Тлумачення сну «Бакен»

Сучасний сонник

Хитний на хвилях бакен сниться до того, що ви поставите перед собою питання руба про припинення / продовженні любовних відносин.

Якщо у сновидіннях вам ніяк не вдається догресті до що знаходиться зовсім близько бакена, це обіцяє вам численні перешкоди в дорозі.

Якщо вам снилося, що ви уклали парі, пливете до бакеном виграєте суперечка, то в реальному житті вас прикрасить лавровий вінок переможця, але радіти йому ви не будете.

Висіти, розгойдуючись на бакен, значить, постійно відмовляти собі в розвагах і задоволеннях, це стає причиною вашої зайвої дратівливості і стомлюваності. Вам слід гарненько відпочити.

Плисти в сні до бакен, але ніяк до нього не доплисти віщує значні труднощі на шляху до поставленої мети.

Новітній сонник Г. Іванова

Сон-застереження:

Вам погрожують, будьте максимально уважні!

Новітній сонник

Бакен — сон-застереження:

Вам погрожують, будьте максимально уважні!

Суміщений сонник

Спостерігати в сновидінні бакен або буйок, хитний на хвилях - подібне сновидіння може говорити про те, що вам незабаром доведеться ухвалити непросте рішення, пов'язане з коханим або близькою людиною.

Якщо вам приснилося уві сні, що ви підпливаєте до бакен, але у вас не виходить до нього доплисти - вас чекають труднощі на шляху досягнення мети.

Якщо в сновидінні ви наввипередки з кимось змагаєтеся і першим допливає до бакена - в житті ви досягнете результату, який, тим не менш, не доставить вам очікуваного задоволення.

Висіти на бакен, розгойдуючись на воді - ви дуже часто позбавляєте себе задоволень і різних розваг, з цієї причини часто нервуєтеся через нісенітницю. Спробуйте відпочити в самий найближчий час!