Тлумачення сну «Злодій»

Сучасний сонник

Сновидіння, в яких у вашу квартиру проникає зловмисник-злодій, попереджають про те, що вам негайно потрібно виправити помилки минулого, інакше вони не тільки будуть переслідувати вас все життя, але і додадуть багато сивого волосся у вашу шевелюру.

Якщо снилося, що вам вдалося зловити злодія, то вам намагаються переконати, що в вас скупчилася така енергія, яка дозволить зупинити на скаку будь-якого коня. Зараз головне для вас - не упустити свого зоряного часу.

Який вкрав ваші цінності злодій сниться до того, що наяву вам потрібно придивитися до оточення:

Ви пригріли на своїх грудях змію, яка вам бреше. Знайдіть пройду, інакше ви не зможете спокійно заснути.

Якщо вам снилася вкрадена у вас річ, будьте напоготові, тому що у вашому оточенні хтось намагається заволодіти належними вам цінностями. Цей хтось може розкрити таємницю, яку ви зберігаєте за сімома печатками.

Людині, яка уві сні бачить себе щасливим сищиком, що знайшли вкрадені речі, сон пророкує, що в реальності він може вже сьогодні знайти те, чого у нього давно не було:

Фінансову незалежність, сімейне благополуччя. Це стане для нього заслуженою нагородою за завзятість і труд.

Снилися собі в ролі злодія - такий сон свідчить про те, що вашій душі бракує миру і спокою. Він передбачає, що виникли складнощі вам вдасться розв'язати.

Тікає від вас або інших переслідувачів злодій сниться до того, що у вашому житті настав момент, який, незважаючи на всі зусилля, не дозволяє вам знайти відповіді на поставлені питання, так як рішення вислизають від вас.

Сонник Міс Хассе

Готуйтеся до небезпеки, втрати і ворожнечі. Красти самим - до приниження, бідність і тузі.

Якщо уві сні вас обікрали, значить, втратите друзів.

Англійський сонник

Бачити у сні злодіїв - поганий знак, що означає прийдешні прикрості і втрати.

Езотеричний сонник

Злодій — до розлуки.

Якщо він щось поцупив - розлука з кимось принесе вам прибуток.

Людини, що живе крадіжкою, як правило - до неприємностей і турботам.

Сонник Лонго

Побачити в сні скрадливого злодія - на роботі у вас буде в порядку. Подібний сон пов'язаний насамперед з вашою професійною діяльністю. У вас як би відкриється друге дихання, хоча і настане так званий критичний момент, коли буде здаватися, що ще трохи, і ви просто помрете від напруги і втоми. Вся справа в тому, що на роботі у вас настав важкий період. Варто напружитися, і ви з гордістю і задоволенням станете пожинати плоди своїх зусиль.

Якщо у вашому сні ви самі були злодієм, значить, вам нарешті вдасться вирішити проблему, над якою ви б'єтеся вже давно. Вихід з важкої ситуації буде несподіваним, вірне рішення запропонує вам хтось з ваших друзів. Від вас потрібні терпіння і увага до чужої думки, тому що саме "з боку" ви отримаєте цінну інформацію. Спійманий злодій - вам слід остерігатися приймати занадто поспішні рішення, тому що, хоч на перший погляд вони і здаються вірними, насправді принесуть тільки шкоду. У вашому положенні потрібно обдумувати кожен крок, тоді ви легко досягнете успіху. Чим серйозніше ви поставитеся до проблеми, яку потрібно вирішити, тим краще. Можливо навіть, що в даний момент вам варто не проявляти активність, а почекати:

Бути може, ситуація вирішиться сама собою. Убегающий злодій, якому ви з якоїсь причини допомагаєте сховатися, - знак того, що ви дуже м'яка людина і схильні у всьому знаходити насамперед щось хороше. Це дуже гарна якість, але іноді воно може зашкодити вам. Варто зняти "рожеві окуляри" і не бути настільки наївним. Буде набагато краще, якщо ви подивитеся на світ більш реально і виважено, навчитеся бачити речі такими, які вони є.

Сонник Цветкова

Жінці сон, в якому її обікрали, обіцяє нового шанувальника;

Злодій був у будинку - до обману;

Переслідували людину, яка вас обікрав, - будуть сварки в родині;

Багато злодіїв сниться до розчарування.

Сонник Симона Кананіта

Злодій — Побачити в сні скрадливого злодія - на роботі у вас буде в порядку. Подібний сон пов'язаний насамперед з вашою професійною діяльністю. У вас як би відкриється друге дихання, хоча і настане так званий критичний момент, коли буде казатьс.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви злодій і Вас переслідує поліція - це означає, що вас чекає невдача у справах і ваші стосунки з оточуючими погіршаться.

Якщо уві сні Ви самі женіться за злодієм чи зловили його - значить. Ви здолаєте своїх ворогів.

Якщо уві сні Вас переслідують нічні грабіжники - це віщує і наяву ускладнення відносин з Вашими супротивниками. Такий сон попереджає Вас про необхідної обережності, особливо у відносинах з незнайомими людьми.

Якщо уві сні пограбований Ваш будинок або місце роботи, то це означає, що доля зажадає від вас мужності і твердості у відстоюванні Ваших переконань. Такий сон обіцяє нещастя безтурботним людям.

Китайський сонник

Злодії самі входять у в'язницю - велике нещастя.

Український сонник

Злодій — перед заміжжям сняться злодії.

Сонник Майя

Гарне значеніеВор щось вкрав у вас уві сні - найближчим часом у вас стане менше ворогів. Щоб так сталося, ви повинні підняти на вулиці монетку, просвердлити її і завжди носити на шиї. Погане значеніеВор був спійманий на місці злочину - в найближчий час ви отримати травму середнього ступеня тяжкості. Щоб цього не сталося, візьміть 2 шматка бинта. На один капніть трохи своєї крові і спаліть, а на другий капніть трохи синьої, зеленої та жовтої фарби і пов'яжіть на ніч на стопу лівої ноги.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Злочин у сні - символізує втрату, досвід, спробу. Стати об'єктом злочину - позбавити себе чогось життєво важливого, страх перед людьми випробовувати. У замаху брати участь - безцільно пожертвувати собою. Замах на себе бачити - випробувати нестерпні хвилювання. Красти в публічному місці - злидні. У знайомого - союз. Крадене купувати - домогтися чиєїсь прихильності. Грабувати - неприємність. Розтрату зробити - твоє добродушність буде погано використано. Пограбованим бути - тяжка втрата. У кублі лиходіїв бути - нещастя.

Сонник Шеремінской

Якщо ви бачите в будинку злодія - у будинку є обман;

Переслідувати — сімейні сварки;

Для жінокшанувальник, який принесе багато розчарувань. У жіночих снах незнайомі чоловіки і рід їх занять, як правило, позначають різні відносини наяву.

Для заміжньої жінки бачити у сні незнайомого чоловіка-злодія може означати появу нового шанувальника або вступ до сумнівну зв'язок.

Якщо «злочинець» вже вам знаком або є реальним вашим коханим, то ваша вже існуюча зв'язок може бути розірвана або піддасться осуду з боку близьких вам людей.

Новий сімейний сонник

Якщо вам сниться, що ви - злодій і вас переслідує поліція, - вас чекає невдача у справах, і ваші стосунки з оточуючими погіршаться. Самі женіться за злодієм чи зловили його - здолаєте своїх ворогів.

Якщо вас пограбували уві сні, доля зажадає від вас мужності і твердості у відстоюванні ваших переконань.

Циганський сонник

Кишеньковий злодійбачити уві сні кишенькового злодія означає, що вам потрібно здобувати інформацію і це дається вам з великими труднощами.

Якщо злодій-кишеньковий — це ви, то зможете отримати інформацію нелегально.

Східний жіночий сонник

Бачити, як ти щось украла і тепер за тобою женуться, - до змін до гіршого. Сон, в якому ти переслідуєш злодія, обіцяє перемогу над ворогами. Кишеньковий злодій сниться до дрібних негараздам. Молоду жінку сон, в якому її обікрали, попереджає:

Вона ризикує викликати чиєсь невдоволення і накликати на себе неприємності.

Якщо ж вона сама краде, їй слід звернути увагу на свою поведінку, яка далеко не завжди буває коректним.

Сонник Езопа

Навряд чи це слово викликає в вашому підсвідомості приємні спогади. Образ злодія представляється як щось темне і неприємне.

Якщо у вашому сні з'явився цей символ, то не поспішайте ховати цінні речі та встановлювати нові замки на дверях, тому що в сновидінні цей символ може мати кілька значень. У давнину вважалося, що частина провини за крадіжку переходить на того, хто вводить людей в спокусу своєю безалаберністю. «Що погано годиться, страхом не обгороджене». «» Погано не клади, злодія в гріх не вводь ». Сон, в якому ви побачили, як у ваш будинок пробирається злодій, - означає, що наяву ви допустили непрощенну помилку, яка обійдеться вам дуже дорого.

Побачити в сні, як ви зловили злодія, - знак того, що в реальному житті ви зробите все можливе для того, щоб не упустити шанс.

Бачити у сні, як злодій вкрав у вас особисту і цінну для вас річ, - означає, що наяву вас обманюють і ваше особисте благополуччя знаходиться під загрозою.

Бачити у сні, як вам пропонують купити вкрадену річ, - поганий знак. Хтось спробує скористатися вашим особистим і потаємним. Сон, в якому ви знайшли вкрадену злодієм річ, - символізує благополуччя і достаток, створені вашим особистим працею.

Якщо уві сні ви побачили себе злодієм - це обіцяє вам проблеми і душевні переживання.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо уві сні ви бачите себе злодієм-це до серйозної біді!

Якщо ви збираєтеся щось вкрасти-до хвороби. Однак будьте впевнені:

Вам судилося видужати! Сон, в якому ви-заручник людини, що живе крадіжкою, як правило, до неприємностей і турботам.

Сонник Данилової

Якщо ви крадете небудь уві сні, це означає, що вами керує пристрасть, яка не знаходить своєї реалізації, вам щось заважає. Можливо, ви самотні і давно мрієте зав'язати близькі стосунки з ким-небудь. На жаль, в найближчому майбутньому зміни в особистому житті не передбачаються.

Азбука тлумачення снів

Злодій у вашому сні - застерігає, що ви можете втратити чиюсь довіру, повагу в суспільстві. Можливо, ви користуєтеся забороненими прийомами.

Злодія бачити, ловити - обман, сварки.

Самому красти — короткочасний успіх.

Малий сонник Велесів

Злодійлюбов чи заміжжя (дівицю) / небезпека, ворожнеча, втрата клопоти;

Багато злодіїврозчарування;

Вкрав тебебути в друзях;

Злодій краде в будинку - добре / обман;

Самому крастиуспіх у справі / бідність, приниження, печаль,.

Новітній сонник

Бачити себе злодієм - станете співучасником брудної справи;

Ловити — до непорозуміння.

Сонник XXI століття

Побачити в сні злодія - вас чекають клопоти, для дівчини - швидке заміжжя.

Кишеньковий злодій — застереження:

Хтось намагається нашкодити вам.

Приснившийся вам злодій, тихо пробиратися в будинок - означає вашу впевненість у собі і успіх у справах.

Якщо вам приснилося, що вас пограбували - наяву ви дізнаєтеся, хто ваші недоброзичливці і які їхні плани;

Для дівчини такий сон - може бути передвістям чиєїсь злості і заздрості.

Якщо вас уві сні обікрали по-крупному, не залишивши практично нічого - хороший сон, він обіцяє вам сприятливі угоди, вдалі договори.

Якщо вам приснилося, що ви щось вкрали - такий сон може бути застереженням:

Вам не варто ризикувати наяву, так як це може призвести до втрати або збитків.

Красти в людному місці - до банкрутства, у себе вкрасти - до програшу або занепадам в справах.

Крадене уві сні купувати - означає, що наяву вам вдасться добитися чиєїсь прихильності.

Сонник Білого мага

Побачити в сні скрадливого злодія - на роботі у вас буде в порядку. Подібний сон пов'язаний насамперед з вашою професійною діяльністю. У вас як би відкриється друге дихання, хоча і настане так званий критичний момент, коли буде здаватися, що ще трохи, і ви просто помрете від напруги і втоми. Вся справа в тому, що на роботі у вас настав важкий період. Варто напружитися, і ви з гордістю і задоволенням станете пожинати плоди своїх зусиль.

Якщо у вашому сні ви самі були злодієм - значить, вам нарешті вдасться вирішити проблему, над якою ви б'єтеся вже давно. Вихід з важкої ситуації буде несподіваним, вірне рішення запропонує вам хтось з ваших друзів. Від вас потрібні терпіння і увага до чужої думки, тому що саме «зі сторони» ви отримаєте цінну інформацію.

Спійманий злодій — вам слід остерігатися приймати занадто поспішні рішення, тому що, хоч на перший погляд вони і здаються вірними, насправді принесуть тільки шкоду. У вашому положенні потрібно обдумувати кожен крок, тоді ви легко досягнете успіху. Чим серйозніше ви поставитеся до проблеми, яку потрібно вирішити, тим краще. Можливо навіть, що в даний момент вам варто не проявляти активність, а почекати:

Бути може, ситуація вирішиться сама собою.

Убегающий злодій, якому ви з якоїсь причини допомагаєте сховатися - знак того, що ви дуже м'яка людина і схильні у всьому знаходити насамперед щось хороше. Це дуже гарна якість, але іноді воно може зашкодити вам. Варто зняти «рожеві окуляри» і не бути настільки наївним. Буде набагато краще, якщо ви подивитеся на світ більш реально і виважено, навчитеся бачити речі такими, які вони є.

Сонник для всієї родини

Якщо уві сні ви бачите злодія, який забирається в вашу квартиру - це означає, що помилки, здійснені вами в минулому, не дадуть вам спокою, поки ви їх не виправите. В іншому випадку вам загрожують великі неприємності.

Якщо ви уві сні зловили злодія - це означає, що на даному життєвому етапі ви в змозі «згорнути будь-які гори».

Якщо ви не упустите своїх можливостей - вас чекає успіх як в справах, так і в особистому житті.

Якщо ви побачили уві сні злодія, що вкрав у вас щось дуже цінне - це означає, що у вашому оточенні з'явилася людина, яка вас обманює. Вам належить виявити обманщика, в іншому випадку ваші добробут і спокій будуть порушені.

Побачити в сні покупку краденій речі - означає, що хтось намагається привласнити щось, що належить вам. Можливо, розкриється таємниця, яку ви так довго і ретельно зберігали.

Якщо уві сні ви бачите себе сищиком, який знаходить викрадену злодієм річ - це означає, що в реальному житті ви знайдете те, чого вам так не вистачало.

Сон також — обіцяє достаток і благополуччя, якими будуть винагороджені ваші труди.

Злодієм бачити саму себе - знак душевних мук і переживань. У вашому житті з'явиться ряд складнощів, які все ж таки будуть дозволені.

Бачити у сні тікає злодія - передвіщає пошук виходів із заплутаних ситуацій, які ви не в силах знайти. Тільки що, здавалося б, знайдене рішення буде постійно від вас вислизати.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ловити злодія — до небезпеки, бачити, як злодій краде - влізти в дурне діло.

Сонник від А до Я

Бачити у сні злодія - до небезпеки, втрати і ворожнечі, багато злодіїв - придбання, успіх у справах.

Якщо молодій дівчині наснилося, що її обікрали в транспорті або магазині, - значить, наяву вона може втратити повагу свого друга, якщо не буде тримати в секреті їх відносини, бо її щастя може легко стати об'єктом заздрості і злоби.

Якщо сниться, ніби ви женіться за злодієм або хапаєте його, - наяву здолаєте протистоять вам сили.

Якщо уві сні ви уявляєте себе в ролі злодія, то в реальності засмутити свого обранця негідною поведінкою або вчинком.

Якщо вас застали на місці злочину, коли ви виносили речі з чужої квартири, - вас неминуче чекає невдача у справах і ускладнення відносин з оточуючими.

Якщо уві сні вас переслідують грабіжники - наяву будьте обережні, особливо з незнайомими людьми. Також можете очікувати ускладнення відносин з противниками ваших переконань.

Якщо вам приснилося, що злодії обчистили вашу квартиру або кабінет - це віщує серйозні випробування наяву:

Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб утриматися від необдуманого кроку.

Сонник Соломона

Злодійнебезпека, втрата, ворожнеча.

Сонник Мандрівника

Злодійшанувальник, для жінки.

Бути обкраденим — вдала угода і відносини.

Переслідуватисварки.

Спіймати — благополуччя.

Крадіжка (вас обкрадають) - має, нерідко буквальний зміст, але вкрадуть, швидше, не гроші або речі, а можуть вкрасти ідеї, авторські права та пр.

Середньовічний сонник

Побачити злодіїв — це віщує близьке благо.

Тлумачний словник сновидінь

Злодія спійманого — благополучне усунення клопіткої справи.

Універсальний сонник

Куди у вашому сні проник злодій? У ваш дім, у ваш офіс або в будинок друзів? - Це буде свідчити про те, в яку частину вашого життя вторгається чужа людина. Подумайте, хто був злодієм у сні і що це за людина?

Злодій у вашому сні має якісь особливості? Як ви до нього ставитеся? У сні ви безпорадні, змушені сидіти тихо і спостерігати за злодієм? - Це говорить про те, що так само безпомічні ви і в реальному житті в спробі захистити її від вторгнення в неї чужу людину. Можливо, вам слід попрацювати над своєю самооцінкою. Можливо, ви дозволяєте іншим вторгатися в свій простір, так як вважаєте, що вони розумніші і рішучіше, ніж ви.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Злодії самі входять у в'язницю - велике нещастя.

Шанувальник (для жінки);

В будинкуобман;

Переслідувати — сімейні сварки;

Багаторозчарування.

Також Див. Грабіжники.

Шанувальник (для жінки);

В будинкуобман;

Переслідувати — сімейні сварки;

Багаторозчарування.

До розлуці.

Якщо він щось поцупив, то розлука з кимось принесе вам прибуток.

Якщо Вам сниться, що Ви злодій і Вас переслідує поліція, - це означає, що Вас чекає невдача у справах і Ваші стосунки з оточуючими погіршаться.

Якщо уві сні Ви самі женіться за злодієм чи зловили його - значить, Ви здолаєте своїх ворогів.

Якщо уві сні Вас переслідують нічні грабіжники - це віщує і наяву ускладнення відносин з Вашими супротивниками. Такий сон попереджає Вас про необхідної обережності, особливо у відносинах з незнайомими людьми.

Якщо уві сні пограбований Ваш будинок або місце роботи, то це означає, що доля зажадає від Вас мужності і твердості у відстоюванні Ваших переконань. Такий сон обіцяє нещастя безтурботним людям.

Бути злодюжкою і за Вами біжить міліція - невдача, погані стосунки з оточуючими;

Гнатися за злодієм або зловити його - перемога над ворогами.

Також Див. Поліцейський.

Шанувальник (для жінок);

В будинкуобман;

Переслідувати злодіясварки;

Багато злодіїврозчарування;

Спійманий —.

Благополучне усунення клопіткої справи.

Якщо Вам приснилося, що Ви щось поцупили і тепер за Вами женуться, то будьте готові до змін до гіршого.

Сон, в якому Ви переслідуєте злодія, обіцяє перемогу над ворогами.

Якщо Вам приснився кишеньковий злодій, то наяву Вас будуть переслідувати дрібні негаразди.

Для молодої жінки сон, у якому її обікрали, означає, що вона ризикує викликати чиєсь невдоволення і накликати на себе неприємності.

Якщо ж вона сама краде, то їй слід звернути увагу на свою поведінку, яка далеко не завжди буває коректним.

Небезпека, втрата, ворожнеча.

Перед заміжжям сняться злодії.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви злодій і Вас переслідує поліція - це означає, що вас чекає невдача у справах і ваші стосунки з оточуючими погіршаться.

Якщо уві сні Ви самі женіться за злодієм чи зловили його - значить. Ви здолаєте своїх ворогів.

Якщо уві сні Вас переслідують нічні грабіжники - це віщує і наяву ускладнення відносин з Вашими супротивниками. Такий сон попереджає Вас про необхідної обережності, особливо у відносинах з незнайомими людьми.

Якщо уві сні пограбований Ваш будинок або місце роботи, то це означає, що доля зажадає від вас мужності і твердості у відстоюванні Ваших переконань. Такий сон обіцяє нещастя безтурботним людям.

Теткінскій сонник-2012

Злодійвідображення процесу обкрадання, обділених (самого себе в тому числі).

 
Відноситься до тем: