Тлумачення сну «Автопрокат»

Сучасний сонник

Автопрокат сниться до хорошим змінам.

Якщо ви вибирали напрокат автомобіль, значить, наяву нагорода не змусить себе чекати. Ваші підприємливість, старанність і наполегливість помітять і оцінять колеги і начальство. Взятий в автопрокаті автомобіль віщує лестощі на вашу адресу.

Якщо в автопрокаті ви побачили власний автомобіль, значить, вас скоро обдурять.

Розбитий автомобіль, взятий вами напрокат, сниться до того, що ваше серце буде розбите через невдалих любовних відносин. Винуватцем такого фіналу станете ви, так як поштовхом до розриву з коханою людиною послужить ваш негідний вчинок.

Суміщений сонник

Розбити автомобіль, узятий в службі прокату - передвіщає, що Ви будете сильно шкодувати про деяке помилково скоєному Вами вчинок або невірно прийняте рішення.

У тому випадку, якщо вам приснилося, що Ви бачите в автопрокаті власний автомобіль - Вам треба бути готовим до брехні і обману.

Якщо в сновидінні Ви їдете на автомобілі, який взяли в службі автопрокату - в реальному житті Ви не можете зважитися з приводу прийняття дуже важливого рішення.

Малий сонник

Якщо у сні Ви їдете на машині, яку взяли в автопрокаті, то в реальному житті Ви вагаєтеся з приводу прийняття якогось важливого рішення.

Розбити автомобіль, узятий в прокат, означає, що Ви будете гірко шкодувати про якийсь скоєному Вами вчинок або рішенні.

Якщо Вам приснилося, що Ви бачите в автопрокаті свою машину, то Вам слід бути готовим до обману.