Сонник «Доміно»

Сонник Міс Хассе

Приснилася гра в доміно - сон говорить, що ви дратуєте самі себе і цим самим спокушаєте долю.

Бачити , як хтось грав у нього, залишаючись при цьому в стороні, - вам доведеться мати справу з неблагородно, непорядними людьми, які можуть зіграти у вашому житті дуже непристойну роль, особливо якщо ви підкорятиметеся їхній волі. Розсипати доміно - до погіршення самопочуття і проблемам в любові.

Сонник Симона Кананіта

Доміно (гра)грати - себе дражнити.

Сонник Міллера

Програти — Ваш друг Вас образить, доставлення своїм близьким занепокоєння, потурбуйтеся про своє життя;

Виграти — сумнівні захоплення, яке принесе егоїстичне задоволення Вам, а Вашим близьким - багато печалі. г Вас образить, доставлення своїм близьким занепокоєння, побеспокойтеь ода з дому;

Несподіванка.

Якщо у сні Ви граєте в доміно і програєте, то наяву Ваш друг завдасть Вам серйозна образа. Крім того, Вам слід бути обережніше у відносинах з жінками, щоб надалі не довелося гірко жалкувати про скоєне.

Якщо Вам приснилося, що Ви виграли партію в доміно, то наяву Ваше марнославство будуть підживлювати схвальні відгуки недостойних людей.

Східний сонник

Граєш в доміно і програєш - твій друг завдасть тобі серйозна образа.

Якщо наснилося, що ти виграла партію - значить, твоє марнославство буде підживлювати схвальні відгуки недостойних людей.

Новітній сонник

Доміно — участь у вечірці без жодного приводу, можливі негативні наслідки.

Нумерологічний сонник Піфагора

Якщо уві сні ви граєте в доміно з друзями і вам постійно випадає кісточка з числом «1» - це означає, що наяву вам доведеться шукати соратників і змушувати оточуючих повірити у свою ідею.

Якщо ви виграєте - вам вдасться переконати всіх у тому, що ваші слова заслуговують уваги, якщо ж вам не щастить, то в житті вас чекає розчарування.

Якщо ви просто берете одну кісточку і дивіться, що вам випало - це знак долі.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви граєте в доміно і програєте - пророкує, що Вас образить друг і Вам слід подбати про свою безпеку, так як Ви не будете обережні у відносинах з жінками і в інших справах, які привернуть Вашу увагу.

Якщо ж у сні Ви виграли партію в доміно - Вами будуть захоплюватися якісь негідні, розпущене люди, зміцнюючи Ваше суєтне марнославство. Родичам Ви принесете багато неприємностей.

Сонник для стерви

Доміно — будь обережна у відносинах з людьми, можлива велика сварка з одним, і ти змусиш своїх близьких людей хвилюватися і турбуватися за тебе.

Виграти в доміно - твоє захоплення швидко пройде.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Гра в доміно - знак палких суперечок і сварок з близькими або знайомими. Цей же сон повідомляє, що можливий конфлікт здатний розгорітися по абсолютно дріб'язкового приводу.

Маскарадний костюм «доміно» у сні - говорить про те, що ви грунтовно заплуталися в своїх відносинах з оточуючими і ваш «чорно-білий» погляд на життя загрожує призвести до тяжкого конфлікту.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, як на вулиці старі грають у доміно, і чути їх вигуки - ваша кар'єра звалиться.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Грати у сні в доміно - до прибутку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Грати в доміно уві сні - до порожнього заняттю, до неробства.

Сонник від А до Я

Грати у сні в доміно означає, що наяву ви дражніть себе порожніми мріями про речі абсолютно нездійсненних, все ще сподіваючись, що на світі існує чарівна паличка.

Якщо уві сні ви програєте в доміно - значить, наяву ваш кращий друг образить вас. Більш того, подібне сновидіння означає, що ви повалить своїх рідних мало не в шоковий стан своїм безрозсудним дитячим вчинком, що змусить вас задуматися про свою поведінку і бути більш уважною і дбайливою у відношенні самих близьких людей.

Бачити у сні, що ви виграєте в доміно, - це передвістя знов-таки досить сумнівного захоплення, яке може коштувати вам і щастя, і любові, і кар'єри.

Сонник Мандрівника

Доміно — випадковість.

 
Відноситься до тем: