Сонник «Безпліддя»

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви знали про якомусь своєму знайомому людині, що він безплідний, то в майбутньому можете не розраховувати на його допомогу або на спілкування з ним, оскільки він з головою піде у вирішення власних проблем.

Власне безпліддя сниться до неможливості домогтися важливої мети. Однак якщо подібний сон відвідує в ніч на неділю або середу, то його слід тлумачити навпаки.

Снилося, що лікар повідомляє вам цей невтішний діагноз, - значить, наяву доведеться закликати на допомогу всю свою терпеливість, оскільки реалізацію планів доведеться на деякий час відкласти.

Лікування від безпліддя сниться до виконання бажань, яким ви будете зобов'язані, в першу чергу, власної цілеспрямованості.

Ісламський сонник ібн Сирина

Безпліддя у сні - це завжди погана ознака.

Сонник Данилової

Не бійтеся бути непотрібним і марним для оточуючих. Те, що ви не завжди блищите новими ідеями і не ведете за собою захоплені маси слухачів, зовсім не означає вашу ущербність. Навіть не володіючи яскраво вираженими здібностями лідера, можна цілком комфортно існувати.

Якщо навколишні діють за принципом "ідеї наші - бензин ваш", дайте їм те, про що вони просять.

Якщо вам наснився такий сон, ймовірно, ви серйозно стурбовані відсутністю у себе свіжих ідей, які могли б привернути увагу оточуючих. Головне, що вам потрібно засвоїти, - це завжди добре робити свою роботу, не звертаючи уваги на те, що всі навколо носяться з божевільними ідеями перебудови світу. Всі їх спроби або марні, або в кінцевому підсумку вас все одно попросять взяти посильну участь у здійсненні грандіозних планів. І тоді вже ви будете вибирати, погоджуватися вам на цю пропозицію чи ні. Ваше несвідоме вказує на те, що не завадило б перейти до більш активного способу життя. Ваші комплекси повинні бути подолані, адже під їх пресингом не може розкритися повноцінна індивідуальна особистість. Не варто думати про себе, як про сірої мишки:

Ваша підсвідомість уже говорить про те, що це далеко не так. Подолання пригніченості якщо і йде, то недостатньо інтенсивно, і вам слід терміново шукати вихід із ситуації.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні доктор говорить вам, що ви безплідні - сновидіння означає, що для час виконання ваших надій ще не настав.

Лікуватися в сновидінні від безпліддя - тільки ваше завзятість та цілеспрямованість допоможуть досягти бажаного результату.

Сонник XXI століття

Дізнатися уві сні, що ви безплідні - означає, що наяву вас чекають перешкоди в справах.

Лікуватися від безпліддя - означає, що вам належить досягти поставленої мети і добитися нікуди поспішати в новій справі.