Тлумачення сну «Байка»

Езотеричний сонник

Байка сниться як підказка:

Прийшов час відкрити світові ваші творчі здібності.

Якщо уві сні ви читали або розповідали байки, попереду у вас приємні заняття літературними працями.

Для молоді такий сон означає майбутні романтичні прихильності.

Якщо снилося, що ваша дитина вчив байку, це означає, що його навчання в школі буде успішною.

Приснилося , що хтось читав байку, яку ви знаєте, - зустрінетеся з балакучим людиною. Перервати його монолог у вас не буде ніякої можливості, а тому ви витратите на нього багато часу. Також цей сон може передвіщати плітки і весілля в близькій рідні.

Український сонник

Байку читати чи чути у сні - весілля в сім'ї (родині);

Плітки.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Байки розповідати — ненавмисна радість.

Східний жіночий сонник

У сні ти читаєш чи розповідаєш байки? Значить, ти отримуєш задоволення від занять літературою. Молодим людям такий сон обіцяє романтичне захоплення.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що Ви дивитеся або розповідаєте байки, обіцяє Вам приємні заняття літературою. Молодим цей сон обіцяє романтичні прихильності. Слухати чи розповідати релігійні міфи - означає, що людина, що побачила такий сон, стане дуже побожним.

Байку читати чи чути у сні - весілля в сім'ї (родині);

Плітки.

Сучасний сонник

Якщо вам сниться, що ви читаєте або розповідаєте комусь байку - незабаром у вас з'явиться довгоочікувана можливість заглибитися в заняття літературою. Молодим цей сон - обіцяє романтичні прихильності.

Суміщений сонник

Якщо вам приснилося, що ви розповідаєте комусь байку - найближчим часом у вас виникне рідкісна можливість зайнятися літературою і відвернутися від насущних проблем. Молодим людям це сновидіння - обіцяє романтичні пригоди.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Чути в сні, як читають відому вам байку - до зустрічі з балакучим людиною, яка відніме у вас багато часу, але ви не зможете його перервати.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ваша дитина вчить байку - до успіхів у школі.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Слухати байку — до обману.

Сонник від А до Я

Якщо ви уві сні читаєте, складаєте або розповідаєте комусь байки, можливо, ваше літературне дарування нарешті знайде вихід. Нехай це буде для вас приємною несподіванкою і змусить вас повірити у свій талант.

Якщо ви розповідаєте байки в фігуральному сенсі, тобто «вішаєте лапшу на вуха», - наяву вам самим доведеться вислуховувати чиїсь байки, небилиці, нездійсненні обіцянки, безглузді пояснення і т.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви дивитеся або розповідаєте байки, обіцяє Вам приємні заняття літературою. Молодим цей сон обіцяє романтичні прихильності.

Слухати або розповідати релігійні міфи - означає, що людина, що побачила такий сон, стане дуже побожним.

Сонник для закоханих

Якщо молодим людям сниться, що вони читають або розповідають байки, це означає виникнення в недалекому майбутньому романтичних відносин.

 
Відноситься до тем: