Тлумачення сну «Діва»

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Чистота;

Цілісність. Богоматір. Жіночий аспект Бога. Міф про те, що незаймана наречена - це чудово, приносить велику шкоду. Єдність народжується лише в зрілості і розуміння суті взаємовідносин.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Діву пресвяту бачити - що вона говорить, виконати треба.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки побачити в сні, що вона незаймана, означає:

Вона буде гірко каятися в помилках молодості.

Якщо ж, навпаки, юна дівчина бачить, що вона позбулася невинності, їй слід бути гранично обережною в спілкуванні з протилежною статтю, так як про неї можуть піти небажані чутки.

Сонник Міллера

Бачитиуспіх у справах;

Для заміжньої жінки - бути незайманою - Вас замучать докори сумління через Вашого минулого, але і майбутнє не обіцяє їй удачі;

Для юної дівчини - бачити що вона вже не незаймана - Ви зумієте зберегти свою репутацію і проявить розсудливість;

Для чоловіка бачити себе в компанії з дівчиною - невдачу при виконанні якоїсь справи, турботи, розлад справ.

Також Див. Дівчина.

Для молодої жінки побачити в сні, що вона незаймана, означає, що вона буде гірко каятися в скоєних нею помилки молодості.

Якщо ж навпаки юна дівчина бачить у сні, що вона позбавлена невинності, то їй слід бути гранично обережною в спілкуванні з протилежною статтю, так як про неї можуть піти небажані чутки.

Якщо уві сні чоловікові бачиться його зв'язок з дівою, то наяву його очікують неприємності і осуд оточуючих.

Снотолкователь

Бачити у сні, незайману - означає, що Вас чекає відносний успіх у Ваших справах.

Заміжньої жінки побачити себе уві сні незайманою - пророкує, що її замучать докори сумління через її минулого, але і майбутнє не обіцяє їй удачі.

Якщо ж юна дівчина побачить у сні, що вона вже не незаймана - то сон передвіщає, що вона зуміє зберегти свою репутацію і проявить розсудливість.

Чоловіку бачити себе в компанії з дівчиною - означає, що він зазнає невдачі при виконанні якоїсь справи. Невиконані обіцянки, дані іншим людям, і стягнуть на нього турботи й розбудують справи.

Сонник для закоханих

Якщо заміжній жінці сниться, що вона незаймана, це означає, що вона буде мучитися докорами сумління через своїх минулих зв'язків.

Якщо молодій дівчині сниться, що вона втратила невинність, це означає, що вона зможе зберегти чистоту і непорочність думок, так як буде розсудлива і не дозволить пристрасті взяти верх над собою.

 
Відноситься до тем: