Сонник «Абажур»

Сонник Цветкова

Неприємність, зневіру;

Очікування.

Сонник Міс Хассе

Приснився абажур — чекайте чиєїсь милості. Зроблений з паперу - до зневіри.

Езотеричний сонник

Абажур сниться до самотності і тужливого настрою.

Сонник Фрейда

Розгорнути Якщо приснилося, що ви надягали абажур на лампочку, це говорить про те, що в інтимному житті ви скуті і затиснуті. Тому ви часто страждаєте від помилкового сорому і чомусь соромитеся демонструвати чуттєвість, сексуальну пристрасть до партнера, а він, зі свого боку, розцінює це як прояв вашої холодності. Бажання партнера ви не зможете задовольнити, а тому на цьому грунті між вами вірогідні сварки.

Якщо ви протирали абажур, це говорить про те, що в інтимному житті ви прагнете, щоб обов'язки були чітко розподілені. Ви вважаєте, що не повинні тільки віддавати, не отримуючи натомість нічого. Але невже вам не спадало на думку, що партнерові не завжди відомо, яким чином доставити вам насолоду, і що ваше інтимне життя складається не блискуче саме через це? Тому відвертих бесід у вашому випадку не уникнути.

Якщо абажур виявився поламаним, це означає, що ваше інтимне життя не настільки хороша, як вам на перший погляд це здається. Ймовірно, причина цього криється в тому, що ви втратили один до одного сексуальний інтерес. Можливо, у вас настав час пересичення, коли ви не в змозі принести один одному задоволення, як колись. Нові пози і способи стимуляції стануть на цьому етапі відносин вашими кращими помічниками.

Курний абажур означає, що у ваших стосунках запанував розлад, причиною якого стало охолодження до сексу когось із партнерів. Отже, треба щось робити, щоб повернути на місце втрачену гармонію.

Сонник Симона Кананіта

Абажур — чекай милості - (паперовий) - неприємне зневіру.

Український сонник

Присниться абажур — засумував;

Над головою — будете мати щось приємне, спокій;

Абажур, іноді молодим - до любовного побачення. Треба бути обережними.

Новий сімейний сонник

Іноді побачений у сні абажур віщує смуток і депресію. Але якщо ви відпочиваєте при світлі абажура, знайте, що, незважаючи на сьогоднішні печалі, в майбутньому вас чекає удача.

Якщо світло абажура ріже вам очі, значить ви опинитеся у важкій ситуації. Не намагайтеся вирішити всі проблеми самостійно, почекайте допомоги. Погашена лампа під абажуром - несприятливий символ, що означає, що доля від вас відвернулася. Паперовий абажур сниться до серйозних випробувань. Проявіть терпіння! Скляний, пластмасовий або шовковий абажур - знак того, що у вашому оточенні може з'явитися хтось дуже нав'язливий.

Якщо уві сні ви купуєте абажур, значить вас чекають зміни.

Абажур незвичайної гарної форми сниться до обману.

Східний жіночий сонник

Ти насолоджуєшся затишком домівки, сидячи під абажуром, - тебе чекають зміни в особистому житті. Не можна виключати швидкий вступ у шлюб.

Для молодої жінки сон, у якому вона сама майструє абажур, означає, що вона буде гарною господинею, здатної створити затишок у домі.

Якщо уві сні тобі дарують абажур - наяву особа протилежної статі буде надавати тобі недвозначні знаки уваги.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви насолоджуєтеся затишком домівки, сидячи під абажуром, означає, що Вас очікують зміни в особистому житті. Не можна виключати швидкий вступ у шлюб.

Для молодої жінки сон, у якому вона сама робить абажур, означає, що вона буде гарною господинею, здатної створити затишок у домі.

Якщо уві сні Вам подарували абажур, то наяву особа протилежної статі буде надавати Вам знаки пильної уваги.

Сонник Данилової

Побачений у сні абажур означає, що незабаром у вашому житті з'явиться людина, зв'язок з яким принесе вам чимало щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим сенсом.

Якщо уві сні абажур не включений, значить, ви розчаровані своїм інтимним життям. Приснившийся новий абажур обіцяє вам нового коханця.

Азбука тлумачення снів

Світло від лампи з абажуром - символ турботи про вас вищих сил.

Яскравий, ріжучий світло від абажура - примусова допомога.

Без світладоля відвернулася від вас.

Східний сонник

Ти насолоджуєшся затишком домівки, сидячи під абажуром - тебе чекають зміни в особистому житті. Не можна виключати швидкий вступ у шлюб.

Для молодої жінки сон, у якому вона сама майструє абажур - означає, що вона буде гарною господинею, здатної створити затишок у домі.

Якщо уві сні тобі дарують - наяву особа протилежної статі буде надавати тобі недвозначні знаки уваги.

Дитячий сонник

Абажур — тобі незабаром доведеться приховувати свою радість від оточуючих.

Суміщений сонник

Спостерігати в своєму сновидінні абажур - означає швидку душевну депресію і поганий настрій.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Сон, в якому ви чітко бачите абажур - вказує на подію, значення і важливість якого вам не завадило б применшити.

Як і справжній абажур зменшує яскравість палаючої лампи, оберігаючи очі від сліпучого світла, так і у сні абажур - часто підказує, що вам слід бути посдержаннее у своїх почуттях або навіть прикрити на щось очі. В іншому випадку надмірні емоції здатні ускладнити ваше життя.

Гарний і міцний - означає приємну подію, яка тим не менш може вивести вас з рівноваги, через що ви ризикуєте втратити контроль над почуттями.

Якщо ж абажур зроблений з нетривкого матеріалу, має тріщини і дефекти - можливо, вас мучить ревнощі до чужого успіху або в глибині душі ви побоюєтеся поганих звісток.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити, уві сні барвистий і яскравий абажур - до несподіваної радості.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні абажур яскравого забарвлення - можливо, чекає подорож у далекі країни, або ж ви несподівано отримаєте дорогий подарунок.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні абажур яскравий і в кольорах - до безкорисливого брехні.

Темний абажур і особливо з китицями - до жалоби і втрат.

Зламаний — до хворих очей.

Сонник від А до Я

Якщо побачений вами уві сні абажур паперовий, то він може означати лише смуток і душевну депресію. Однак якщо він зроблений з будь-якого іншого матеріалу, це говорить про те, що доля поблажлива до вас і все обернеться на краще.

Давньоруський сонник

Неприємність, зневіру.

Самотність, тужливий настрій.

Складний бісексуальних символ. Лампа, що висить на шнурі, є одним з основних символів чоловічого статевого члена. Тому абажур, як частина такого світильника, часто розглядають як символ чоловічих геніталій. Однак потрібно розглядати абажур і сам по собі. Тоді він, навколишній лампу, як би обволікає її, є суто жіночим символом. Звідси і складність його трактування.

Прийнято вважати, що якщо у сні абажур є частиною світильника і не є безпосередньо об'єктом сновидіння, то це чоловічий символ, якщо ж він є головним об'єктом сновидіння, то це жіночий символ.

Простий абажур неяскравої забарвлення і без зайвих прикрас говорить про нормальне функціонування статевих органів.

Перетворення абажура з частини світильника в самостійний об'єкт сновидіння говорить про комплекс неповноцінності і можливі порушення діяльності статевих органів.

Про те ж говорить абажур з великою кількістю прикрас або дуже оригінальної форми.

Вибір абажура символізує проблему вибору гідного статевого партнера і заклопотаність цією проблемою.

Чищення абажура може говорити про проблеми зі статевими органами;

Однак дуже часто такий сон говорить про прихований бажання змінити партнера.

Виготовлення абажура говорить про бажання ближче (або ще ближче) познайомитися з статевими органами реального чи бажаного партнера.

Рваний абажур символізує проблеми з потенцією або віщує захворювання статевих органів.

Каркас від абажура говорить про боязнь сексуальних контактів і самотність сновидця.

Зневіра.

Сон, в якому Ви насолоджуєтеся затишком домівки, сидячи під абажуром, означає, що Вас очікують зміни в особистому житті. Не можна виключати швидкий вступ у шлюб.

Для молодої жінки сон, у якому вона сама робить абажур, означає, що вона буде гарною господинею, здатної створити затишок у домі.

Якщо уві сні Вам подарували абажур, то наяву особа протилежної статі буде надавати Вам знаки пильної уваги.

Присниться абажур, засумував;

Над головою (над собою) - будете мати щось приємне;

Спокій;

Іноді молодим — до любовного побачення. Треба бути обережними.

Сонник для всієї родини

Тобі скоре доведеться приховувати свою радість від оточуючих.

Жіночий сонник

Абажур, снящійся жінці - сигналізує про її душевному дискомфорті.

Для чоловіка такий сон - означає можливість просування по службі.

Теткінскій сонник-2012

Абажурвідображення затишку (також потреба в ньому і / або бажання мати його). Відображення небажання (боязні) бачити «далі свого носа».

Купувати, робити, дарувати - відображення бажання змін в особистому житті (також боязнь їх).

 
Відноситься до тем: