Сонник «Вівця»

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилася вівця - це символізує ваш характер у реальному житті. Ви боязкі, тому часто соромитеся висловити свої почуття по відношенню до партнера. Ви нездатні на те, щоб заявити про свої бажання і поділитися інформацією про свої пристрасті з партнером. Ви терпляче сприймаєте все, що відбувається і не робите ніяких спроб, щоб змінити ситуацію або поліпшити її. Все, що виходить за межу звичайного і традиційного, шокує вас і лякає.

Сонник Міс Хассе

Наснилися бродили по пасовищах вівці - щасливий сон, який обіцяє відмінне здоров'я і процвітання;

Пасти овець — у вас буде чимало майна;

Обстрижені — сон до отримання істотного прибутку;

Зарізані — прикмета прийдешніх неприємностей. Снилися білі вівці - у вас будуть віддані друзі;

Чорні вівці означають фальшивих і лицемірних приятелів.

Побачити велике стадо - до задоволення сформованим положенням речей.

Езотеричний сонник

Сон підказує, що ваша сила міститься у вашому безстрашність.

Побачити багато овець - такий сон означає, що ви забезпечені захистом понад, тому можете собі дозволити ризикувати. Приснилася шкура вівці - це говорить про те, що у вас буде тепленьке містечко;

На роботі відкриються хороші перспективи.

Сонник Менегетті

Вівця — це тварина, яка уособлює позитивно-байдуже ставлення до життя. Як правило, вказує на пасивність контексту з нейтральною або негативною спрямованістю. У багатьох випадках образ означає, що особистість суб'єкта залежить від сильнішою - тієї, на яку вона робить спроби вилити негативність.

Якщо овеча морда бачилася у сні чітко, в деталях, це служить вказівкою на віддалену матрицю матері чи бабусі. Тварина приснилося в стаді, в сільській середовищі - значить, присутній нейтральний потенціал, або сон вказує на що-небудь в оточенні пастуха (якщо так, то образ потребує особливої інтерпретації).

Англійський сонник

Побачити в сні пасущегося вівцю - ознака благополуччя і радості.

Якщо вівці розсипалися по пасовиську - сон означає, що Вас чекають неправедні гоніння.

Бачити стрижку овець - до одруження (заміжжя) на заможної особі, що забезпечить Вам незалежне становище протягом усієї довгого і щасливого життя.

Ваша сила — в безстрашності. Багато овець - ви захищені понад. Ризик не протипоказаний. Шкура вівці - тепле місце, у вас хороші перспективи на роботі.

Приснилося вівця — це радість і благополуччя. Б'ються вівці - знак того, що Вас чекає тяжка праця, який не принесе нічого, крім прикрості й утоми.

Стригти овець — вигідні пропозиції посиплються на Вас;

Бачити отари овець - удача, щаслива і плідна пора;

Худі, мляві вівці - Ваші плани, на результати яких Ви будете дуже сподіватися, не здійсняться;

Їсти баранину — не до добра, недоброзичливці сплюндрують Вашими почуттями.

Також Див. Баран, Ягня.

Бачити овець — до отримання військової здобичі.

Якщо хто побачить у сні, що придбав багатьох овець - зробиться начальником якогось суспільства. І бачити інших тварин у своїй владі - має таке ж значення.

Якщо хто побачить у сні, що зарізали вівцю, - значить, отримає від повелителя вигоду.

Дурість.

Якщо у сні Ви бачите отару овець, мирно пасуться на лузі, то в найближчому майбутньому Ви зможете насолодитися періодом задоволення і процвітання.

Якщо Вам приснилося, що при Вас ріжуть вівцю, обробляють тушу і готують з баранини небудь блюдо, то Вам посміхнеться удача. Ваша ж задача буде вміло нею скористатися.

Французький сонник

Вівці сняться до радості і благополуччя. Але якщо вони у вашому сні билися - значить, вам судилася важка робота, єдиним результатом якої стануть виснаженість і засмучення.

Сучасний сонник

Вівця сниться до швидкої зустрічі з друзями.

Якщо вівця снилася на п'ятницю, значить, вам доведеться добряче замислитися перед тим, як прийняти рішення, що стосується майбуття вашої дитини. Такий же сон на суботу пророкує, що ви повинні тримати свій характер у вузді, інакше зайва емоційність послужить вам погану службу. Наснитися на неділю вівця попереджає:

Йдучи до вершини, легких шляхів не шукають;

На понеділок — ви потрапите в незручну ситуацію.

Тікає від вас вівця сниться до сварки з дітьми через їх надмірної самостійності і небажання коритися.

Сонник Симона Кананіта

Вівця — Ваша сила - в безстрашності. Багато овець - ви захищені понад. Ризик не протипоказаний. Шкура вівці - тепле місце, у вас хороші перспективи на роботі.

Асирійський сонник

Якщо Ви зловили барана - будете залучені в судову тяжбу.

Російський сонник

Вівця — символізує людину покірного, несамостійного і інертного.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Бездумно йти за кимось. Бездумне довіру. Бути обдуреним на фінансовому терені;

Бути "обдертим, немов липка".

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Вівця може знаменувати собою те, що ви бездумно прямуєте за іншими, сліпо довіряючи їм. Об'єктивно погляньте на всі рішення, які ви | брали в своєму житті. Грунтувалися вони на чужих представленіяхілі на вашої внутрішньої мудрості і інтуїції? Заявіть:

"Я прислухаюся до свого внутрішнього знанню і слідую своїй внутрішній мудрості завжди". Цей знак також може говорити про те, що вас обманюють в грошових питаннях. Вогнепальна оружіеЕто може бути символом вашої потреби в самозахисті. Традиційні психотерапевти вважають, що вогнепальна зброя символізує пеніс.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Білу вівцю бачити - вірний друг. Чорна вівця або вівці - люди, яких треба побоюватися. Багато овець бачити - щастя, прибуток, удача / несподіване багатство. Бути серед них - відчувати хаотичність свого духовного життя. Сплячих бачити - міцна дружба. Овець з ягнятами бачити - заспокоєння. Кошару бачити - твоє оточення любить тебе.

Циганський сонник

Вівця — повільний, але стабільний прогрес;

Стригти овецьприбуток в бізнесі;

Пасти овець — ви стурбовані вчинками близьких друзів.

Сонник Шувалової

Байдуже тварина, означає зовнішню пасивність. часто відображає ситуацію в житті, коли реалізація ваших намірів здійснюється пр допомоги більш сильної людини, який непомітно ставить вас в залежність від себе.

Якщо мордочка тварини бачиться виразно - це говорить про негативну роль у вашому житті матері, або бабусі, або іншої жінки старшого віку, яка пригнічує вашу ініціативу, не дає проявитися вашої самостійності і активності.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в сні пасущегося вівцю - ознака благополуччя і радості.

Якщо вівці розсипалися по пасовиську - сон означає, що Вас чекають неправедні гоніння.

Бачити стрижку овець - до одруження (заміжжя) на заможної особі, що забезпечить Вам незалежне становище протягом усієї довгого і щасливого життя.

Сонник Езопа

Виниклий в сновидінні образ вівці, швидше за все, є, результатом трансформованих вашою підсвідомістю народних виразів:

«Стадо овець» або «Молодець для овець, для корів не здоровий». Перша народна мудрість говорить про людей несамостійних, безініціативний і покірних, друга - про задиристих, дурних і боягузливих. Ці людські якості і уособлює безвольне домашня тварина - вівця. Стригти уві сні вівцю - знак того, що наяву навколо вас дуже багато безініціативних і несамостійних людей. Можливо, цей сон говорить про те, що ви керуєте людьми, які не виправдають вашої довіри з причини своєї повної покірності і відсутності будь-якого інтересу до ваших справ.

Якщо у вас не виходить рівно обстригти осу, то такий сон свідчить про те, що в реальному житті вам не слід братися за справу, в якій ви нічого не тямите. Пащі уві сні овець - знак того, що наяву ви зробите велику дурницю, про що згодом будете дуже сильно шкодувати.

Якщо вам приснилося стадо овець, то в житті ви легко піддаєтеся чужому впливу, що ні до чого хорошого не приведе. Тягнути уві сні вівцю за мотузку - означає, що хтось із ваших близьких з причини своєї ліні і небажання працювати користується вашою добротою. Зарізати уві сні вівцю на м'ясо - свідчення того, що ви втратите коханої людини через власну дурну витівки. Чути в сні бекання вівці - до великого розчарування в свого друга. Його боягузтво і покірність виведуть вас із себе. Приймати пологи у вівці - означає, що ваші діти незабаром доставлять вам безліч турбот. Можливо, такий сон говорить про те, що вам дуже важко зрозуміти, що ваші діти вже дорослі і припинити опікати їх.

Якщо вам приснилися маленькі ягнята, то в реальному житті ви будете розчаровані поганим вчинком ваших дітей.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо уві сні ви побачили себе вівцею - це означає, що ви сповнені усіляких достоїнств.

Овеча шкура — до чесного збагачення.

Боротьба уві сні з вівцею - передвіщає прояв до вас інтересу з боку якоїсь незнайомки. Коли сон про овечку бачить чоловік - це вказівка на його дружину.

Багато овецьбезодня позитивних якостей у подружжя.

Втрата уві сні вівці або її загибель - до розставання з дружиною.

Якщо чоловікові приснилося, як з його будинку виносять овече м'ясо - його дружина наяву захопиться іншим кавалером.

Ісламський сонник ібн Сирина

Хорошою ознакою для хворого буде також, якщо він побачить у сні здалеку отару овець або коров'яче стадо або те, як він використовує воду для миття. Подібні бачення віщують одужання і набуття здоров'я. Таким же чином пояснюються сни, в яких сплячий бачить себе, як він п'є приємну на смак воду, носить лавровий вінець, підіймається на фруктове дерево або вершину гори.

Якщо він бачить себе уві сні в зменшеному обсязі на увазі хвороби, то слід очікувати ослаблення його віри. Кажуть, що якщо бідна людина бачить уві сні хворого, то це означає наближення радості, успіху та отримання грошового прибутку.

Для багатого ж, навпаки, такий сон буде передвісником потреби, бо хвороба завжди є прообразом якихось поневірянь.

Бачити себе хворим напередодні поїздки означає виникнення перешкод, через які будь-яке переміщення стане неможливим, на увазі нездатності хворого до пересувань. Відчути уві сні хвороба одного з органів тіла, вказує на зменшення багатств і процвітання побачив сон.

Азбука тлумачення снів

Вівця — символізує податливість вашого характеру, угодовство, придушення індивідуальності.

Спляча вівця або вівця з ягнятами - вас будуть любити за вашу доброту.

Ягня — це ви самі, і ви готові пожертвувати своїми інтересами.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам сниться дурна вівця, сахається туди-сюди - до невпевненості в завтрашньому дні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні стадо баранів, які пасуться на лузі - до численних неприємностей на роботі.

Бачити безглуздо сахаються з боку в бік вівцю - мати справу з дурнем (дурою).

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні окіт овець - до безпорадності і розгубленості.

Американський сонник

Вівця — бездумно йти за кимось, бездумне довіру;

Бути обдуреним на фінансовому терені;

Бути «обдертим, немов ліпка».

Східний сонник

Великі, гладкі отари овець - знак удачі для всіх.

Для жінок всіх професій настає період успіху і удачі.

Худі, замучені вівці - до краху планів і надій.

Дитячий сонник

Вівця — всі навколишні частенько сумніваються в твоїх розумових здібностях, але це не так.

Місячний сонник

Вівціщастя і здоров'я.

Малий сонник Велесів

Вівці — виконання бажання, свати, гості, щастя, дружба, багатство / смерть, свара, неприємність;

Чорні, сивідощ, брехливі друзі;

Білі — вірні друзі / сніг;

З ягням — вигідна справа, здоров'я;

Йдуть на двір - багатство / смерть;

Йдуть з двору - до лихо;

Виганятисмерть;

Пасутьсящастя, здоров'я;

Вівці б'ютьсяборошна, втома;

Вівцю зарізати, обдирати шкуру - невинного оббрехати;

Стригти — спадок;

Стриженіприбуток;

Зарізані — злидні;

Пастимайно;

Овеча вовнабагатство;

Стадозадоволення.

Мусульманський сонник

Бачити овець — до отримання військової здобичі.

Якщо хто побачить у сні, що придбав багатьох овець - зробиться начальником якогось суспільства.

І бачити інших тварин у своїй владі - має таке ж значення.

Якщо хто побачить у сні, що зарізали вівцю - значить, отримає від повелителя вигоду.

Новітній сонник

Вівця — вам проблематично знайти підхід до вподобаної людини.

Снотолкователь

Вівцю уві сні бачити в полі - предзнаменует виконання бажання;

Овець забіяк бачити означає праця, втома і мука;

Овець стригти — означає отримання спадщини.

Сонник XXI століття

Хто побачить у сні вівцю - той буде надзвичайно щасливий і заможне. ести вівцю на плечах - передвістя швидкого благополуччя.

Вбити вівцю — до неспокою і смутку, бачити уві сні сплячих овець - до придбання нових друзів.

Білу вівцю бачити - до зустрічі вірного друга;

Чорна вівця або вівці - символ людей, яких треба побоюватися.

Багато овець бачити - на щастя, прибутку, удачі, несподіваного багатства.

Овець з ягнятами бачити - до заспокоєння.

Кошару бачитизнак того, що оточення повно любові до вас.

Сонник майбутнього

Вівцядружба, здоров'я, благополуччя;

Вівці з ягнятами - вигідна справа, спокійне розмірене життя.

Сонник для всієї родини

Стадо овець — до друзів, швидкої з ними зустрічі.

Якщо вівця тікає - до сварки з дітьми через їх неслухняності.

Сон із четверга на п'ятницю - від вашого рішення залежить майбутнє вашої дитини, варто поміркувати над цим;

Із п'ятниці на суботу - притримає свої емоції, в іншому випадку ви лише нашкодите самій собі;

Із суботи на неділю - не сподівайтеся вирішити проблеми більш легким шляхом;.

Сонник для стерви

Вівціздоров'я і значне багатство.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вівці у сні - знак того, що спокій і миролюбність здатні привести вас до успіху.

Овенсимвол спокійного благородства та сили.

Білі вівці уві сні - символізують вірність і щирість.

Брудна клочковатое шерсть на вівцях - є ознакою того, що ваші справи занадто занедбані, а плани на майбутнє поплутані і не відзначаються конкретністю.

Чорні вівцізнак тривог і хвилювань, які можуть затьмарювати вашу душу. Загальна атмосфера сну здатна підказати, наскільки обгрунтовані ваші тривоги.

Бачити у сні отару овець, що пасуться - передвіщає успішне протягом справ.

Якщо ж вівці уві сні розбрідаються або розбігаються - сон говорить про погану організацію ваших справ, що може негативно позначитися на вашому благополуччі.

Стрижка овець уві сні - обіцяє успішне здійснення ваших задумів і планів.

Сонник Здоров'я

Бачити овець, що пасуться - добрий знак, що обіцяє здоров'я і щастя.

Копалінского сонник

Нести ягнятизадоволення;

Убитизагроза;

Побачити уві сні вівцю - до доброго повороту в житті.

Сонник від А до Я

Вівці, які пасуться на лузі - віщують міцне здоров'я та щасливе майбутнє. Отара овець, що йде на пасовище або з пасовища - знак удачі і плідного творчого періоду.

Якщо уві сні ви пасе овець - значить, наяву станете власницею несподівано привалі багатства.

Володіти уві сні великою кількістю овець - означає, що будете задоволені наступаючими змінами у вашому житті. Годувати овець сіном - означає отримання великої прибутку.

Сон, в якому ви займаєтеся стрижкою овець - передвіщає вигідні програми та укладення довгострокового контракту, що гарантує вам стабільний дохід.

Білі вівці — пророкують вірних друзів, чорні - улесливих і підступних.

Зарізана вівця — говорить про ваш невмінні зосередитися на чомусь одному, пріоритетному, відсунувши все інше на другий план. Готувати або їсти баранину - будете осміяні, але, домігшись успіху, доведете, що були праві.

Бачити у сні овечі шкури - передвіщає розлад у колективі колег через спірні грошових питань. Купувати дублянку з овчини - обраний вами шлях приведе до благополуччя. Прясти овечу вовну, сукати нитки або в'язати з них щось - наведете капітальний порядок в домі чи візьметеся за ремонт.

Бачити себе в сні вівцею - наяву переживете сильне потрясіння, викликане несподіваним і несприятливим звісткою. Тягнути на собі вівцю - важка робота не принесе забезпеченості і достатку. Їхати у сні верхи на вівці - благополучно досягнете поставленої перед собою мети.

Бачити вівцю з ягням - до сімейного благополуччя.

Сонник Мандрівника

Вівцядурість, підпорядкованість;

Духовне керівництво;

Отара — збагачення.

Середньовічний сонник

Бачити овець з довгою шерстю - до великого багатства.

Бачити обстриженого овець - до збитків.

Пасти овець — до багатства.

Український сонник

Вівці снятьсясварка, неприємність;

Сніг.

Вівцядружба, з ягням - вигідна справа, здоров'я.

Вівці на пасовищі - здоров'я і щастя;

Обстріженние — велика прибуток;

Зарізані — убогість;

Пасти овецьволодіти майном;

Білі вівці — вірні друзі;

Чорні вівці — підступні друзі;

Велика отара — будеш задоволеною.

Вівчарня — благополуччя.

Овеча шерстьбагатство.

Універсальний сонник

Найбільш очевидне, що асоціюється з вівцею - це групове свідомість. Вівцю не визнають за індивідуальність. Ви відчуваєте, що йдете на поводу у думки колективу, або ви просто губитеся в масі?

Можливо також, сон говорить про те - що хтось робить вам зауваження з приводу вашого зовнішнього вигляду, або ви судите людей по зовнішності.

Вівця також — асоціюється з прихованою небезпекою, т. з вовком в овечій шкурі. Якийсь чоловік здається нешкідливим і доброзичливим, але, насправді, є хижаком, який може заподіяти вам зло?

Якщо в реальному житті ви знаходитеся в небезпечній фінансовій ситуації - вам може снитися стрижена вівця:

Вам довелося віддати на справу останню сорочку. А от відчуття уразливості може бути виражене через ягняти, так як ягнята беззахисні. Ви відчуваєте себе як ягня, якого ведуть на бойню?

Якщо вам сниться, що ви пастух, який пасе стадо овець - можливо, ви хотіли б у реальному житті керувати групою, бути членом сім'ї, колективу співробітників або знайти собі друзів.

Стадо овець також - має релігійне значення:

Стадо асоціюється з релігійним братством.

Якщо ж ви бачите самотню вівцю - сон говорить про те, що ви заблукана вівця, яка хоче повернутися в стадо?

Вівця також асоціюється - зі сліпою вірою, так як вона йде за стадом, вірячи в свою безпеку. Ви також вірите сліпо в що-небудь?

Вівця може символізувати - віддачу або отримання тепла:

Врешті-решт, саме овеча вовна зігріває нас до кінчиків пальців.

Теткінскій сонник-2012

Вівцявідображення довіри взагалі. Нагадування про те, що рішення треба приймати самому, спираючись на інтуїцію.