Тлумачення сну «Обручка»

Сонник Менегетті

Кільце — це символ верховенства соціального «над-я»:

Політичного, релігійного, а також емоційно-чуттєвої влади сімейного оточення. Воно означає, що людина прийняла свою роль, або ж говорить про його відданість правилам і приписанням. У більшості випадків цей образ нейтральний і просто є вказівкою на якусь особистість. Набагато рідше образ вказує на надзвичайно негативну психологію, передану від покоління до покоління шляхом переродження психічної несвідомої інформації.

Сонник Міс Хассе

Побачити кільце — до симпатії і веселою весіллі;

Отримати в дар - до відданої любові;

Носити обручку — до одруження і щасливого сімейного життя;

Втратити — до досади.

Французький сонник

Приснилося кільце — це символ нової дружби, любові або одруження. Обручальное, золоте або срібне кільце сниться до щасливого сімейного життя і безлічі славних дітлахів. Дарувати комусь кільце - сон закликає вас повірити серцю, яке повно до вас ніжності. Подарували каблучку вам - вас щиро люблять. Ламати кільце уві сні - друзі будуть нещирі, ви посваритеся з ними.

Сонник Лоффа

Приснилося кільце може уособлювати собою договір або покладання на себе якихось зобов'язань - наприклад, пов'язаних зі вступом у шлюб.

У ряді випадків кільця служать вказівкою на прагнення сновидца прийняти зобов'язання на себе або ж переконатися в тому, що інші особи взяли на себе зобов'язання по відношенню до нього або до якогось підприємству.

Якщо наснилося чарівне кільце, це може означати, що сновидець отримав від долі надприродні можливості.

«Пшеничні кола» або кільця, намальовані на землі, пов'язані із захистом, оскільки кільце служить межею, яку не дозволено перетинати злим силам. У снах такого роду ви можете відчувати занепокоєння через невблаганно наближаються до вас обставин і відчувати потребу в заступництво.

Кільце вами уві сні було знайдено або ви його зробили самі? Чи є у вас відчуття, що ви в змозі його контролювати? Згадайте, можливо, хтось використовував дане кільце для отримання над вами влади, і якщо це так, то хто це був.

Англійський сонник

Для заміжньої жінки побачити у сні, що з її пальця впало кільце, - це означає, що чоловік змінить їй з негідною жінкою, через що може виявитися зіпсованою все його життя.

Для жінки побачити, що її обручку поламалося, - чоловік захворіє або помре. Кільце, давящее на палець або врізається в нього, сниться до того, що захворіє хтось.

Приснилося , що ви надягали на свій палець кільце, - значить, з коханою людиною ви вступите в шлюб.

Езотеричний сонник

Приснилося кільце з каменем - попереду печаль, хоча точне значення залежить ще й від того, який саме був камінь.

Обручказнак розлучення, нездійснення шлюбних надій. Старовинне - у вас з майбутнім партнером буде існувати кармічна зв'язок. Будь-яке інше (велике або який-небудь предмет у формі кільця) - ви рухаєтеся по колу і не хочете дивитися вперед.

Сонник Ванги

Кільце — це уособлення кола подій, невирішених проблем, вірності, прихильності, клятви.

На палець коханої людини надіти кільце - таке сновидіння говорить про те, що ви завжди стримуєте свої обіцянки і залишаєтеся віддані власним почуттям.

Незнайомий чоловік на вашу руку надягає обручку - отримаєте несподівану допомогу у вирішенні давно мучить вас проблеми.

Невдалі спроби підібрати собі каблучку за розміром кажуть, що ви не зазнаєте серцевої прихильності ні до кого.

Погано, якщо кільце злетіло з вашого пальця:

Вам загрожує суворе життєве випробування за порушення слова і клятви вірності.

Український сонник

Обручка — золоту обручку - весілля, срібне-неприємність.

Новий сімейний сонник

Якщо жінка бачить уві сні свою обручку яскравою і блискучою, то їй не доведеться страждати від турбот і невірності.

Якщо кільце втрачено або зламано - попереду у жінки чимало печалей.

Обручка , побачене на чиїйсь руці, віщує, що ви не сприймете чиєїсь обіцянки занадто серйозно. Можливо, ви матимете недозволені радості.

Сонник Міллера

Якщо жінка бачить уві сні свою обручку яскравою і блискучою - це означає, що вона буде захищена від турбот і невірності.

Якщо кільце втрачено або зламано - багато печалей увійде в її життя.

Побачити обручку на руці друга чи інших людей - означає, що Ви не сприймете чиєїсь обіцянки занадто серйозно. Можливо, що Ви матимете недозволені радості.

Сонник від А до Я

Побачене уві сні обручку віщує швидке весілля і щасливе подружжя. Кільце, що надягається вам на палець під час церемонії одруження, віщує вірну любов, міцну сім'ю і здорове потомство.

Золоте обручку означає зростання добробуту і нові корисні знайомства. Кільце зі сплаву під колір золота - опинитеся в скруті, не будучи в силах розпізнати, де ваші справжні друзі, а де вороги.

Купувати обручки — на вас звалять віз громадської роботи, не знайшовши кращої кандидатури. Продавати свою обручку означає, що в реальності потрапите в складне фінансове становище.

Втратити уві сні обручку - до прикру помилку, шукати - щасливий випадок допоможе уникнути неприємностей, знайти - отримаєте радісну звістку. Занадто маленьке кільце, яке не налазить на палець, - проблеми з дітьми;

Спадає з нього - до збитків і втрат.

Снотолкователь

Якщо жінка бачить уві сні свою обручку яскравою і блискучою - це означає, що вона буде захищена від турбот і невірності.

Якщо кільце втрачено або зламано - багато печалей увійде в її життя.

Побачити обручку на руці друга чи інших людей - означає, що Ви не сприймете чиєїсь обіцянки занадто серйозно. Можливо, що Ви матимете недозволені радості.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться гарне обручку, це означає, що її коханий буде зберігати їй вірність і захищати від неприємностей.

Втрачене кільце обіцяє розчарування в коханні і гіркота від розлуки з коханою людиною.

Якщо вам присниться обручку на руці друга чи іншої людини, це означає, що вам буде зроблено пропозицію руки і серця, яке ви не сприймете всерйоз.

 
Відноситься до тем: