Тлумачення сну «Удав»

Сонник Міллера

Прівідевшейся удав — це сон, який має майже таке ж значення, що і сон про диявола:

Грядуть неспокійні часи, що складаються суцільно з невдач і несучі розчарування в самій людській природі. Вбити удава - добрий ознака.

Сонник Цветкова

Небезпечний ворог.

Також Див. Змія.

Небезпечний ворог.

Виповняться твої надії.

Бачити удава у сні - майже те ж саме, що побачити уві сні диявола:

Сон передвіщає бурхливі часи і суцільні невдачі. Розчарування в людській природі може піти за цим сном. Вбити удава - хороший сон.

Бачити удава — бурхливі часи і суцільні невдачі, розчарування в людській природі;

Вбити удава — хороший сон.

Також Див. Змія.

Сон, в якому Ви побачили удава - несприятливий знак. Він провіщає серйозні проблеми.

Вбити удава — зробити крок на шляху подолання перешкод.

Сонник Міс Хассе

Вашим надіям судилося стати бувальщиною.

Сонник Лонго

Удав і наяву за певних обставин становити небезпеку;

Поява цієї змії у сні служить попередженням про швидку небезпеки, яка також досить реальна.

Якщо уві сні ви побачили удава, готового напасти на вас, то в реальності ви знаходитесь на краю прірви і прекрасно віддаєте собі в цьому звіт, однак настільки паралізовані страхом, що нічого не можете зробити для свого порятунку. Давати поради людині, яка потрапила в таку ситуацію, досить важко, але тим не менше прислухайтеся до них, а раптом знадобляться. Перш за все кличте на допомогу близьких, знайомих, друзів - вже хто-небудь обов'язково зуміє допомогти, ну а якщо і це не діє, то мобілізуйте всі сили і продовжуйте наполегливо шукати рішення.

Якщо уві сні ви виявили удава, а він навіть не підозрює про вашій присутності, то наяву ви зумієте дізнатися плани недоброзичливців і вчасно парирувати удари, завдані ними. В остаточному підсумку вороги виявляться повністю в ваших руках, і вже тільки ви будете вирішувати їх подальшу долю. Чи слід проявити жалість і милосердя до цих заблудшим - вирішувати вам, і тільки вам.

Якщо уві сні ви вступаєте в сутичку з удавом, то в реальному житті вам належить серйозна битва не на життя, а на смерть, причому необов'язково в переносному сенсі, так що будьте у всеозброєнні у всіх відносинах.

Якщо уві сні ви зуміли перемогти удава, то й наяву перемога буде за вами. В іншому випадку вам не позаздриш, так як в реальності вас чекають дуже серйозні випробування. Першим завдати удару і вбити удава - наяву ви зумієте без особливого клопоту подолати підступи ваших ворогів, і ще довгий час вам ніхто не буде докучати.

Російський сонник

Удав — символізує величезну силу і небезпека удушення.

Бачити , як удав душить свою жертву, ви відчуваєте тиск, якого то високопоставленої особи, але не можете зробити вибір:

Підкоритися або пручатися. Боротися уві сні з удавом, значить наяву відстій.

Сонник Симона Кананіта

Удав — виповняться Ваші бажання.

Новий сімейний сонник

Удав є уві сні майже як диявол. Такий сон передвіщає бурхливі часи і суцільні невдачі, а також розчарування у всьому людстві. Убитий удав сниться до щастя.

Сонник Езопа

Образ удава у вашому сновидінні може бути пов'язаний зі словами:

«Дивитися, як удав на кролика», таким чином в ваш сон потрапляють ваші денні роздуми над відносинами оточуючих вас людей.

Якщо вам приснилося, як удав підіймається на дерево, то це означає, що ви в реальному житті стали свідком того, як жорстокість і нахабство пробиває собі дорогу, і як самі негідні люди захоплюють владу, принижуючи інших.

Бачити у сні, як удав душить свою жертву, - ви відчуваєте тиск начальства або якогось впливового людини на собі, але не можете зробити вибір:

Підкоритися, щоб зберегти те, що маєте, або збунтуватися, і втратити все, крім власної гідності. Боротися з удавом - наяву відстоювати свою точку зору, хоча навколо супротивників і заздрісників більше, ніж друзів і прихильників.

Якщо ви здобували перемогу у сні, значить, і наяву вам пощастить.

Якщо уві сні удав душить вас, але хтось приходить вам на допомогу і звільняє від його смертельних обіймів, значить, ви позбавитеся від спілкування зі злим людиною завдяки обставинам. Сон, в якому ви відчуваєте страх, коли бачите, що повз вас проповзає удав, свідчить про вашу боязкості і нерішучості, оскільки ви не знаходите в собі сил відповідати ударом на удар, а підставляєте другу щоку, коли вас вдарять по одній.

Сучасний сонник

Бачити уві сні це страшна тварина - майже те ж саме, що побачити уві сні диявола. Такий сон пророкує чорні дні і безліч нещасть, Ви ризикуєте втратити віру в людство.

Вбити удава — добрий знак.

Дитячий сонник

Удав — незабаром на тебе навалиться купа обов'язків, які зовсім не залишать тобі часу на себе.

Новітній сонник

Удав — вас притиснуть обставини, з яких ви з втратами виберетеся.

Сонник Білого мага

Удав і наяву за певних обставин - представляти небезпеку;

Поява цієї змії у сні служить попередженням про швидку небезпеки, яка також досить реальна.

Якщо уві сні ви побачили удава, готового напасти на вас - в реальності ви знаходитесь на краю прірви і прекрасно віддаєте собі в цьому звіт, однак настільки паралізовані страхом, що нічого не можете зробити для свого порятунку. Давати поради людині, яка потрапила в таку ситуацію, досить важко, але тим не менше прислухайтеся до них, а раптом знадобляться. Перш за все кличте на допомогу близьких, знайомих, друзів - вже хто-небудь обов'язково зуміє допомогти, ну а якщо і це не діє, то мобілізуйте всі сили і продовжуйте наполегливо шукати рішення.

Якщо уві сні ви виявили удава, а він навіть не підозрює про вашій присутності - наяву ви зумієте дізнатися плани недоброзичливців і вчасно парирувати удари, завдані ними. В остаточному підсумку вороги виявляться повністю в ваших руках, і вже тільки ви будете вирішувати їх подальшу долю. Чи слід проявити жалість і милосердя до цих заблудшим - вирішувати вам, і тільки вам.

Якщо уві сні ви вступаєте в сутичку з удавом - в реальному житті вам належить серйозна битва не на життя, а на смерть, причому необов'язково в переносному сенсі, так що будьте у всеозброєнні у всіх відносинах.

Якщо уві сні ви зуміли перемогти удава - й наяву перемога буде за вами. В іншому випадку вам не позаздриш, так як в реальності вас чекають дуже серйозні випробування.

Першим завдати удару і вбити удава - наяву ви зумієте без особливого клопоту подолати підступи ваших ворогів, і ще довгий час вам ніхто не буде докучати.

Сонник для стерви

Удав — бурхливі зміни в житті, виникнення несподіваних перешкод.

Вбити удава — гарне, вдале ведення справ.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Удав, побачений вами уві сні - це вірна ознака того, що ви серйозно заплуталися в якомусь важливому питанні і проблеми, що накопичилися загрожують захлеснути вас.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Удав — настане розчарування в дружині.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Удав — ви влізете в непосильні грошові борги.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Удав — хтось хоче взяти вас за горло.

Сонник Мандрівника

Удав зеленийзапій, алкоголізм, пияцтво (в залежності від величини). Людина, яка робить на сплячого грубе «тиск» або жорсткий тиск обставин.

Сонник для всієї родини

Незабаром на тебе навалиться купа обов'язків, які зовсім не залишать тобі часу на себе.

Снотолкователь

Бачити удава у сні - майже те ж саме, що побачити уві сні диявола:

Сон передвіщає бурхливі часи і суцільні невдачі. Розчарування в людській природі може піти за цим сном.

Вбити удава — хороший сон.

Сонник для закоханих

Приснившийся удав передвіщає неприємності й сварки. Це поганий знак, тому намагайтеся уникати поспішних вчинків.

Загальний сонник

Бачити уві сні це страшна тварина - майже те ж саме, що побачити уві сні диявола. Такий сон пророкує чорні дні і безліч нещасть, Ви ризикуєте втратити віру в людство. Вбити удава - добрий знак.

Бачити удава у сні - майже те ж саме, що побачити уві сні диявола:

Сон передвіщає бурхливі часи і суцільні невдачі. Розчарування в людській природі може піти за цим сном. Вбити удава - хороший сон.

Малий сонник

Сон, в якому Ви побачили удава - несприятливий знак. Він провіщає серйозні проблеми.

Вбити удава — зробити крок на шляху подолання перешкод.

Жіночий сонник

Бачити удава уві сні - до неприємних потрясінь і суцільним невдачам. Цей сон може бути передвістям вашого розчарування в людській природі як такій.

Вбити удава — хороший знак, який вказує на те, що ви впораєтеся з усіма труднощами.