Тлумачення сну «Автомат»

Сонник Лоффа

Для розшифровки значення сну, в якому фігурувало зброю, будь то пістолет, пневматична гвинтівка, автомат або що-небудь ще, має велике значення, яким чином до нього ставиться сновидець в житті. Деяких не лякає убивча міць зброї, тому що вони часто проводять час на полюванні або в тирі. Ось для цієї категорії людей сновидіння про зброю не мають величезної значущості, якщо, звичайно, не брати до уваги, на кого був спрямований постріл і хто знаходився зі зброєю поруч зі сновидців.

Для решти людей зброя - це щось заборонене, табуйованою символ.

Якщо сновидець належить до цієї величезної групи людей, то приснилося зброю попереджає його, що хтось із оточення або люди, що були персонажами сновидіння, являють собою загрозу для нього. Зброя - це відчайдушні спроби встановити контроль над ситуацією або вибудувати стосунки з оточуючими на основі авторитарності.

Якщо снився автомат, гранатомет або ще який-небудь досить серйозний вид зброї, це говорить про те, що хтось із ваших близьких скоро перетвориться на справжнього тирана і зробить ваше життя кошмаром, а вас - безвольним, пригніченим істотою.

Східний жіночий сонник

Стріляєш з автомата? Ти зіткнешся з безглуздими чутками. Сон, в якому ти завантажуєш білизну в пральну машину-автомат, попереджає про те, що в колективі тебе неправильно розуміють.

Якщо наснилося, що в твоєму автомобілі встановлена автоматична коробка передач, - ти ризикуєш потрапити в неприємну ситуацію через свою схильність пускати справи на самоплив.

Сучасний сонник

Якщо уві сні Ви стріляєте з автомата, то наяву Вам належить подолати Ваші страхи. Тільки в цьому випадку Ви знову зможете отримувати задоволення від життя. Сон, в якому Ви завантажуєте білизну в пральну машину-автомат, попереджає Вас про те, що в колективі Ви буваєте не завжди правильно зрозумілі.

Якщо Вам приснилося, що у Вашому автомобілі встановлена автоматична коробка передач, то Ви ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію через свою схильність пускати справи на самоплив.

Східний сонник

Стріляєш з автомата - ти зіткнешся з безглуздими чутками.

Сон, в якому ти завантажуєш білизну в пральну машину-автомат - попереджає про те, що в колективі тебе неправильно розуміють.

Якщо наснилося, що в твоєму автомобілі встановлена автоматична коробка передач - ти ризикуєш потрапити в неприємну ситуацію через свою схильність пускати справи на самоплив.

Суміщений сонник

Автоматична гвинтівказнак небезпеки. Це сновидіння закликає до великої обережності.

Стріляти з автомата - до непередбачуваних і трудноконтроліруемим подій.

Бачити, як в вас ціляться і стріляють з автомата - давати привід для шантажу та погроз на вашу адресу.

Спостерігати або користуватися будь-яким автоматичним пристроєм або приладом - до благополуччя і багатства.

Сонник XXI століття

Приснившийся вам армійський автомат - символ небезпеки. Такий сон попереджає вас про те, що ви повинні проявити особливу обережність і передбачливість у прийнятті відповідальних рішень.

Стріляти уві сні з автомата по людям або тваринам - означає, що вас можуть очікувати непередбачувані події.

Сон, в якому ви купуєте напій або бутерброд в автоматі - може служити пересторогою. Перш ніж прийняти відповідальне рішення, краще порадитися з другом або людиною, якій ви довіряєте.

Приснившийся автомат з продажу газованої води - символізує ваше відповідність займаній посаді.

Розважатися уві сні за допомогою грального автомата - сон, який попереджує, що ви можете зіткнутися зі спробою обдурити вас.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні автомат в дії - до якихось гучним подіям.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні ця зброя у дії - до великого скандалу в сім'ї.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Стріляти з автомата - до грандіозного скандалу.

Сонник Мандрівника

Автомат — потенційні, творчі енергії сплячого;

Чоловіча впевненість та сила.

Слов'янський сонник

Благополуччя.

Якщо уві сні Ви стріляєте з автомата, то наяву Вам належить подолати Ваші страхи. Тільки в цьому випадку Ви знову зможете отримувати задоволення від життя.

Сон, в якому Ви завантажуєте білизну в пральну машину-автомат, попереджає Вас про те, що в колективі Ви буваєте не завжди правильно зрозумілі.

Якщо Вам приснилося, що у Вашому автомобілі встановлена автоматична коробка передач, то Ви ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію через свою схильність пускати справи на самоплив.

Застій у справах.