Сонник «Гума»

Сонник Міллера

Якщо уві сні на Вас гумова одяг - значить, Ваша бездоганна репутація буде заслужена твердістю і незмінністю Вашої моральної позиції.

Якщо Ваша гумова одяг у сні буде дуже пошарпаної і рваною - значить, Вам слід бути обачною у своїй поведінці, так як навколо Вашого імені готовий вибухнути скандал.

Якщо Ви у сні виявляєте, що Ваші руки і ноги тягнуться ніби гумові, - Вам загрожує хвороба або обман в службових справах.

Якщо Вам присняться вироби з гуми - значить, Ви будете настільки потайливі у своїх справах, що друзі будуть губитися в здогадах щодо Вашої поведінки.

Одягнути гумове взуття або одяг - Ви будете стійко дотримуватися одного разу обраної позиції, ніж заслужите хорошу репутацію;

Взуття або одяг порвалася - будьте обачні, бо навколо Вашого імені може розлад скандал;

Ваші руки і ноги немов зроблені з гуми - обман або неприємності по службі;

Вироби з гуми - зайва скритність Вашого характеру;

Розтягувати гумки — Ви забажаєте якесь велике діло, але не зможете з ним упоратися.

Також Див. Одяг, Ноги, Рука.

Якщо Вам приснилося, що Ви наділи гумову одяг, то наяву Ваші високі моральні принципи виявляться Вам дієвої підтримкою по життю.

Якщо ж гумова одяг порвана, то не виключено, що навколо Вашого доброго імені ходять злі плітки.

Якщо у сні Ви бачите гумові вироби, то в реальному житті Ви є досить-потайливим людиною, що нерідко стає причиною відчуження Ваших близьких.

Сон, в якому Ваші кінцівки витягуються, як гумові, означає, що над Вами нависла загроза хвороби.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що на вас гумова одяг, - ваша життєва позиція принесе вам повагу оточуючих. Але якщо ця гумова одяг був занадто пошарпаної, то вам слід бути обачною у своїй поведінці. У протилежному випадку навколо вашого імені вибухне скандал. Сон, в якому ваші руки і ноги тягнуться, ніби гумові, віщує обман в службових справах. Будь-які вироби з гуми, що приснилися вам, свідчать про вашу скритність.

Східний жіночий сонник

Бачити гумові вироби - знак того, що ти спробуєш що-небудь приховати від оточуючих. Сон, в якому твої кінцівки витягуються як гумові, означає:

Над тобою нависла загроза хвороби.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви носите одяг з гуми - у реальному житті Ви будете удостоєні почестей завдяки Вашим високим переконанням і гідним моральним принципам.

Якщо ж Ваш одяг порвана або зношена - Вам слід поводитися обережно, так як скандал навколо Вашої репутації може вибухнути в будь-яку хвилину.

Якщо Ви бачите в сні, що Ваші кінцівки витягуються як гумові - наяву Вам загрожує хвороба, а в справах і любові Ви віддасте перевагу діяти обманним шляхом.

Бачити у сні вироби з гуми - означає, що Ваші справи будуть оповиті завісою секретності, і це викличе нерозуміння Ваших друзів.

Східний сонник

Бачити гумові вироби - знак того, що ти спробуєш що-небудь приховати від оточуючих.

Сон, в якому твої кінцівки витягуються як гумові - означає:

Над тобою нависла загроза хвороби.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Гума уві сні - символізує опір. Чим вона більше пружна, тим більша напруга обіцяє вам сон.

Бачити у сні шматок гуми - знак того, що зволікання в якійсь справі може дорого вам обійтися.

Одяг або взуття з гуми уві сні - ознака якихось серйозних проблем, від яких вам захочеться відсторонитися.

Якщо гумова одяг зручна - сон говорить про те, що дрібні неприємності не зможуть перешкодити вам.

Сонник від А до Я

Гумові рукавички уві сні - знак чистих помислів і незаплямованою репутації. Гумові іграшки - діти доведуть вас до головного болю.

Гумове взуття віщує обман при покупці, одяг - оскандалилася в пристойному суспільстві.

Якщо уві сні у вас спустило колесо і ви ставите запасне - значить, вас надують на значну суму «зелених». Недоречно лопнула резинка від трусів віщує неблагопріятствованіе в справах. Резинка-Стерк - наяву безуспішно спробуєте приховати від чоловіка те, що йому вже стало відомо.

Сонник Мандрівника

Гумасправа затягнеться надовго.

Снотолкователь

Якщо уві сні на Вас гумова одяг - значить, Ваша бездоганна репутація буде заслужена твердістю і незмінністю Вашої моральної позиції.

Якщо Ваша гумова одяг у сні буде дуже пошарпаної і рваною - значить. Вам слід бути обачною у своїй поведінці, так як навколо Вашого імені готовий вибухнути скандал.

Якщо Ви у сні виявляєте, що Ваші руки і ноги тягнуться ніби гумові - Вам загрожує хвороба або обман в службових справах.

Якщо Вам присняться вироби з гуми - значить, Ви будете настільки потайливі у своїх справах, що друзі будуть губитися в здогадах щодо Вашої поведінки.

Теткінскій сонник-2012

Гумавідображення податливості, компромісності взагалі.