Тлумачення сну «Аудієнція»

Сучасний сонник

Присутність на чиєїсь аудієнції сниться до щасливого життя, успіху в справах і підвищенню соціального статусу, збільшення авторитетності вашого думки в очах оточуючих.

Якщо уві сні ви ведете себе на аудієнції не дуже адекватно, без особливих на те причин фамільярнічать з поважними гостями, виходить, наяву ваші досягнення можуть піти нанівець через ексцентричних, ризикованих вчинків.

Снилося, що аудієнцію влаштували ви самі, - це можна розцінювати як попередження. Швидше за все, вам варто було б відмовитися від своїх починань з причини їх зайвої амбітності. Реалізація намірів принесе вам і вашим близьким тільки неприємності.

Український сонник

Аудієнцію мати у високопоставленої особи - клопіт;

Щастя і радість;

У королящастя і вигода.

Снотолкователь

Аудієнцію мати у государя - знак добрий, знаменує честь і піднесення;

У міністра або якого вельможі ону мати значить іноді траур, а іноді хвороба.

Суміщений сонник

Бути в сновидінні на аудієнції - добрий знак, ваша репутація і положення в суспільстві значно зміцняться, вас чекають щастя і удача.

Якщо ви даєте аудієнцію - ваші плани під загрозою, можливо ви запланували занадто багато, їх здійснення просто-напросто неможливо. Краще змінити їх, не варто створювати собі проблеми.

Сонник XXI століття

Приснилося уві сні радісну звістку, що ви отримали довгоочікувану аудієнцію - хороший знак, що передвіщає щастя й удачу. Ви маєте реальні можливості поліпшити своє становище в суспільстві.

Якщо ж, навпаки, ви даєте згоду на аудієнцію - такий сон може попереджати вас про зайвої амбітності, ваші далекосяжні плани можуть призвести до непередбачуваних наслідків, у вас може не вистачити сил довести до кінця розпочату справу.