місця і поважного сану, і врата знання і. І якщо бачить такий сон хворий, то отримає зцілення, а якщо він одержимий страхом або прикрістю, то абсолютно від них звільниться. А якщо хто-небудь побачить, що він бореться з одним з ангелів, особливо з Азраілом або Михайлом, це означає, що смерть його близька, т. слід йому покаятися в гріхах своїх і вдатися до Бога.

Якщо хто побачить у сні, що він літає з ангелами, то отримає в дарунок почесті і славу чудотворця, а під кінець долею його буде мученицька смерть за віру.

Якщо хто побачить, що в місті чи селі зібралося багато ангелів - в тому місці скоро помре що вчений або побожна людина, або ж якогось людини умертвлять насильницьким і жорстоким чином.

Якщо ж хто побачить, що ангели з усіх боків збираються в його житлі, то слід оберігати будинок від злодіїв.

Побачити у сні ангела - знак спокою і миру. Настануть часи, коли всі люди будуть жити щасливо.

Якщо вам приснилося, що ви - ангел, то такий сон означає, що один із близьких вам людей дуже сильно потребує вашої допомоги і ви в силах допомогти йому.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса - сон попереджає про серйозну хворобу, яка загрожує вам або одному із ваших родичів.

Побачити в сні місто, в якому живуть ангели, - такий сон свідчить про те, що в майбутньому ваше життя яким-небудь чином стикнеться з державою з красивою назвою Тайвань ("Тайвань" в перекладі означає "місто ангелів"),.

Благополуччя.

Щастя, радість, душевну рівновагу.

Ангела бачити — добрі новини або пересторога перед нерозсудливим вчинком;

Чути його — недобре гадання;

Бути ним — для здорового - успіх, для хворого - терпіння. Розмовляти з ангелом - близька смерть когось із родичів;

Просто бачити його - познайомишся з красивою жінкою.

Ангел у сні - щастя, радість, душевну рівновагу.

Побачити у сні ангела - хороший знак. Вас чекають спокійні і дуже щасливі часи.

Побачити у сні ангела над головою когось із близьких вам людей - передвістя того, що скоро душа цією людини відійде в інший світ.

Якщо уві сні ви бачите ангела за спиною невідомого вам людини, то в не настільки віддаленому часу ви отримаєте несподівана звістка про смерть високопоставленого, благородного, відомого особисто вам людини.

Якщо вам приснилося, що ви - ангел, то такий сон означає, що вам слід замислитися про те, як ви витрачаєте доходи, які приносить ваша діяльність. Вам потрібно подумати про ближніх своїх і поділитися з ними своїм прибутком, бо ви можете позбутися свого багатства в одну мить.

Якщо уві сні ангел кличе вас на небеса, то такий сон попереджає вас про серйозну хворобу, яка загрожує вашому тілу. Зверніться до цілителям, вони допоможуть вам.

Сонник для всієї родини

Ангелзнак спокою і миру. У вашому житті все, як кажуть, утворюється, проблеми вирішаться при мінімальному вашому втручанні.

Якщо вам наснився сон, в якому ви бачите себе ангелом - ваші родичі або друзі потребують вашої допомоги, і допомогти їм цілком у ваших силах.

Чорний ангел — означає, що незабаром вам доведеться мучитися сумнівами в правильності своїх дій. Не варто шкодувати ні про що, прислухайтеся до своєї інтуїції.

Якщо ангел у сні кличе вас за собою - сон передвіщає вам або вашим рідним серйозну хворобу.

Якщо ангел у вашому сні сумний і навіть ллє сльози - обдумайте свої вчинки. Можливо, заради кар'єри ви поступилися нормами моралі і совісті.

Усміхнений ангел — передвіщає вам поява істинної любові, і головне - не упустити її, розпізнати вчасно.

Сонник для стерви

Ангелвеликі зміни в житті.

Розмовляти, спілкуватися з ангелом - звісточка від старих друзів, несподівана прибуток.

Бачити сумного ангела - можливі ускладнення в любовних справах.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні ангела - до вдалого завершення справи;

Бути ангелом — до розкаяння за несправедливости життя.

Бачити співаючого — до перевороту у вашому житті.

Бачити мертвого ангела - до втрати дітей;

Чорного — до розпусти.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні ангела - до розчарування.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні ангела, що наближається до вас - до радісного для вас звістки (до отримання листи, телеграми та інш.

Сонник від А до Я

Якщо вам приснилися ангели - це віщує враження, що можуть викликати душевну смуту і неспокій. Подібний сон до змін у способі життя.

Якщо сновидіння викликає позитивні емоції - ви будете заспокоєні звісткою про те, що у ваших друзів все благополучно, або зраділи, несподівано отримавши спадок від родичів, про існування яких до цих пір навіть не підозрювали.

Якщо емоції, пережиті вами уві сні, вселили в вас занепокоєння - це попередження про можливі плітках на вашу адресу як у діловому, так і в любовній сфері. У кінцевому рахунку, якщо совість ваша чиста, то сон про ангелів вселить у вашу душу спокій і умиротворення.

Якщо за вами водиться якийсь грішок - вас обуян сумніви в правильності обраного за життя шляху.

Сонник Соломона

Ангелщастя, радість, душевну рівновагу.

Сонник Таро

Ангел, що летить з небес - нерозв'язні труднощі.

Ангел-охоронець — зашита вищих сил забезпечена.

Падший ангел — небезпечні заняття чорною магією.

Сонник Фрейда

Ангел в сновидінні - символізує ваш страх смерті.

Якщо в ангела перетворюється хтось із ваших близьких чи знайомих - це символізує ваші страхи про їхнє здоров'я.

Тлумачний словник сновидінь

Ангела бачити — означає радість і душевний спокій.

Універсальний сонник

Ангелів часто називають посланцями Бога. Який сфері вашого життя необхідно божественне втручання? Ангели у вашому сні несуть заспокоєння? Ви відчуваєте, що ваші прохання почуті і прийшла підтримка?

Можливо, янголи — символізують необхідність у допомозі з боку, якщо для реалізації вашого бажання вам потрібно докласти величезних зусиль.

Бачити у сні ангела - ще й знак того, що вам слід довіряти своїй інтуїції. Наука і здоровий глузд, звичайно, важливі, але в житті є місце і магії ... якщо, звичайно, ви в неї вірите.

Теткінскій сонник-2012

Ангелвідображення прагнення до контакту з власним сновідящіе (вищим «Я»), або внутрішнім єством, підсвідомістю. Схвалення задуманого (благословення). Необхідність не ховати (не приховувати) свою любов. Підтримка вищих сил.

 
Відноситься до тем: