Сонник «Агент»

Сучасний сонник

Вам сниться, що ви зустрічаєтеся з агентом фірми, яка може допомогти вам у бізнесі - цей сон свідчить про невпевненість, прагнення виправити сформоване положення справ за рахунок інших, але не своїми силами.

Ви йдете по вулиці, і до вас підходять декілька чоловік, вони представляються агентами відомої урядової організації - цей сон означає, що вам набридла буденне життя і ви мрієте про розваги.

До вас у будинок приходить людина і пропонує стати секретним агентом - бережіться щедрих обіцянок від незнайомих або малознайомих людей, цей сон передвіщає марні очікування та клопоти.

Вам сниться, що у вас призначена зустріч із страховим агентом, але той не приходить - цей сон свідчить про те, що ви стурбовані майбутнім і прагнете заручитися гарантіями. Можливо, цей сон свідчить про недооцінку власних можливостей.

Ви давно знаєте людини, яка раптово виявляється таємним агентом організації, до якої ви відчуваєте неприязнь - цей сон говорить про те, що пора забути старі образи, в іншому випадку ваше життя сильно ускладниться.

Український сонник

Агентновина;

Сімейні втрати;

Бути агентом — усувати перешкоди;

Співпрацювати з ним - на когось впливати.

Сонник Міс Хассе

Оточують тебе нудні люди.

Новий сонник 1918 р

Агентзустріти несподівано людини оголосила таємничо (неприємна історія).

Суміщений сонник

Якщо до вас додому приходить людина і пропонує стати шпигуном або секретним агентом - остерігайтеся щедрих обіцянок від малознайомих або незнайомих людей, цей сновидіння віщує марні клопоти і очікування. Пам'ятайте:

Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Якщо Вам сниться, що у вас призначена зустріч зі агентом страхової компанії, але той не приходить довгий час - цей сновидіння говорить про те, що ви сильно турбуєтеся про своє майбутнє і намагаєтеся заручитися якимись гарантіями. Ймовірно, цей сновидіння говорить про недооцінку власних можливостей.

Якщо Вам сниться, що ви йдете на зустріч з агентом фірми, яка повинна допомогти вам у бізнесі - цей сновидіння свідчить про велику невпевненості і сумнівах, прагненні змінити сформоване положення справ за рахунок інших людей, але не власними силами.

Якщо Ви йдете по вулиці, і до вас підходять декілька невідомих людей, вони називають себе агентами відомої урядової організації - цей сновидіння віщує, що вам набридла буденне життя і ви мрієте про відпочинок і розваги.

Якщо Ви давно знайомі з людиною, яка несподівано виявляється секретним агентом організації, до якої ви відчуваєте недовіру і неприязнь - цей сновидіння говорить про те, що слід забути старі образи, інакше ваше життя може значно ускладнитися.

Сонник XXI століття

Побачити себе в сні агентом торговельної фірми - означає, що ваше становище нестабільне.

Приснившийся вам страховий агент - символізує майбутні зміни у вашому житті і успіхи в справах.

Сонник від А до Я

Побачити в сні страхового агента - до змін в особистому житті та успіхам в діловій сфері.

Несподівана зустріч з людиною, яка є рекламним агентом якоїсь фірми - перш ніж купувати акції того чи іншого підприємства, наведіть довідки, наскільки надійно воно тримається на плаву в морі бізнесу.

Якщо приснився агент розшукової служби, що йде вашими слідами, - наяву вам можуть випасти почесті і незаслужений успіх.

Якщо при цьому ви відчуваєте за собою провину - в житті обман розкриється, а друзі відвернуться від вас.

Якщо уві сні ви самі граєте роль агента розвідки - стало бути, вам належить укласти невдалі оборудки або вчинити ділові операції, які не принесуть бажаних результатів.

Тлумачний словник сновидінь

Зустріти несподівано людини, який назвався таємничо агентом якогось підприємства, більш або менш промислового - означає узяти по захопленню акції нового якогось акціонерного товариства, з яким вийде історія.

Слов'янський сонник

Несподівано зустріти людину, таємничо оголосив, що він агент якого-небудь промислового суспільства - придбання акцій, з якими вийде неприємна історія.

Новина;

Сімейні втрати;

Бути агентом — усувати перешкоди;

Співпрацювати з ним - на когось впливати.