Сонник «Міст»

Сонник Ванги

Міст у сні означає надію, обіцянку, клятву.

Якщо уві сні ви їдете або йдете по мосту і раптово він під вами, провалюється, то це значить, що незабаром вас зрадить людина, якій ви звикли довіряти. Ви будете важко переживати цю підлість, але в кінцевому підсумку виправдаєте і вибачте зрадника. Сон, в якому ви будуєте міст, віщує вам важкий період через те, що ви звалили на себе величезний тягар зобов'язань перед іншими людьми. Йти по мосту тривалий час - такий сон пророкує вам сором і докори сумління, оскільки ви не виконаєте даного вами обіцянки.

Сонник Лоффа

Приснилися мости є вельми цікавим символом. Вони відносяться до сфери міжособистісних взаємин. Спалювання і перетин і мостів - це символ можливостей і перешкод, створюваних самим життям. Чи важко було вам перетнути міст? Ця споруда була безпечним або ненадійним, старим? Куди вів приснившийся міст - до чогось незвіданого або ж в цілком конкретне, відоме вам місце? Відповіді на дані питання можуть свідчити про те, що зараз ви перебуваєте на життєвому роздоріжжі вашому житті, відчуваючи, що цілком природно, неоднозначні почуття.

Якщо вам приснилося будівництво моста, яке здійснювали ви самі, то для чого це було - щоб отримати якісь нові можливості чи уникнути проблем?

Якщо снилося руйнування моста, то в цьому випадку важливо визначити, від чого ви саме прагнете таким чином відгородитися, які у вас з цим були пов'язані відчуття. Згадайте, ви були активним учасником руйнування мосту або стали жертвою цього дійства.

Сонник Цветкова

Побачити міст — сон до невдачі, невдачі. Переходити через нього - до змін;

Вдасться уникнути небезпеки.

Езотеричний сонник

Побачити міст, йти по ньому - предстоят проблеми, період випробувань. У ветхому, запущеному стані або обвалився - сон підказує, що в даній життєвій ситуації вам не потрібно йти напролом, а слід діяти обережніше. Будувати - доведеться набратися терпіння, бо бажання втілиться, але нескоро.

Сонник Міс Хассе

Щастя в справах;

Йти через нього - відкинь свої наміри;

Спіткнутися і впасти на ньому - перешкода у справах;

Увігнутий — терпіти через невірність;

Пройти під мостом - по усуненню багатьох перешкод досягти мети;

Розвідний — на планах твоїх можеш поставити хрест.

Англійський сонник

Зайти на міст у денний час - таке сновидіння обіцяє вам зміни. На мосту хтось перегородив дорогу - це означає, що в любові ви нещасливі.

Перетнули міст безперешкодно - добрий знак, який обіцяє процвітання й успіх у всіх починаннях.

Підійшовши уві сні до мосту, ви побачили його зламаним - такий сон попереджає, що не вийде нічого путнього з того, що ви будете активно діяти для зміни свого життя, тому бурхлива діяльність категорично не рекомендується.

Сучасний сонник

Якщо Вам присниться довгий зруйнований міст, таємничо зникає в мороці, остерігайтеся депресії через втрату найдорожчого, що у Вас є. Юним і закоханим такий сон пророкує розчарування в сердечних справах, так як Ви зрозумієте, що коханий не є Вашим ідеалом.

Якщо Ви благополучно переходите через міст, то наяву Ви подолаєте всі труднощі, використовуючи при цьому засоби, спочатку здавалися Вам небезпечними. Будь-яка перешкода при переході через міст віщує біди і неприємності. Сон, в якому на Вашому шляху раптово з'являється міст, попереджає про можливе зраді помилкових шанувальників.

Якщо Ви дивіться з моста у воду і бачите чистий прозорий потік, то такий сон обіцяє багатство.

Якщо ж вода брудна і каламутна, то Вашим починанням не призначено бути доведеними до кінця.

Сонник Азара

Утруднення, важке подорож, перешкода.

Сидіти на мосту - отримання місця по службі;

Бачити, як руйнується міст - ситуація, пов'язана з офіційними структурами;

Взявшись з ким-то за руки, підніматися на міст - віщує вагітність дружини;

Міст обривається — словесна суперечка, суперечка;

Ламаються опори мосту - біда з дітьми та онуками;

Лагодження мосту — гармонійний розвиток всіх ситуацій;

Бачити, як транспортуються через міст - виникнення офіційної ситуації;

Гукає кого-те, стоячи на мосту - перемога в позові;

Заново відбудований міст - велике збіг.

Переходитиуникнути небезпеки, зміни;

Бачитиневдача, невезіння.

Переходитиуникнути небезпеки, зміни;

Бачитиневдача.

Чекайте змін, якщо уві сні Ви вступили на міст днем.

Якщо ж на мосту хто-небудь перекриє Вам дорогу - бути Вам нещасним в любові.

Якщо Ви перейшли міст без усяких перешкод - це добрий знак. Вам забезпечені процвітання і успіх у всіх Ваших починаннях.

Якщо уві сні Ви наближаєтеся до мосту і бачите, що він зламаний, в жодному разі, прокинувшись, не робіть нічого, щоб змінити обставини Вашого життя. Нічого доброго з цього не вийде.

Бачити, йтиперехід через труднощі, період випробувань. Обвалився, старий - треба проявити обережність, не можна йти напролом. Будувати - наберіться терпіння. Те, що ви бажаєте, статися, але не скоро.

Щастя у справах йти через нього - відкинь свої наміри спіткнутися і впасти на ньому - перешкода у справах увігнутий - терпіти через невірність пройти під мостом - з усунення багатьох перешкод досягти мети розвідний - на планах твоїх можеш поставити хрест.

Бачити уві сні довгий напівзруйнований міст, який загадковим чином вигадливо зігнувся у темряві, - значить, що глибока меланхолія від втрати найдорожчого і похмурі думки будуть мучити Вас.

Для молодих людей і закоханих це обіцяє розчарування в найзаповітніших надіях серця, так як той, кого вони люблять, не буде відповідати їх ідеалу. Перебратися благополучно через міст - остаточне подолання труднощів, хоча і не зовсім безпечними засобами. Будь-яку перешкоду або відстрочення у цій справі означає катастрофу.

Якщо Ви бачите міст, раптово виниклу на Вашому шляху, стережіться зради і уявних шанувальників. Достаток і добробут приходять з чистими водами:

Якщо уві сні Ви дивитесь вниз на брудну каламутну воду, то чекайте сумних результатів своїх самих значних зусиль.

Довгий, химерно вигнутий, напівзруйнований - втрата найдорожчого, глибокий сум з цього приводу;

Для молодої людини - розчарування, тому що той, кого Ви любите не буде відповідати Вашому ідеалу;

Благополучно перейти міст - подолання усіх труднощів, але не без ризику;

Ви йдете куди і перед Вами раптово виникає міст - остерігайтеся зради і фальшивих шанувальників;

Дивитися з мосту на чисту воду - достаток, благополуччя;

Дивитися на брудну каламутну воду - Ваші зусилля домогтися чогось приведуть до жалюгідного стану.

Також Див. Вода, Містки, Канал, Дошка.

Якщо Вам присниться довгий зруйнований міст, таємничо зникає в темряві, побоюйтеся депресії через втрати найдорожчого, що у Вас є. Юним і закоханим такий сон передбачає розчарування у любовних справах, так як Ви зрозумієте, що коханий не є Вашим ідеалом.

Якщо Ви благополучно переходьте через міст, то наяву Ви подолаєте всі труднощі, використовуючи при цьому кошти, спочатку здавалися Вам небезпечними. Будь-яку перешкоду при переході через міст віщує біди і неприємності.

Сон, в якому на Вашому шляху раптово з'являється міст, попереджає про можливе зраді помилкових шанувальників.

Якщо Ви дивитеся з моста у воду і бачите чисте прозоре потік, то такий сон обіцяє багатство.

Якщо ж вода брудна і каламутна, то Ваших починань не судилося бути доведеними до кінця.

Міст бачити — будьте обережні.

Міст перейти - уникнути небезпеки.

Міст розібраний - велике горе, страшне;

Смерть.

Якщо дівчину переводять через міст, то вийде заміж скоро. Будувати:

Щастя і слава.

Міст і вода шумить - куди-то переїдете.

Міст уві сні означає надію, обіцянку, клятву.

Якщо уві сні ви їдете або йдете по мосту і раптово він під вами, провалюється, то це означає, що незабаром вас видасть людина, якій ви звикли довіряти. Ви будете важко переживати цю підлість, але в кінцевому підсумку виправдаєте і вибачте зрадника. Сон, у якому ви будуєте міст, віщує вам важкий період з-за те, що ви взвалите на себе величезний вантаж зобов'язань перед іншими людьми. Йти по мосту тривалий час - такий сон передрікає вам сором і докори сумління, оскільки ви не виконаєте даного вами обіцянки.

Китайський сонник

Сидіти на мосту - отримання місця по службі;

Бачити, як руйнується міст - ситуація, пов'язана з офіційними структурами;

Взявшись з кимось за руки, підніматися на міст - передвіщає вагітність дружини;

Міст обривається — словесна сварка, суперечка;

Ламаються.

Український сонник

Міст бачити — будьте обережні.

Міст перейтиуникнути небезпеки.

Міст розібранийгоре велике, страшне;

Смерть.

Якщо дівчину переводять через міст - вийде заміж скоро.

Будуватищастя і слава.

Міст і вода шумить - кудись переїдете.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Міст є потужним символом змін і трансформації. Ви розширюєте свій досвід завдяки мосту і переходите з одного стану в інший. Це може бути нова робота, зміна в кар'єрі і будь-яка зміна, завдяки якому ви переходите в новий життєвий етап.

Міст також може відображати зміну вашого особистого сприйняття дійсності.

Міст може також втілювати емоційний перехід у вашому житті, так як він зазвичай розташовується над водою.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви йдете по мосту, і найближчим часом ви зможете знайти компроміс з начальством. Щоб цей компроміс влаштовував вас більше, ніж начальство, перейдіть вночі міст. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви будуєте міст, будь-які спроби домовитися з оточуючими ні до чого доброго не приведуть. Це час пройде тоді, коли зміниться погода.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Міст в сновидінні - символ контакту, зв'язку, містка між душею і зовнішнім світом / між людиною і потойбічним світом / між людиною і суспільством. Широкий красивий міст - несподівана підтримка / гармонія між світом і душею / між людиною і суспільством. Зламаний, зіпсований міст - страх перед світом / недовіра до людей / відчуженість, самотність / втрата грошей. Садовий або парковий дерев'яний місток - любовний зв'язок. Химерний місток - любовні забави. Проселочной міст - сімейні та родинні зв'язки, їх міцність або неміцність. По вузькому незручному містку через річку переходити - непевність у відносинах з людьми, що випливає через їх незнання. На такому людини зустріти - добре;

Зв'язок, яку неможливо розірвати, щасливий шлюб.

Міст під тобою хитається - неміцні відносини / нав'язливий страх втратити розум. Статуї на мосту - патрон, покровителі, посередники в твоїх стосунках з людьми / сили, що охороняють гармонію твоїх контактів із зовнішнім світом. Звірі на мосту - пристрасті перешкоджають твоїм нормальним стосункам із людьми. За незвичайно довгому мосту йти і не мати сил дійти до його кінця - страх перед хворобами, перед думками про смерть / безуспішні спроби встановити нормальні відносини зі світом і людьми, почуття самотності. За ж / д мосту переходити - старі і більш міцні відносини між людьми заважають твоїм контактам з ними / страх перед життям. Надзвичайно високо піднятий над землею міст - відносини, які дуже холодні, високі й не задовольняють тебе / платонічна любов. По мосту стрімко бігти - розлука, втрата близької людини. Під мостом плисти - потрібно потрапити в середовище, де людей пов'язують більш давні, міцні відносини. З моста вниз впасти або стрибнути - позбутися уваги або поваги людей / позбутися підтримки / зв'язку, від яких ти хотів би позбутися. На мосту людини зустріти - по його виду або його промовам дізнатися щось про своє минуле або майбутнє, оскільки він твій двійник. Посеред мосту спати лягати - втрачати друзів через прагнення бути з усіма в хороших відносинах / бути в нерішучості / намагатися догодити і Богу і чорту.

Міст всередині будинку бачити, по ньому йти, він руйнується - якийсь внутрішній розлад і спроби його подолання. Під мостом жити - бути чиїмось посередником.

Міст через сухе місце - зв'язки з людьми, потреба в них.

Міст між вікнами будинків - дуже дивна основа твоїх відносин з будь-яким людиною. Забір посеред мосту - соціальні перешкоди при спілкуванні з людьми. В кінці моста не дорога, а будинок - хтось заважає встановленню твоїх відносин з людьми. Будинок на мосту - життя, побудована на всьому чужому:

Думках, грошах і т. У розведеного моста стояти - тимчасово підтримки позбутися. Буря, вітер на мосту - контакт з потойбічним світом. Розпечений ж / д міст, міст через прірву, канат замість моста - духовний світ, шлях до скарбів твого духу.

Бачити Руша міст - гострі конфлікти і сварки.

Міст намагатися побудувати - відчувати свою відособленість, не задовольнятися замкнутої життям.

Якщо маленький міст - контакт з абсолютно певною особою.

Міст , духи, виродки, відьми на ньому стоять - суспільне лихо / загроза стати посібником злих сил, спілкування з ними / звернення до зла. Руйнувати міст - йти на конфлікт з кимось / спалити свої кораблі / порвати з поганими людьми.

Бачити , як робітники міст будують - будується твоє щастя / загальне благоденство / настав час підбивати підсумки.

Новий сімейний сонник

Довгий, зігнутий, напівзруйнований міст, прівідевшейся вам у сні, означає, що вас будуть долати похмурі думки. Закоханим цей сон обіцяє розчарування.

Якщо уві сні ви благополучно перебралися через міст, то ви зумієте подолати труднощі, якщо не завадить якесь обставина. Побачили міст, раптово виник на вашому шляху, - бережіться зради. Якщо, стоячи на мосту, ви побачили чисту воду, - попереду достаток і благополуччя. Брудна вода віщує сумні результати при будь-яких зусиллях.

Циганський сонник

Йти по мосту - подолання труднощів.

Якщо міст старий - ви їх подолаєте, але потрібно прикласти багато зусиль.

Якщо міст новий - ви їх легко подолаєте.

Сонник Шувалової

Як відомо, міст пов'язує два протилежні береги, тому образ моста говорить про потреби і необхідності розв'язати проблеми за допомогою переходу з однієї ситуації в іншу.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Чекайте змін, якщо уві сні ви вступили на міст днем. якщо ж на мосту хто-небудь перегородить вам дорогу - бути Вам нещасним в коханні.

Якщо Ви перейшли міст без всяких перешкод - це добрий знак. Вам забезпечені процвітання та удача у всіх Ваших починаннях.

Якщо ж у сні Ви наближаєтеся до мосту і бачите, що він зламаний, ні в якому разі, прокинувшись, не робіть нічого, щоб змінити обставини Вашому житті. Нічого доброго з цього не вийде.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Починка мосту. — Віщує гармонійний розвиток всіх ситуацій. Бачиш, як переправляються через міст. - Віщує виникнення офіційної ситуації. Сидиш на мосту. - Віщує одержання місця по службі. Бачиш, як зруйнувався міст. - Віщує ситуацію, пов'язану з офіційними структурами. Взявшись з ким-го за руки, піднімаєшся на міст. - Віщує вагітність дружини. Окликає, кличеш когось, стоячи на мосту. - Переможеш в тяжбі. Заново відбудований міст, новий міст. - Віщує велике збіг.

Міст обривається. - Віщує словесну сварку, суперечку. Ламаються опори моста. - Віщує лихо з дітьми чи онуками, потомством. В дорозі на мосту зупиняється візок. - Віщує нещастя.

Східний жіночий сонник

Ти йдеш по мосту і проходиш його - значить, тебе чекає успіх в будь-якому починанні, якщо ж міст зламаний або хисткий - постарайся поки нічого нового не робити. Юним і закоханим такий сон пророкує розчарування в справах серцевих. Будь-яка перешкода при переході через міст - символ бід і неприємностей.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Будувати уві сні міст - обіцяє удачу.

Переходити міст в сновидінні - до отримання високої, добре оплачуваної посади.

Готувати підстава для зведення моста - до набуття величезного стану. Іноді цей сон може бути витлумачений трохи інакше:

Тоді міст вказує на керівника країни або взагалі на людину, здатну надихнути маси народу на благі діяння.

Сонник Міллера

Бачити у сні довгий напівзруйнований міст, який загадковим чином химерно зігнувся у темряві - означає, що глибока меланхолія від втрати найдорожчого і похмурі думки будуть мучити вас.

Для молодих людей і закоханих - це обіцяє розчарування в найзаповітніших сподіваннях серця, так як той, кого вони люблять, не буде відповідати їх ідеалу.

Перебратися благополучно через міст - остаточне подолання труднощів, хоча й не зовсім безпечними засобами. Будь-яка перешкода або відстрочка в цьому ділі означає катастрофу.

Якщо ви бачите міст, раптово виник на вашому шляху - бережіться зради і уявних шанувальників.

Достаток і благополуччя - приходять з чистими водами;

Якщо уві сні ви дивитеся вниз на брудну каламутну воду - чекайте сумних результатів своїх самих значних зусиль.

Сонник Менегетті

Означає потребу в дозволі потенційної ситуації, оскільки міст пов'язує дві протилежності або дві ситуації. Здатність дозволити ситуацію, що створилася може бути представлена як просування по мосту і досягнення іншого берега.

Якщо хтось стоїть на найближчій стороні моста, то це означає застій, втрату почуття новизни буття.

Якщо виникає постійно повторюваний образ когось, що стоїть на мосту, то це свідчить про невротичну нерішучості чи навіть про наявність шизофренії. Образ зруйнованого мосту вказує на наявність психосоматичних захворювань або на необоротну регресивну ситуацію.

Сонник Жовтого Імператора

В'ється потік, зеленіє внизу під мостом. Дерева далекі приховані в тумані густому. Хто засумнівається, що затишному обитель моя? Гао ЦіПервоелементи - вогонь, земля, вода. Стихії - спека, вологість, холод. Емоції - радість, задума, сумнів, страх. Органи - серце, селезінка, нирки. Планети - Марс, Сатурн, Меркурій. Подібно ключу і книзі, міст в історії людства має рівнозначні символічне і практичне значення.

Міст — можливість продовжувати шлях в прямому і переносному сенсах:

У прямому — подорожній не зможе перейти через бурхливу річку, прірву і так далі, в переносному сенсі рух вперед людського духу може зупинитися через якихось внутрішніх самоблокіровок, тоді людині буде потрібний міст. В історії культури, літератури, поезії, після того як людина-герой пускається в дорогу, йому обов'язково зустрічається на шляху-дорозі життя ряд символічних, що допомагають або заважають руху предметів:

Гори, прірва, бурхлива річка, міст, замкнені двері з ключем або без. Перед нами ряд зберігаються у сні першорядних архетипів загальнолюдського пізнання світу. стан - устремління, надія, відчуття сили / безсилля.

Міст у сні переходити / переїжджати / будувати / зруйнований міст -средство/способ перейти через щось перериває шлях, щоб продовжувати його;

Засіб — Чи, стан - інь.

Міст переходити - знайти можливість продовжити шлях, знайти вірний спосіб вирішення ситуації, перейти свої власні страхи, сумніви, залишити за мостом самоблокування, упереджені думки, хвороби і так далі. Особливо важливий перехід через міст, якщо він проходить над прірвою і бурхливою річкою:

Прірва — це розрив між небом і землею (ян окремо від інь - стан небезпечне для серця і селезінки), рідше - це страх і небезпека для нирок. Але все вже позаду, можна продовжити шлях з свідомістю власної сили.

Міст зруйнується / впасти у сні з мосту - не знайти способів вирішення зовнішньої і внутрішньої ситуації одночасно.

Сон несприятливий — зафіксовані численні його подібні варіанти перед серйозними прорахунками, невдачами й хворобою. Варіанти сну:

З моста може падати трамвай / поїзд, в якому їде сновидець, і так далі. Довго думати перед мостом / боятися йти-це відображення внутрішньої слабкості, аморфності, небажання вирішувати ситуацію самому, фізично - це недолік енергії нирок. Але якщо рубіж таки було перейдено у сні, то вже є зрушення у бік набуття сил і вирішення проблем. Не перейти міст - не подолати внутрішні страхи, блоки.

Сон несприятливий:

Без руху немає і успіху. Слід перевірити серце, нирки, селезінку.

Азбука тлумачення снів

Міст — символізує зв'язок між двома ситуаціями, взаємини людей.

Бачити міст — вас очікує зміна або розлука з близькою людиною.

Йти по вузькому, шата мосту - неготовність до змін.

Східний сонник

Ти йдеш по мосту і проходиш його - значить, тебе чекає успіх в будь-якому починанні, якщо ж міст зламаний або хисткий - постарайся поки нічого нового не робити. Юним і закоханим такий сон - пророкує розчарування в справах серцевих.

Будь-яка перешкода при переході через міст - символ бід і неприємностей.

Дитячий сонник

Міст — ти зможеш досягти своїх цілей, кардинально змінити своє життя з чиєюсь допомогою. Причому, людина, яка прийде тобі на допомогу, буде надійним, якщо міст кам'яний.

Якщо ж тобі сниться трохи підгнилий дерев'яний або неміцний підвісний міст - значить ти не зовсім довіряєш своєму другові і покровителю. У цьому випадку тобі краще розраховувати на свої сили.

Імператорський сонник

Міст — можливість продовжувати шлях в прямому і переносному сенсах. Подорожній не зможе перейти через бурхливу річку, прірву і так далі, в переносному сенсі рух вперед людського духу може зупинитися через якихось внутрішніх самоблокіровок, тоді людині буде потрібний міст, додаткові сили, допомогу, пораду. В історії культури, літератури, поезії, після того як людина-герой пускається в дорогу, йому обов'язково зустрічається на шляху-дорозі життя ряд символічних, що допомагають або заважають руху предметів:

Гори, прірва, бурхлива річка, міст, замкнені двері з ключем або без. Перед нами ряд зберігаються у сні першорядних архетипів загальнолюдського пізнання світу.

Міст переходитизнайти можливість продовжити шлях, знайти вірний спосіб вирішення ситуації, перейти свої власні страхи, сумніви, залишити за мостом самоблокування, упереджені думки, хвороби і так далі. Особливо важливий перехід через міст, якщо він проходить над прірвою і бурхливою річкою:

Прірва — це розрив між небом і землею (ян окремо від інь - стан небезпечне для серця і селезінки), рідше - це страх і небезпека для нирок. Але все вже позаду, можна продовжити шлях з свідомістю власної сили.

Міст зруйнується / впасти у сні з мосту - не знайти способів вирішення зовнішньої і внутрішньої ситуації одночасно.

Сон несприятливий, зафіксовані численні його подібні варіанти перед серйозними прорахунками, невдачами й хворобою. Варіанти сну:

З моста може падати трамвай / поїзд, в якому їде сновидець, і так далі.

Довго думати перед мостом / боятися йти - це відображення внутрішньої слабкості, аморфності, небажання вирішувати ситуацію самому, фізично це недолік енергії нирок. Але якщо рубіж таки було перейдено у сні, то вже є зрушення у бік набуття сил і вирішення проблем.

Не перейти міст - не подолати внутрішні страхи, блоки.

Сон несприятливий:

Без руху немає і успіху. Слід перевірити серце, нирки, селезінку.

Місячний сонник

Міст переходитиуникнути небезпеки.

Малий сонник Велесів

Міст — будь обережний, невдача, тяжка дорога, перешкода;

Зламався під ногами - велике нещастя;

Зламанийстрах, горе, смерть;

Перейти через зруйнований міст - позбутися від біди;

Йти мостомсмерть, тяжка хвороба, праці;

Йти новим мостом - до новин, до добра;

Йти мостом да не перейти ніяк - помреш;

Впасти — ненавмисна втрата;

Будуватищастя, слава;

Переводять через міст - небезпеки уникнути, заміжжя (дівицю) / смерть.

Новітній сонник

Якщо проходите по мосту без всяких проблем - до одужання;

У всіх інших ситуаціях - успішне подолання труднощів. Помиріться.

Снотолкователь

Бачити у сні довгий напівзруйнований міст, який загадковим чином химерно зігнувся у темряві - означає, що глибока меланхолія від втрати найдорожчого і похмурі думки будуть мучити Вас.

Для молодих людей і закоханих це обіцяє розчарування в найзаповітніших сподіваннях серця, так як той, кого вони люблять, не буде відповідати їх ідеалу.

Перебратися благополучно через міст - остаточне подолання труднощів, хоча й не зовсім безпечними засобами. Будь-яка перешкода або відстрочка в цьому ділі означає катастрофу.

Якщо Ви бачите міст, раптово виник на Вашому шляху, бережіться зради і уявних шанувальників. Достаток і благополуччя приходять з чистими водами:

Якщо в сні Ви дивитеся вниз на брудну каламутну воду, то чекайте сумних результатів своїх самих значних зусиль.

Сонник XXI століття

Сидіти у сні на мосту - до отримання підвищення по службі;

Підніматися на міст, взявшись з кимось за руки - до вагітності дружини;

Міст у сні валиться - до лайки;

Ламаються опори біля мосту - до неприємностей у дітей або онуків.

Бачити зламаний міст - до втрати грошей;

Переходити міст — означає уникнути небезпека.

Якщо міст під вами хитається - значить, можливі неміцні відносини, нав'язливий страх втратити розум.

За незвичайно довгому мосту йти і не мати сил дійти до його кінця - до страху перед хворобами, перед думками про смерть.

По мосту стрімко бігти - до розлуки, втрати, страху втратити близької вам людини.

З моста вниз впасти або стрибнути - означає, що ви можете втратити уваги або поваги людей, підтримки, вступити в якісь огидні вам зв'язку.

Якщо посеред мосту ви бачите паркан - значить, вас переслідують соціальні перешкоди у відносинах із суспільством і людьми.

Міст намагатися будувати - означає відчувати свою відособленість, бути незадоволеним замкнутістю свого життя.

Руйнувати міст — означає йти на конфлікт з кимось, порвати з поганими людьми.

Бачити, як робітники будують міст - на щастя, загального благоденства.

Якщо дівчину перевозять через міст - значить, скоро вона вийде заміж.

Сонник майбутнього

Міст — говорить про можливі складнощі і перешкоди, які можуть виникнути перед вами;

Якщо міст довгий або напівзруйнований - можливі похмурі думки, меланхолія, нездійснені надії;

Якщо міст виникає на вашому шляху раптово - остерігайтеся зради і обману уявних друзів;

Але якщо ви уві сні успішно перейшли через міст - це знак, що вам вдасться уникнути небезпеки і з успіхом подолати всі труднощі.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні з четверга на п'ятницю, як ви йдете по зруйнованому або нестійкого мосту - наяву випробувати страх і паніку.

Якщо з середи на четвер вам присниться сон, в якому ви переходите міст з великою обережністю - це означає, що найближчим часом вам доведеться виконувати складну, відповідальну роботу.

Сон з понеділка на вівторок або з четверга на п'ятницю, в якому ви стрибаєте з моста - означає, що незабаром від вас будуть потрібні рішучі дії.

Палаючий міст сниться з суботи на неділю - до невиправданого ризику, якому ви самі себе піддасте.

Сон, в якому прямо під вашими ногами руйнується міст - попереджає про підступи уявних друзів.

Сонник для стерви

Міст — важке і довге подорож.

Перейти міст — подолати перешкоди і труднощі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Міст у сні - знак виходу з утруднення.

Якщо він надійний і міцний - такий сон передвіщає успішне подолання труднощів і допомогу з боку друзів або знайомих.

У той же час, неміцний, хиткий міст - говорить про те, що ви ризикуєте опинитися або вже виявилися в дуже небезпечній ситуації, а допомоги, на яку ви розраховуєте, швидше за все, не буде. Після такого сну вам краще покладатися тільки на себе і на свої сили. Можливо також, доведеться переглянути свої плани або навіть відмовитися від них.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Міст — до утруднення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні міст, по якому нескінченним потоком їдуть автомашини - до похоронної процесії.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні міст і йдуть по ньому потоки машин - до швидкоплинного життя.

Сонник від А до Я

Проходити у сні по мосту через невелику спокійну річку - вас очікує щастя в справах і любов ближніх.

Міст через бурхливий гірський потік віщує марність ваших намірів повернути втрачене почуття.

Йти через напівзруйнований, небезпечно висить над глибокою ущелиною міст віщує пригнічений стан від безлічі разом звалилися на вас невдач.

Провалитися на такому мосту, повиснувши над прірвою і ризикуючи в будь-який момент впасти в неї, означає перешкоди в справах, які не дозволять просунутися ні на крок у здійсненні вашої задумки.

Довгий залізничний міст через дуже широку річку, яку ви перетинаєте уві сні на поїзді, віщує закоханим розчарування в їх обранцеві через занадто тривалого залицяння без жодного натяку на сватання.

Благополучно перебратися через великий яр по тягнеться над ним вузькому віадуком означає, що, вибравши найкоротший шлях, ви швидше досягнете мети, але піддасте себе при цьому серйозному ризику і небезпеки.

Пропливають на прогулянковому катері по каналу під аркою кам'яного моста - знак зради і зради, що призведе до розриву відносин з людьми, досі улюбленими і вірними вам.

Проходити під мостом, що підноситься над залізничними коліями, - такий сон означає, що вам вдасться досягти своєї мети шляхом багатьох жертв, але це в кінці кінців виправдає себе і ви будете щасливі.

Якщо ви, навпаки, проходите по такому мосту - бережіться шанувальників, які не сподобаються вам з першого погляду.

Перестрибувати уві сні через міст, який почали розводити, і при цьому зірватися вниз - значить, ви можете поставити остаточний хрест на своїх планах, бо вони нездійсненні в принципі через недавно введених нових правил і положень.

Бачити уві сні самогубцю, що кидається вниз головою в чорніла далеко внизу водну поверхню, - це означає недбальство ваших підлеглих і ваше невміння з ними працювати, що призведе в результаті до плачевних результатів.

Сонник Мандрівника

Міст — символізує зв'язок між людьми, а також перехід (від одного періоду існування до іншого, від матеріального життя до потойбічної).

Містнебезпека;

Зміни;

Смерть;

Розлука або близькість.

Благополучно перейти — досягнення мети.

Зруйнований міствтрата можливості, обрив відносин.

Сонник Фрейда

У звичайних снах міст - часто є символом чоловічого статевого члена. Але це символ складний, і він може мати значення наближення смерті або зміни стану сновидца.

Якщо ви бачите уві сні, що йдете по мосту на самоті - ви відчуваєте страх швидкої смерті.

Якщо ж ви йдете по мосту з супутниками - ви здатні вести насичену сексуальне життя і прагне до нових перемог.

Якщо чоловік дивиться з моста на воду - він хотів би мати дітей.

Якщо ж з мосту відкривається інший пейзаж - варто підвести деякі підсумки вашого життя і задуматися про вічне.

Якщо ви на чому-небудь їдете через міст - у вашому житті скоро можливі важливі зміни.

Якщо ж ви бачите, що через міст їде хтось з ваших знайомих чи близьких - їх може чекати тяжка хвороба або швидка смерть.

Якщо чоловік бачить уві сні міст, який не досягає іншого берега - він незабаром буде відчувати серйозні проблеми з потенцією.

Якщо жінка бачить у сні міст, який не досягає іншого берега - вона ображена на свою долю і хотіла б бути чоловіком.

Якщо міст руйнується під вами - вас чекають неприємності в особистому житті, особливо в сфері сексуальних відносин.

Якщо ви бачите, як обрушується міст - вас переслідують спогади про невдалі сексуальних контактах.

Якщо чоловік милується мостом - він незадоволений своїм сексуальним життям і заздрить сексуальним успіхам інших чоловіків.

Якщо жінка милується мостом - вона відчуває потребу у зміні свого сексуального партнера, так як існуючий партнер її не задовольняє, або в даний час у неї немає такого партнера.

Середньовічний сонник

Бачити мости — до хвороби.

Йти по міцному мосту - це обіцяє безпеку.

Побачити зруйнований міст - до тривогам.

Новий міст побачити - обіцяє безпеку.

Тлумачний словник сновидінь

Міст зламаний — втрату грошей;

Переходити містуникнути небезпеки.

Універсальний сонник

Міст у вашому сні - є символом короткої дороги? Ви хочете дістатися куди-небудь швидше?

Або міст з'єднує два місця? - Подумайте, що з'єднує міст. Він пов'язує культури або людей, які живуть поруч? Хто побудував цей міст? Яке його призначення?

Якщо міст у вашому сні міцний і стійкий - значить, те, що було створено у вашому житті, є міцним і міцним.

Якщо міст старий і ветхий - це знак нетривких зв'язків.

У сні ви дивитеся під міст? Що ви бачите?

Якщо під мостом ви бачите бурхливі хвилі - значить, ви в житті переживаєте період кризи.

Неважливо, з чого зроблений міст, головне, що він символізує - швидке з'єднання, легку дорогу від одного місця до іншого. До якої мети ви хочете йти безпосередньо, витративши найменші зусилля?

Сонник для закоханих

Закоханим людям міст обіцяє розчарування в коханні через невірність обранця.

Міст, що раптово з'явився на вашому шляху, віщує зраду людей, про яких ви були найкращого думки. Можливо, вам змінить кохана людина.

Загальний сонник

Бачити у сні довгий зруйнований міст, загадково минає в темряву - пророкує, що Вам загрожує сильна депресія через втрату найдорожчого, що у Вас є. Вас чекають нерозв'язні проблеми. Юним і закоханим такий сон пророкує розчарування в сердечних справах, так як Ви зрозумієте, що коханий не є Вашим ідеалом. Благополучно перейти через міст - знак того, що Ви подолаєте всі труднощі, використовуючи при цьому засоби, спочатку здавалися Вам небезпечними. Будь-яка перешкода при переході через міст віщує біди і неприємності.

Якщо перед Вами раптово виникає міст, то бережіться зради і фальшивих шанувальників.

Якщо вода під мостом чиста, то Вас чекає багатство.

Якщо ж вода брудна і каламутна, то всі Ваші починання завершаться сумно.

Сонник Крада Велес

Сниться міст через безодню - невизначеність в життя.

Теткінскій сонник-2012

Міствідображення переходу з одного стану в інший. Відображення зміни сприйняття й усвідомлення (також необхідність цього). Відображення переходу зі старих енергій в нові. Відображення відношення до необумовленої любові.

 
Відноситься до тем: