Сонник «Агент»

Слов'янський сонник

Несподівано зустріти людину, таємничо оголосив, що він агент якого-небудь промислового суспільства - придбання акцій, з якими вийде неприємна історія.

Новина;

Сімейні втрати;

Бути агентом — усувати перешкоди;

Співпрацювати з ним - на когось впливати.

Новий сонник 1918 р

Агентзустріти несподівано людини оголосила таємничо (неприємна історія).

Сонник Міс Хассе

Оточують тебе нудні люди.

Український сонник

Агентновина;

Сімейні втрати;

Бути агентом — усувати перешкоди;

Співпрацювати з ним - на когось впливати.

Сучасний сонник

Вам сниться, що ви зустрічаєтеся з агентом фірми, яка може допомогти вам у бізнесі - цей сон свідчить про невпевненість, прагнення виправити сформоване положення справ за рахунок інших, але не своїми силами.

Ви йдете по вулиці, і до вас підходять декілька чоловік, вони представляються агентами відомої урядової організації - цей сон означає, що вам набридла буденне життя і ви мрієте про розваги.

До вас у будинок приходить людина і пропонує стати секретним агентом - бережіться щедрих обіцянок від незнайомих або малознайомих людей, цей сон передвіщає марні очікування та клопоти.

Вам сниться, що у вас призначена зустріч із страховим агентом, але той не приходить - цей сон свідчить про те, що ви стурбовані майбутнім і прагнете заручитися гарантіями. Можливо, цей сон свідчить про недооцінку власних можливостей.

Ви давно знаєте людини, яка раптово виявляється таємним агентом організації, до якої ви відчуваєте неприязнь - цей сон говорить про те, що пора забути старі образи, в іншому випадку ваше життя сильно ускладниться.

Тлумачний словник сновидінь

Зустріти несподівано людини, який назвався таємничо агентом якогось підприємства, більш або менш промислового - означає узяти по захопленню акції нового якогось акціонерного товариства, з яким вийде історія.

Сонник від А до Я

Побачити в сні страхового агента - до змін в особистому житті та успіхам в діловій сфері.

Несподівана зустріч з людиною, яка є рекламним агентом якоїсь фірми - перш ніж купувати акції того чи іншого підприємства, наведіть довідки, наскільки надійно воно тримається на плаву в морі бізнесу.

Якщо приснився агент розшукової служби, що йде вашими слідами, - наяву вам можуть випасти почесті і незаслужений успіх.

Якщо при цьому ви відчуваєте за собою провину - в житті обман розкриється, а друзі відвернуться від вас.

Якщо уві сні ви самі граєте роль агента розвідки - стало бути, вам належить укласти невдалі оборудки або вчинити ділові операції, які не принесуть бажаних результатів.

Сонник XXI століття

Побачити себе в сні агентом торговельної фірми - означає, що ваше становище нестабільне.

Приснившийся вам страховий агент - символізує майбутні зміни у вашому житті і успіхи в справах.

Суміщений сонник

Якщо до вас додому приходить людина і пропонує стати шпигуном або секретним агентом - остерігайтеся щедрих обіцянок від малознайомих або незнайомих людей, цей сновидіння віщує марні клопоти і очікування. Пам'ятайте:

Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Якщо Вам сниться, що у вас призначена зустріч зі агентом страхової компанії, але той не приходить довгий час - цей сновидіння говорить про те, що ви сильно турбуєтеся про своє майбутнє і намагаєтеся заручитися якимись гарантіями. Ймовірно, цей сновидіння говорить про недооцінку власних можливостей.

Якщо Вам сниться, що ви йдете на зустріч з агентом фірми, яка повинна допомогти вам у бізнесі - цей сновидіння свідчить про велику невпевненості і сумнівах, прагненні змінити сформоване положення справ за рахунок інших людей, але не власними силами.

Якщо Ви йдете по вулиці, і до вас підходять декілька невідомих людей, вони називають себе агентами відомої урядової організації - цей сновидіння віщує, що вам набридла буденне життя і ви мрієте про відпочинок і розваги.

Якщо Ви давно знайомі з людиною, яка несподівано виявляється секретним агентом організації, до якої ви відчуваєте недовіру і неприязнь - цей сновидіння говорить про те, що слід забути старі образи, інакше ваше життя може значно ускладнитися.