Тлумачення сну «Факір»

Сонник Міс Хассе

Приємна несподіванка.

Езотеричний сонник

Побачити факіра, одягненого в сценічний костюм, - це передвістя захвату, захоплюючої пригоди, просто неймовірного везіння. Події будуть тим неординарно і оригінальніше, чим яскравіше був наряд костюм виступаючого. Показував фокуси - щасливий випадок може змінити все ваше життя самим кардинальним чином. Ви були факірів - можуть збутися найнеймовірніші мрії, але тільки за умови, що вони будуть не абстрактні, а зодягнені в конкретну форму.

Сонник Міллера

Індійський факір уві сні провісник приголомшуючих змін у Вашому житті, і зміни ці зовсім не обов'язково будуть в кращу сторону.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Факірзнайомство з людиною, від якої будеш духовно залежимо, незвичайний, дивний шлях до мети. Він стежить за тобою - дуже небезпечний шлях вибрати. Він веде тебе - обраний шлях єдино правильний. Він проколює, палить себе і т. - Твоя дорога до мети зажадає великих жертв.

Новітній сонник

Факір — до подорожі в далекі краї.

Сучасний сонник

Побачити в сні факіра - незабаром вас чекає злидні.

Індійський факір уві сні - передвісник приголомшуючих змін у вашому житті, і зміни ці зовсім не обов'язково будуть в кращу сторону.

Розмовляти в сні з факіром - сон свідчить про те, що найближчим часом ви отримаєте велику спадщину, якій будете надзвичайно раді.

Бачити себе факірів - передвістя небажаних вчинків, які нададуть згубний вплив на вашу долю.

Дивитися в сні на фокуси факіра - сон передвіщає уявні забави та радість, в яких ви будете сильно каятися. Жінці такий сон - обіцяє велику образу на кращу подругу.

Теткінскій сонник-2012

Факірвідображення можливості або бажання приємної несподіванки.