Тлумачення сну «Диявол»

Сонник Лоффа

Одним з цікавих образів, що з'являються в наших сновидіннях, є диявол. Незалежно від вашого сприйняття - для вас це психологічний образ або ж зловісне відображення дійсності - факт проникнення цього одіозного персонажа в сновидіння сам по собі є багатозначним подією. Підтекст, забезпечуваний ним в бачення, тлумачиться крізь призму впливу, що чиниться їм на інших учасників сну.

З появою диявола у людини з'являються почуття спокуси і страх насильства, і це веде його до порушення соціально-культурних і морально-етичних табу.

Диявол може символізувати відплата або співучасть у якійсь справі, і в цьому випадку ми можемо спостерігати допомогу надприродних сил, яку вони надають нам в моральних чи особистих шуканнях і устремліннях.

Диявол у сні посприяв вам у завершенні якоїсь справи - такий сон повідомляє про сприйняття події вашим «суперего».

Якщо ж диявол, навпаки, заважав вам у чомусь, це символізує зло, яке представляє собою перешкоду для вас в справжньому житті.

Диявол погрожував вашим дорогим людям - сон відображає вашу діяльність по захисту і охороні близьких від оточуючих небезпек і бід.

Якщо підтримка диявола допомогла вам у досягненні чогось, на вашу поняттю, забороненого, постарайтеся визначити для себе, були спокусливі або ж огидні спонукали вас до цього мотиви.

Сонник Міс Хассе

Якщо вам наснився Сатана, значить, доведеться пройти через приниження, ганьба. Крім того, ви затіє якусь небезпечну гру, аферу, авантюру, яка може для вас мати дуже погані наслідки, аж до тюремного терміну або смерті. Цілком можливо, на це спровокує хитрий і підступний чоловік, який потім використовує вас у своїх корисливих цілях. Проганяти уві сні Сатану - ви будете прагнути позбутися від чужого впливу, навіювання думок, що ведуть до загибелі.

Сонник Лонго

Одне із значень сну - до смерті у вашому сімействі. Або образ Сатани слід сприймати буквально, як персонаж сновидіння.

Французький сонник

Якщо у вашому сні з'явився диявол з усіма його атрибутами - рогами, хвостом, копитами, з вилами, це поганий знак:

Ви будете перебувати в розпачі і відчувати муки. Боролися з дияволом - сон до небезпеки. Сміливо і запросто, невимушено з ним розмовляли - скоро станете багатою людиною.

Приснилося , що диявол потягнув вас до себе, - таке сновидіння обіцяє вам найвищу благоденство. У вас уві сні вселився диявол - значить, вам судилося довге і щасливе життя і, можливо, щедрі милості від влади. Ви у сні в жаху тікали від переслідує вас диявола - чекайте гонінь з боку сильних світу цього або ж судових переслідувань. У сні з'явилося багато чортів з батогами - для молодих людей сон позначає майбутню любов, а ось болеющим він пророкує недобре.

Англійський сонник

Сон, де з'являється Сатана, можна сміливо вважати страшним. Він може приснитися відмовився від чесноти людині, який забув про серйозну небезпеку і підпустив до себе диявола надто близько.

Сон є нагадуванням:

Пора вже схаменутися, повернутися до чесноти і не дати остаточно згубити себе темним силам.

Сучасний сонник

Диявол сниться до того, що біля вас будуть увиватися підлабузники і лицеміри, а людина з вашого оточення стане грати на два поля.

Якщо вам належить ділова поїздка за кордон, то бажано відкласти її до кращих часів, так як в цей раз удача відвернулася від вас.

Ваша розмова з дияволом сниться до спроб вас обдурити. Відкрийте нарешті очі і постарайтеся знайти підлабузників і брехунів.

Якщо вам наснився диявол, в поєдинку перемагає ангела, то вас намагаються попередити про те, що з начальством вам краще тримати язик за зубами, а вухо гостро. Вступивши з ними в дискусію, ви програєте і не продемонструєте своїх якостей.

Сон, в якому ви самі виступаєте дияволом, віщує, що ваші сумнівні плани будуть розкриті, а спекуляція не вдасться.

Сонник Міллера

Сон, у якому фігурує Сатана, обіцяє селянам різноманітні втрати - загибель врожаю, падіж домашньої худобини та інші невдачі. Спортсменів, особливо покидають межі держави, цей сон спонукує до обережного поводження.

Диявол постав у сні як відмінно одягнений джентльмен, що запрошує вас до себе додому, - остерігайтеся пасток, розставлених на вас брехливими людьми. Молоді дівчата після такого сновидіння повинні бути особливо обачними у своїх вчинках;

Їм варто активніше звертатися до друзів за підтримкою.

Диявол чимось вразив ваша уява - значить, ви ризикуєте опинитися в якійсь пастці. Спілкування з дияволом у сні віщує вчинення вами легковажних, необдуманих вчинків.

Якщо говорити в цілому, то сон, в якому вам довелося поспілкуватися з дияволом, попереджає, що, спілкуючись з незнайомими людьми, не варто бути занадто довірливими.

Сонник Цветкова

Смерть у родині (одне із значень).

Або диявол буквально, як персонаж сновидіння.

Смерть в родині (одне із значень).

Це воістину жахливий сон. Він може приснитися тій людині, яка, відступаючи від чесноти, забув про небезпеку і занадто близько підпустив до себе сатану.

Сон нагадує, що прийшов час одуматися, повернутися на шлях чесноти і перешкодити темним силам остаточно занапастити Вас.

Бачити у сні диявола з рогами, кігтями, хвостом, з вилами - передвістя мук і відчаю.

Якщо уві сні Ви боретеся з дияволом, - значить. Вас чекає небезпека.

Якщо ж у сні Ви безстрашно і запросто базікаєте з ним, - Ви незабаром розбагатієте.

Якщо Вам сниться, що Вас поцупив диявол, то цей сон - передвістя вищого щастя.

Якщо уві сні в Вас вселився диявол, - Вас чекає довге і щасливе життя і, можливо, королівські милості.

Якщо Вам сниться, що Вас переслідує диявол, і Ви в жаху від нього тікаєте, - то це віщує гоніння з боку сильних світу цього або судові переслідування.

Якщо Вам сниться безліч чортів з батогами, - то це сумне ознаку для хворих, але молодим людям - такий сон обіцяє любов.

Бачити — піддасися спокусі говорити з ним - фальшиві люди обдурять тебе.

Диявол — цікавий образ в сновидіннях. Незалежно від того, як ви його сприймаєте - як психологічний образ або зловісне відображення реальності - сама поява цього моторошного персонажа у сні вже є багатозначним подією. Підтекст, який він привносить у сновидіння, трактується крізь призму його впливу на інших учасників ваших мрій.

Диявол викликає у людини почуття спокуси і страх насильства, змушуючи його порушувати соціально-культурні та етичні ТАБУ. Він може бути символом відплати або співучасті в якій-небудь справі, і тоді ми бачимо, як у наших моральних чи особистих шуканнях і завоюваннях нам заважають або допомагають надприродні сили.

Якщо диявол допомагає вам завершити якусь справу, то це відображає сприйняття події вашим Суперего.

Диявол , який заважає вам у досягненні чого-небудь, є уособленням зла, яке стоїть у вас на шляху в реальному житті.

Якщо диявол загрожує дорогим для вас людям - то це відбиття вашої боротьби, спрямованої на захист і охорону близьких у цьому ворожому світі.

Якщо за допомогою диявола вам вдається отримати або досягти того, що ви вважаєте забороненим, спробуйте розкрити спонукали вас до цього мотиви:

Вони спокусливі або, скоріше, огидні?

Попередження проти зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями;

Для селяниназагибель врожаю, хвороби худоби й інші втрати;

Для спортсменів — спонукання до обережного поводження;

Диявол в образі чудово одягненого джентльмена, який кличе Вас у свій будинок - остерігайтеся пасток, розставлених лицемірними людьми.

Для молодих дівчат - будьте обачними у своїх вчинках, більше спирайтеся на друзів;

Диявол вразив Вашу уяву - Ви можете потрапити в якусь пастку;

Спілкуватися з ним - необдумані вчинки.

Також Див. Чорти.

Смерть в сім'ї;

Картяріввиграш.

Сонник Симона Кананіта

Дияволбачити - піддаватися спокусі - говорити з ним - фальшиві люди обдурять Вас.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Внутрішня боротьба між тією частиною вашої душі, яку ви охрестили "хорошою", і тієї, яку ви затаврували як "погану". Важливо поглянути в обличчя цієї сутності - уві сні чи, наяву чи, за допомогою уяви, - щоб злити воєдино обидві ці частини.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Диявол, сатана, дух зла у фантастичному образі - твій антипод - двійник, що втілює твої негативні якості, твоє тяжіння до зла і т. Тихий, що думає - майбутні спокуси і спокуси. З ним розмовляти - про злом думати.

Бачити його головуючим на шабаші - через жінку (чоловіка) з поганими людьми Зв'язок. Його в зад цілувати - твоя гордість і честолюбство ведуть тебе до ганьби.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні диявола в образі елегантного джентльмена, то наяву остерігайтеся пасток, розставлених лицемірними людьми. Особливо серйозний такий сон для молодих дівчат:

Їм слідуємо бути більш обачними у своїх вчинках.

Якщо уві сні диявол вразив ваша уява, то в реальному житті вам загрожує пастка. Спілкування з дияволом у сні обіцяє вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості та спілкуванні з незнайомцями.

Циганський сонник

Якщо ви побачили уві сні диявола (по-циганськи "Бенг"), то це означає, що ваші друзі нещирі з вами.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Це воістину жахливий сон. він може приснитися тій людині, яка, відступаючи від чесноти, забув про небезпеку і занадто близько підпустив до себе сатану. сон нагадує, що прийшов час одуматися, повернутися на шлях чесноти і перешкодити темним силам остаточно занапастити вас.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Диявол — це сон виключно несприятливий, оскільки сповіщає, що ви прокляті Господом! Тим не менш, якщо у своєму сні ви намагаєтеся чинити опір дияволу, боретеся з ним і навіть наносите чутливе каліцтво - вам буде послано благо.

Сон, в якому ви вбиваєте диявола - обіцяє, що ви ніколи не зійдете зі шляху чесноти.

Якщо ж піддаєтеся і пасує перед ним - вам судилося загрузнути в розпусті і бути проклятим. Деякі снотолкователі особливо відзначають, що прояв у сні вашої покірності дияволу і готовності їй служити - це безсумнівне вказівка на те, що наяву ви живите злочинну пристрасть до якогось особі.

Якщо ви що-небудь одаряєте диявола - ваше майно нажите нечесним шляхом і це скоро відкриється!

Коли ви приймаєте від диявола дар - ваша віра в Господа зійде нанівець.

Ведичний сонник Шивананда

Цей сон оповідає про те, що прийшов той час, коли Вам необхідно зайнятися самовдосконаленням. Творіть добрі справи і не піддавайтеся злу.

Азбука тлумачення снів

Диявол — символізує придушення природних біологічних почуттів. Темне начало і зло в самій людині.

Бачити диявола — означає спокусу і спокуса.

Іноді віщує для жінок - соїтіє з чоловіком або вагітність.

Міфологічний сонник

Диявол (сатана, аналог описаного демона, але більш високого рангу, приймає часто образ літнього могутнього, владного чоловіка, старця в строгих темних шатах, середньовічних чи сучасних) - вказує на духовну пастку, сектологіческіе впливу або життєвий тупик;

Саморуйнування;

Загибель душі або велике.

Новітній сонник

Дияволхвороба голови неясного походження, але не можна виключати і псування, пристріт, а також початок психічного захворювання, у тому числі і алкоголізму.

Диявол підписує з вами контракт - до ганебним спокусам, перед якими ви не встоїте.

Слов'янський сонник

Диявол — до розпачу і нещастя.

Снотолкователь

Селянина, який побачив у сні диявола, очікує загибель урожаю, хвороби худоби й інші втрати.

Для спортсменів, особливо тих, хто виїжджає за межі держави, цей сон є спонуканням до обережного поводження.

Якщо диявол постане у Вашому сні у вигляді прекрасно одягненого джентльмена, який кличе Вас у свій будинок - наяву Ви повинні побоюватися пасток, розставлених лицемірними людьми. Особливо серйозний такий сон для молодих дівчат, які після нього повинні бути обачними у своїх вчинках і більше спиратися на друзів.

Якщо уві сні диявол уразить Вашу уяву - то в реальному житті Ви можете потрапити в Якусь пастку.

Спілкування з дияволом у сні обіцяє Вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями.

Сонник майбутнього

Диявол — до відчаю і нещастя.

Сонник для всієї родини

Побачений у сні диявол - передвіщає підступи підлесників;

Можливо, близька вам людина веде подвійну гру за вашою спиною.

Якщо ви збираєтеся виїхати за кордон - почекаєте з поїздкою, сон передвіщає вам невдачу і крах надій. Спілкування з дияволом у сні - наяву вас спробують обвести навколо пальця. Остерігайтеся підлабузників і не вірте на слово нікому.

Якщо у вашому сні диявол бореться з янголом і перемагає його - постарайтеся бути обережнішими у дискусіях з керівництвом. Вони не принесуть вам успіху, ви не зможете довести своїх ділових якостей.

Якщо уві сні ви бачите себе в образі диявола - ваш обман буде розкритий, а махінації, на які покладалися великі надії, потерплять крах.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Диявол у сні - це відображення ваших чорних думок або небезпечних спокус.

Страхітливий або ворожий вигляд диявола чи риса - знак того, що ваша ворожість по відношенню до кого-небудь може неабияк ускладнити і зіпсувати вам життя. Спробуйте наяву ставитися до людей м'якше, і ви побачите, як ваші справи підуть на лад.

Укладати у сні якусь угоду з дияволом - говорить про те, що якісь ваші плани далекі від чистоти, і краще було б від них відмовитися.

Встояти перед дияволом - ознака того, що ви зумієте впоратися з будь-якими своїми проблемами.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Диявол — до спокуси ворогом.

Дьяволенок — до небезпеки для вашої дитини.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні диявола - ви допілісь до того, що чорти ввижаються.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Диявол — ви вже так багато грішили, що вам дуже важко буде отмолить свої гріхи.

Сонник від А до Я

Бачити у сні диявола - наяву вести ризиковану гру із силами зла. Розмовляти з ним - значить зробити необдумані вчинки, які можуть призвести до жахливих наслідків, відразу начисто зруйнувавши ваше благополуччя.

Якщо диявол з'явився вам у сні в страшному неземному облич, то наяву з вами може статися непояснена для вас самої метаморфоза, які добре знають вас люди не будуть впізнавати в вас колишнього людину, яка ніколи б не вчинив би так, як станете надходити в житті ви після такого сну.

Якщо диявол постане у вашому сні в образі абсолютно респектабельного пана, вишукано одягненого і запашного ароматом дорогих сигар і парфюмерії, - наяву ви повинні остерігатися зустрічей з людьми, які дивляться на вас пильним поглядом немиготливі очей, бо вони суть посланники тьми.

Універсальний сонник

Як виглядає диявол у вашому сні? Як персонаж мультфільмів з ріжками та ратицями? Або він прийняв людське обличчя? В залежності від цього - ви зможете зрозуміти, чи маєте ви справу з диявольським розумом чи диявольським поведінкою.

Хто є дияволом у вашому сні?

Якщо це ви самі - значить, ви забуваєте всі застереження і надто піддаєтеся небудь спокусам? Оскар Уайльд писав:

«Я можу встояти проти всього, крім спокуси». Ви відчуваєте такі ж почуття?

Якщо дияволом у сні є хтось інший, ви відчуваєте, що він вводить вас у спокусу?

Диявол може також - символізувати темну сторону вашої душі. Можливо, уві сні ви бачите в диявола ті свої риси, які вам не подобаються? Можливо, подібний сон говорить про те, що у вашому житті все йде добре і не варто нічого міняти, так як «не чіпай лихо, поки спить тихо».

Сонник для закоханих

Диявол, приснився молодій дівчині у вигляді гарного молодого чоловіка, який кличе її в свій будинок, означає, що їй треба побоюватися нових знайомих, які можуть заподіяти їй неприємності. Їй слід спиратися на своїх старих перевірених друзів.

Загальний сонник

Селянина, який побачив у сні диявола, очікує загибель урожаю, хвороби худоби й інші втрати.

Для спортсменів, особливо тих, хто виїжджає за межі держави, цей сон є спонуканням до обережного поводження.

Якщо диявол постане у Вашому сні у вигляді прекрасно одягненого джентльмена, який кличе Вас у свій будинок, - наяву Ви повинні побоюватися пасток, розставлених лицемірними людьми. Особливо серйозний такий сон для молодих дівчат, які після нього повинні бути обачними у своїх вчинках і більше спиратися на друзів.

Якщо уві сні диявол уразить Вашу уяву - то в реальному житті Ви можете потрапити в якусь пастку. Спілкування з дияволом у сні обіцяє Вам необдумані вчинки. Взагалі цей сон є попередженням проти зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями.

 
Відноситься до тем: