Тлумачення сну «Форма»

Сонник Лоффа

Сон, у якому фігурує формений одяг, в більшості випадків є сном про усвідомлення самого себе. Адекватність образу, що досягається за допомогою одягу, - це одне з негласних правил культури. Ті чи інші частини нашого гардероба нерідко сприймаються нами як «уніформа» для ролей, виконуваних нами в реальному житті. У подібного роду сновидіннях абсолютно неважливо, снилась чи офіційно прийнята формений одяг або просто безліч людей були одягнені однаково.

Якщо ви одягнені в те ж, що й інші люди, то вам слід подумати, хто перебуває поруч із вами, що об'єднує вас. Може, вас відвідали спогади про принесла в свій час задоволення військовій службі, якийсь роботі, а може, вам хотілося б ототожнювати себе з певною групою.

Сон, в якому, ви були одягнені у формений одяг, а люди навколо вас - ні, може свідчити про те, що, на вашу думку, ви вельми толерантні до оточуючих, а вони відповідають вам недостатньо високою оцінкою.

Ось що розповів 24-річний хлопець про свій сон. Він поступив на службу у військово-морський флот, не пройшовши попередньої підготовки. Прибувши на корабель, він зрозумів, що тільки один в уніформі білого кольору, у той час як всі навколо нього були у формі синього кольору. На судні ж все пішло не так, як повинно було йти.

У реальному житті він був студентом коледжу і розмірковував над тим, щоб отримати звання морського офіцера. Його це дуже хвилювало, але з остаточним рішенням він зволікав. Не дивно, що уві сні відбилося його хвилювання;

Сновидіння ж і вказало на те, що молодій людині слід було б підійти до вивчення ситуації більш детально.

Крім іншого, формений одяг може виступати як символ влади. Вам слід звернути увагу на чоловіка, одягненого в уніформу. Згадайте, дисонувала Чи уніформа з його виглядом або ж форма виглядала на ньому цілком органічно.

Сонник Менегетті

Незалежно від того, що це була за форма - військова, світська, релігійна, вона є позначенням нефункціональною моделі дії «над-я».

Езотеричний сонник

Побачити на собі певну форму, що має відмітні знаки та інші деталі (форма військовослужбовця, продавця, конкретної фірми і т. ), - Сон говорить про те, що ваше життя протікає у відповідності зі стереотипами, з законами, які нам дісталися від Адама і Єви. Від вас вимагається проявляти більше самостійності в судженнях і поглядах.

Якщо ж приснилася форма, яка у вас є в реальному житті, це можна розцінювати як рада знайти нове місце роботи.

Сонник Цветкова

Форма (військова) для жінок - скандал з чоловіком або коханцем з її вини.

Сучасний сонник

Побачити в сні якусь форму - передвістя того, що у Вас з'являться впливові друзі, які допоможуть Вам здійснити свої бажання.

Якщо молодій жінці сниться, що вона носить форму - людина, якій вона виявляє прихильність, відповість їй любов'ю.

Якщо ж вона не відповість на його почуття - над нею нависне загроза публічного скандалу через її любов до пригод.

Бачити у сні людей, одягнених в дивну форму - передвіщає розрив дружніх відносин за обставинами, від Вас не залежать. Також подібний сон може передвіщати розбіжності в сім'ї.

Якщо Вам приснилося, що Ваші близькі або друзі одягають форму і при цьому виглядають сумними - в реальному житті очікуйте невдач і розлук з близькими Вам людьми.

Сонник для стерви

Форма — побічні доходи.

Сонник Фрейда

Формений одяг — зазвичай є символом оголеного тіла, але для людей, що носять форму, символом оголеного тіла є незначні порушення у формі. Такі сни говорять про ваше бажання взяти участь у ексгібіціоністські витівки.

Якщо вам сниться, що ви в формі - це означає, що ви соромитеся бути голим, соромтеся свого тіла, вважаючи його непривабливим.

Якщо жінці сниться, що вона переодяглася у форму - це означає, що вона незадоволена своїм тілом і хотіла б зайнятися корекцією своєї фігури.

Якщо чоловік уві сні переодягається у форму - він недооцінює своє тіло.

Якщо вам подобається надіта на вас формений одяг - ви пишаєтеся своїм оголеним тілом, і не соромитеся показувати його іншим. Ви схильні до ексгібіціоністські витівки, які можуть шокувати оточуючих або здивувати ваших друзів.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Людина дає офіційну форму - будеш призначений на чиновницьку посаду.

Вручаєш кому-небудь офіційну форму - будеш мати призначення на посаду.