Сонник «Шанувальник»

Сучасний сонник

Приснилося, що у вас як у людини або творчої особистості немає жодного шанувальника або шанувальниці, - значить, підвищена увага протилежної статі вас скоро втомить.

У сні у вас, навпаки, було багато шанувальників - значить, ви мрієте кружляти голову і збуджувати пристрасні почуття до себе, але будуєте повітряні замки замість того, щоб робити конкретні кроки.

Якщо ви побачили уві сні, що вас переслідує шанувальник або прихильниця, то в реальному житті ви відчуваєте або будете відчувати себе самотнім і нікому не потрібною людиною.

Приснилося, що шанувальники на всі лади вихваляють ваш унікальний талант, - значить, вас чекає низка творчих невдач.

Сновидіння, в якому дівчина не може зробити вибір на користь одного залицяльника, передрікає їй необдуманий вчинок, який дасть прекрасний привід для пліток.

Важке захворювання або смерть шанувальника сниться до надмірної прихильності до якоїсь людини без надії на взаємність.

Подарунок від невідомих шанувальників сниться до появи завищених вимог до своїх потенційних або реальних супутникам життя.

Якщо наснилося, що ваш реальний шанувальник або прихильниця прямо на очах перетворюються в іншої людини, значить, стосунки з ним скоро сильно ускладняться.

Жінці сниться, що вона є палкою прихильницею таланту або чарівності якогось чоловіка, - це обіцяє їй мирне життя і гармонійні стосунки з коханим.

Чоловікові наснилося, що він поклоняється якоїсь жінці, - сон обіцяє йому стійке матеріальне добробут.

Якщо уві сні ви поклонялися якоїсь відомої особистості або якимсь ідеям, божествам і т. , Це може попереджати вас про занадто гарячої захопленості реальною справою, яке змусить вас забути про все на світі. Це небезпечно, попереджає сон.

Новітній сонник Г. Іванова

До хвороби спини (попереку).

Новітній сонник

Шанувальник — до хвороби спини (попереку).

Сонник Морозової

Привабливий, попереджувальний, розумний і красивий шанувальник - знаменує для дівчини поява в її житті нареченого, а для жінки - коханця, за якого вона зможе вийти заміж.

Чимось неприємний, настирливий, нудний шанувальник - символізує невдачі в любовних відносинах.