Сонник «Дихання»

Англійський сонник

Якщо уві сні Вам здається, що Вам важко дихати, що Ви задихаєтеся, - це вірна ознака того, що Вам пора зайнятися своїм здоров'ям.

У сні близько підійти до людини з чистим і свіжим подихом - означає, що Ваша поведінка буде гідно похвали, а ділові операції закінчаться вигідно для Вас.

Якщо ж дихання нездорове, смердюче, то це передвіщає хворобу й пастки Ваших супротивників. Задихатися - значить, невдача там, де успіх здавався забезпеченим.

Якщо під час розмови Ви стоїте настільки близько, що відчуваєте чисте свіже дихання співрозмовника, то в реальному житті Ви будете вести себе цілком достойно. Ваші справи повинні принести Вам прибуток.

Якщо дихання несвіже, то будьте готові до хвороб і неприємностей.

Сонник Міллера

У сні близько підійти до людини з чистим і свіжим подихом - означає, що Ваша поведінка буде гідно похвали, а ділові операції закінчаться вигідно для Вас.

Якщо ж дихання нездорове, смердюче, то це передвіщає хворобу й пастки Ваших супротивників. Задихатися - значить, невдача там, де успіх здавався забезпеченим.

Новий сімейний сонник

Свіже дихання сниться до успіху, смердюче - передвіщає хворобу й підступи ворогів. Задихатися у сні - зазнати поразки там, де успіх не викликав сумнівів.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні вам здається, що вам важко дихати, що ви задихаєтеся, - це вірна ознака того, що Вам пора зайнятися своїм здоров'ям.

Східний жіночий сонник

Під час розмови ти стоїш настільки близько, що відчуваєш чисте свіже дихання співрозмовника?

Якщо дихання несвіже, будь готова до хвороб і неприємностей.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви чуєте чиєсь дихання, такий сон говорить про те, що в найближчому майбутньому вас будуть вислуховувати і розуміти. Ваша кохана людина виявить до вашої персони підвищену увагу, але не варто спокушатися або користуватися цією ситуацією - ймовірно, він переслідує якусь приховану від вашого розуміння мета. Можливо, вас підстерігає обман з боку вашого партнера.

Східний сонник

Під час розмови ти стоїш настільки близько, що відчуваєш чисте свіже дихання співрозмовника - це символ гідної чесного життя, передвісник прибутку.

Якщо дихання несвіже - будь готова до хвороб і неприємностей.

Новітній сонник

Дихальна недостатність — сон-підказка:

Вам терміново необхідні консультації кардіолога і терапевта.

Сучасний сонник

Підходити уві сні близько до людини з чистим і свіжим подихом-означає, що Ваша поведінка буде гідно похвали. Також справи обіцяють бути прибутковими.

Відчувати несвіже дихання - до хвороб і скрутним положенням.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати уві сні чиєсь чисте і свіже дихання - передвістя успіху і прекрасного течії ваших справ.

Смердюче диханнязнак лихослів'я на вашу адресу. Можливо, хтось за вашою спиною розпускає про вас погані чутки.

Задихатися без видимих причин у сні, якщо це не пов'язано з незручною позою - ознака нестачі сил для здійснення якої-небудь справи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Чути в сні легке дихання сплячої дитини - до одужання вашої дитини, якщо він до цього хворів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Чути в сні легке дихання сплячої дитини - до розчуленню.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чути в сні дихання - до звістки про померлого.

Сонник від А до Я

Дихати уві сні нестерпно гарячим повітрям - протистояти силам зла, дихати холодним морозним повітрям - до заплутаності у сімейних відносинах і складнощів на роботі, дихати сирим повітрям - знак, застережливий:

Не падайте духом у важкій ситуації, інакше ви назавжди підірвете віру в себе і вже ніколи не зможете дійти до наміченої в житті мети.

Вдихати уві сні приємний аромат - значить, наяву вам піднесуть прекрасний подарунок і нададуть можливість вирушити у захоплюючу мандрівку.

Вдихати аромат лілій означає, що печаль очистить вашу душу і надзвичайно загострить почуття.

Вдихати аромат маків - в дійсності станете жертвою лестощів і брехливих обіцянок.

Чисте і свіже дихання коханої людини, який цілує вас у сні, говорить про незабутні хвилини, які ви проведете з ним наяву і досить незабаром.

Розмовляти з людиною, у якої нездорове, з хрипами подих, віщує хвороби і борги. Задихатися уві сні від смердючих запахів або густого диму - наяву вам не пощастить, десь ви допустили помилку у власних розрахунках.

Снотолкователь

У сні близько підійти до людини з чистим і свіжим подихом - означає, що Ваша поведінка буде гідно похвали, а ділові операції закінчаться вигідно для Вас.

Якщо ж дихання нездорове, смердюче, то це передвіщає хворобу й пастки Ваших супротивників.

Задихається — значить, невдача там, де успіх здавався забезпеченим.

Сонник для закоханих

Якщо вам наснився людина з чистим і свіжим подихом, це означає, що відносини з коханою не будуть затьмарені сварками і конфліктами. Смердюче дихання передвіщає хворобу близької людини.

Теткінскій сонник-2012

Утруднене, неможливість дихати - відображення браку особистої Сили.

 
Відноситься до тем: