Сонник «Блюдо»

Сонник Майя

Гарне значеніеЦелая тарілка з їжею - днями вас запросять на вечірку або влаштують романтичний вечір. Щоб збулося, посипте велику тарілку сіллю, в центр поставте запалену свічку, а поруч з нею келих з вином, в якому стоїть троянда. Погане значеніеРазбітая або порожня тарілка віщує, що ви можете пропустити щось дуже важливе. Також попереджає, що ви даремно витрачаєте час. Не їжте нічого смаженого або копченого протягом 3 діб і чувайте в найближчу добу, тримайте при собі маленьке блюдце і стежте, щоб воно не розбилося.

Сучасний сонник

Розкладання частування на великому блюді - надає Вам наяву всі можливості для здійснення Ваших планів. Жінці такий сон - обіцяє успіх в чоловічій компанії.

Розбивши ненавмисно гарне блюдо уві сні - ви будете наяву шкодувати про свій вчинок.

Якщо ж Ви розіб'єте блюдо в пориві гніву або під час сварки - скоро знайдеться справа, на яку слід направити Вашу енергію.

Якщо Ви готуєте смачну страву - це означає, що благополуччя Ваших близьких турбує Вас набагато більше, ніж Ваше власне, і це заважає Вам реалізувати себе.

Пробувати багато різних страв - означає, що Ви женіться за двома зайцями і в результаті залишитеся ні з чим. Жінку такий сон - попереджає про необхідність зупинити свій вибір на одному з шанувальників, інакше можна втратити всіх.

Кулінарний сонник

Яскраве, нове блюдо - до удачі в любові.

Брудне і надбиті блюдо - до розчарування в коханні.

Суміщений сонник

Якщо уві сні ви розкладаєте частування на великому блюді - у вас є можливість здійснити все задумане і досягти своєї мети. Жінці таке сновидіння - готує увагу і успіх в чоловічій компанії.

Якщо ви розбили в сновидінні гарне блюдо - ви пошкодуєте про скоєний вчинок.

Якщо ж Ви розіб'єте блюдо в гніві або під час конфлікту з кимось - найближчим часом вам доведеться кинути всі сили на якусь справу.

Якщо Ви готуєте смачну страву - проблеми Ваших близьких займають весь ваш час і ви просто не маєте можливості приділяти собі більше часу.

Пробувати на смак безліч різних страв - передвіщає, що Ви переслідуєте занадто багато цілей і можете залишитися біля порожнього корита. Жінку таке сновидіння - застерігає про те, що треба зробити вибір на любовному фронті, інакше можна залишитися на самоті.

Сонник для стерви

Блюдо — сімейне щастя і благополуччя.

Розбите або тріснуте блюдо - сімейні проблеми, які закінчаться добре, якщо тобі вдасться стримати свої почуття і піти на компроміс.

Облизувати уві сні блюдо - обставини змусять тебе Звернутися за допомогою і заступництвом до впливового і владному людині і виконувати всі його забаганки і капризи.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Блюдо уві сні - символізує ваші регулярні доходи або зарплату.

Красиве, велике блюдо, неважливо, повна воно або пусте - є знаком стійкого благополуччя.

Якщо ж блюдо вам здається маленьким або ж на великому блюді лежить занадто мало їжі - або ваш дохід здається вам заниженими, або ви передчуваєте його зменшення.

Є з блюда уві сні - означає, що незабаром вас чекають незаплановані витрати.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні гарне блюдо, але не у себе вдома, а у когось іншого - до краху ваших бажань красиво пожити.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні гарне блюдо, яке стоїть на столі і наповнене фруктами - до достатку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Повне блюдо — до достатку.

Лизати — до злиднів.

Розбити блюдо — до втрати сім'ї.

Сонник від А до Я

Побачене уві сні блюдо або блюдце говорить про мінливість вашого коханого. Розбити блюдо (блюдце) - позбутися заступництва людини, від якого багато в чому залежить ваш успіх.

Якщо його розбиває хтось інший - значить, ви знову завоюєте серце вашого чоловіка або коханця, збайдужілих до вас.

Якщо ви представляєте себе в ресторані і бачите, що офіціант забирає недоїдене вами м'ясне блюдо, - вам належить пережити образу, нанесену людьми, яких ви не поважаєте.

Сонник Мандрівника

Блюдо повне — трактується в залежності від виду та якості продукту.

Дороге, порожнє — сімейні печалі.