Тлумачення сну «Гуркіт»

Сучасний сонник

Почутий вами гуркіт сниться до нещасть і бід. Таке сновидіння закликає вас бути напоготові. Чим голосніше був гуркіт у вашому сновидінні, тим більше на вашу голову звалиться проблем. Особливо погано, коли ви уві сні лякаєтеся гучних звуків. Це означає, що неприємності абсолютно виб'ють вас з колії, паралізують вашу волю.

Якщо приснилося що "автором" гуркоту були ви, значить, вам уготована незавидна роль винуватця чужих нещасть. Однак якщо такий же сюжет ви побачите в ніч на пісні дні, то він означає, що в своїх нещастях будете винні ви самі.

Сниться, що з гуркотом падає річ, яка в житті не здатна виробляти таких звуків, - це віщує вам неприємне здивування.

Сонник Міллера

Чути в сні грім - означає погіршення Ваших справ. Чути безперервні гуркіт грому - означає турботи і близьку біду. Потужні гуркіт грому, що змушують здригатися землю, віщують велику втрату і розчарування.

Новітній сонник

Чути гуркіт — до сварки, яка відбудеться через дрібницю;

Здійснюєте гуркіт ви - через вас виникне скандал.

Сонник від А до Я

Почутий у сні сильний гуркіт віщує наяву небажані події, які зажадають від вас негайної реакції, інакше ви будете приречені до кінця днів тягнути жалюгідне існування. Незрозуміло звідки лунає гуркіт віщує неприємні звістки.

Якщо почутий вами уві сні гуркіт змусив вас прокинутися, виходить, наяву у ваших справах настануть несподівані зміни на краще.

Чути в сні гуркіт від водоспаду - до випадковостям в дорозі, гуркіт заліза - до неспокою в будинку. Оглушливий, що стає нестерпним гуркіт віщує, що вас очікують сильні життєві потрясіння.

Загальний сонник

Чути в сні грім - означає погіршення Ваших справ. Чути безперервні гуркіт грому - означає турботи і близьку біду. Потужні гуркіт грому, що змушують здригатися землю, віщують велику втрату і розчарування.

Якщо уві сні ви почули небудь гуркіт - будьте обережні, цей сон передвіщає вам нещастя.

Снотолкователь

Чути в сні грім - означає погіршення Ваших справ.

Чути безперервні гуркіт грому - означає турботи і близьку біду.

Потужні гуркіт грому, що змушують здригатися землю, віщують велику втрату і розчарування.

 
Відноситься до тем: