Сонник «Лесбіянка»

Сонник Міллера

Спілкуватися з лесбіянкою - отримання декількох ділових пропозицій відразу;

Бути лесбіянкою — від Вас відвернуться друзі;

Бачити цілуються лесбіянок - серйозне випробування, яке Ви з честю пройдете;

Для молодої дівчини - бути лесбіянкою - Ви страждаєте від самотності і браку чоловічої уваги, але виправити становище поки не зможете;

Ваша дочка лесбіянка - брак часу на спілкування з дітьми, і це Вас дуже засмутить.

Також Див. Дочка.

Бачити у сні лесбіянок - несприятливий знак.

Якщо чоловікові приснилося, що його кохана виявилася лесбіянкою, то наяву він занадто недовірливий і схильний до ревнощів. Можливо, йому варто переглянути своє ставлення до життя, в іншому випадку, він може втратити свою кохану. Адже змінювати і мати свободу дій - різні речі.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе лесбіянкою, говорить про те, що вона вельми не впевнена в собі і власних силах.

Східний жіночий сонник

Побачити лесбіянок — несприятливий знак:

Доведеться вислухати незаслужені закиди. Сон, в якому ти бачиш лесбіянкою себе, говорить про те, що ти не дуже впевнена в собі і власних силах.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви спілкуєтеся з лесбіянкою - цей сон обіцяє вам отримання декількох ділових пропозицій відразу.

Бути уві сні лесбіянкою - знак того, що від вас відвернуться Ваші друзі.

Бачити у сні цілуються лесбіянок - вам чекає серйозне випробування, яке ви з честю пройдете.

Якщо молодій дівчині сниться, що вона лесбіянка - такий сон свідчить про те, що вона страждає від самотності і браку чоловічої уваги, але виправити становище вона поки не зможе.

Якщо вам приснилося, що ваша дочка лесбіянка - такий сон свідчить про брак часу на спілкування з дітьми, і це вас дуже засмутить.

Сонник Данилової

Слово "лесбіянка" походить від назви середземноморського острова Лесбос, на якому в VI столітті до нашої ери перебувала відкрита поетесою Са (п) фо школа для заможних дівчат. У цьому навчальному закладі панянки готувалися до майбутнього заміжжя, веденню господарства, займалися музиченням і віршуванням. При тлумаченні даного сну потрібно враховувати статеву приналежність того, кому він приснився, так як ця форма сексуальних відносин асоціюється з абсолютно різними для кожної статі речами.

Якщо нічне бачення відвідує жінку, це символізує прагнення урізноманітнити своє життя, змінити одноманітність побуту на повноцінну реалізацію своєї енергії. Тяга до жіночого суспільству собі подібних відбивається у сні у вигляді нетрадиційної сексуальної зв'язку, і це зрозуміло кожному, хто хоча б раз підходив до тлумачення снів з наукової точки зору. Лесбіянки, що приснилися чоловікові, відображають його пересиченість життям. Пройдено досить значне відстань життєвого шляху, і це виражається у вигляді незадоволеності собою:

Розваги більше не радують, робота, навіть найпрестижніша, стає в тягар, сімейне життя вже не приваблює, тому з'являється відчуття, що існує ще щось, чого ніколи не. Таким чином, як ви помітили, існує деяка подібність у джерелі походження сюжету сну у обох статей:

Несвідоме відчуття нестачі важливих компонентів життя змушує нас замислюватися над глобальними питаннями, які часто тонуть в сірій штовханині буденності і побутової рутинності.

Східний сонник

Побачити лесбіянок — несприятливий знак:

Доведеться вислухати незаслужені закиди.

Сон, в якому ти бачиш лесбіянкою себе - говорить про те, що ти не дуже впевнена в собі і власних силах.

 
Відноситься до тем: