Сонник «Барс»

Сучасний сонник

Барс сниться до неприємних клопотів і розбратів в сім'ї, особливо якщо снилося, що барс розриває здобич. Сон, побачений у ніч на п'ятницю, віщує, що пошук виходу з ситуації, що склалася ви знайдете дуже скоро.

Якщо сниться барс на неділю, в реалі ви забудете про минулі негаразди, все встане на свої місця.

Якщо уві сні ви схопилися з Барсом і вийшли з сутички переможцем, то і реальному житті ви зможете подолати будь-які можливі труднощі.

Якщо уві сні барс напав на вас, то Вам потрібно бути готовим до того, що ви можете допустити необачний вчинок, яким не погребують скористатися ваші вороги.

Спостерігати за поведінкою і звичками барса означає, що наяву вам доведеться проявити незвичайне терпіння, щоб дочекатися слушного моменту для виконання задуманого вами плану.

Китайський сонник

Вбивати його — отримаєте важливе призначення.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Барснесподіванка / благородство, здатне породити жорстокість.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Вбивати його — отримаєте важливе призначення.

Несподіванка.

Якщо в сні Ви спостерігаєте за поведінкою барса, то в реальному житті Вам доведеться проявити незвичайне терпіння, щоб дочекатися відповідного моменту для реалізації наміченого Вами плану.

Якщо Вам приснилося, що барс накинувся на Вас, то Вам слід бути готовим до того, що Ви допустите помилку, якої не забаряться скористатися Ваші недруги.

Якщо ж у сні Ви вийшли переможцем з сутички з Барсом, то й наяву Ви зможете подолати будь-які виниклі труднощі.

Східний жіночий сонник

Спостерігаєш за поведінкою барса? Тобі доведеться проявити незвичайне терпіння, щоб дочекатися відповідного моменту для реалізації наміченого плану.

Якщо барс накинувся на тебе - будь готова до того, що ти допустиш помилку, якої не забаряться скористатися твої недруги.

Якщо ж у сні ти виходиш переможцем із сутички з Барсом, значить, ти зможеш впоратися з будь-якими виниклими труднощами.

Сонник для всієї родини

Твій ворог прийде до тебе під виглядом одного і довгий час буде викликати у тебе заздрість і захоплення.