Тлумачення сну «Яд»

Сонник Міллера

У сні вас отруїли - значить, є загроза того, що ви опинитеся під впливом, і воно буде заподіювати вам душевні страждання. Спостерігали вплив отрути на інших людей - це говорить про те, що у вас будуть ниці помисли, інші з вашої вини зіб'ються з правильного шляху. Сон, в якому дівчина хотіла за допомогою отрути позбутися від суперниці, говорить про те, що їй невідомо, як утримати шанувальника. Відкинули отрута в сторону - значить, ситуація складеться таким чином, що ви змушені будете застосувати силу, щоб впоратися з нею. Самі тримали отруту або бачили, як це робили інші, - значить, неприємності вас будуть просто переслідувати.

Приснилося , що діти чи інші родичі виявилися отруєними, - це говорить про те, що вам буде заподіяно зло невідомою силою. Отруєний виявився ваш ворог або суперник - значить, зумієте впоратися з усіма перешкодами. За призначенням лікаря ви в сновидінні брали стрихнін, інший лікарський отрута - наважитеся взятися за ризиковану справу.

Сонник Ванги

Якщо вам снилася склянка, на якій був напис «Отрута», гряде суспільне потрясіння грандіозного масштабу. Воно буде виникати з конфліктів на Землі, які, втрутившись у мирне існування людей, перетворять їх на жорстоких і безжальних один до одного.

У сні отруїлися отрутою - наяву будете часто мучитися передчуттями страшних подій і катастроф. Це говорить про те, для впливу космосу, для вступу світової інформації ви відкрита людина, і в зв'язку з цим всі події, які відбуваються на Землі, будете переживати дуже гостро. Швидше за все, ви б дуже хотіли жити більш спокійно, але ваш уділ - бути причетним до всього, що відбувається і що ще тільки готується стати реальністю.

Сонник Фрейда

Займалися в сновидінні виготовленням отрути - ви відчуваєте бажання помститися колишньому другу, який став причиною розладу ваших відносин з партнером.

Якщо, переслідуючи мету отруїтися і померти, ви пили уві сні отрута, це підказка:

В ваші стосунки з партнером вже прокралася нудьга, і якщо ви нічого не зробите, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, вона вибереться з вашої ліжку і отруїть все ваше життя.

Якщо уві сні ви отрута підливали в питті або клали в їжу, то чоловік зіткнеться з небажаною вагітністю партнерки.

Для жінки сон означає, що її коханий чоловік зраджує їй на роботі з колегою.

Сонник Лоффа

Сни, в яких присутня отрута, у багатьох випадках відносяться до групи снів про самогубство, влади або помсти. Отрута - це знаковий для нас образ, тому що з дитинства нам добре відомо про його згубних якостях.

У снах про владу нерідко має місце епізод, коли хтось приймає отруту без найменших наслідків. Завдяки миру снів людина знаходить можливість діяти, при цьому не турбуючись, до яких це призведе наслідків, а також свободу свого волевиявлення ставити вище, ніж умовності, пропоновані суспільством.

Сон про отруту здатний виступати підтвердженням цього припущення - в залежності від того, що за отрута приймався, хто був ініціатором прийому і хто спостерігачем.

Сни про самогубство, скоєному за допомогою прийняття отрути, дуже мало схожі на саме самогубство, але при цьому вони можуть вказувати на комунікативні труднощі у відносинах з колегами, родичами, однолітками, а також на недостачу сили. Крім того, сновидіння такого роду можуть служити попередженням:

Вам загрожує небезпека самознищення.

Сон, де отруєння отрутою являє собою акт помсти, може бути віддзеркаленням того, що ви затаїли злобу на об'єкт свого помсти у сні. Отрута - цілком підходящий спосіб для вчинення злочину, він у нас часто викликає асоціації з отруєнням, болісною смертю.

Сонник Цветкова

Отруїтися отрутою — до помилкових підозрам;

Отруїти іншої людини - після такого сновидіння очікуйте неправдивого обвинувачення.

