Тлумачення сну «Іспит»

Сонник Міллера

Приснилося, що ви здавали екзамен, причому робили це в повній самоті, - це означає, що через мучающих вас комплексів ви позбавлені можливості спілкуватися з оточуючими спокійно і в своє задоволення. Ніяк не могли здати іспит, хоча ця ваша спроба була не першою, - те, що вами задумано, на жаль, нереально. Бути екзаменатором - такий сон говорить про вашу налаштованості на серйозну розмову. Прийшли на іспит в одязі, не відповідної нагоди, - це свідчення вашої стомленості різного роду формальностями. Складати іспит тварині - у вашій душі і тілі кипить пристрасть, але вам ніяк не вдається знайти підходящого партнера.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви здавали екзамен, виходить, наяву близькій людині вкрай потрібна ваша допомога. Насправді ви відчуваєте цю необхідність в підтримці, але чомусь не поспішайте її надати.

Приймати у когось іспит - сон радить не виступати в ролі критика, якщо щось буде складатися не так, хоча ви можете бути справжнім гуру в питаннях плотської любові. Далеко не всім настільки везе з можливостями для відточування свого еротичного майстерності.

Якщо отримали високу оцінку на іспиті, це передвіщає наступ спокійного періоду, коли можна відпочити, ні про що не турбуватися. Було б дуже добре, якби ви раціонально розпорядилися цим сприятливим часом, влаштували собі перепочинок, а потім, набравшись сил і енергії, знову кинулися в бій.

На іспиті ви були оцінені погано - це говорить про надмірно серйозне вашому ставленні до чужої думки щодо своїх сексуальних можливостей. Це може бути пов'язано з ситуацією, коли одного разу партнер дав безсторонню оцінку занять любов'ю з вами.

Сон радить не приймати це занадто близько до серця. Зрештою, якщо ви один раз купили в булочній хліб не першої свіжості, це аж ніяк не означає, що свіжого хліба там в принципі не буває.

Сонник Міс Хассе

У результаті важкої боротьби досягнеш мети. успіх після довгих хвилювань.

Сонник Менегетті

Це вказівка на рівень успіху суб'єкта, досягнутого ним у соціальній сфері, або ж на його відповідність програмі «над-я». Позначає стресову ситуацію для людини, яка дозволяє оточуючим піддавати себе принизливим допитам, доходячи в цьому ділі до мазохізму. У випадках, коли сняться випускні шкільні іспити, в даному образі Ін-се вказує на те, що суб'єкт, може бути, і досяг соціального успіху, але ось перед собою як особистістю у нього багато боргів. У багатьох випадках образ іспитів відображає появу безпідставних страхів або неврозу. Коли сниться здача іспиту з якогось конкретного предмету, то це відноситься до цілком певного аспекту поведінки суб'єкта.

Сонник Лонго

Складати іспит у сні означає, що в реальності ви готуєтеся до чогось дуже відповідального, який вимагає від вас повної мобілізації всіх душевних і фізичних сил. Тому немає нічого дивного в тому, що вам наснився іспит. Від того, наскільки успішно пройде, залежать і все ваше подальше життя, і успіх.

Сонник Симона Кананіта

Іспит — в результаті важкої боротьби досягнете мети.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Конкурс, випробування уві сні проходити - хороший знак;

Провал на іспитах - успіх у справах, твоя готовність до труднощів і їх подолання. Успіх на іспитах - в якийсь сумнівний компроміс у житті вступити;

Переоцінювати свої можливості.

Східний жіночий сонник

Якщо тобі не належить чергова сесія, екзамен пророкує якесь важливе випробування, яке ти повинна будеш гідно пройти.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що на іспиті Ви забули вчинений Вами матеріал, то наяву Вам не вистачає впевненості в собі і власних силах, що нерідко стає причиною багатьох неприємностей.

Якщо у сні Ви успішно здаєте іспит, то не виключено, що в житті Вас вважають невдахою, хоча самі Ви з цим не згодні. Просто в кожного свій шлях і своя шкала цінностей. Сон, в якому Ви користуєтеся на іспиті шпаргалками, означає, що Ви вирішили вплутатися в якусь авантюру.

Якщо Вам вдалося скористатися шпаргалкою, то наяву все обернеться вдало.

Якщо ж шпаргалка тільки все зіпсувала, то задумайтеся над виправданості ризику.

Сонник Данилової

Відчувати у сні хвилювання і страх під час складання іспиту - зловити себе на думці про прагнення до незвіданого, може бути, забороненого, нових вражень і відчуттів, які ви бачили тільки у своїх фантазіях. Отримати хорошу оцінку на іспиті - сон видає ваше прагнення не вдарити в бруд обличчям перед людиною, яким ви сильно захоплені. Ви боїтеся здатися невмілим, недосвідченим і недостатньо досвідченим в області сексу, тому готові на все, щоб справити бажане враження на об'єкт свого жадання. Отримати уві сні погану оцінку означає, що ви жадаєте похвалитися перед друзями своїми любовними подвигами.

Азбука тлумачення снів

Провалитися на іспиті - ви впораєтеся з випробуванням, але вам буде потрібно багато зусиль.

Витримати іспит — ви з честю вийдете із скрутного становища. Зосередьтеся тільки на одному напрямку.

Екзаменувати когось — можливо, ви засудили когось марно. Ще раз обміркуйте своє рішення.

Сни про екзамени - символізують прояв неспокою сновидця, його невпевненості в чомусь. Як правило, провали на іспиті у сні, в житті симетрично відображаються успіхом.

Успіх на іспиті - погана ознака. Недолік зусиль може погано позначитися на справі, ви переоцінюєте свої можливості.

Східний сонник

Якщо тобі не належить чергова сесія, то іспит - пророкує якесь важливе випробування, яке ти повинна будеш гідно пройти.

Місячний сонник

Іспитуспіх після довгих хвилювань.

Новітній сонник

Іспит — вам вже не довіряють близькі вам люди;

Досада.

Сонник Азара

Іспит — в результаті важкої боротьби досягнеш мети.

Сонник Білого мага

Складати іспит у сні - означає, що в реальності ви готуєтеся до чогось дуже відповідального, який вимагає від вас повної мобілізації всіх душевних і фізичних сил. Тому немає нічого дивного в тому, що вам наснився іспит. Від того, наскільки успішно пройде, залежать і все ваше подальше життя, і успіх.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Іспит уві сні - це відображення ваших глибинних сумнівів.

Сон передвіщає вам якесь життєве випробування і підказує, що в глибині душі ви не впевнені в тому, чи вистачить вам сил і здібностей для здійснення якогось плану або подолання прийдешніх утруднень.

Провалитися на іспиті або запізнитися на нього - знак вашої внутрішньої непідготовленості до можливих ударів долі. Після такого сну вам слід уникати зайвої самовпевненості - найближчим часом від вас буде потрібно уміння концентруватися.

Успішно скласти іспит - означає, що ви з честю подолаєте складний період життя, хоча і розслаблятися вам теж не варто.

Самому приймати іспит або спостерігати за складанням іспиту з боку - знак того, що якісь із ваших планів не до кінця продумані і можуть зазнати невдачі. Після такого сну вам слід ретельно зважувати справи, за які ви збираєтеся взятися, і тверезо оцінювати можливості людей, на чию підтримку ви розраховуєте.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Іспит — буде допущена непрощенна помилка.

Завалити екзамен — наяву блискуче його здати.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Іспит — вам скоро буде потрібно витривалість.

Завалити екзамен уві сні - до краху ваших справ.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Іспит — до недовіри, пов'язаному з грошима, до перевірки дружина на чесність.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви здаєте якісь серйозні іспити з великим успіхом - означає, що незабаром у вас з'явиться коханець.

Провалити уві сні іспит - передвіщає несподівану знахідку або приємний сюрприз.

Якщо уві сні ви самі приймаєте якісь іспити - це означає розлад у стосунках з ближніми і втрату довіри з боку друзів.

Якщо Вступник нічого не може відповісти вам з питань квитка - значить, наяву у вас не вистачить терпіння і витримки довести до кінця розпочату справу.

Сонник Мандрівника

Складання іспитувипробування, відповідальний період;

Помилкові дії.

Провалитисяуспіх;

Успішна здача — переоцінка своїх сил, можливостей.

Сонник Юнга

Екзаменаційні сни — мають типову форму. Его сновидіння усвідомлює, що настає час іспиту, звичайно останнього іспиту в коледжі або в університеті;

По якихось причинах сновидець до іспиту не готовий - то чи він не підготувався, чи то не відвідував заняття - чи не знає, де буде проводитися сам іспит. Его сновидіння може також спізнитися на екзамен. Такі сновидіння більш структуровані (і більш часті в моєму досвіді), ніж примітивні сни про падіння або переслідуванні.

Оскільки іспити представляють оцінку колективних стандартів - вони вказують на персону занепокоєння - занепокоєння з приводу того, як він виглядає в очах інших людей, або страх не вкластися в норму соціальної ролі:

«Хороший він музикант?», «Чи може він добре виконати свою. Цей сон допоміг виявити інцестуозние елемент в його взаєминах з жінками;

Крім того, це допомогло розпізнати в його психіці розщеплення за типом мадонна-проститутка, засноване, зокрема, на сверхідеалізаціі своєї матері, яку він розглядав поза сексуальної сфери.

Універсальний сонник

Ви дивитеся на екзаменаційні листи, на лобі виступають крапельки поту - ви знову складаєте іспит у сні. Навіть самим освіченим людям не подобається думка про те, щоб згадувати те, що їм відомо, під тиском, особливо якщо вони до цього не готувалися. Зверніть увагу на обставини уві сні. Ви знаходитесь в школі, університеті або якомусь іншому навчальному закладі? З якого предмету перевіряють ваші знання? Ви нервуєте або боїтеся при цьому? Можливо, щось у реальному житті тисне на вас. Чому ви відчуваєте, що вам необхідна перевірка? Це період, коли ви чогось вчитеся, або ви хочете стати краще? Знаходяться в духовному пошуку і шукають ще більш глибокого розуміння себе і свого життя люди часто бачать уві сні іспити.

Зазвичай сни, в яких вам сниться іспит - не дуже приємні. Можливо, тому, що ми боїмося викриття? Або ви збираєтеся відправитися в подорож, до якого не готові? Можливо, причиною вашого страху є недостатня підготовка, а не сама перевірка? До чого ви готуєтеся в реальному житті? Ви відчуваєте, що присвятили цьому недостатня кількість часу? Як би життя вас ні перевіряла, єдине, що допоможе вам пройти випробування, це підготовка і впевненість.

Загальний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви складаєте іспит на самоті, це означає, що комплекси не дають Вам спокою, і Ви не можете спокійно спілкуватися з оточуючими.

Якщо Вам сниться, що Ви ніяк не можете здати іспит, хоча приходьте не в перший раз - цей сон попереджає:

Те, що Ви задумали, не можна зробити швидко.

Якщо у сні Ви - екзаменатор, значить, Ви давно налаштовані на серйозну розмову. Приходити на іспит у невідповідній одязі - в реальному житті Ви стомлені дотриманням різного роду формальностей.

Якщо Ви здаєте екзамен тварині, значить, Вас переповнюють пристрасті, але Ви не можете знайти відповідного партнера.

Якщо Вам сниться, що Ви складаєте іспит на самоті, це означає, що комплекси не дають Вам спокою, і Ви не можете спокійно спілкуватися з оточуючими.

Якщо Вам сниться, що Ви ніяк не можете здати іспит, хоча приходьте не в перший раз - цей сон попереджає:

Те, що Ви задумали, не можна зробити швидко.

Якщо у сні Ви - екзаменатор, значить, Ви давно налаштовані на серйозну розмову. Приходити на іспит у невідповідній одязі - в реальному житті Ви стомлені дотриманням різного роду формальностей.

Якщо Ви здаєте екзамен тварині, значить, Вас переповнюють пристрасті, але Ви не можете знайти відповідного партнера.

Теткінскій сонник-2012

Іспитвідображення ситуації, де доводитися, придеться тримати іспит.

При хвилюваннівідображення невпевненості.

Приймативідображення бажання принизити значення когось (чогось).