Сонник «Час з числом вісім»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — якщо уві сні ви дивитеся на годинник і бачите, що вже 8 годині ранку або вечора, то це говорить про вашому прагненні до влади, проте вам потрібно ще показати, що ви вмієте керувати людьми, а на це у вас піде 8 місяців. Постарайтеся за цей час зробити більше, ніж ваші конкуренти.

Якщо уві сні ви на якусь справу витрачаєте 8:

00, то в житті вас чекають неприємності, пов'язані з документами.

Якщо уві сні ви робили щось приємне, то наяву ви зумієте залагодити з юристами всі тонкощі і навіть виграєте в результаті, але якщо справа була неприємним або утомливим, то в реальності вам належить займатися виправленням власних помилок і тих прорахунків, які допустили ваші попередники.

Якщо уві сні ви комусь призначаєте побачення на 8 ранку, то в житті чекайте в гості людини, який 8 років тому вже підкладав вам свиню, і має намір це зробити ще раз. Можливо, він зателефонує вам о 8 годині ранку і домовиться про побачення. Будьте з ним обережні, він по-справжньому для вас небезпечний.

Якщо ж вам сниться, що ви призначаєте побачення комусь на 8:

00 вечора, то це - до любовного розмови, яка здивує вас і порадує. Жінці побачити цей сон - до ласки й ніжності, які вона випробує наяву до людини, яку завжди недолюблювала.

Якщо побачення на 8:

00 ранку або вечора призначають вам, то можете сподіватися на те, що ваша давня мрія через 17 днів, нарешті, придбає реальні контури і контури. Сприятливий цей сон для письменників, поетів і моряків.