Сонник «Горіхи»

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилися горіхи, ваша підсвідомість говорить про те, що ви дуже необережно ставитеся до свого організму і тому існує велика загроза вашому сексуальному здоров'ю. Пригощатися уві сні горіхами - ваш сон означає, що скоро вам доведеться випробувати приємні емоції в спілкуванні з малознайомою людиною.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви займалися збором горіхів, це говорить про те, що ваш бізнес буде просуватися дуже благополучно;

Все добре буде складатися і в любовних справах. Є горіхи - до процвітання, завдяки якому ви отримаєте можливість виконати будь своє побажання.

Бачити горіхи - для жінки це передвістя щасливої долі. Прокидається стиглий фундук, що з'явився в сновидінні, свідчить про те, що ваша домашня життя буде спокійною, мирною і розміреним, а також обіцяє, що покупки будуть вдалими.

Сонник Цветкова

Чвари.

Також Див. Клацати.

Дрязги.

Якщо хвора людина бачить у сні, що він їсть смачні стиглі горіхи, - це значить, що він скоро видужає.

Якщо такий сон бачить здорова людина - це знак того, що і в найближчий час, і до самої старості він залишиться здоровим і міцним.

Це прекрасний сон для закоханих, які збираються одружитися.

Якщо уві сні горіхи виявляються порожніми або червивими - сон передвіщає крах надій чи підступи невірних друзів, які підведуть Вас у важку пору. А закоханим належить оплакувати невірних коханих.

Якщо у сні Ви бачите кущі ліщини - цей сон до багатства і щастя, люблячим він обіцяє коханих з хорошим характером.

Якщо ж Вам сниться, що Ви збираєте горіхи, - це недобрий знак:

Слідство у Вашій справі складеться не на Вашу користь, а в житті виникнуть якісь проблеми.

Якщо Ви розколювати горіхи - це означає, що той, хто доглядає за Вами, чи та, за якою Ви доглядаєте, байдужі до Вас і не дуже вірні.

Горіхи з великими стиглими ядрами обіцяють Вам багатство, отримання грошей від рідних, весілля і доброзичливу сім'ю.

Гниле ядерце горіха попереджає:

Близько Вас є людина, яка лицемірно називає себе другом, не будучи таким.

Бачити — до здоров'я, міцним мускулам. Колоти, гризти - мучити себе непосильними фізичними навантаженнями. Садити горіхові дерева - треба піклуватися про своє здоров'я, загартовуватись, робити зарядку.

Розбивати — тимчасове незгоду з нареченим або чоловіком бачити - тривоги і праця їсти - подарунок топтати - розоряти господарство струшувати з дерева - важка праця, жалюгідна плата зривати - несподівана радість лісові горіхи зривати - повільно відійдуть дрібні тривоги.

Розбивати — тимчасове незгоду з нареченим або чоловіком;

Бачити —.

Тривоги і праця;

Їстиподарунок;

Топтати — розоряти господарство;

Отряхает.

З дерева — важка праця, жалюгідна плата;

Зривати — несподівана радість;

Лісові горіхи зривати - повільно відійдуть дрібні тривоги.

Бачити, тобто уві сні горіх означає, що чуттєві насолоди, до яких ви прагнете, зажадають для їх досягнення і праць, і прояви розуму, і певних душевних якостей.

У сні збирати горіхи - передвіщає успішне підприємництво та сприяння в любові. Є горіхи - знак того процвітання, яке допоможе Вам виконати будь-яке Ваше бажання.

Якщо горіхи бачить уві сні жінка - це передвіщає їй щасливу долю.

Бачити у сні розсипаний спілий фундук - обіцяє мирну домашню життя і вдалі покупки.

Виграш з працею;

Волоськіпечаль;

Лісовісльози.

Чвари;

Їстиневдоволення;

Збиратибезлад;

Трясти горіхове дерево - спекуляція.

Сонник Міс Хассе

У сні бачили горіхи - це до тривогам і працям;

Зривали — до несподіваної радості;

Зривали лісові горіхи - потихеньку зійдуть нанівець дрібні тривоги;

Розбивали, кололи — сон до тимчасових розбіжностей з коханим або чоловіком;

Їли — отримаєте подарунок;

Топтали — це означає.

Езотеричний сонник

Побачити горіхи — такий сон означає, що ви будете мати хороше здоров'я і міцні м'язи. Гризти, колоти - будете самі себе катувати фізичними навантаженнями, які для вас будуть явно завищеними. Садити горіхові дерева - такого роду сон спонукає піклуватися про своє здоров'я, наприклад, займатися зарядкою і загартовуванням.

Сонник Менегетті

Позначення незрілості, інфантильності, ребячливость або поверхневості чоловічої активності в сексуальному аспекті. Негативним даний образ не є.

Англійський сонник

Є смачні стиглі горіхи:

Для здорової людини це означає, що його добре здоров'я залишиться таким до глибокої старості;

Для хворого — сон до швидкої поправці.

Для закоханих, що наміряються вступити в шлюб, це сприятливий знак.

Порожні або червиві горіхи - це провісники краху надій або негідних вчинків невірних друзів, які у важкий час підведуть вас;

Для закоханихзнак того, що вони будуть оплакувати своїх невірних коханих.

Кущі ліщини — прекрасний сон, який обіцяє щасливе життя і великий достаток, а несімейних - обранців і обраниць, яких буде відрізняти дуже хороший нрав.

Збирати горіхи — це до життєвих негараздів. Підслідним такий сон говорить про те, що слідство у їхній справі піде за несприятливим для них руслу.

Колоти горіхи — такий сон означає, що ваш залицяльник або предмет ваших зітхань насправді байдужий до вас і не дотримує вірність.

Великі, визріли ядра всередині горіхів сняться до того, що у вас буде міцна сім'я з дружелюбно налаштованими один до одного членами, ви будете багатою людиною;

Є ймовірність отримання грошей від родичів.

Ядерце горіха виявилося гнилим - обережно, біля вас лицемірна людина, який зве себе іншому, хоча не є таким.

Звичайний сонник

Чвари. Також Див. Клацати.

Сонник Симона Кананіта

ГоріхиБачити - до здоров'я, міцним мускулам. Колоти, гризти - мучити себе непосильними фізичними навантаженнями. Садити горіхові дерева - треба піклуватися про своє здоров'я, загартовуватись, робити зарядку.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Нове життя;

Потенціал, але ще не розгорнутий. Збір горіхів на зиму;

Достаток. "Твердий горішок".

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви їсте горіхи, найближчим часом ви зустрінетеся зі старим знайомим, який дасть вам цінну пораду. Зітріть шкаралупу горіхів в порошок і опівночі порозсипайте навколо будинку. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви збираєте горіхи, найближчим часом вас будуть звинувачувати у всьому, що відбувається навколо вас. Прикріпіть до своєї подушці декілька горіхів.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви збирали горіхи - попереду у вас успішне підприємництво і радості любові. Їли горіхи - чекайте процвітання та здійснення бажань. Жінку, що побачила уві сні горіхи, очікує щаслива доля. Розсипаний фундук обіцяє мирну домашню життя і вдалі покупки.

Циганський сонник

Подружнє щастя. Є горіхи будь-яких сортів - потурати своїм сексуальним бажанням. Клацати горіхи - у вас з'явиться добре оплачувана робота, що забезпечує ваші потреби тоді, коли ви цього захочете.

Сонник Шувалової

Цей сон означає, що ви надто інфантильні і поверхневі. Це не несуть вам великої небезпеки, але можливо, пора почати дорослішати і вчитися брати на себе відповідальність за своє життя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо хвора людина бачить у сні, що він їсть смачні стиглі горіхи, - це значить, що він скоро видужає.

Якщо такий сон бачить здорова людина - це знак того, що і в найближчий час, і до самої старості він залишиться здоровим і міцним. Це прекрасний сон для закоханих, які збираються одружитися.

Якщо уві сні горіхи виявляються порожніми або червивими - сон передвіщає крах надій чи підступи невірних друзів, які підведуть Вас у важку пору. А закоханим належить оплакувати невірних коханих.

Якщо у сні Ви бачите кущі ліщини - цей сон до багатства і щастя, люблячим він обіцяє коханих з хорошим характером.

Якщо ж Вам сниться, що Ви збираєте горіхи, - це недобрий знак:

Слідство у Вашій справі складеться не на Вашу користь, а в житті виникнуть якісь проблеми.

Якщо Ви розколювати горіхи - це означає, що той, хто доглядає за Вами, чи та, за якою Ви доглядаєте, байдужі до Вас і не дуже вірні.

Горіхи з великими стиглими ядрами обіцяють Вам багатство, отримання грошей від рідних, весілля і доброзичливу сім'ю. Гниле ядерце горіха попереджає:

Близько Вас є людина, яка лицемірно називає себе другом, не будучи таким.

Східний жіночий сонник

Горіхи з великими, спілими ядрами сняться до багатства, отриманню грошей від рідних, шлюбу і хорошій сім'ї. Гнилі ядра попереджають:

Поруч з тобою під личиною одного ховається лицемір і заздрісник.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Сон про горіхи-це вказівка на те, що ви нажили своє майно самим тяжкою працею. Коли сниться, що ви граєте горіхами, - готуйтеся до сварки!

Якщо ядерця горіхів приємні на смак-ви станете власником цінного товару, не порушивши закону. Гіркий смак горіхів віщує наяву підступи заздрісників. Приснилися горіхи без ядерець-до отримання товару в результаті нечесної комбінації. Взагалі ж володіти уві сні горіхами - до конфліктів. Тиснути з горіхів масло - до отримання певної користі для себе в результаті спілкування з людиною, яка вам у всьому заздрить і ненавидить.

Сонник від А до Я

Бачити у сні дерево волоського горіха означає не відбулася сватання. Зарості ліщини в лісі або на березі озера - знайдете значну суму грошей.

Приснився фундук віщує мир в сім'ї і ніжні взаємини між рідними.

Трясти гілки з горіхами означає невдале заняття комерцією. Збирати опале горіхи - безлад в справах і сум'яття в почуттях, рвати з гілок - значний виграш.

Недостиглі горіхи — щаслива доля, стиглі - постійні тривоги і важка праця. Розжарені горіхи - зміна в долі. Гризти горіхи зубами - запустіть домашні справи, колоти орехоколом - нашкодите собі відвертістю, молотком - мізерна заробітна плата, дверима - несподівана радість.

Є горіхи лісові означає, що отримаєте дорогою, але непотрібний подарунок.

Якщо їсте фундук - дрібні неприємності пройдуть досить скоро, волоські горіхи є - до радісного звістки, кокос - знак марних зусиль і марного очікування успіху.

Гнилі горіхи означають, що ваші надії обернуться гірким розчаруванням;

Порожні — ваш коханець перенесе свою увагу на іншу.

Готувати страви з горіхами - пошкодуєте про свій нерозсудливо поведінки. Піч кондитерські вироби з горіхами або купувати їх - до виконання бажань, цукерки чи шоколад з горіхами - до вдалого придбання.

Снотолкователь

У сні збирати горіхи - передвіщає успішне підприємництво та сприяння в любові.

Є горіхизнак такого процвітання, яке допоможе Вам виконати будь-яке Ваше бажання.

Якщо горіхи бачить уві сні жінка - це передвіщає їй щасливу долю.

Бачити уві сні розсипаний спілий фундук - обіцяє мирну домашню життя і вдалі покупки.

Сонник для всієї родини

Бути битим.

Сонник для закоханих

Збирати уві сні горіхи - до процвітання і успіху в сердечних справах. Особливо сприятливий сон, у якому ви їсте горіхи. Він передвіщає вам виконання найзаповітніших бажань, любов людини, яка буде розуміти вас з півслова.

Дівчині сон про горіхи віщує щасливе заміжжя. Стиглий фундук обіцяє тихе сімейне життя.