Сонник Міс Хассе

Позбавитеся від страшної небезпеки.

Езотеричний сонник

Підсипати отруту або тільки збиратися це зробити - такий сон означає, що ви комусь лестило, але це не піде вам на користь. Підсипали вам - значить, зіткнетеся з брехуном і підлабузником. Готувати, приймати - сновидіння говорить про те, що ви любите лестощі і підлабузництво, і ця обставина може обернутися проти вас же.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви заради експерименту скуштували отрути, це означає, що попереду у вас любовну пригоду, якому ви нерозважливо і безроздільно присвятіть всього себе. При цьому його вважати пригодою ви не будете - вам здасться, що це істинна, велика і красива любов. Це, звичайно, сумно, але у предмета вашої пристрасті з цього приводу зовсім інша думка:

Це для нього лише черговий епізод в житті, наповненою пригодами. Вас чекає страшний удар, коли ви зрозумієте всю глибину розділяє вас прірви. Це може завдати відчутної шкоди вашому психічному стану, не кажучи вже про душевний спокій. Істинна природа вашого роману проясниться через кілька місяців, але і за цей час ви «по вуха» закохаєтесь в свого підступного спокусника.

Якщо уві сні ви бачили себе з флакончиком в руках, підписаним «Яд», це говорить про ваш розсудливості, що дозволяє утриматися від бурхливого виру любовних авантюр. Ви цілком задовольняєтеся мріями про високі почуття і не вірите в їх існування насправді, оскільки навіть, мабуть, надто реалістичні. Можна вважати це оригінальним і досить дієвим способом гарантовано захистити себе серцевих мук, проте є кілька важливих «але». По-перше, така життя нудне, а по-друге, стріли Амура рано чи пізно пронижуть і ваше броньоване серце, змусивши всі погляди і принципи полетіти в тартарари.

Якщо розбили флакон з отрутою, це говорить про те, що незабаром ви вольовим рішенням розірвете любовний зв'язок, що почала вас обтяжувати. До вас нарешті дійде, що вами просто банально користуються. До цих пір для зміни положення у вас не вистачало духу і сили волі. Але вже не за горами час, коли ви настільки від усього цього втомитеся, що розрив з все ще улюбленою людиною не заподіє вам ні жалю, ні прикростей.

Англійський сонник

Якщо уві сні вам довелося прийняти отруту, це означає, що справи ваші візьмуть несподіваний поворот. Є ймовірність, що вони кілька турбуватимуться, а також що ви постраждаєте через нечесності інших людей. Крім того, такий сон віщує бідність. Прийняли отруту, але після цього у сні стали одужувати - значить, з усіма складнощами, які виникнуть на вашому життєвому шляху, ви впораєтеся, і вже дуже скоро у вас налагодиться благополучне життя.

Якщо ж вам хтось пропонував випити отрути, ваш друг чи обраниця надійдуть з вами вельми підступно. Але після розчарування у своєму першому улюбленій людині ви дочекаєтеся подарунка від долі - зустрічі з дуже достойним сердечним другом.

Сонник Азара

Одужання, благополуччя.

Отруїтися — помилкові підозри;

Отруїти когось — помилкові звинувачення проти сплячого.

Якщо у сні Ви прийняли отруту - сон означає несподіваний поворот у Ваших справах. Можливо, справи дещо турбуватимуться, а Ви постраждаєте від нечесності інших людей. Вас чекає бідність.

Якщо Ви бачите в сні, що Ви прийняли отруту, але видужуєте, - це знак того, що Ви швидко позбавитесь труднощів і скоро все у Вас буде добре.

Якщо уві сні Вам хтось пропонує отрута - цей сон передвіщає віроломство друга або коханої. Але хоча Ви будете розчаровані у своєму першому коханого (коханої), доля подарує Вам зустріч з дуже достойним іншому.

Вам підсипали — на вашому шляху брехун і підлабузник. Ви підсипали або збираєтеся - ваша лестощі комусь не піде вам на користь. Готувати, приймати - вам подобатися лестощі і підлабузництво. Це може обернутися проти вас.

Сни про отруту часто відносять до категорії снів про ВЛАДИ, самогубства або помсти. Отрута є для нас знаковим чином, так як з дитинства ми знаємо про його згубних властивостях. У снах про владу часто присутній епізод прийому отрути без жодних наслідків. Найчастіше світ снів дає людині можливість діяти, не піклуючись про наслідки, і ставити свободу волевиявлення вище умовностей суспільства.

Сон з присутністю отрути може підтверджувати це припущення в залежності від того, який саме отрута був прийнятий, за чиєю ініціативою і хто спостерігав за подіями. Сни про самогубство за допомогою прийняття отрути мають дуже мало спільного з самим самогубством, проте можуть відображати складні стосунки з однолітками, колегами по роботі, вказувати на недолік сили. Сни такого роду можуть попереджати вас про небезпеку самознищення. Нарешті, сон, в якому отруєння є актом помсти, може вказувати на затаєну злість по відношенню до об'єкта вашої помсти. Отрута є підходящим способом для вчинення злочину, в нашій свідомості отрута часто асоціюється з отруєнням і болісною смертю.

Якщо Вам сниться, що Вас отруїли, - значить, Вам слід побоюватися якогось болісного впливу на Вас.

Якщо Ви бачите в сні вплив отрути на інших - значить, Ви будете винні в низинних помислах або ж інші відхиляться від правильного шляху з Вашої вини.

Якщо дівчині сниться, що вона намагається позбутися від суперниці за допомогою отрути, - значить, вона не знає, як втримати свого шанувальника.

Якщо у сні Ви відкинете отруту убік - значить, Вам належить застосувати силу, щоб подолати несприятливі обставини. Тримати отруту в руках або бачити, як його тримають інші, означає, що Вас будуть переслідувати неприємності.

Якщо Вам сниться, що Ваші діти чи інші родичі отруєні, - значить, невідома сила принесе Вам зло.

Якщо уві сні отруєний Ваш ворог або суперник - значить, Ви подолаєте всі перешкоди.

Якщо уві сні Ви приймаєте стрихнін або інший який-небудь лікарський отрута за призначенням лікаря - це означає, що Ви наважитесь на ризиковану справу.

Вас отруїли — остерігайтеся якогось болісного впливу на Вас;

Бачити дія отрути на інших - Ви будете винні в низинних помислах або ж інші відхиляться від правильного шляху з Вашої вини;

Для дівчини — намагатися позбавитися від суперниці за допомогою отрути - Ви не знаєте, як утримати свого шанувальника;

Відкинути отрута в сторону - Вам належить застосувати силу, щоб подолати несприятливі обставини;

Тримати отруту в руках або бачити, як його тримають інші - неприємності;

Ваші діти чи інші родичі отруєні - невідома сила принесе Вам зло;

Отруєний Ваш ворог або суперник - Ви подолаєте всі перешкоди;

Приймати стрихнін або інший який-небудь лікарський отрута за призначенням лікаря - Ви наважитесь на ризиковану справу.

Також Див. Діти, Ворог.

Пити уві сні отрута - означає гніватися на кого-небудь.

Отруїтися — помилкові підозри;

Отруїти когось — помилкові звинувачення проти сплячого.

Бачити у сні, що Ви отруєні, означає, що на Вас намагаються чинити погане вплив.

Якщо Вам приснилося, що Ви маєте намір отруїти інших людей, то в реальному житті злі думки займають занадто багато місця у Вашому серці і Вашій голові. Немає сенсу звинувачувати когось у власних невдачах.

Для молодої жінки сон, у якому вона збирається отруїти свою суперницю, означає, що її ревнощі справді має під собою грунт.

Якщо у сні Ви викидаєте отрута, то наяву для Вас не складе труднощів подолати всі виниклі труднощі.

Сон, у якому Ви бачите, що отруєні Ваші рідні чи близькі, то наяву біда прийде звідти, звідки її найменше чекали.

Бачити отруєними ворогів - до успішного подолання труднощів.

Якщо після отруєння отрутою Вам вдалося зцілитися, то у Вашому житті нарешті настане смуга радості й удачі.

Якщо у сні Ви за призначенням лікаря приймаєте ліки, в яких є отрута, то в найближчому майбутньому Ви зробите якесь ризиковане починання.

У сні бачити склянку з написом "отрута" - до величезного масштабу суспільного вибуху, пов'язаного з конфліктами на планеті, які порушують мирне існування людей і роблять їх жорстокими і нещадними один до одного.

Якщо вам приснилося, що ви отруїлися отрутою, то це означає, що вас ще неодноразово будуть мучити передчуття страшних подій і земних катастроф. Значить, ви відкриті для впливів космосу і для світової інформації, тому будете гостро переживати все що відбуваються на Землі події. Як би вам не хотілося спокійного життя, ви причетні до всього, що трапляється і ще тільки готується відбутися в майбутньому.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Щось руйнівний і шкідливий. Найчастіше, це неправильне ставлення до себе. Страх або засудження.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це знак чогось руйнівного і шкідливого у вашому житті. Найчастіше ваше життя отруюють страх перед чужою думкою або судженнями. Чи відчуваєте ви, що щось або хтось отруює вас? Завірте себе:

"Все, що я отримую від життя, тільки зміцнює мене і йде мені на користь".

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви випили отрути (вас отруїли), скоро ви зустрінете свою справжню любов. Покрийте нігті спочатку чорним лаком, а поверх нанесіть червоний. Не знімайте лак і не перефарбовувати нігті 3 дні. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви когось отруїли, то боги більше не хочуть вам допомагати. Щоб цей час тривало недовго, уколи палець, капніть на стіл 7 крапель крові і посипте своє ліжко пелюстками квітів. Не прибирайте і не витирайте протягом тижня.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Отрута — фальшивий друг, нещастя від подарунка.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що вас отруїли, слід позбутися від чийогось поганого впливу. Побачивши уві сні, що отруїли когось іншого, знайте, що ваші помисли занадто ницими, і ви дурно впливаєте на інших людей. Дівчина, якій наснилося, що вона намагається отруїти суперницю, в реальному житті не знає, як втримати кохану людину.

Якщо уві сні ви роздумали застосовувати отруту, то вам доведеться докласти зусилля, щоб подолати несприятливі обставини. Взагалі, сон, в якому ви тримаєте отруту або бачите, що його тримають інші, віщує ланцюг неприємностей.

Приснилося , що отруєний ваш ворог або суперник, тоді ви подолаєте всі перешкоди. Самі прийняли якась отрута - зважитеся на ризиковану справу.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви прийняли отруту - сон означає несподіваний поворот у Ваших справах. Можливо, справи дещо турбуватимуться, а Ви постраждаєте від нечесності інших людей. Вас чекає бідність.

Якщо Ви бачите в сні, що Ви прийняли отруту, але видужуєте, - це знак того, що Ви швидко позбавитесь труднощів і скоро все у Вас буде добре.

Якщо уві сні Вам хтось пропонує отрута - цей сон передвіщає віроломство друга або коханої. Але хоча Ви будете розчаровані у своєму першому коханого (коханої), доля подарує Вам зустріч з дуже достойним іншому.

Східний жіночий сонник

Хтось намагається напоїти тебе отрутою - бережися:

Друг чи подруга замислили проти тебе лихе.

Якщо тебе отруїли, але ти одужала - значить, расстанешься з одним назавжди.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви отруєні - найближчим часом Ви підвернеться шкідливому впливу.

Якщо у сні Ви хочете отруїти інших людей - наяву Ваші думки будуть повні зла і Ви будете звинувачувати весь світ у своїх бідах і неприємностях.

Якщо молодій жінці сниться, що вона хоче отруїти свою суперницю - найімовірніше, її коханий збирається залишити її.

Позбутися від отрути - означає, що, сконцентрувавши всі свої сили Ви зможете змінити хід справ на краще.

Тримати отруту в руках або бачити його в руках у інших людей - пророкує, що Ваше життя буде сповнене неприємностей.

Бачити у сні, що Ваші родичі або діти отруєні - передвіщає, що Ви отримаєте удар з того боку, звідки не чекали.

Якщо Вам приснилося, що отруєні Ваші вороги чи суперники - наяву Ви успішно впораєтеся з усіма труднощами.

Сон, в якому Вам вдалося вилікуватися від отруєння отрутою - означає, що після хвилювань і занепокоєнь настануть вдалі дні.

Бачити у сні, що Ви приймаєте ліки, що містять отруту, за призначенням лікаря - пророкує, що в найближчому майбутньому Ви зробите якесь ризиковане починання.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, дерево, вогонь. Стихії - вологість, холод, вітер, спека. Емоції - смуток, страх, гнів, радість. Органи - серце, селезінка, підшлункова залоза, сечовий міхур, жовчний міхур, печінка, шлунок, тонка кишка. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Марс. Пояснення і тлумачення Протягом життя людина поступово напрацьовує певні стереотипи поведінки:

Колись вдале і доречне починає бездумно повторюватися з разу в раз вже без присутності творчого моменту. Людина потрапляє в рабство до своїх стереотипам, до свого минулого, позбавляючись відчуття неповторності справжнього моменту і всього майбутнього. Психологія говорить, що позбутися стереотипів наяву можна двома способами:

Навмисно переглянути все життя і поступово свідомо позбутися знайдених в собі глибинних комплексів. Це довгий шлях дуже сильних і цілеспрямованих людей. Короткий шлях позбавлення від стереотипів - це попадання в смертельно небезпечну ситуацію, що вимагає для порятунку життя миттєвої нестандартної реакції. Тут перегляд стереотипів проводиться спонтанно і миттєво, під тиском зовнішніх обставин, що дозволяє миттєво звільнити енергію, до цього моменту витрачати на стримування і підфарбовування в позитивні відтінки негативних емоцій. Звільнилася енергія і дозволяє вивернутися з-під коліс автомобіля, перестрибнути через прірву і так далі. Спонтанний перегляд своїх внутрішніх блоків спустошники:

Під тиском зовнішнього поштовху організм як би знайшов в собі енергію, якої вже немає, і звички до самоконтролю після звільнення від старих емоцій спонтанність теж не дає. Негативні емоції у слабкому психічно і фізично (стрес руйнує нирки в першу чергу) організмі тут же починають копіться знову.

Якщо стереотипів поведінки занадто багато, то вони можуть повністю пожерти свого носія, зробити його пасивної лялькою, що означає смерть духу ще при житті тіла:

Адже дух — це творчість, все творче завжди ново і неповторно. Рослинне, духовно-нерухоме стан для людини є неприродним, незапланованим природою, і організм починає боротися підсвідомо із спотвореннями течії енергії:

Людина руйнувала організм мислеобразів, у відповідь йому власне тіло висуває мислеобразів - прийняття отрути смерть через отруєння всіх стереотипів поведінки. З усіх пологів смертей прийняття отрути вчиняється власною рукою і не руйнує зовнішні покриви тіла, що і потрібно для позитивного впливу негативного мислеобразів. І ще дуже важливо, що прийняття отрути пов'язане з образом і символікою чаші (см. соотв. статтю). Ця чаша виявляється цілющою, її п'ють за упокій стереотипів і во здравіє людини творчого. Звільнення відбувається спонтанно і швидко, але спустошення організму не відбувається:

Навпаки, він наповнюється свіжою енергією. Отрута у сні пити самому, або хтось змушує пити / є чітке відчуття, що напій саме отрута, - приведення в рух інертного стану інь і звільнення від надлишків. Отрута у сні пити - позбавлятися від блокувань енергії, застарілих комплексів і згубно скам'янілих емоцій. Будь змушує сновидца пити отруту особа насправді є його власний організм, ще неспотворена частина власного я. Необхідність випити отруту породжує страх. Страх породжує гнів на ситуацію (нирки підштовхують до роботи печінка). Гнів народжує радість звільнення від нього (підключається серце). Після радості прийде задума (селезінка) і дозволить вже свідомо оцінити минулу поведінку. Сновідческіе образ прийняття отрути змусив активно працювати всі органи інь, не руйнуючи їх, що, природно, сприятливо і принесе наяву удачу і відновлення здоров'я і відносин при розумному подальшому поведінці. Прийняття отрути уві сні - як би внутрішній варіант театру, де сновидець виступає і автором п'єси, і режисером, і актором, і глядачем, і критиком. Внутрішні можливості людини безмежні, але людина ще мало вміє користуватися своїми можливостями, своїм зв'язком з інформацією землі і Космосу наяву.

Сонник Данилової

Осушити уві сні келих вина з отрутою - в реальності відчути розчарування від того, що ваш сексуальний партнер виявив риси, які вас лякають. У сні отруїти свого партнера - вас турбують зміни у вашому сексуальному житті, які відбуваються з ініціативи вашого партнера, незабаром ви повідомите йому про своє занепокоєння.

Американський сонник

Отрута — щось руйнівний і шкідливий. Найчастіше, це неправильне ставлення до себе. Страх або засудження.

Східний сонник

Хтось намагається напоїти тебе отрутою - бережися:

Друг чи подруга замислили проти тебе лихе.

Якщо тебе отруїли, але ти одужала - значить, расстанешься з одним назавжди.

Ідіоматичний сонник

«Отруйний характер» — отрута.

Імператорський сонник

Отрута у сні пити самому, або хтось змушує пити / є чітке відчуття, що напій саме отрута - приведення в рух інертного стану інь і звільнення від надлишків.

Отрута у сні пити - позбавлятися від блокувань енергії, застарілих комплексів і згубно скам'янілих емоцій.

Будь змушує сновидца пити отруту особа - насправді є його власний організм, ще неспотворена частина власного я.

Необхідність випити отруту народжує страх - страх народжує гнів на ситуацію (нирки підштовхують до роботи печінка). Гнів народжує радість звільнення від нього (підключається серце). Після радості прийде задума (селезінка) і дозволить вже свідомо оцінити минулу поведінку.

Прийняття отрути уві сні - як би внутрішній варіант театру, де сновидець виступає і автором п'єси, і режисером, і актором, і глядачем, і критиком ... Внутрішні можливості людини безмежні, але людина ще мало вміє користуватися своїми можливостями, своїм зв'язком з інформацією землі і.

Малий сонник Велесів

Отрутахвороба, смерть, пошесть, небезпека;

Отруїтися — помилкові підозра;

Отруїти кого — постійність / оклевещут.

Мусульманський сонник

Пити уві сні отрута - означає гніватися на кого-небудь.

Новітній сонник

Виготовляти отрути — до злому наміру;

Приймати отруту — ризиковане рішення.

Бджолина отрута — cон-підказка:

При ішіасі, нападі радикуліту лікуєтеся бджолиною отрутою.

Новий сонник 1918 р

Отрутою труїтися — помилкові підозри;

Отруїти когось — помилкові звинувачення проти сплячого.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Вас отруїли - значить, Вам слід побоюватися якогось болісного впливу на Вас.

Якщо Ви бачите в сні вплив отрути на інших - значить, Ви будете винні в низинних помислах або ж інші відхиляться від правильного шляху з Вашої вини.

Якщо дівчині сниться, що вона намагається позбутися від суперниці за допомогою отрути - значить, вона не знає, як втримати свого шанувальника.

Якщо уві сні Ви відкинете отруту убік - значить. Вам належить застосувати силу, щоб подолати несприятливі обставини.

Тримати отрута в руках або бачити, як його тримають інші, означає, що Вас будуть переслідувати неприємності.

Якщо Вам сниться, що Ваші діти чи інші родичі отруєні - значить, невідома сила принесе Вам зло.

Якщо уві сні отруєний Ваш ворог або суперник - значить, Ви подолаєте всі перешкоди.

Якщо уві сні Ви приймаєте стрихнін або інший який-небудь лікарський отрута за призначенням лікаря - це означає, що Ви наважитесь на ризиковану справу.

Сонник Білого мага

У сні ви вирішили поекспериментувати і для цього прийняли отруту - наяву ви, як вир, безоглядно і бездумно кинетеся в любовну пригоду. Однак пригодою ви його вважати не будете, вам буде здаватися, що саме це і є та сама справжня, велика і чиста любов. Як це не сумно, предмет вашої пристрасті дотримується з цього приводу іншої думки - для нього це черговий епізод в сповнене пригод життя. Коли з'ясується, вас спіткає страшний удар, який може завдати серйозної шкоди вашому психічному здоров'ю, а вже про душевний спокій ви можете забути надовго. До речі кажучи, підоснова вашого роману випливе на світ через кілька місяців після його початку, однак цього часу буде цілком достатньо, щоб ви «по вуха» закохалися в підступного спокусника.

Тримати в сні в руці флакончик з написом «Отрута» - ви досить мудрі, щоб не пускатися стрімголов в любовні авантюри. Вам цілком достатньо мріяти про високі почуття. Ви надто реалістичні, щоб вірити в їх існування насправді. Це, звичайно, непоганий спосіб позбавити себе від розчарувань і серцевих ран, але, по-перше, так жити нудно, а по-друге, рано чи пізно стріли Амура потраплять і в ваше броньоване серце, і ось тоді всі ваші погляди і принципи полетять.

Розбити уві сні флакон з отрутою - скоро ви вольовим рішенням припиніть любовний зв'язок, яка почала вас обтяжувати. Ви зрозумієте, що вас просто використовують, проте вам до недавнього часу не вистачало сили духу, щоб змінити ситуацію, але на підході той час, коли вам все настільки набридне, що ні жалю, ні страждань через розрив зі все ще улюбленою людиною ви.

Сонник для стерви

Отрута — засмучення, неприємності.

Бути отруєною — настирливі знайомі.

Бачити когось отруєним - тебе долають погані думки і бажання, постарайся від них позбавитися.

Викинути отрутусила духу і мужність допоможуть тобі подолати перешкоди на шляху.

Якщо уві сні лікар прописує тобі отруйна ліки - ти зважишся на серйозне, ризикована справа і виграєш його.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Отрута у сні - знак підступності і згубних спокус.

Якщо вам приснилося, що якась їжа отруєна, або ви побачили пляшечку з отрутою - будьте обережніше в спілкуванні з оточуючими і намагайтеся уникати спокусливих пропозицій:

Під маскою хорошого ставлення до вас можуть ховатися чорні думки.

Бачити у сні отруєних отрутою людей - це попередження про те, що чиїсь поради можуть виявитися згубними, і вам краще уникати користуватися ними. Можливо також, що згубними виявляться поради, які ви даєте іншим.

Якщо ж у своєму сні ви намагаєтеся отруїти когось - такий сон передвіщає вам невдачу по вашій власної вини. Будьте обережні:

Можливо, негативні почуття штовхнуть вас на такі кроки, які перекреслять всі ваші надії, а може бути, і все життя.

Отруйні комахи — підказують, що неприємності обіцяють прийти до вас з того боку, з якою ви їх менше всього чекаєте.

Отруйні рослинизнак того, що якісь ваші справи або задуми можуть обернутися проти вас.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Отрута — до одужання, благополуччю.

Труїтися отрутою — до внутрішньої боротьби і незгоди зі своєю совістю.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Отрута — до втрати своєї волі.

Труїтися отрутою — буде прийнято двозначне рішення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Отрута — відбудеться уїдливий розмова, після якої вам буде погано.

Труїтися уві сні отрутою - отримати образа від власної дитини.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вас нібито хочуть отруїти отрутою, говорить про марні страхи та побоювання.

Якщо ви приймаєте отрута і при цьому він на вас нітрохи не діє - значить, наяву вам забезпечений успіх майже безнадійній справі.

Якщо ви самі підсипав отруту комусь в їжу або пиття - такий сон обіцяє найпохмуріші перспективи, затяжну хворобу й втрату близьких вам людей. Бути викритої в отруєнні отрутою, поставши перед судом, - до втрати поваги і падіння вашого престижу.

Сонник Мандрівника

Отруталестощі;

Суперниця;

Нещастя від подарунка.

Тлумачний словник сновидінь

Отрута прийнятийгоре;

Дати його комусь - постійність і твердість характеру.

Універсальний сонник

Бачити у сні отрута - знак того, що вам слід бути обережним з тим, що ви ковтаєте. Отрута символізує ваше небажання приймати що-небудь на віру?

Отрута також — попереджає про те, що вам слід краще контролювати те, що ви говорите.

Загальний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви отруєні, то найближчим часом Ви підвернеться шкідливому впливу.

Якщо у сні Ви хочете отруїти інших людей, то наяву Ваші думки будуть повні зла і Ви будете звинувачувати весь світ у своїх бідах і неприємностях.

Якщо молодій жінці сниться, що вона хоче отруїти свою суперницю, то, найімовірніше, її коханий збирається залишити її. Позбутися від отрути означає, що, сконцентрувавши всі свої сили Ви зможете змінити хід справ на краще. Тримати отруту в руках або бачити його в руках у інших людей-пророкує, що Ваше життя буде сповнене неприємностей.

Бачити у сні, що Ваші родичі або діти отруєні-передвіщає, що Ви отримаєте удар з того боку, звідки не чекали.

Якщо Вам приснилося, що отруєні Ваші вороги чи суперники, то наяву Ви успішно впораєтеся з усіма труднощами. Сон, в якому Вам вдалося вилікуватися від отруєння отрутою, означає, що після хвилювань і занепокоєнь настануть вдалі дні.

Бачити у сні, що Ви приймаєте ліки, що містять отруту, за призначенням лікаря, пророкує, що в найближчому майбутньому Ви зробите якесь ризиковане починання.

Якщо Вам сниться, що Вас отруїли, - значить, Вам слід побоюватися якогось болісного впливу на Вас.

Якщо Ви бачите в сні вплив отрути на інших - значить, Ви будете винні в низинних помислах або ж інші відхиляться від правильного шляху з Вашої вини.

Якщо дівчині сниться, що вона намагається позбутися від суперниці за допомогою отрути, - значить, вона не знає, як втримати свого шанувальника.

Якщо у сні Ви відкинете отруту убік - значить, Вам належить застосувати силу, щоб подолати несприятливі обставини. Тримати отруту в руках або бачити, як його тримають інші, означає, що Вас будуть переслідувати неприємності.

Якщо Вам сниться, що Ваші діти чи інші родичі отруєні, - значить, невідома сила принесе Вам зло.

Якщо уві сні отруєний Ваш ворог або суперник - значить, Ви подолаєте всі перешкоди.

Якщо уві сні Ви приймаєте стрихнін або інший який-небудь лікарський отрута за призначенням лікаря - це означає, що Ви наважитесь на ризиковану справу.

Теткінскій сонник-2012

Отрутавідображення всього того, що приписується цій речовині (розглядати разом з іншими символами). Відображення можливості чогось отруйного (руйнівного) в житті. Необхідність сприйняти щось (когось) не як покарання, а як дар Сили.

 
Відноситься до тем: