Тлумачення сну «Транспортом»

Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви керуєте машиною - сон передвіщає несправедливе засудження іншими, Ваших вчинків, які комусь здаються безглуздими, навіженими. Управляти уві сні громадським транспортом - передвістя принизливої і невдячної роботи, не обіцяє службового просування. Вести залізничний склад - знак того, що обмежені обставини надовго затиснуть Вас в лещата бідності.

Якщо Ви знаходитеся в кабіні машиніста, але веде складу хтось інший, то наяву Ви, використавши все своє знання і вміння, вийдете з важкої ситуації. Чоловіку цей сон передвіщає безумовний успіх у жінок. Жінці - упевненість в собі у поводженні з шанувальниками, стримане ставлення до їх палким запевненнях.

Снотолкователь

Якщо уві сні Ви керуєте машиною - сон передвіщає несправедливе засудження іншими, Ваших вчинків, які комусь здаються безглуздими, навіженими.

Управляти уві сні громадським транспортом - передвістя принизливої і невдячної роботи, не обіцяє службового просування. Вести залізничний склад - знак того, що обмежені обставини надовго затиснуть Вас в лещата бідності.

Якщо Ви знаходитеся в кабіні машиніста, але веде складу хтось інший, то наяву Ви, використавши все своє знання і вміння, вийдете з важкої ситуації.

Чоловіку цей сон передвіщає безумовний успіх у жінок. Жінці - упевненість в собі у поводженні з шанувальниками, стримане ставлення до їх палким запевненнях.