Тлумачення сну «Шабаш»

Сонник Лонго

Приснилося присутність на шабаші відображає вашу одержимість таємними бажаннями. Вони оселяються в душі через навіювання нечистою силою. Вам би хотілося пережити небудь отаке, від чого може стить в жилах кров. Такі бурхливі емоції потрібні вам як ліки від нудьги, через яку для свого дозвільного розради ви придумали собі казочку про відьом.

Сон радить нарешті знайти собі справжнє, гідне справу, і тоді ви звільнитеся від маячних ідей і перестанете нудитися дивними бажаннями. Вам корисно пам'ятати, що для простих смертних Богом встановлені певні межі, вихід за які чреваті великим нещастям. Це вважається територією диявола, і перебувати на ній небезпечно для людської душі.

Новітній сонник

Шабаш — отримаєте потаємні знання.

Сонник Білого мага

Вам приснилося, що ви були присутні на шабаші - в реальній дійсності вас обуревают таємні бажання, що вселяється нечистим. Вам хочеться випробувати що-небудь таке, від чого кров холоне в жилах. Навіщо вам такі суперемоціі, неважко здогадатися - як ліки від нудьги. Ось ви придумали собі казочку про відьом, щоб на дозвіллі втішатися нею. Займіться справжньою справою, і тоді від ваших божевільних ідей і сліду не залишиться. Крім того, знайте, що простим смертним бог поставив бар'єр, заглядати за якої загрожує великою бідою. Це територія д'явола, опинитися на ній - небезпечно для душі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Розгнузданий шабаш у сні - це застереження.

Сон підказує, що у вашій душі накопичилося небезпечна напруга, чревате тим, що почуття можуть вийти з-під контролю, в силу чого ваші справи і плани попросту зваляться. Такі сни зазвичай сняться або тим, хто надмірно потурає своїм пристрастям, або ж невгамовним моралістам, переважною всяке живе почуття.

Сон закликає вас до помірності і рівноваги.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити шабаш — до помсти через жінку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні збіговисько жінок і думати, що це шабаш відьом - на ганьбу від жінок.

Теткінскій сонник-2012

Шабашвідображення сильного бажання вийти за межі звичних рамок (також можливість і / або необхідність цього).